Sve o Football Manager 2020

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
palace
Youth Team Coach
Поруке: 191
Придружен: 24 Окт 2010, 17:20
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4231
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од palace »

Da 1 na 1 situacije su katastrofalne, desilo mi se juce da sam imao 8 clearcut i da ni jedna situacije nije bila gola?! od toga brat bratu 6 je bilo 1 na 1 sa golmanom. Bas preterano, a prste golovi sa 25m kao da su penali. Meni nije jasno kako mozes i da pustis betu a da ne primetis ove stvari, pa valjda je neko od njih igrao ovo cudo pre pustanja, msm ok beta i sluzi za te stvari ali kapiram da je ovo malo krupnija stvar od sitnih bagica...
Корисников грб
ClaudioCaniggia
Youth Team Coach
Поруке: 79
Придружен: 17 Нов 2010, 15:14
Место: Buenos Aires
Been thanked: 5 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од ClaudioCaniggia »

Iskreno, tesko da je ovo neko testirao pre izlaska Bete. Evo, jednog primera. Koliko cesto ste videli da igrac koji izadje jedan na jedan sa golmanom i pokusa da ga lobuje u idealnoj situaciji, to uradi tako sto golmanu posalje loptu direktno u ruke? Plafon jednom godisnje i to da redovno pratite nekoliko liga.
E sad meni se to desilo da uradi isti igrac na jednoj utakmici tri puta. Uz sve to imao sam preko 20 suteva u okvir gola, a protivnik pogodicete, samo jedan i naravno rezultat je bio 0:1.
Vidim da je sinoc izasla nova zakrpa, sa promenama u ME, pa da vidim sta se tu desilo.
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Ander »

premišljao sam se da li uopšte da naručujem FM20 baš zbog odvratnog ME i zbog tih idiotluka u "1 na 1" situacijama i kontam ma popraviće, nema šanse da to ostave. I sad posle vaših komentara (a i gledao sam neke klipove na yt) vidim da sam se zajebo i dasu govnari ostavili isto. mada, po odgledanim klipovima, čini mise da su promenili i više ne možeš golove da daješ iz centaršuteva... stoka...
Корисников грб
ClaudioCaniggia
Youth Team Coach
Поруке: 79
Придружен: 17 Нов 2010, 15:14
Место: Buenos Aires
Been thanked: 5 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од ClaudioCaniggia »

Ander пише: 14 Нов 2019, 11:56 premišljao sam se da li uopšte da naručujem FM20 baš zbog odvratnog ME i zbog tih idiotluka u "1 na 1" situacijama i kontam ma popraviće, nema šanse da to ostave. I sad posle vaših komentara (a i gledao sam neke klipove na yt) vidim da sam se zajebo i dasu govnari ostavili isto. mada, po odgledanim klipovima, čini mise da su promenili i više ne možeš golove da daješ iz centaršuteva... stoka...
Da ne bude bas sve tako crno, pobrinuli su se sa ovim novim ME i novom zakrpom. Odigrao sam tek par utakmica, malo modifikovao taktiku i ovo vec lici na fudbal. Da kazem, svetlo na kraju tunela.
Sustinski su malo promenili taj deo sa ubacivanjem lopte u prazan prostor, to vise ne funkcionise, pa samim tim i situacije 1 na 1 su dosta redje. Krilo i bek sad povremeno se sete i ubace loptu u sredinu, mada i dalje umeju da sutnu iz poptuno nelogicne situacije.
Kad odigram malo vise utakmica sa novom zakrpom, dacu neku jasniju sliku.

PS Da me neko pogresno ne shvati, ja sam inace tokom Beta verzije i ranijih sezona ovde pisao mane u igri. Za mene je ovo ipak najbolja igra na svetu svih vremena i ne zelim nikog da odvratim od kupovine igre.
Jednostavno od svake nove verzije ocekujem da igra bude bolja, a kad se to ne desi dodje do razocarenja, posebno sto stvarno deluje da ovu Beta fazu pre izlaska niko ziv ne testira.
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од puka »

Da li moze neko da testira opterecenje grafe,pri igranju 3d meca?

