Sve o Football Manager 2020

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
CrazyBoyCZV
First Team Coach
Поруке: 219
Придружен: 27 Авг 2012, 01:19
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од CrazyBoyCZV »

Generalno mi deluje dobro beta ali ima nekih losih stvari. Staff responsabilities je dosta zbunjujuc. Mislim da sam 70% penala promasio. Nisu mi sutirali igraci koji imaju penale 10-11 nego 14-15. To je nerealno. Kao i svi drugi, vise golova dajem van 16 nego iz sansi 1 na 1. Precesto se ukrade lopta stoperu i onda se daje gol. Samo ovo moram da kazem da ja cesce uradim, a nije komp mnogo puta uradio meni.

Nesto sto me zanima... da li dajete golove iz centarsuteva (ne prekida, nego iz igre)? Mislim da je to baaaaas retkost. Kod mene definitivno jeste.

Druga stvar, da li su vam igraci stvorili ono razumevanje medjusobno? Imam samo jednu liniju i ona je bila tu i kada sam krenuo. Odigrao sam vise od pola sezone i niko drugi mi se jos nije povezao. Dva stopera su vecinu utakmica odigrali. Bar su oni morali da stvore razumevanje.
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mrgood »

CrazyBoyCZV пише: 06 Нов 2019, 15:02 Generalno mi deluje dobro beta ali ima nekih losih stvari. Staff responsabilities je dosta zbunjujuc. Mislim da sam 70% penala promasio. Nisu mi sutirali igraci koji imaju penale 10-11 nego 14-15. To je nerealno. Kao i svi drugi, vise golova dajem van 16 nego iz sansi 1 na 1. Precesto se ukrade lopta stoperu i onda se daje gol. Samo ovo moram da kazem da ja cesce uradim, a nije komp mnogo puta uradio meni.

Nesto sto me zanima... da li dajete golove iz centarsuteva (ne prekida, nego iz igre)? Mislim da je to baaaaas retkost. Kod mene definitivno jeste.

Druga stvar, da li su vam igraci stvorili ono razumevanje medjusobno? Imam samo jednu liniju i ona je bila tu i kada sam krenuo. Odigrao sam vise od pola sezone i niko drugi mi se jos nije povezao. Dva stopera su vecinu utakmica odigrali. Bar su oni morali da stvore razumevanje.
Sutiranje penala je nesto sto je pocelo biti otezavajuca okolnost jos od FM2018. Namerno je tako da bi te naveli da treniras Attacking Set Piece i da uvezbavas penale kao i ostale prekide.
Sto se tice 1 na 1, to je vec tema koju su mnogi primetili i uveliko je pisano SI-u da se ispravi to.
Razumenjave igraca je vec neko prijavljivao na SI-u i koliko sam ja u toku to je bug kod bete. Resice se izlaskom cele verzije (:
Корисников грб
goooool
Youth Team Coach
Поруке: 141
Придружен: 29 Авг 2017, 12:53
Место: Buenos Aires
Has thanked: 18 times
Been thanked: 46 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од goooool »

Imam nekoliko sitnih zamerku sto se tice ocena igraca Zvezde i Partizana. U sustini sve je to ok samo su neke ocene lose rasporedjene, a negde su slabije ili jace nego sto je u realnosti. Najkasnije do ponoci cu postaviti par ss-ova pa ako se slazete moglo bi to da se prepravi (ako ima vremena...a ako nema vremena mogao bi neki novi patch da sadrzi te promene)
Корисников грб
goooool
Youth Team Coach
Поруке: 141
Придружен: 29 Авг 2017, 12:53
Место: Buenos Aires
Has thanked: 18 times
Been thanked: 46 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од goooool »

.

FK Partizan

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Marko Stpojanovic je sportski naucnik u Partizanu, a ne kondicioni trener. Inace jedan od najboljih strucnjaka za kondiciju u ovom delu Evrope:
Слика



FK Crvena zvezda


Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Orthodox »

Ovo je tema za to.
https://serbian-fm.net/viewtopic.php?f=408&t=15728

To spada u domen researcha i ispravki.
Корисников грб
ClaudioCaniggia
Youth Team Coach
Поруке: 79
Придружен: 17 Нов 2010, 15:14
Место: Buenos Aires
Been thanked: 5 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од ClaudioCaniggia »

Od mene jos par bagova. Srbija je 2022 godina postala clanica EU, ali su igraci iz EU i dalje stranci u nasoj ligi.

