Sve o Football Manager 2020

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
manastirac
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 24 Окт 2010, 15:57
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од manastirac »

ovo ne da malo secka, nego sece posteno... Ne znam zasto ali Nvidia performance centar mi ne prihvata fm 20, tj ne vidi kao igru... Mozda je zbog bete...
Корисников грб
Pinky007
Youth Team Coach
Поруке: 127
Придружен: 29 Окт 2010, 21:49
Formacija: 4-3-3
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Pinky007 »

Ma do bete je nema razloga da ne bude, jer imas brutalnu graficku od 350 evra i to mora da radi kako treba, i radice... I na onaj first look kad su snimali live prije 10ak dana, ona dva tipa sa milesom jacobsonom, isto je bila beta i njima je sjeckalo opasno, ali to mora da je zbog toga sto jos nisu optimizovali sve kako treba...
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од fixy95 »

Je l' moze neko da okaci ss-ove Kokira, Lutovca, Vulica, Pavkova, Docica i Birmancevica iz Cuke, Mihajlovica iz Nisa, Lukica i Balaza iz TSC-a, Nisica, Hajdina i Masovica iz Vozdovca, Drincica i jos po par igraca iz Partizana i Zvezde?
Znam da je poprilican broj igraca, ali nisam igrao od 17ice i sad sam odlucio da se vratim, a vidim da je par ljudi vec poteglo pitanje ocena i to kako su pojedini igraci preslabi. Ja bas naprotiv, smatram da su nasi igraci uvek imali previsoke ocene, pa me zanima da li se to nesto u medjuvremenu promenilo.
Корисников грб
Pinky007
Youth Team Coach
Поруке: 127
Придружен: 29 Окт 2010, 21:49
Formacija: 4-3-3
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Pinky007 »

https://fmdataba.com/ Evo sajt dje mozete da gledate igrace koje god hocete sa FM20
Корисников грб
manastirac
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 24 Окт 2010, 15:57
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од manastirac »

ovo seckanje je zaista postalo frustrirajuce...
instalirao sam kod druga na laptopu koji je 5x slabiji od mog deska i sve sljaka savrseno na ultra high, meni nece ni na low...
instalirao poslednje drajvere, resetovao settings na factory u igri, u Nvidia control panelu podesavao, stavljao high priority na task manageru... zaista ne znam do cega je, ali ovo ocajno izgleda i nije igrivo...........
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Ronin »

Pinky007 пише: 03 Нов 2019, 13:35 https://fmdataba.com/ Evo sajt dje mozete da gledate igrace koje god hocete sa FM20
Jao kako mi ovo nije trebalo!!! Nema spavanja nocas, papir i olovka i udri.



E, sta smo rekli jel radi na 64bita ili na 32?
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од puka »

Da li je moguce da niko ne strimuje od domacih igraca?

Ranije sam Gagija gledao,ali nema ga odavno...
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Berserk »

Nema više nikog odavno ...

Evo ja dodjem u 2 nedelje jednom.
Forum mrtav, ranije je gorelo kada beta izađe :headhurt:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mrgood »

puka пише: 04 Нов 2019, 00:44 Da li je moguce da niko ne strimuje od domacih igraca?

Ranije sam Gagija gledao,ali nema ga odavno...
Ja sam se isto pitao, na Twitch-u sam pokusao da nadjem nekoga ali dzaba, nista.
Forum generalno jedva zivi, sto je steta, mislio sam da ce Discord server Serbian FM-a da ima vise srece ali tek tako je muk.
Корисников грб
ClaudioCaniggia
Youth Team Coach
Поруке: 79
Придружен: 17 Нов 2010, 15:14
Место: Buenos Aires
Been thanked: 5 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од ClaudioCaniggia »

Ova fora sa blokadom transfera od strane uprave je zesce frustrirajuca. Igrao LS sa Zvezdom, skupio nekih 30 miliona, dobio 22 na ime budzeta i ne mogu da dovedem igraca iz Slovacke lige za milion, jer oni smatraju da ne vredi taj novac.
Za godinu dana, nisam dobio nijednu ponudu za mog igraca.

Sto se samog ME tice, sut van 16m je bolja sansa nego 1 na 1. Gomila ofsajda, prekidi su porpilicno ubitacni.
Sve u svemu , zasad nisam zadovoljan.
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mrgood »

ClaudioCaniggia пише: 04 Нов 2019, 14:11Sto se samog ME tice, sut van 16m je bolja sansa nego 1 na 1. Gomila ofsajda, prekidi su porpilicno ubitacni.
Sve u svemu , zasad nisam zadovoljan.
Ispravljen je nedostatak sa ranijih verzija. Secam se da je na FM18 bilo gotovo nemoguce davati gol iz daljine. U 99% igraca koje znam imali su kao weakness 'Long Shoots' , e sad, da li ce, a verovatno da hoce, ispravice taj 'bug' sa 1 na 1 jer se dosta ljudi vec zalilo na SI forumima. Svakako, beta tome i sluzi, da se prijavi sve sto bi se moglo ispraviti pre izlaska kompletne verzije.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dark warrior™ »

Slobodan Rajkovic I Aleksandar Pantic su mav free I kad ih uklopite oboje u tim imate izvanredna odbrana :poz:
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од puka »

mrgood пише: 04 Нов 2019, 13:09
puka пише: 04 Нов 2019, 00:44 Da li je moguce da niko ne strimuje od domacih igraca?

