Sve o Football Manager 2020

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

tamerlan пише: 21 Мар 2020, 16:58
Kako si doveo Pogbu, Haverca, Dibalu, Romera, Alabu, Kimiha, Milera, Milenkovića, Čilvela, Romera, Van Dajka, Škrinara...u Borusiju Dortmund? Borusija ne spada u klubove ogromne kupovne moći.
Tek od trece sezone sam poceo sa jakim transferima. Prve sezone mi Onana bio najveci transfer za 30M, Chiesa druge sezone za 62M.

Pogba je bio nezadovoljan sezonu i po i na TL, pratio sam ga dugo i stalno nudio kad su konacno smanjili cenu ja sam ga doveo, Haverca i njega sam ugovorio jos na prolece u drugoj sezoni za trecu sezonu sto se vidi po datumu. Bajern na mom sejvu se raspada, Kimih i Alaba oko 70 miliona po transferu. Romero nije igrao u Juventusu pa je bio na TL, Cilver i Ndidi dosli za oko 55 miliona po igracu isto u toku sezone im ponudi, u toku prelaznog roka mi trazili po 150-200 miliona. Mileru isticao ugovor, doveo ga za 1.1 ali ima vec 33 godine. Milenkovic dosao za 37 miliona, isto van prelaznog roka ga ugovorio.

Od druge sezone svake godine je bilo prevelikih prodaja. Kad mi je Siti aktivirao klauzulu za Sancha i on odbio moj ugovor, iz besa sam doveo Van Dijka i Dibalu :gunman: Pre toga Skriniar doveden kao zamena za Gintera.

Ono sto ubija ovu igricu sa ovim top timovima je ova preprodaja. Malo je nerealno, i izgleda kao prodaja belog roblja.. Ovde su samo tri primera free transfera, tu su i silni brazilci i argentinci koje dovedes za 10-20, prodas za 40+.

Sto se tice prodaje, gledas da prodajes igrace pri kraju sezone tad timovi dobijaju budzete, kao sto ti dobijes budzet kad obezbedis LS sledece sezone tako i ostali timovi. Ako pogledas datume na skrinsotovima, videces uglavnom da su mi igraci odlazili 01.07 ili 09.06 kad vec pocinje u Engleskoj prelazni rok.

Evo i grafik transfera.

Nadam se da sam ti pomogao.
tamerlan
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 19 Окт 2011, 02:04
Место: Srbija
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од tamerlan »

Branko95 пише: 21 Мар 2020, 17:39
tamerlan пише: 21 Мар 2020, 16:58
Kako si doveo Pogbu, Haverca, Dibalu, Romera, Alabu, Kimiha, Milera, Milenkovića, Čilvela, Romera, Van Dajka, Škrinara...u Borusiju Dortmund? Borusija ne spada u klubove ogromne kupovne moći.
Tek od trece sezone sam poceo sa jakim transferima. Prve sezone mi Onana bio najveci transfer za 30M, Chiesa druge sezone za 62M.

Pogba je bio nezadovoljan sezonu i po i na TL, pratio sam ga dugo i stalno nudio kad su konacno smanjili cenu ja sam ga doveo, Haverca i njega sam ugovorio jos na prolece u drugoj sezoni za trecu sezonu sto se vidi po datumu. Bajern na mom sejvu se raspada, Kimih i Alaba oko 70 miliona po transferu. Romero nije igrao u Juventusu pa je bio na TL, Cilver i Ndidi dosli za oko 55 miliona po igracu isto u toku sezone im ponudi, u toku prelaznog roka mi trazili po 150-200 miliona. Mileru isticao ugovor, doveo ga za 1.1 ali ima vec 33 godine. Milenkovic dosao za 37 miliona, isto van prelaznog roka ga ugovorio.

Od druge sezone svake godine je bilo prevelikih prodaja. Kad mi je Siti aktivirao klauzulu za Sancha i on odbio moj ugovor, iz besa sam doveo Van Dijka i Dibalu :gunman: Pre toga Skriniar doveden kao zamena za Gintera.