Sezona 2021/22 sa Zvezdom sam prosao grupnu fazu Lige Evrope kao prvi. U prelocnom delu nisam igrao 1/16 finala, vec sam direktno otisao u 1/8 finala.

Sezona 2022/23 kao treci u grupi lige sampiona, sam se plasirao u 1/16 finala lige Evrope, tu sam igrao kao gost sa Seltikom, pobedio 2:1 u gostima i bez revansa prosao dalje. U 1/8 finala sam pobedio Besiktas u gostima 3:2 i takodje posle jedne utakmice prosao dalje.

Za 1/4 finale vidim da stoje dva datuma, tako da mozda i odigram revans.

Inace, ova Beta mi radi drasticno sporije nego FM19.
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од sergavra »

ClaudioCaniggia пише: 07 Нов 2019, 17:05 Od mene jos par bagova. Srbija je 2022 godina postala clanica EU, ali su igraci iz EU i dalje stranci u nasoj ligi.

Sezona 2021/22 sa Zvezdom sam prosao grupnu fazu Lige Evrope kao prvi. U prelocnom delu nisam igrao 1/16 finala, vec sam direktno otisao u 1/8 finala.

Sezona 2022/23 kao treci u grupi lige sampiona, sam se plasirao u 1/16 finala lige Evrope, tu sam igrao kao gost sa Seltikom, pobedio 2:1 u gostima i bez revansa prosao dalje. U 1/8 finala sam pobedio Besiktas u gostima 3:2 i takodje posle jedne utakmice prosao dalje.

Za 1/4 finale vidim da stoje dva datuma, tako da mozda i odigram revans.

Inace, ova Beta mi radi drasticno sporije nego FM19.
Bag za EU je prijavljen kroz sistem. Srbija bi u igri trebalo da udje u EU 1/7/2027.

Ovo sa Ligom Evrope najbolje da prijavis direktno na SIjevom forumu.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
DraganR
Youth Team Coach
Поруке: 142
Придружен: 28 Окт 2010, 23:28
Место: Brcko
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од DraganR »

e ovako igram sa partizanom i jedan od club visiona je dovodjenje high profile igraca.E sad kad god ponudim nekom klubu za igraca dobijem blok od uprave .Bukvalno ne mogu nikoga dovesti.
Koga god pokusav dovesti pise the board feels that the club has not brought enough high profile players and are uneasy about signing tog i tog as the deal dont match club philosophy
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од sergavra »

DraganR пише: 07 Нов 2019, 20:13 e ovako igram sa partizanom i jedan od club visiona je dovodjenje high profile igraca.E sad kad god ponudim nekom klubu za igraca dobijem blok od uprave .Bukvalno ne mogu nikoga dovesti.
Koga god pokusav dovesti pise the board feels that the club has not brought enough high profile players and are uneasy about signing tog i tog as the deal dont match club philosophy
To je globalni problem i vec su ga prijavili na forumu. Ako imas save odi ovde pa im posalji kao primer

https://community.sigames.com/topic/499 ... -high-rep/
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
DraganR
Youth Team Coach
Поруке: 142
Придружен: 28 Окт 2010, 23:28
Место: Brcko
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од DraganR »

ok hocu
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Neven »

Pozz svima
Vodim Sinđelić i imam neke zamerke koje je većina napisala ovde. Tu pre svega mislim na realizaciju mojih šansi(ponajviše napadača), na nepostojanje onih zelenih linija koje pokazuju uigranost i međusobno poznavanje igrača na terenu, dosta primljenih golova tako što njihovi samo ispucaju loptu i napadač ga da, jako malo centaršuteva pogotovu winger-a...
To je to za sad...
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Корисников грб
Pinky007
Youth Team Coach
Поруке: 127
Придружен: 29 Окт 2010, 21:49
Formacija: 4-3-3
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Pinky007 »

