Sve o Football Manager 2020

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

Mita86 пише: 21 Мај 2020, 14:34 Исплати ли се узимати ову 20-ку?! Ишчитао сам све, видим нисте баш задовољни. Задњи менаџер који сам играо је 2014. :zelenko:
Да, и колико је лове?! :ole:
Iskustveno iz 19 i 20 uzmi, jer 21 neće biti igriva do februara (iskreno se nadam da grešim i da će nas napokon prijatno iznenaditi).

Imaćeš velikih problema jer se mnogo toga promenilo od 14, ne samo vizuelno i sa dodatnih mnogo ''detalja'' sa upravljanje ekipom, pre svega način vođenja treninga, nego je igra nikad teža. Pa ako voliš da čačkaš sa taktikom, treninzima i da pričaš sa igračima više nego obično onda svakako uzmi. Da promeniš igrače malo :D

Kapiram da sad može i jeftinije da se nađe pa bude i ok kad se spoji sve.
Корисников грб
Mita86
Youth Team Coach
Поруке: 161
Придружен: 22 Дец 2010, 00:08
Место: Требиње
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Mita86 »

Сачекаћу још мало, ипак је то велики прелаз, са 14-ке на 20-ку...свиђа ми се што је тактика тежа ствар колико видим, што је суштина читаве приче...једино ме нервира тај МЕ, као и ситне стварчице са именима клубова, те грбовима, дресовима и осталим детаљима који чине причу још љепшом...мало сам оматорио, времена имам слабо, али покушаћу да оживим причу...иначе сам међу првима на овом форуму, раније сам био и активан, али обавезе и брз живот ме удаљиле, али ево ме опет... :ole:
После сваког пада устајем, никад не одустајем, јачи постајем, до краја остајем!
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

onda bolje počni 19, možeš i 18, ali 19 je dosta slična 20 (po bagovima :xD: )
lakše ju je naći, a i jeftinija je
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

Gledao možda neko seriju ''The English Game''?

Vrhunska serija o nastanku fudbala u Negleskoj i prvim profesionalnim igračima.

Zanima me, da li bi neko iz edit tima mogao da uradi taj tim Darvin oko koga se vrti priča i koji je priv platio gudbalera u istoriji fudbala.
Inače klub je ugašen 2009.

https://en.wikipedia.org/wiki/Darwen_F.C.
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од sergavra »

Filip991 пише: 25 Мај 2020, 18:49 Gledao možda neko seriju ''The English Game''?

Vrhunska serija o nastanku fudbala u Negleskoj i prvim profesionalnim igračima.

Zanima me, da li bi neko iz edit tima mogao da uradi taj tim Darvin oko koga se vrti priča i koji je priv platio gudbalera u istoriji fudbala.
Inače klub je ugašen 2009.

https://en.wikipedia.org/wiki/Darwen_F.C.
Serija je dobra ali ne previse utemeljena na cinjenicama. Glavni junak iz "Darwena" je igrao jedino finale kupa u dresu Blekburn roversa protiv Old Etoniansa a ne protiv Darwen Fc-a a utakmicu su izgubili 1:0. Suter podize jedan FA kup ali tek 1884 godine kada je Bleckburn rovers pobedio Queens Park. Love (lik koji je povredjen) je igrao fudbal samo do 1879 godine (fa kup u seriji se odrzava 1882/1883 godine). Jedina istina u celoj seriji je Arthur Kinnaird, koji je postavio celu ligu/kup na noge i do smrti forsirao FA Kup (33 godine predsednik FA kupa i jedan od inicijatora gradjenja Webmleya).

Sta sam hteo da kazem je da ako neko ima volje da napravi podrzavam ali Darwin nije nesto preterano znacajan za istoriju engleskog fudbala.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

sergavra пише: 26 Мај 2020, 20:49
Filip991 пише: 25 Мај 2020, 18:49 Gledao možda neko seriju ''The English Game''?

Vrhunska serija o nastanku fudbala u Negleskoj i prvim profesionalnim igračima.