Sinoc je jedan strimer imao gpu load 100% na 3d,a lik ima 2080 12gb,hoce grafa da mu izgori.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dark warrior™ »

goooool пише: 14 Нов 2019, 08:18 Ni prosli FM nije bio mnogo bolji po tom pitanju. Mnogo nebuloznih stvari se vidi tokom utakmica. Previse jednolicnih akcija, a situacije jedan na jedan su nemoguce za resit u vecini slucajeva i kad igrac ima 20 za finishing, composure, decision.
Ja sam zbog promasenih penala I 1vs1 prekinuo da igram betu cekacu full verziju ako opet tako necu ni da igram, nemoguce je da igrac sa attribute nad 15 da promasi 7 od 10 penala I spic sa nad 15 finishing da promasi 5 od 5 1vs1
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од puka »

dark warrior™ пише: 14 Нов 2019, 13:26
goooool пише: 14 Нов 2019, 08:18 Ni prosli FM nije bio mnogo bolji po tom pitanju. Mnogo nebuloznih stvari se vidi tokom utakmica. Previse jednolicnih akcija, a situacije jedan na jedan su nemoguce za resit u vecini slucajeva i kad igrac ima 20 za finishing, composure, decision.
Ja sam zbog promasenih penala I 1vs1 prekinuo da igram betu cekacu full verziju ako opet tako necu ni da igram, nemoguce je da igrac sa attribute nad 15 da promasi 7 od 10 penala I spic sa nad 15 finishing da promasi 5 od 5 1vs1
Sredili su to u patchu sinoc..
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dark warrior™ »

puka пише: 14 Нов 2019, 16:27
dark warrior™ пише: 14 Нов 2019, 13:26
goooool пише: 14 Нов 2019, 08:18 Ni prosli FM nije bio mnogo bolji po tom pitanju. Mnogo nebuloznih stvari se vidi tokom utakmica. Previse jednolicnih akcija, a situacije jedan na jedan su nemoguce za resit u vecini slucajeva i kad igrac ima 20 za finishing, composure, decision.
Ja sam zbog promasenih penala I 1vs1 prekinuo da igram betu cekacu full verziju ako opet tako necu ni da igram, nemoguce je da igrac sa attribute nad 15 da promasi 7 od 10 penala I spic sa nad 15 finishing da promasi 5 od 5 1vs1
Sredili su to u patchu sinoc..
cekacu full-verziju I krecem od pocetak sa PFC, nekako mi to bolja varijanta :yesko:
vladoju
Newgen
Поруке: 16
Придружен: 02 Окт 2016, 08:16
Место: Belgrade
Has thanked: 4 times
Status: Није на вези

Tamni oblaci nad FM i svetskim fudbalom

Порука од vladoju »

To što nema Juventusa nije samo problem FM 2020 već nevolja u koju je zbog biznisa upao ceo svetski fudbal i dokaz koliko je FIFA potpuno pogubila konce.

Reč Juventus na italijanskom znači "mladost" i potpuno je uobičajena u vokabularu, odnosno svakodnevnom jeziku tako da je veliko pitanje kako su uopšte uspeli da pravno zaštite taj izraz. Da FIFA nije pogubila konce potpuno, ne bi ni jedan klub smeo da zabranjuje korišćenje imena (amblem, ime stadiona i ostalo su druge stvari i logično je da su pravno podložne autorizaciji).

Ovo kratkoročno donosi Juventusu korist, ali dugoročno je i za njih pogubno. Ne samo da mnogi neće želeti da vode Zebre, već i za sebe znam da i kada prepravim u Juventus FC sigurno neću uzimati taj klub.

Dugoročno je ovaj potez problem za ceo fudbal jer u budućnosti se tako može očekivati da svi klubovi zaštite imena i traže basnoslovne sume za korišćenje. Na kraju to neće biti problem samo za FM, FIFA, PES, već za ceo fudbal uopšte.

Igram FM još od kada je nastao kao Championship manager, negde od 1991/1992 i nikada se do sada jadnija stvar nije dogodila. Bilo je raznih bagova, promašaja, ali da ne smeju da stave ime kluba je nezabeleženo.

S druge strane, nema dileme da je FM dostigao svoj zenit i da je sada u padu, odnosno da nije u prvom planu. Sigurno je da će narednih godina kreatori pokušati da izmišljaju toplu vodu kako bi privukli mlađu publiku, ali će to biti veliki rizik da promenama ne izgube nas koji smo verni. Kada se sve to sumira uz borbu na polju prava koja će se voditi za imena igrača i klubova - plaši me da budućnost nije baš naročito svetla.