Slazem se sa vecinom, 1 na 1 tesko ulazi, a sto je jos gore svi ti sutevi idu direkt u golmana, da makar probaju da sutnu u stranu pa da im golman skine ne bi bilo toliko strasno.. Sutevi van 16 ulaze bas lagano, Pogba na jednom mecu dao 5 komada sve van 16 :D Precesto se dugom loptom prebacuje igra sa jedne strane na drugu, sto nije bas realno. Takodje redovno dva igraca trce kao ludi u presing na jednog.
Vladimir1307
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 09 Авг 2019, 08:33
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Vladimir1307 »

Pinky007 пише: 08 Нов 2019, 00:55 Slazem se sa vecinom, 1 na 1 tesko ulazi, a sto je jos gore svi ti sutevi idu direkt u golmana, da makar probaju da sutnu u stranu pa da im golman skine ne bi bilo toliko strasno.. Sutevi van 16 ulaze bas lagano, Pogba na jednom mecu dao 5 komada sve van 16 :D Precesto se dugom loptom prebacuje igra sa jedne strane na drugu, sto nije bas realno. Takodje redovno dva igraca trce kao ludi u presing na jednog.
Čini mi se da je 19ica imala bolji balans u tim šutevima i 1 na 1, ovako na prvu loptu kako mi deluje. Presing meni znaju i po trojica da krenu, moram da provalim kako da sprečim to, jer ako zadam markaciju, valjda treba da očekujem da ide čovek na čoveka, a ne 3 na 1 a ovamo promaja.
HLR
Youth Team Coach
Поруке: 67
Придружен: 07 Јул 2012, 00:15
Место: Gajba
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од HLR »

Jel ima neko ideju kako da mi ovaj dijagram za ocene kod golmana ne bude beo i nevidljiv?

Слика
Корисников грб
palace
Youth Team Coach
Поруке: 191
Придружен: 24 Окт 2010, 17:20
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4231
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од palace »

Jel postoji mogucnost da se promeni krug ovaj, ili bar ova bela boja. Ubi :slap:
Корисников грб
Pinky007
Youth Team Coach
Поруке: 127
Придружен: 29 Окт 2010, 21:49
Formacija: 4-3-3
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Pinky007 »

Evo FM Scout izbacio in-game editor, nisam ga jos probao ali vidim da postoji, pa ako nekom treba cisto da zna...
https://www.fmscout.com/a-fm-scout-editor-2020.html
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Jord4nnnn »

Je l' ovo neki bag ili je ovako zbog snega (15. februar)? Malo su mi cudne ove plave linije terena :D

Слика
Корисников грб
palace
Youth Team Coach
Поруке: 191
Придружен: 24 Окт 2010, 17:20
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4231
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од palace »

Pinky007 пише: 09 Нов 2019, 15:57 Evo FM Scout izbacio in-game editor, nisam ga jos probao ali vidim da postoji, pa ako nekom treba cisto da zna...
https://www.fmscout.com/a-fm-scout-editor-2020.html
da bi mogao da sejviras promenu, moras da imas licencu koja se placa.
Корисников грб
Pinky007
Youth Team Coach
Поруке: 127
Придружен: 29 Окт 2010, 21:49
Formacija: 4-3-3
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Pinky007 »

palace пише: 09 Нов 2019, 17:29
Pinky007 пише: 09 Нов 2019, 15:57 Evo FM Scout izbacio in-game editor, nisam ga jos probao ali vidim da postoji, pa ako nekom treba cisto da zna...
https://www.fmscout.com/a-fm-scout-editor-2020.html
da bi mogao da sejviras promenu, moras da imas licencu koja se placa.
E steta, nisam znao. Trebalo bi da makar mogu da se traze igraci...
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mrgood »

Jord4nnnn пише: 09 Нов 2019, 16:35 Je l' ovo neki bag ili je ovako zbog snega (15. februar)? Malo su mi cudne ove plave linije terena :D

Слика
Da, bug je.. (:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”