Sve o Football Manager 2020

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Ander » 14 Јан 2020, 13:33

sergavra пише:
14 Јан 2020, 11:36
Da sam Miles odmah bi iskopao podatak iz Kazahstanske trece lige gde je tim imao 68 suteva od kojih 25 u okvir gola a pobedili protivnika sa 1:0.
kad budem vodio tim u kazahstanskoj ligi, neću imati ovakvih primedbi. :D

Jamie Vardy
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 14 Нов 2014, 12:25
Место: Loznica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 34 times

Порука од Jamie Vardy » 15 Јан 2020, 01:17

Konačno posle 3 meseca sam uhvatio vremena da se malo zaigram... Užas, blagi užas. Prvi put se kajem što sam kupio FM. Našminkali su ga za sve pare, a ME nikad gori. Što napisa gore neko, pronalaženje igrača između dva štopera i otvaranje kontri kao da su svi Inieste, onda po 20 cc šansi na meču, špicevi svaku četvrtu tekmu daju 1 na 1. Ogromno razočaranje, mislim da ću malo duže vreme pauzirati od ovih novih verzija, nit ću ih kupovati, dok ne budem video većinu zadovoljnih komentara, a ne 80% nezadovoljnih.
Причаће ти да се она гаси, ти што никад нису тако сјали.

Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 971
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 13 times
Been thanked: 43 times

Порука од sergavra » 16 Јан 2020, 17:46

Evo ko hoce da testira ono sto izbacuje dev tim sija moze to da uradi preko public bete.

Public beta je zamisljena da ide korak unapred u odnosu na fikseve koji dobijaju ljudi sa punom igrom. Ovo znaci da cete svaku promenu moci da testirate prvi i da ako zelite prijavite na sijevom forumu. Ovo se odnosi na one kojima je one-on-one los jer je to prva stvar koja je promenjena u odnosu na verziju koju imate.

Link ka forumu, na dnu strane imate objasnjenje kako da se skida, pokrene i/ili prijave bagovi.

https://community.sigames.com/topic/511 ... s-out-now/
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti

knelelfc93
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 27 Окт 2016, 20:57
Место: Pancevo
Been thanked: 1 time

Порука од knelelfc93 » 17 Јан 2020, 17:01

Meni ide odlicno,igram sa dinamom iz moskve...prvu sezonu zavrsio na cetvrtom mestu sto donosi direktan plasman u le...drugu sezonu stizem do polufinala le i tu ispadam,prvenstvo zavrsavam na drugom mestu sto donosi kv za ls...i trecu sezonu se plasiram u ls i prolazim kao drugi u grupi sa liverpulom,psz i dortmundom,u prvenstvu trenutno drugi...kup uglavnom ispadam brzo,igra mi drugi tim...deluje izgleda malo laka igra ali dobro :D

Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 251
Придружен: 13 Окт 2011, 17:15
Место: Beograd
Клуб који водите: Partizan
Формација: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 31 times
Been thanked: 46 times

Порука од Jord4nnnn » 19 Јан 2020, 21:29

sergavra пише:
16 Јан 2020, 17:46
Evo ko hoce da testira ono sto izbacuje dev tim sija moze to da uradi preko public bete.

Public beta je zamisljena da ide korak unapred u odnosu na fikseve koji dobijaju ljudi sa punom igrom. Ovo znaci da cete svaku promenu moci da testirate prvi i da ako zelite prijavite na sijevom forumu. Ovo se odnosi na one kojima je one-on-one los jer je to prva stvar koja je promenjena u odnosu na verziju koju imate.

Link ka forumu, na dnu strane imate objasnjenje kako da se skida, pokrene i/ili prijave bagovi.

https://community.sigames.com/topic/511 ... s-out-now/
Pa jebote, oni svakim svojim apdejtom pokvare nesto novo. Igram vec neko vreme ovu beta verziju i stvarno vise nema onoliko 1 na 1 sansi kada odbrambeni igrac ispuca loptu, napadac primi i izadje 1 na 1 sa golmanom.

Ali je s druge strane sad prakticno nemoguce dati gol. Oko 30 suteva prosek po utakmici, a mnogo slabije protivnike jedva uspevam da pobedim. Napadaci sluze da popune broj u timu, totalno su bezopasni. Imam 3 jako dobra napadaca, ne zna se koji je bezopasniji. Ako uspem da umuvam neki gol, to obicno postigne krilo nakon 5 odbitaka.

Uzasava me ovogodisnje izdanje FM-a. Sram bilo ljude iz SI-a kakav su FM izbacili!

Jamie Vardy
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 14 Нов 2014, 12:25
Место: Loznica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 34 times

Порука од Jamie Vardy » 19 Јан 2020, 22:46

Najgori ME ikada, ovo je horor.
Причаће ти да се она гаси, ти што никад нису тако сјали.

Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”