Ja sam ove godine dugo razmišljao da li da uzimam FM 2020. Prvi put posle skoro tri decenije igranja da sam imao takvu dilemu. Međutim, navučenost je ipak prevelika, pa ću ipak sutra uplatiti. S druge strane, plaši me da je u pitanju nostalgija, pošto iz godine u godinu sve više zamerki imam i nedostaje mi onaj FM od pre 7, 8 godina.
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mrgood »

FM postaje tj. postao je marketing i to sto se hvale kako ga koriste za skauting i sve je doprinelo da se manje igra a vise filozofira. Autorska prava i sve.. sve je to pokusaj da u nekom periodu nesto dodatno naplate. Govorim o ljudima koji strimuju igru pa ako zele, platice dodatno logo pack i sl.

Igra kao igra, i ja sam dugo razmisljao, iako sam pravio pauzu sa FM19 iz istog razloga. Razmisljam da se posle fm20 ili vratim na neki stari i pikam u nedogled.

Nervira me malo to sa menjanjem imenima jer me podseca na PES i sva ona imena nasih igraca.
Nadam se da ce biti sve lepo jer dobiti mladu publiku je veoma tesko pogotovo u vremenu IOS igrica i instant zabave. Nece mladi da pikaju nesto godinu dana kao ja (:
Корисников грб
Pinky007
Youth Team Coach
Поруке: 127
Придружен: 29 Окт 2010, 21:49
Formacija: 4-3-3
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Pinky007 »

Boli me kad mi igrac dodje do gol aut linije i umjesto da centrira on sutira iz mrtvog ugla i svaki put pogodi stativu, kako retardirano bruka
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mrgood »

Pinky007 пише: 15 Нов 2019, 10:09 Boli me kad mi igrac dodje do gol aut linije i umjesto da centrira on sutira iz mrtvog ugla i svaki put pogodi stativu, kako retardirano bruka
To je jedan od bagova koji bi trebalo da bude sredjen izlaskom cele verzije. Poenta BETE je da sami igraci dodju da istog zakljucka gde postoje greske u ME. Koliko god da nalazimo svi mane, a to cemo uvek raditi, ovaj ME je bolji od prethodnog jer zaista lici malo to na fudbal. Mozda me i natera da ponovo igram u 3D (:
Корисников грб
DraganR
Youth Team Coach
Поруке: 142
Придружен: 28 Окт 2010, 23:28
Место: Brcko
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од DraganR »

najveca zamjerka novog patch/a je puno penala prije patcha neka normala ono ponekad sad svaki drugi mec po 2 3 4 penala
Корисников грб
goooool
Youth Team Coach
Поруке: 141
Придружен: 29 Авг 2017, 12:53
Место: Buenos Aires
Has thanked: 18 times
Been thanked: 46 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од goooool »

Ovo je uzasno sto se tice prekida ! Nista se nije promenilo u odnosu na proslu verziju cak je sad i gore. Ubise me posle kornera i slobodnih udaraca, sta god uradio ne mogu da se odbranim.
SretenZujkic
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 18 Нов 2019, 21:27
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од SretenZujkic »

Football Manager 2020 je LIVE!
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mrgood »

Kao Nova godina (: da cestitamo jedni drugima..
Znaci, kuvanje kafe pa da docekamo zoru.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dark warrior™ »

SretenZujkic пише: 18 Нов 2019, 21:35 Football Manager 2020 je LIVE!
Poceo download full-a :ole:
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од sergavra »

Pisite :ole:
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
Lamin
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 19 Јун 2012, 23:06
Место: Beograd
Klub koji vodite: Randomica jbg :D
Formacija: 4-2-3-1
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Lamin »

Srećan izlazak FM-a svima koji slave :fanman: :cheers:
Корисников грб
CrazyBoyCZV
First Team Coach
Поруке: 219
Придружен: 27 Авг 2012, 01:19
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од CrazyBoyCZV »

Meni ne radi mec nakon update-a na full.

https://ibb.co/BfzVwjM

Ovako mi bude svaki put kada se nesto desava na terenu.


EDIT: Do skina je, ako se slucajno jos nekome desi.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”