Zanima me, da li bi neko iz edit tima mogao da uradi taj tim Darvin oko koga se vrti priča i koji je priv platio gudbalera u istoriji fudbala.
Inače klub je ugašen 2009.

https://en.wikipedia.org/wiki/Darwen_F.C.
Serija je dobra ali ne previse utemeljena na cinjenicama. Glavni junak iz "Darwena" je igrao jedino finale kupa u dresu Blekburn roversa protiv Old Etoniansa a ne protiv Darwen Fc-a a utakmicu su izgubili 1:0. Suter podize jedan FA kup ali tek 1884 godine kada je Bleckburn rovers pobedio Queens Park. Love (lik koji je povredjen) je igrao fudbal samo do 1879 godine (fa kup u seriji se odrzava 1882/1883 godine). Jedina istina u celoj seriji je Arthur Kinnaird, koji je postavio celu ligu/kup na noge i do smrti forsirao FA Kup (33 godine predsednik FA kupa i jedan od inicijatora gradjenja Webmleya).

Sta sam hteo da kazem je da ako neko ima volje da napravi podrzavam ali Darwin nije nesto preterano znacajan za istoriju engleskog fudbala.
A ni serija očito :headhurt:
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од sergavra »

Serija je super, barem se meni svidja. Samo malo romantizovana. U sustini lepo prikazuje pocetke profesionalnog fudbala, te rane engleske ekipe i uslove u kojima u ziveli i igrali i kako je sve pocelo i dokle se stiglo. Bice i nastavak, verovatno period posle prvog svetskog rata, a treci posle drugog.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

sergavra пише: 27 Мај 2020, 20:58 Serija je super, barem se meni svidja. Samo malo romantizovana. U sustini lepo prikazuje pocetke profesionalnog fudbala, te rane engleske ekipe i uslove u kojima u ziveli i igrali i kako je sve pocelo i dokle se stiglo. Bice i nastavak, verovatno period posle prvog svetskog rata, a treci posle drugog.
mislim da ce druga biti formiranje liga, jer je posle ovog kupa doslo do stvaranje dve lige. jedna je trajala 3 godine i u njoj su u;estvovali recimo mancesterski velikani i ova druga sa 12 velikana koja se smatra pretecom PL.
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од sergavra »

Filip991 пише: 28 Мај 2020, 09:22
mislim da ce druga biti formiranje liga, jer je posle ovog kupa doslo do stvaranje dve lige. jedna je trajala 3 godine i u njoj su u;estvovali recimo mancesterski velikani i ova druga sa 12 velikana koja se smatra pretecom PL.
Moguce, moguce. Slusah live Viskovica koji je pricao o nastavcima tako da je svasta moguce, svi scenariji su tu. Obzirom da je Netflixova serija i da je prvi deo prilicno gledan a da sam engleski fudbal ima svasta nesto u istoriji sve je otvoreno
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

sergavra пише: 28 Мај 2020, 20:12
Filip991 пише: 28 Мај 2020, 09:22
mislim da ce druga biti formiranje liga, jer je posle ovog kupa doslo do stvaranje dve lige. jedna je trajala 3 godine i u njoj su u;estvovali recimo mancesterski velikani i ova druga sa 12 velikana koja se smatra pretecom PL.
Moguce, moguce. Slusah live Viskovica koji je pricao o nastavcima tako da je svasta moguce, svi scenariji su tu. Obzirom da je Netflixova serija i da je prvi deo prilicno gledan a da sam engleski fudbal ima svasta nesto u istoriji sve je otvoreno
Samo da bude malo vise istorijski tacan. Ovako nema neku tezinu, sem dobre dramaturgije i iskrivljene slike stvarnosti/istorije.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

Ovo smatram za veci uspeh - ubedio upravu Vulvsa da odjebu Mendesa, odnosno da dovodjenje Portugalaca nije vise prioritet kluba 😃