Ranije sam Gagija gledao,ali nema ga odavno...
Ja sam se isto pitao, na Twitch-u sam pokusao da nadjem nekoga ali dzaba, nista.
Forum generalno jedva zivi, sto je steta, mislio sam da ce Discord server Serbian FM-a da ima vise srece ali tek tako je muk.

Forumi su proslost,jer su spori i dosadni...sad su tu razne fb grupe,pa tako da mislim da i ovde treba da se pogura prica fb grupa+forum..
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dark warrior™ »

puka пише: 04 Нов 2019, 16:54 Forumi su proslost,jer su spori i dosadni...sad su tu razne fb grupe,pa tako da mislim da i ovde treba da se pogura prica fb grupa+forum..
Ako mene pitas brzo ce I FB da postane proslost jer je od 2004te I polako mladi ljudi pocice da ga odbegavaju icice na insta posle ce da izagje nesto novije I to ce pocne da bude IN, ako mene pitas treba malo promene na forumu u stilu da bude ko fmscout-a, da mozes da se dopisujec ko na chat-u sa userima da imas poseban deo za download da se malo osvezi :poz:
Корисников грб
Engy2108
Youth Team Coach
Поруке: 81
Придружен: 08 Јул 2011, 18:44
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Belgrade
Formacija: 4-2-3-1
Steam: Engy2108
Mood:
Has thanked: 133 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Engy2108 »

puka пише: 04 Нов 2019, 16:54
mrgood пише: 04 Нов 2019, 13:09
puka пише: 04 Нов 2019, 00:44 Da li je moguce da niko ne strimuje od domacih igraca?

Ranije sam Gagija gledao,ali nema ga odavno...
Ja sam se isto pitao, na Twitch-u sam pokusao da nadjem nekoga ali dzaba, nista.
Forum generalno jedva zivi, sto je steta, mislio sam da ce Discord server Serbian FM-a da ima vise srece ali tek tako je muk.

Forumi su proslost,jer su spori i dosadni...sad su tu razne fb grupe,pa tako da mislim da i ovde treba da se pogura prica fb grupa+forum..
Meni se cini da stariji momci i devojke vise nemaju toliko slobodnog vremena, zbog posla,dece,itd.. A sa druge strane izgleda da klinci vise ne igraju FM, nego Fortnight i tog tipa igre. Ne znam da li SI ima podatke o padu prodaje FM19 i sada za FM20,ali mislim da ova prodaja na forumu oslikava pravo stanje stvari i da nema veze toliko sa Betom. Takodje po promenama u FM20 koje su skroz kozmeticke,moze se videti pad u prodaji, profitu i na kraju popularnosti FM-a.
Корисников грб
ClaudioCaniggia
Youth Team Coach
Поруке: 79
Придружен: 17 Нов 2010, 15:14
Место: Buenos Aires
Been thanked: 5 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од ClaudioCaniggia »

U sezoni 20/21 stupaju na snagu Kokezina pravila. E sad za dva igraca ispod 21 u 11 sam znao, al za jos ova dva obavezna na klupi nisam.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Orthodox »

Engy2108 пише: 04 Нов 2019, 17:19
Meni se cini da stariji momci i devojke vise nemaju toliko slobodnog vremena, zbog posla,dece,itd.. A sa druge strane izgleda da klinci vise ne igraju FM, nego Fortnight i tog tipa igre. Ne znam da li SI ima podatke o padu prodaje FM19 i sada za FM20,ali mislim da ova prodaja na forumu oslikava pravo stanje stvari i da nema veze toliko sa Betom. Takodje po promenama u FM20 koje su skroz kozmeticke,moze se videti pad u prodaji, profitu i na kraju popularnosti FM-a.
Jeste off topic ali je prilično tačno. Onog trenutka kada su odavde "otišli" ljudi koji su zajedno sa mnom držali i pravili ovaj forum od početka, nije se pojavila ekipa koja je bila voljna da preuzme te poslove, da tako kažem. Klince danas ne zanima ništa što traži bilo kakvo ulaganje ili rad, već svi čekaju sve na gotovo. Samo da skinu nesto, ubace i igraju, a i to igranje je opalo jer za razliku od ranijih godina i decenija kad je FM bio brutalno zanimljiva opcija, danas je na raspolaganju klincima sve i svasta da se zanimaju pa imaju mnogo izbora. Kad sam ja bio klinac, bilo je 10ak igrica koje valjaju i FM je bio logicna igrica u vezi sa sportom koju mozemo da izaberemo. nije bilo drustvenigh mreza, golih riba na internetu, ponudejnog sadrzaja za zanimaciju i ubijanje dosade u ovom obimu. Sve je to donelo da je ovako kako jeste, no dobro, opstajemo nekako.

