Sve o Football Manager 2020

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Jord4nnnn »

Imam jedno pitanje. Igram sejv sa Voždovcem i na polusezoni, u zimskom prelaznom roku, potpisao sam dva igrača koja su bila bez kluba, ali stižu tek u junu... Zna li neko zašto bi to moglo da se dešava?

Negde na sredini prve polusezone sam potpisao Jagoša Vukovića, koji je isto bio bez kluba i on je odmah došao, a čak je bilo van transfer perioda.. a ova dvojica, jedan naš i jedan stranac, tokom transfer perioda potpisani, a stižu u junu... Nije mi jasno
alek0207983
Newgen
Поруке: 17
Придружен: 27 Феб 2011, 21:19
Место: Beograd
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од alek0207983 »

Ako je u toj sezoni vec nastupao za 2 kluba pa postao slobodan. Moguce da je zbog toga. Nesto mi je u glavi da ima pravilo da igrac u toku jedne sezone moze da nastupi samo za dva kluba na zvanicnim utakmicama. Mada mislim da bi trebalo da ti dodje samo ne bi mogao da ga registrujes. Tako je bar u stvarnosti. Ne znam da li i igrica prati to.
Drugi razlog je taj da kad si pregovarao sa njegovim agentom nisi obratio paznju na pocetak ugovora. Mozda je agent izricito zahtevao da potpise od sledece sezone.
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Ronin »

Sta god da su "popravili" zadnjim patchem nisu sredili najvecu boljku solo prodore krila/bekova koji se zavrsavaju sutom u spoljnu mrezu.
I nije bitno da li igram protiv Intera u finalu LE ili poslednjeplasiranog Barnlija - njihovi stoperi daju filigranski precizne duge lopte za spiceve iz ledja moje odbrane.
Zavrsio sam prvu sezonu, ali cu letnju pauzu provesti u nadi da ce uskoro izbaciti novu zakrpu i da ce igra biti igrivija.
Dakle udariti po podesavanju treninga, slanju skauta i "citanju" njihovih reportova u protivnom samo gubim zivce.
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Ander »

vanja1986 пише: 05 Дец 2019, 09:38 Pozdrav. Imam jedno pitanje. Igrica mi radi ok, ali kada ulazim u utakmicu nakon što potrvrdim momčad treba mu oko minute i stoji na ovome:

Слика

U samo utakmici ne šteka ništa, ali ovo me izluđuje. Igram obično oko 10-15 liga i dosta grafičkih dodataka.
Ovo su performance mog računala:

Слика

Što trebam nadograditi da bi mi FM 2020 dobro radio?
Hvala

meni se ovo često dešava kad igram na laptopu, dok na desktopu koji je mnogo lošija mašina se to ne dešava... :waller:
Корисников грб
leonardo
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 16 Авг 2016, 21:47
Место: Lazarevac
Klub koji vodite: Fk Partizan,Atalanta
Formacija: 4-2-3-1, 4-4-2,3-4-3
Mood:
Has thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од leonardo »

Ljudi moze li mal apomoc krecem da igram menazder cekao sam komp novi da mi stigne,gde mogu da skinem grbove,lice igraca,dresove i kako posle da ih ubacim?!
Ko igr za raju a zanemari taktiku,igrace u nizerazrednom vratniku.... :yesko:
alek0207983
Newgen
Поруке: 17
Придружен: 27 Феб 2011, 21:19
Место: Beograd
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од alek0207983 »

leonardo пише:Ljudi moze li mal apomoc krecem da igram menazder cekao sam komp novi da mi stigne,gde mogu da skinem grbove,lice igraca,dresove i kako posle da ih ubacim?!
df11faces.com
Imas i uputstvo.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

Jord4nnnn пише: 06 Дец 2019, 17:12 Imam jedno pitanje. Igram sejv sa Voždovcem i na polusezoni, u zimskom prelaznom roku, potpisao sam dva igrača koja su bila bez kluba, ali stižu tek u junu... Zna li neko zašto bi to moglo da se dešava?

Negde na sredini prve polusezone sam potpisao Jagoša Vukovića, koji je isto bio bez kluba i on je odmah došao, a čak je bilo van transfer perioda.. a ova dvojica, jedan naš i jedan stranac, tokom transfer perioda potpisani, a stižu u junu... Nije mi jasno
To se i meni desilo u prvoj sezoni sa Belakovicem. Nisam skapirao zbog cega.
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Ronin »

Koji je sad problem sa Responsibilities? Odem na podesavanja u kojima podesim da ja produzavam/otpustam svo osoblje i onda posle par dana izadje vesta da je nekom od osoblja produzen ugovor :slap:
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

Ronin пише: 08 Дец 2019, 18:56 Koji je sad problem sa Responsibilities? Odem na podesavanja u kojima podesim da ja produzavam/otpustam svo osoblje i onda posle par dana izadje vesta da je nekom od osoblja produzen ugovor :slap:
Ima dosta problema sa tim, namestim da ja odlucujem oko pozajmica i onda vidim za nekog igraca da je loan manager prihvatio, odem u responsibilities i vidim da stoji da on odlucuje. Dva puta tako, sad radi lepo.
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од maxim_tsigalko »

Не могу да верујем да ови из СИ ништа нису поправили апдејтом.
1 на 1 и даље ужасно делује (пре ће голман од гола испуцавањем да да гол, него нападач са финишом 18)
продори по бок (крило или бек) се и даље завршавају 90% ударцем ка голу, релизују можда 1 од 15 шута.