Слика
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

Aj sad vi meni recite da ovo nije ofsajd?
Golman degganzira loptu ka spicu*

Слика
Корисников грб
debeli75
Global Moderator
Поруке: 346
Придружен: 17 Сеп 2011, 21:20
Место: Земун
Has thanked: 147 times
Been thanked: 99 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од debeli75 »

Није, јер је нападач на својој половини терена у тренутку додавања
NTe
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 25 Мај 2013, 13:54
Место: Koceljeva
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од NTe »

Pozdrav drugari, da li je neko od vas počeo sejv na 20.4.0 peču?
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

Treba mi pomoc edit tima.
Čačkao sam nešto i sređivao nase lige, ali kad sam otišao da testiram ozbaccuje mi ovaj eror i pojma nemam šta treba da radim. Pokušavao am da promenim neke stvari i ništa.

Слика

Može nečija pomoć ko se razume malo više u Editor da mu šibnem edit fajl da vidi šta je greška?
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од poslednji.romanticar »

WE ARE BACK!!

Crkao mi laptop i izgubio sam dvije veoma drage karijere. Plakao sam zbog Sheffielda

Sad krećemo u nove pobjede!
Слика
Слика
tamerlan
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 19 Окт 2011, 02:04
Место: Srbija
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од tamerlan »

Molim vas preporučite mi neke solidne i pouzdane golmane za Betis? :cheers: Pun mi je kufer Žoela Roblesa i Danija Martina i njihovih kikseva! :headhurt:

Imajte na umu da vodim klub sa skromnim finansijskim mogućnostima, te da za tog potencijalnog dobrog golmana mogu dati najviše 4-5 miliona evra.
Корисников грб
debeli75
Global Moderator
Поруке: 346
Придружен: 17 Сеп 2011, 21:20
Место: Земун
Has thanked: 147 times
Been thanked: 99 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од debeli75 »

Пробај Рајковића да доведеш из Француске. За те паре би требало да можеш да га узмеш ако су испали из лиге или лоше пласирани.
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од poslednji.romanticar »

Wuilker Farinez iz Millonariosa. Odličan i perspektivan mlad golman, Venecuelanac. Tek mu je 21. godina, a ima odlične ocjene i razvije se u fantastičnog igrača, ako nemaš problema sa 3 stranca, a košta max 3 miliona €.
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од poslednji.romanticar »

Слика


Слика


Слика


Слика

Слика

Kakva sezona, to je nvjerovatno!! Do polusezone smo vodili borbu oko 10-12 pozicije, ništa nam nije išlo od ruke, iako smo igrali odličan fudbal. Manjak realizacije, iako smo imali 4 odlična napadača. Ali od kraja januara stvari su krenuli nabolje. Promijenio sam taktički pristup, prešao na 4-2-3-1 Gegenpress i rezultati su se redali, ubili smo Napoli, Romu, Inter i Milan u gostima i otvorili put prema Evropi. Iskreno, nisam se nadao, ali sam priželjkivao bare Ligu Evrope jer je konkurencija bila iznimno jaka. U zadnje kolo smo ušli sa istim brojem bodova kao i Napoli i Roma, ali pobjeda u zadnjem kolu protiv Milana od 2:0 nas je plasirala u LŠ i malo je reći da smo oduševljeni.
Lazio je ove sezone igrao fantastičan fudbal i trostruka kruna nad super jakim Juventusom je dala vjetar u leđa svima u klubu i motiv ostalim klubovima da je dominacija ipak na kraju gotova.

Najbolji igrač sezone, malo je trošiti riječi, a to je Frank Ribery. Sa 36 godina na leđima nosio je klub i u ključnim trenucima nas je čupao. Pokazali su se u dobrom svijetlu i mladi Agudelo koji je maksimalno iskoristio šansu u drugoj polovini i Castrovilli. Iskreno, od ostalih igrača očekujem mnogo više, pogotovo od Chiese i Vlahovića koji su malo podbacili ove sezone. Sad ću da dodatno osvježim momčad i da opet napadnem ulazak u LŠ, a nadam se da ćemo doći i do nokaut faze. Pozdrav!
Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”