Sve o Football Manager 2020

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Orthodox »

Rekoh, daj da krenem sejv , evo praznici, imam vremena, kad ono medjutim vidim da je bolje da nastavim sa sejvom 19.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

Слика

Vraćam se i ja na 19 i sad ne znam da li da nastavim poslednji sejv ili da počnem novi sa ovim poslednjim transferima xD
P.S. ima i ovaj edit legendi koji ozbiljno mami :D
https://sortitoutsi.net/downloads/view/ ... s-database
tamerlan
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 19 Окт 2011, 02:04
Место: Srbija
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од tamerlan »

Kako da preimenujem Zebre u Juventus, Real Hispalis u Betis, Real San Sebastian u Real Sociedad, Atletico Pamplonu u Osasunu...?
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Orthodox »

tamerlan пише: 02 Јан 2020, 23:23 Kako da preimenujem Zebre u Juventus, Real Hispalis u Betis, Real San Sebastian u Real Sociedad, Atletico Pamplonu u Osasunu...?
https://www.fmscout.com/a-fm20-real-nam ... e-fix.html
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од maxim_tsigalko »

Да ли се најављује нова закрпа која би можда требала да реши ужасни МЕ.
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Dr. Moo »

Sta fali da igrac ide sam po krilu udje u 16m i udari u stativu iz mrtvog ugla, iako mu je igrac sam na pet metara od gola. Onda nije vazno kakve stopere imate, lopta leti preko celog terena kroz njih dvojicu i najsporiji na svetu napadac ce je pokupiti i realizovati 2/10 sansi 1 na 1 sa golmanom. Kao hobotnica da je na golu.

A da ne pominjem sto kad se udje u 16m niko ne dobacuje
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Ander »

evo da napravimo takmičenje, meni je Haaland na jednoj tekmi 5 puta izašao 1na1 sa golmanom i 5 puta promašio. Mbappe samo 4 puta :headhurt:
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dark warrior™ »

Realno je da 21 izgubi bar 25% musterje jer vakav balam do sad nijedna igra nije uradila I da ostane na sam vrv :banned:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Orthodox »

Provalio sam da su se ljudi tj igraci navikli na te neke bagove na FMu pa vise i ne kukaju. Bas gledam po SI forumu, malo je zalbi u odnosu na broj igraca koji igraju FM20.

P.S. Jos nisam osvojio titulu sa Napretkom na FM19 evo 2027.godina. Tačno ću priču da napišem "Kako ne treba". :headhurt:
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dark warrior™ »

Orthodox пише: 03 Јан 2020, 17:52 Provalio sam da su se ljudi tj igraci navikli na te neke bagove na FMu pa vise i ne kukaju. Bas gledam po SI forumu, malo je zalbi u odnosu na broj igraca koji igraju FM20.

P.S. Jos nisam osvojio titulu sa Napretkom na FM19 evo 2027.godina. Tačno ću priču da napišem "Kako ne treba". :headhurt:
Neznam ja nemogu da se naviknem na primer da igram Partizanom recimo 2-3ta sezona I u kvalifikacijama dodje neko iz Island-a na primer I odrzi mi lekciju fudbala a ja vec imam 3x jaci I skupljii tim, da to moze da se desi u realnosti al nije realno da moje krila lupaju u stativama spic da sedi ko CM a da bude TM I takve neke nebuloze
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

dark warrior™ пише: 03 Јан 2020, 21:41
Orthodox пише: 03 Јан 2020, 17:52 Provalio sam da su se ljudi tj igraci navikli na te neke bagove na FMu pa vise i ne kukaju. Bas gledam po SI forumu, malo je zalbi u odnosu na broj igraca koji igraju FM20.

P.S. Jos nisam osvojio titulu sa Napretkom na FM19 evo 2027.godina. Tačno ću priču da napišem "Kako ne treba". :headhurt:
Neznam ja nemogu da se naviknem na primer da igram Partizanom recimo 2-3ta sezona I u kvalifikacijama dodje neko iz Island-a na primer I odrzi mi lekciju fudbala a ja vec imam 3x jaci I skupljii tim, da to moze da se desi u realnosti al nije realno da moje krila lupaju u stativama spic da sedi ko CM a da bude TM I takve neke nebuloze
Ne znam zasto niko ne spominje Seltik, njih ako u prvih par sezona dobijes u kvaliju znas da si ispao. Prenabudzeni su haos.
Корисников грб
dubaRA7
Youth Team Coach
Поруке: 78
Придружен: 20 Авг 2016, 02:24
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Cska Moscow
Formacija: 5-2-1-2 WB
Has thanked: 32 times
Been thanked: 15 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dubaRA7 »

Orthodox пише: 03 Јан 2020, 17:52 Provalio sam da su se ljudi tj igraci navikli na te neke bagove na FMu pa vise i ne kukaju. Bas gledam po SI forumu, malo je zalbi u odnosu na broj igraca koji igraju FM20.

