Sve o Football Manager 2020

Sve o Football Manageru 2020.
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Dimitrije08 »

Pozz , da li neko zna da li se moze od fm-a zaradjivati?
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од poslednji.romanticar »

Слика


Слика

Ova state championships i nisu toliko loša :xD:

Inače odradio sam 7 sezona u Altinorduu, napravio veoma respektabilan i financijski jak klub, onda sam odradio sezonu i po u Racingu i od 17-e pozicije napravio tim koji je osvojio ligu, kup, superkup i dva puta Copa Libertadores. Sad sam počeo drugu sezonu u Flamengu i pitanje je ko će mi stati na kraj
Слика
tamerlan
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 19 Окт 2011, 02:04
Место: Srbija
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од tamerlan »

Da li imate problem sa fizičkom spremom i kondicijom igrača u jeku sezone kada se igraju mečevi na svaka tri dana? Dolazim u situaciju da uvek moram birati i "žrtvovati" neke utakmice u želji da odmorim igrače?
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

tamerlan пише: 18 Нов 2020, 17:53 Da li imate problem sa fizičkom spremom i kondicijom igrača u jeku sezone kada se igraju mečevi na svaka tri dana? Dolazim u situaciju da uvek moram birati i "žrtvovati" neke utakmice u želji da odmorim igrače?
Šta je tu čudno? Normalna stvar da igrač ne može da igra svaka tri dana.
Onaj koji ima veći natural fitness oni će moći da igraju više utakmica/minuta sa manjom pauzom, oni sa manjom posle jedne tekme treba im nedelju dana da dodju sebi.
Generlano ni jedan igrač na svetu bilo u igrici ili stvarnosti teško može da izvuče 3 tekme u 7 dana
tamerlan
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 19 Окт 2011, 02:04
Место: Srbija
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од tamerlan »

Hvala na odgovoru.

Pre par godina, kada sam daleko češće igrao FM, nije bilo nikakvo čudo ako igrač ima otprilike 55 odigranih uktamica po sezoni. Sada (FM 2020) je to nemoguće (osim golmana, štopera i zadnjeg veznjaka), fudbaler može maksimalno odigrati oko 42-45 mečeva i to je to.
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Dimitrije08 »

tamerlan пише: 18 Нов 2020, 21:14 Hvala na odgovoru.

Pre par godina, kada sam daleko češće igrao FM, nije bilo nikakvo čudo ako igrač ima otprilike 55 odigranih uktamica po sezoni. Sada (FM 2020) je to nemoguće (osim golmana, štopera i zadnjeg veznjaka), fudbaler može maksimalno odigrati oko 42-45 mečeva i to je to.
Povecaj roster pa ce ti igraci biti odmorniji.Treba ti roster od oko 20 igraca i 10 mladih igraca.Tim mladim igracima bi mogao da danes sansu kad igras sa ekipama iz doljnjeg dele tabele.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

tamerlan пише: 18 Нов 2020, 21:14 Hvala na odgovoru.

Pre par godina, kada sam daleko češće igrao FM, nije bilo nikakvo čudo ako igrač ima otprilike 55 odigranih uktamica po sezoni. Sada (FM 2020) je to nemoguće (osim golmana, štopera i zadnjeg veznjaka), fudbaler može maksimalno odigrati oko 42-45 mečeva i to je to.
To je realno nerealno, a u fm21 kapiram da će moći još manje da igraju (izuzev ovih koji imaju natural fitness jedno 18) jer je ukinuto da igrač može da bude 100% spreman u sezoni, što je opet realna stvar.
robi75
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 01 Дец 2020, 12:16
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од robi75 »

Nov sam na ovom forumu. Zivim u inostranstvu i zamolio bih vas, ako neko moze da mi kaze gde mogu skinuti FM 2020 a da nije steam i da ne igram preko neta?..fm 2019 sam skinuo preko www.nosteam.ro, vrlo prosto. Skinuo i pokrenuo instalaciju. da li moze nesto slicno i sa FM2020?
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

robi75 пише: 01 Дец 2020, 12:37 Nov sam na ovom forumu. Zivim u inostranstvu i zamolio bih vas, ako neko moze da mi kaze gde mogu skinuti FM 2020 a da nije steam i da ne igram preko neta?..fm 2019 sam skinuo preko www.nosteam.ro, vrlo prosto. Skinuo i pokrenuo instalaciju. da li moze nesto slicno i sa FM2020?
To ti se sine zove piraterije i to je ovde strogo zabranjeno.
Kad bi više ljudi kupovalo igricu u celom regionu umesto da se dovijaju na razne prevare bila bi igra i na našem jeziku.
Nebojsapesic93
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 15 Јун 2019, 20:22
Mood:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Nebojsapesic93 »

Da li je popravljen ovo oko menadžera sa updateom? Vidim da je zadnji 20.4.1??
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

Nebojsapesic93 пише: 04 Јан 2021, 20:38 Da li je popravljen ovo oko menadžera sa updateom? Vidim da je zadnji 20.4.1??
Meni je igriv. Još nisam ni instalirao 21 :xD:
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од poslednji.romanticar »

Слика

:smeker:
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од poslednji.romanticar »

Слика

Druga sezona sa Barcom :smeker:
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од poslednji.romanticar »

Pozdrav! Nakon dužeg vremena vrijeme je da pišem malo o projektu na kojem radim već 3 mjeseca i nevjerovatno je šta sam uspio uraditi. Ovaj put sam odlučio da krenem iz totalnog amaterizma, bez ikakvih trenerskih predispozicija, sa klubom iz 8. ranga francuske lige. Klub je nepoznat i najvećim fanovima fudbala, ali ipak ima jedan veliki trofej, koji je osvojen još davne 1920-e godine, Kup Francuske. Iako igraju u jednom od najnižih rangova fudbala, mogu se pohvaliti ogromnom istorijom, koja datira još iz 1897-e godine i igranjem u najvišem rangu sve do prije 2. svjetskog rata.