Еј годину дана спремају игру и дају овкав "половњак"!!!
Све у свему ФМ се не исплати играти пре децембра када среде и ако уопште среде МЕ!
Корисников грб
Vy
Newgen
Поруке: 10
Придружен: 21 Сеп 2013, 02:07
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Vy »

Ne znam da li je slucaj zbog baga oko ulaska srbije u eu, ali imam dva igraca iz hrvatske koji su dovoljno vremena proveli u drzavi i igrajuci za tim, a kod statusa za dobijanja drzavljanstva stoji "sees no benefit". uvek su strani igraci prihvatali drzavljanstva da bi smanjli broj stranaca u timu..

koliko sam upucen, ne postoji neka opcija da dobiju instrukciju da zatraze ipak drzavljanstvo..
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mrgood »

Слика
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

Evo usao sam u trecu sezonu sa Zvezdom, samo dva puta su me pustili za licencu. Jedno 5-6 puta me odbili. Na 19 sam glatko dobijao kad god sam hteo. Glupost.
HLR
Youth Team Coach
Поруке: 67
Придружен: 07 Јул 2012, 00:15
Место: Gajba
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од HLR »

Kolko su usrali prekide ovim novim apdejtom. Protiv svakog jaceg protivnika primim gol iz prekida, nekad i po dva, a uopste nemam nizak tim.
vlada28
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 13 Окт 2015, 02:07
Место: Srbija
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од vlada28 »

Kakav je ovo debilitet od igre, ccc.. Na stranu sanse 1 na 1, hajde da shvatim jer sam ipak odigrao prvu sezonu sa Segunda ekipom (Depor).. Ipak, igram 5-3-2 WB, a to sta moji wingbackovi rade kad se nadju u protivnickih 16 metara je zesce nego cirkus - sutaju odakle god stignu i svaki put 7-8 metara od gola, ma daj..
Vrhunac ludila i bezobrazluka od strane SI me je upravo sada docekao: posto sam obezbedio promociju, negde u aprilu/maju ponudim za Lemosa Las Palmasu onoliko koliko su trazili - 2.6M, potpise ugovor na regular starter, sve super.. I sad ludilo - 1. jul, Lemos signing confirmed - on je nesrecan & trazi transfer jer sam prekrsio neko obecanje sta li?!????? Ok, odem u promises, kad tamo kao pise - became an established La Liga team - failed.. Hahaha.. Pa kako, rodjace, da postanem established liga tim, kad sam tek sada obezbedio promociju u Primeru & ovo je prvi dan??!??? :nasty: :nasty:
Neigrivo, totalno..
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

Koliko sam mogao da pohvatam svi se žale na istu stvar koja i mene strašno nervira a to je da je FM 20 identičan g**** kao i FM19.

- Ništa nisu uradili, kamoli poboljšali kada je krucijalna stvar u pitanju, a to su same utakmice.
Imam preko 30 šuteva po utakmici i silne nema da dam gol.

- gol postignem samo nakon nekog odbitka ili nekim izvan kaznenog, niposto iz akcije

- protivnici iz jednog šuta i iz jedne šanse daju gol

- Napadača na koju god rolu da stavim na isto mi dođe

- Igrači dobijaju ocenu preko 7 jedino ako postignu gol ili zabeleže asistenciju

- defanzivni vezisti ako dobiju 6.6 ocenu u dupe da se udarađ od sreće (doveo sam Matića u Zvezdu i u SL mi je najgore ocenjen igrač :waller: )

- igra zaista deluje prelako, kada se vidi da mi protivnik pola ne može da pređe i da ja imam po 30 šuteva po meču što je sve jako nerealno

ZAKLJUČA: prodali su nam apsolutno identičnu igru sa novim transferima i po kojom nebitnom sitincom :censored: :gunman:
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

Tako je, igrica nikad laksa. Igram sa Zvezdom svaki mec 30ak suteva, i kad kiksam to bude mec gde imam 30 suteva a protivnik 5.

Nesto sto me najvise nervira je ulazak bekova/krila u sredinu i sutiranje lopte u aut sa druge strane.

Sto se tice ocena, to je tako vec par godina. Uzas.

Meni je Gudelj pokidao na DM.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

od proslog serijala, da ne kamzem onnog tamo cak, centralni vezni sa defanzivnom rolom blagi uzas, pa cak i Kante. igram uglavnom 4-2-3-1, znaci bez zadnjih veznih i ovo je blagi uzas
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

Filip991 пише: 11 Дец 2019, 20:05 od proslog serijala, da ne kamzem onnog tamo cak, centralni vezni sa defanzivnom rolom blagi uzas, pa cak i Kante. igram uglavnom 4-2-3-1, znaci bez zadnjih veznih i ovo je blagi uzas
Слика

Doduse on mi je igrao DLP support na DM-u.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Orthodox »

Filip991 пише: 11 Дец 2019, 20:05 od proslog serijala, da ne kamzem onnog tamo cak, centralni vezni sa defanzivnom rolom blagi uzas, pa cak i Kante. igram uglavnom 4-2-3-1, znaci bez zadnjih veznih i ovo je blagi uzas
Ali zato attacking kida.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”