Ono sto ubija ovu igricu sa ovim top timovima je ova preprodaja. Malo je nerealno, i izgleda kao prodaja belog roblja.. Ovde su samo tri primera free transfera, tu su i silni brazilci i argentinci koje dovedes za 10-20, prodas za 40+.

Sto se tice prodaje, gledas da prodajes igrace pri kraju sezone tad timovi dobijaju budzete, kao sto ti dobijes budzet kad obezbedis LS sledece sezone tako i ostali timovi. Ako pogledas datume na skrinsotovima, videces uglavnom da su mi igraci odlazili 01.07 ili 09.06 kad vec pocinje u Engleskoj prelazni rok.

Evo i grafik transfera.

Nadam se da sam ti pomogao.
Hvala na iscrpnom odgovoru, detaljnim pojašnjenjima i korisnim preporukama. :cheers: :cheers: :cheers:

Vidim da si samo na prodaji Borhe Majorala, Balotelija i Rafinje zaradio skoro 100 miliona evra! :cheers:

Svaka čast na poslovanju!
Последње учитавање од tamerlan дана 21 Мар 2020, 18:11, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

tamerlan пише: 21 Мар 2020, 14:30 Pozdrav drugari!

Igram FM još od 1998. godine i sa ovakvim problemom se još nisam susreo. Naime, radi se o kupovini igrača. Vodim Arsenal i pokušavam da dovedem, na primer, Halanda. Salcuburg mi traži sumanutu cifru od 110 miliona funti :headhurt: , isti slučaj je sa svim "viđenijim" mladim igračima.

Praktično nikoga ne možeš kupiti i dovesti. Jesam li ja potpuno otupeo ili postoje neke zakulisne fore koje olakšavaju kupovinu igrača?

U jednom od prethodnih komentara videh post forumaša koji je predstavio svoj tim (Borusija Dortmund), i tamo sve vrvi od skupocenih fudbalskih zvezda. :wtf: Kontam da bi meni bilo potrebno jedno 2,5 milijarde funti :waller: da sklopim takvu zvučnu i moćnu ekipu.

A da ne pričam o gorkim šoping iskustvima dok sam vodio Betis ili Bajer Leverkuzen. :censored: U te finansijski skromne sredine bukvalno niko nije hteo da zakorači.

Ako možete napišite nešto više o procesu dovođenja igrača na FM 2020, da li postoje neke cake i fazoni za što lakše ostvarivanje svojih transfer nauma? Svaki savet i pojašnjenje su dobrodošli!
Pola platis odmah pola nakon odigranig 50 tekmi glavna fora vec godinama.
Ako planiram da mi posluzi za sezonu ili dve maks onda ako npr. traze 80m ponudim im 30,40 odmah i jedno 60 nakon 50 tekmi i vodim racuna da ne odigra toliko :zelenko:
Moze se ubaciti i bonus za 50 golova, koje realni niko nece ispuniti, pogotovo ako nije spic.
Generalno u tom slucaju ako ti skaut kaze da ce klub pustiti igraca za 80 milki racunaj da moras da das 90, ali opet ga dovedes za znato manje.
tamerlan
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 19 Окт 2011, 02:04
Место: Srbija
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од tamerlan »

Filip991 пише: 21 Мар 2020, 18:10
tamerlan пише: 21 Мар 2020, 14:30 Pozdrav drugari!

Igram FM još od 1998. godine i sa ovakvim problemom se još nisam susreo. Naime, radi se o kupovini igrača. Vodim Arsenal i pokušavam da dovedem, na primer, Halanda. Salcuburg mi traži sumanutu cifru od 110 miliona funti :headhurt: , isti slučaj je sa svim "viđenijim" mladim igračima.

Praktično nikoga ne možeš kupiti i dovesti. Jesam li ja potpuno otupeo ili postoje neke zakulisne fore koje olakšavaju kupovinu igrača?

U jednom od prethodnih komentara videh post forumaša koji je predstavio svoj tim (Borusija Dortmund), i tamo sve vrvi od skupocenih fudbalskih zvezda. :wtf: Kontam da bi meni bilo potrebno jedno 2,5 milijarde funti :waller: da sklopim takvu zvučnu i moćnu ekipu.