Слика

Jedan šarmantan klub iz srca Pariza. Zovem ga odbačenim i davno zaboravljenim rođakom velikog PSG-a.
Cilj mi je bio dovesti klub u prvu ligu i postepeno razvijati klub i prestići tog slavnog rođaka. A da izazov bude još zanimljiviji, obećao sam sebi da neću izdvojiti ni centa na obeštećenja igrača, samo pozajmice i potpisi po isticanju ugovora.
Priznajem da je izazov bio veliki, ali nakon 11 dugih sezona, stanje je nevjerovatno.

Слика

Među top 5 klubova smo u Francuskoj nakon samo 2 sezone u najvišem rangu i ogroman trud se isplatio, dva stadiona smo napravili, drugi sa 15 hiljada mjesta, dok na početku uopšte nismo ni imali stadion, nego smo igrali gdje smo stigli, posjedujemo trenutno jednu od najboljih mladih akademija u državi, gdje napokon dolaze pravi biseri francuskog fudbala, skauting služba radi punom parom, a za trenere smo doveli jedne od najvećih igrača u fudbalu, Kuyt, Klose, Van Persie, Gerrard, Hummels, Albiol itd.

Слика

Put nije bio lak i ovako je izgledao:

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Naravno, kroz klub je prošlo i dosta legendarnih igrača koji su se odlučili da svoje bogate karijere završe u našem malom klubu. To se pokazalo kao odličan potez jer nisu imali velika potraživanja, a sa svojim iskustvom su mnogo doprinjeli.

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Za 11 sezona sam uspio da održim svoje obećanje i nisam potrošio ni cent na pojačanja, na šta sam ponosan, i napravio sam odličan tim, što je veoma teško postići u današnjem fudbalu.
Слика

Od čovjeka koji ima osnovno znanje o fudbalu sam došao do jednog od najtraženijih trenera u Evropi.

Слика

Слика

Слика

Dugo sam razmišljao o ovj ponudi, ali sam na kraju odbio jer sam se morao u potpunosti fokusirati na trenutni posao i rušenju PSG-a sa trona.

Sad polako idemo prema proširivanju stadiona, poboljšanju trening centra i ostalih postrojenja. Financijski smo stabilni da bi to ostvarili, a i napokon postajemo primamljiva lokacija za mnoge igrače. Čini mi se da nam je cilj nadohvat ruke, jer smo već ušli u evropska takmičenja. Debi smo dočekali u Evropskoj ligi, gdje smo stigli čak do četvrt finala, ali nismo imali sreće protiv Dortmunda.

Ubuduće ću češće pisati i nadam se da će vas ovaj post zaintrigirati za Lower League Managment. Pozdrav!!
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од poslednji.romanticar »

Слика
:fanman:
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од poslednji.romanticar »

Слика

Novi izazov :D
Слика
Корисников грб
goooool
Youth Team Coach
Поруке: 141
Придружен: 29 Авг 2017, 12:53
Место: Buenos Aires
Has thanked: 18 times
Been thanked: 46 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од goooool »

Како могу да променим клуб висион и да ли је могуће уопште ? Покушавао сам али ме управа увек одбије. Водим ПАОК и проблем је што чак и кад хоћу да доведем неког грчког играча управа каже да се то не слаже са визијом клуба у којој стоји да морма да доводим играче из Русије и онда ми блокирају трансфер.
Корисников грб
dzoni91
First Team Coach
Поруке: 265
Придружен: 23 Нов 2010, 20:24
Место: Arbor
Klub koji vodite: Aston Villa
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dzoni91 »

goooool пише: 25 Мар 2021, 14:47 Како могу да променим клуб висион и да ли је могуће уопште ? Покушавао сам али ме управа увек одбије. Водим ПАОК и проблем је што чак и кад хоћу да доведем неког грчког играча управа каже да се то не слаже са визијом клуба у којој стоји да морма да доводим играче из Русије и онда ми блокирају трансфер.
Ja sam video da to moze da se promeni samo kada krece nova sezona i kada mi ponude novi ugovor, znam kada sam vodio Famalicao u Portugalu da je stojalo kao da mogu samo igrace iz Izraela da dovodim pa sam promenio kada su mi ponudili ugovor, samo se ne secam kada, da li na pocetku ili na kraju sezone. Ali tako moze sigurno mislim da svuda pitaju to.
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од poslednji.romanticar »

Слика

15 DUGIH SEZONA, START OD 8. RANGA TAKMIČENJA I SVE SE NAPOKON ISPLATILO. PARIS I FRANCUSKA IMAJU NOVOG ŠAMPIONA!!!!!!
Слика
markowalker
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 12 Јан 2011, 11:20
Место: Beograd
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од markowalker »

Nisam mogao da se odlucim gde da postavim pitanje pa sam odlucio ovde... Igram FM sigurno 15 godina i nikada mi se nije desila slicna situacija,pa rekoh da vidim da li je jos neko imao ovakav slucaj???
Sa Fiorentinom sam zavrsio sezonu sa istim brojem bodova kao A.C. Milan i Atalanta, drugopomenuti je bio bolje plasiran od mene na poziciji 6 jer je imao bolji medjusobni skor(sto je odlucujuce u seriji A), dok je Milan zavrsio na poziciji 7 ispred mene iako imam i bolji skor i bolju gol razliku, tako i dobio ucesce u evropi a ja izvisio.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”