P.S. Jos nisam osvojio titulu sa Napretkom na FM19 evo 2027.godina. Tačno ću priču da napišem "Kako ne treba". :headhurt:
I onda kad se požališ na očigledne probleme, odgovore ti kako tvoja taktika ili tvoji igrači nisu dobri... :waller:
Bio sam aktivan tamo u jednoj od tema baš za ove duge lopte što idu preko štopera i par likova me ubeđuju da je to sasvim ok.I onda shvatiš da ništa od tog jadikovanja ne pomaže jedino ti preostaje nada da će se taj problem rešiti u nekom od narednih planiranih patch-eva.
Ruku na srce ima SI njihove testere i siguran sam da znaju da imaju problema ali nekad to nije lako ispeglati.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

Izgubio sam bukvalno ceo da pokusavajuci da na FM 19 pokrenem neki od ovih apdejtova za sezonu 2020 i nikakko ne mogu tako da molim za pomoc jer sam ja ocito glup.

Skinuo sam sortitoutsi-ov apdejt koji izbacuju svakodnevno kako za FM 20 tako i za 19. Kada otvorim fajl(ove) u editoru PA igrača mi je ok. Npr Abraham ima 160 dok su mnogi na 8,5 i 8. Međutim kada pokrenem novi sejv (naravno da izabarem taj edit dodatak pri kreiranju) stoji mi Abraham 138 fazon do 141 maks.

Bukvalno sam izgubio preko osam sati danas pokusavajuci sve i svasta i ne vredi.

Može li neko da popa da vidim da li je kod mene neki bag ili je generalno neki bag prisutan pa ne možemoo 20 makar i ovako na fm19.
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Dimitrije08 »

Da li neko zna sta utice na yout cand.?
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Neven »

I ja imam problem sa situacijama 1na1 ali onda dodje situacija sledeca: https://imgur.com/OatuPvY
sva 4 gola je doslo iz situacije 1na1...
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Castor Troy
Youth Team Coach
Поруке: 56
Придружен: 20 Апр 2011, 09:06
Место: Kv
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Castor Troy »

da li neko moze da mi kaze na osnovu cega neki treneri ( staff, coach ) imaju C, B , A ili pro licencu ? Koji su kriterijumi na osnovu kojih se to odredjuje ?
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Dimitrije08 »

Castor Troy пише: 05 Јан 2020, 22:54 da li neko moze da mi kaze na osnovu cega neki treneri ( staff, coach ) imaju C, B , A ili pro licencu ? Koji su kriterijumi na osnovu kojih se to odredjuje ?
Pa to su studije,ne dobijaju oni to po ocenamo nego idu na studije i tako dobijaju licence.Mozes i ti da odes i platis da studiras za C licencu.
Castor Troy
Youth Team Coach
Поруке: 56
Придружен: 20 Апр 2011, 09:06
Место: Kv
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Castor Troy »

Da preformulisem pitanje. Na osnovu kog kriterijuma neki treneri poseduju pro licencu kada se startuje igra, a neki imaju licence koje su nizeg ranga ?
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Dimitrije08 »

Castor Troy пише: 05 Јан 2020, 23:32 Da preformulisem pitanje. Na osnovu kog kriterijuma neki treneri poseduju pro licencu kada se startuje igra, a neki imaju licence koje su nizeg ranga ?
Igrica ima podatke ko ima kakvu licencu,nisu oni nista izmislili.To zavisi do koje je on licence dosao(mora da se ide po redu).
knelelfc93
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 27 Окт 2016, 21:57
Место: Pancevo
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од knelelfc93 »

Auu bracoo baga,6 penala mi svirano na jednoj utakmici,dobro je 4 sam iskoristio... :lol:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”