A da ne pričam o gorkim šoping iskustvima dok sam vodio Betis ili Bajer Leverkuzen. :censored: U te finansijski skromne sredine bukvalno niko nije hteo da zakorači.

Ako možete napišite nešto više o procesu dovođenja igrača na FM 2020, da li postoje neke cake i fazoni za što lakše ostvarivanje svojih transfer nauma? Svaki savet i pojašnjenje su dobrodošli!
Pola platis odmah pola nakon odigranig 50 tekmi glavna fora vec godinama.
Ako planiram da mi posluzi za sezonu ili dve maks onda ako npr. traze 80m ponudim im 30,40 odmah i jedno 60 nakon 50 tekmi i vodim racuna da ne odigra toliko
Moze se ubaciti i bonus za 50 golova, koje realni niko nece ispuniti, pogotovo ako nije spic.
Generalno u tom slucaju ako ti skaut kaze da ce klub pustiti igraca za 80 milki racunaj da moras da das 90, ali opet ga dovedes za znato manje.
Eto, znači ima i tih korisnih transfer-prečica na koje nisam do sada gledao sa mnogo pažnje.
tamerlan
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 19 Окт 2011, 02:04
Место: Srbija
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од tamerlan »

Branko jesi li ikako mogao da sprečiš prodaju Džejdona Sanča?

Imao si zaista ogromne izlazne transfere, nije ni čudo što si se domogao love potrebne za sklapanje tvog aktuelnog dream team-a. :winner:
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

tamerlan пише: 21 Мар 2020, 18:19 Branko jesi li ikako mogao da sprečiš prodaju Džejdona Sanča?

Imao si zaista ogromne izlazne transfere, nije ni čudo što si se domogao love potrebne za sklapanje tvog aktuelnog dream team-a. :winner:
Nisam, cele te sezone nije hteo da prica o ugovoru jer je veliko interesovanje oko njega, Celsi, Siti i Junajted ga cele sezone pratili i par puta treneri dolazili da ga gledaju i davali izjave da je im je meta. Inace prvi put sam tad video ovo da nece da produzi jer postoji veliko interesovanje za njega, nije bio unhappy. I kad je siti aktivirao klauzulu on tek tad hteo da prica sa mnom. Ja mu ponudio ugovor, pa onda onu staru foru posle dan dva mu pojacam ugovor, medjutim on presao kod njih za manju platu. A jos sam mu nudio 15 miliona loyalty bonus, 2 za LS, milion za Bundesligu itd. Prve dve sezone mi je bio los, mislio sam da nece niko nuditi te pare za njega, vec sam mu jednom produzavao ugovor ali mi je bilo zakljucana klauzula. Cak mu ni ocene nesto nisu mnogo skocile u prve dve sezone, u trecoj je eksplodirao...
tamerlan
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 19 Окт 2011, 02:04
Место: Srbija
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од tamerlan »

Branko95 пише: 21 Мар 2020, 19:07
tamerlan пише: 21 Мар 2020, 18:19 Branko jesi li ikako mogao da sprečiš prodaju Džejdona Sanča?

Imao si zaista ogromne izlazne transfere, nije ni čudo što si se domogao love potrebne za sklapanje tvog aktuelnog dream team-a. :winner:
Nisam, cele te sezone nije hteo da prica o ugovoru jer je veliko interesovanje oko njega, Celsi, Siti i Junajted ga cele sezone pratili i par puta treneri dolazili da ga gledaju i davali izjave da je im je meta. Inace prvi put sam tad video ovo da nece da produzi jer postoji veliko interesovanje za njega, nije bio unhappy. I kad je siti aktivirao klauzulu on tek tad hteo da prica sa mnom. Ja mu ponudio ugovor, pa onda onu staru foru posle dan dva mu pojacam ugovor, medjutim on presao kod njih za manju platu. A jos sam mu nudio 15 miliona loyalty bonus, 2 za LS, milion za Bundesligu itd. Prve dve sezone mi je bio los, mislio sam da nece niko nuditi te pare za njega, vec sam mu jednom produzavao ugovor ali mi je bilo zakljucana klauzula. Cak mu ni ocene nesto nisu mnogo skocile u prve dve sezone, u trecoj je eksplodirao...
Vidim da si oživeo pomalo zaboravljenu Anćelotijevu tzv. "jelka-formaciju" 4-3-2-1 iz ere kada je predvodio Milan i uzeo jedan Skudeto (2004) i 2 Lige šampiona (2003, 2007).