Tačno je da i mi matori nemamo vise vremena kao nekad. Moja cerka sad vec uzme komp i radi sta se njoj radi i onda su tu kompromisi oko vremena ko ce koliko provesti na racunaru i kada. Poslovi, obaveze i jos uz sve to, Sega koja nas dozviljava kao zemlju treceg reda + neposobnost SI-a da odradi nesto revolucionarno u samoj igri tipa potpuno novi ME. U sustini, svelo se na to da jedan dobar update baze od FM19 moze da napravi FM20.

Da rezimiramo da forumi jesu zastareli ali da nista, bar meni, ne moze da zameni diskusiju na forumu i sadrzaj foruma. Super su te instant varijante poput FB grupa ali tamo nema sadrzaja, nema diskusije koja traje i prosto nema istorije. Ja sad kad udjem u sare menadzerske price na forumu, uzivam citajuci sa sam pisao i sam i sta su pisali drugi pre godinu, 3, 6, 9.

Mnogo ljudi ne zeli da deli svoja iskustva ida pise sto je takodje bezveze ali to je vec do samih karaktera i ljudi. Ziveli. a se vratimo na FM20. :motor:
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од puka »

Cele godine se hvale po twitteru da je fm19 najprodavanija igra ikada i takodje najigranija...ne znam ko je tu lud.
A ima i dosta u tome sto ranije nije bilo dostuno placanje online i kupovina igrice svuda kao sad.Takodje tu je dosta stranih foruma i grupa i sve vise ljudi koji se sluze engleskim jezikom i nije im primamljiv domaci forum.

Neko moje vidjenje stvari.
Корисников грб
Engy2108
Youth Team Coach
Поруке: 81
Придружен: 08 Јул 2011, 18:44
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Belgrade
Formacija: 4-2-3-1
Steam: Engy2108
Mood:
Has thanked: 133 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Engy2108 »

puka пише: 05 Нов 2019, 02:38 Cele godine se hvale po twitteru da je fm19 najprodavanija igra ikada i takodje najigranija...ne znam ko je tu lud.
A ima i dosta u tome sto ranije nije bilo dostuno placanje online i kupovina igrice svuda kao sad.Takodje tu je dosta stranih foruma i grupa i sve vise ljudi koji se sluze engleskim jezikom i nije im primamljiv domaci forum.

Neko moje vidjenje stvari.
Ja iskreno igram koliko mi dozvole obaveze,ali svaku ediciju odigram preko 1000 sati i to nema veze sa SI-om. Igram jer je za mene FM nacin zivota, deo mog odrastanja. Tacno je da je FM19 najbolja do sada,pa bio bi apsurd da je gori od prosle verzije. SI je ove godine uradio nesto sto bi moja baba mogla, da li zbog nedostatka popularnosti ili ceka god drugog. E sada,da cu ga igrati - hocu, i te kako! Ja sam jedan od ljudi koji i da samo promene naziv ja bi ga kupio i igrao. Takodje jos jedna stvar, cak i ako se forum svede na Mandu i par ljudi,opet cu dolaziti i kupovati ovde FM,zbog visegodisnjeg truda ovih ljudi. Mando ako budu bile i neke majce,kupio bi i to da podrzim forum. Ne znam sta ostali misle :ot:
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mrgood »

Cisto da i ja ostavim trag na zadati off topic pa mozemo da caskamo o 2020. Elem, sto se tice samih grupa koje ste spomenuli ranije, FB nije nikakvo resenje jer je FB odavno zaboravljen i ostavljen 'matorcima' da mlate praznu slamu. Klinci generalno bleje na Instagramu ali ni sami ne znaju sta rade osim gledanja story-a.
Forum je jedino mesto koje ce ostati i koje je odrzivo, verovali ili ne. Cak i SI gura pricu foruma ali se dopunjuju instant chatom i mobilnim brzim resenjem koriscenjem Discord servera. Zao mi je sto Serbian-FM diskord server polu ziv ali u nadi da ce neko zeleti da se bavi ja sam voljan da pomognem.

Za sve koji zele a nisu na Diskord serveru, evo ga invite: https://discord.gg/hFVzM6

Mandi sam rekao davno, ukoliko treba pomoc, ja sam tu.
A da se zalimo na ME, to su cari igre (: :fss: :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”