Dida

Kafu - Nesta - Maldini - Seržinjo

Gatuzo - Pirlo - Ambrosini

Kaka - Sedorf

Ševčenko

Ko je Almada, nisam čuo za njega?

Kako funkcioniše napad po bokovima sa ovom taktičkom formacijom, da li je sav teret u tom smislu spao na Alabu i Kimiha?

Kakve instrukcije si dao Dibali? On je polivalentan igrač, može odrađivati bezobroj ofanzifnih uloga. Jesi li mu dao stroge direktive ili ima slobodu u igri?
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mmladja »

Almada je iz Veleza, ako se ne varam. Dobar mlad igrac koji se i na proslom menadzeru opasno razvijao
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од urosija »

Pozz ljudi, zna li neko jel FM otkljucan samo do 25.og da se igra ili ako se skine na Steam može da se igra i nakon 25.og ?
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

urosija пише: 22 Мар 2020, 16:39 Pozz ljudi, zna li neko jel FM otkljucan samo do 25.og da se igra ili ako se skine na Steam može da se igra i nakon 25.og ?
Samo do 25og.
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Dr. Moo »

Novi Carlos Fierro, nadam se ne i sa karijerom kao Carlos.

Слика
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

tamerlan пише: 22 Мар 2020, 10:01
Branko95 пише: 21 Мар 2020, 19:07
tamerlan пише: 21 Мар 2020, 18:19 Branko jesi li ikako mogao da sprečiš prodaju Džejdona Sanča?

Imao si zaista ogromne izlazne transfere, nije ni čudo što si se domogao love potrebne za sklapanje tvog aktuelnog dream team-a. :winner:
Nisam, cele te sezone nije hteo da prica o ugovoru jer je veliko interesovanje oko njega, Celsi, Siti i Junajted ga cele sezone pratili i par puta treneri dolazili da ga gledaju i davali izjave da je im je meta. Inace prvi put sam tad video ovo da nece da produzi jer postoji veliko interesovanje za njega, nije bio unhappy. I kad je siti aktivirao klauzulu on tek tad hteo da prica sa mnom. Ja mu ponudio ugovor, pa onda onu staru foru posle dan dva mu pojacam ugovor, medjutim on presao kod njih za manju platu. A jos sam mu nudio 15 miliona loyalty bonus, 2 za LS, milion za Bundesligu itd. Prve dve sezone mi je bio los, mislio sam da nece niko nuditi te pare za njega, vec sam mu jednom produzavao ugovor ali mi je bilo zakljucana klauzula. Cak mu ni ocene nesto nisu mnogo skocile u prve dve sezone, u trecoj je eksplodirao...
Vidim da si oživeo pomalo zaboravljenu Anćelotijevu tzv. "jelka-formaciju" 4-3-2-1 iz ere kada je predvodio Milan i uzeo jedan Skudeto (2004) i 2 Lige šampiona (2003, 2007).

Dida

Kafu - Nesta - Maldini - Seržinjo

Gatuzo - Pirlo - Ambrosini

Kaka - Sedorf

Ševčenko

Ko je Almada, nisam čuo za njega?

Kako funkcioniše napad po bokovima sa ovom taktičkom formacijom, da li je sav teret u tom smislu spao na Alabu i Kimiha?

Kakve instrukcije si dao Dibali? On je polivalentan igrač, može odrađivati bezobroj ofanzifnih uloga. Jesi li mu dao stroge direktive ili ima slobodu u igri?
Слика

Слика

Almada paklen igrac, samo sto nisam uspeo da mu nadjem zicu. :slap: Doduse cesto je bio rezerva Dibali i Havercu.

Слика

Jeste, dosta je zavisilo od bekova, ali sam imao 4 bas jaka beka u rotaciji. Cilvel iako je dao samo 4 gola, imao sam osecaj da je dao 10+. Dosta sam menjao u odnosu na onu postavu gore, u medjuvremenu sam desnom MC-u stavio stay wider i levom AMC isto. Jedini problem sa ovom taktikom je neefikasnost spiceva, ali to vec imam dugo problem na poslednjih par menadzera. Zavrsio sam sezonu, sve sam uzeo sem kupa ali sam bio jako neefikasan, mozda je to do formacije, mozda negde gresim mozda je i do igrice. Spicevima nikad ne stavljam posebne instrukcije, Haaland mi je igrao razlicite role u sezoni, najbolje se snalazio na AF.

Ovo je trenutni tim, gde su Havertz i Almada imali stay wider instrukciju, a Dibala je top pojacanje. Kad god bi jurio rezultat, pomerao bi ga u spic, njemu sam davao maksimalnu slobodu. Nisam imao mnogo instrukcija van formacije, stavio sam mu roam from position i run wide with ball, i bio mi je jedini na direct pasovima. Uglavnom su mi napadi najvise isli preko njega, Kimiha i Pogbe koji je dugo igrao tog desnog MC.

Sve u svemu, ne verujem da cu opet igrati ovakvu postavu, tj bez krila.
Последње учитавање од Branko95 дана 24 Мар 2020, 01:47, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Dr. Moo »

Dajte neki predlog za tim, ako može i razlog tog predloga, hvala!
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од poslednji.romanticar »

Sad ne znam šta želiš. Možda je najbolji prijedlog Anderlecht, odličan podmladak, iz svoje škole možeš napraviti tim za sljedežih 10 godina, Ako želiš LLM, onda Palermo, da ih vratiš u Seriu A, ili možda Monza koja je sa Berlusconijem prespremna ove sezone. Ako želiš nešto jače, onda Milan, dobar igrački kadar, Leipzig, da napokon skineš Bayern, Marseille, Roma, Fiorentina, Bologna, sve timovi sa velikim potencijalima, Sheffield, Newcastle, Sevilla.
Слика
tamerlan
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 19 Окт 2011, 02:04
Место: Srbija
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од tamerlan »

Dr. Moo пише: 24 Мар 2020, 20:05 Dajte neki predlog za tim, ako može i razlog tog predloga, hvala!
Pa ako imaš nerava pokušaj vratiti posrnuli Deportivo na staze stare slave, za početak ga učiniti stabilnim članom Primere. To je stvarno izazovan poduhvat.

Ili pokušaj Peruđu posle 100 godina vratitu Seriju A, ponovo je gurnuti u žižu interesovanja kao kada su za nju nastupali kapiten Marko Materaci, Milan Rapaić, Hidetoši Nakata, južnokorejanac Jung Hvan An (dobio otkaz nakon što je golom u produžetku eliminisao Italiju sa SP 2002. godine), Zizis Vrizas, Fabricio Mikoli, Ibrahim Ba, Fabio Liverani, Ze Maria....
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Dr. Moo »

Pocecu sa Deportivom, hvala na predlogu!
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
tamerlan
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 19 Окт 2011, 02:04
Место: Srbija
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од tamerlan »

Dr. Moo пише: 25 Мар 2020, 13:26 Pocecu sa Deportivom, hvala na predlogu!
Mislim da će se Molina, Manuel Pablo, Nuredin Najbet, Žorž Andrade, Kapdevila, Lionel Skaloni, Mauro Silva, Aldo Dušer, Serhio, Viktor, Valeron, Đalminja, Fran, Alberto Luke, Dijego Tristan, Roj Makaj, Valter Pandijani...obradovati tvojim izborim! :ole:

Neka kultni i lepi "Riazor" smešten u srcu pirobalne La Korunje na severozapadu Španije opet bude poprište važnih utakmica. :winner:
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од markic »

Zna li neko kada Srbija ulazi u Evropsku Uniju u FM20?
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од kovacica91 »

Слика


Ajde neka mi samo ovo objasni neko, bilo ko?
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Dr. Moo »

Autogol brate :xD:
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”