Nove role igrača

Ovde možete pronaći korisne tekstove i tutorijale, savete o igračima, osoblju, klubovima i ligama.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Nove role igrača

Порука од Filip991 »

Negde sam bio pronasao neki tekst gde se opisuju nove role ali ne mogu sad da ga pronadjem. Može li neko da napravi tutorijal sa svim pozijama?

Kapiram da su ove stare sve iste ali ima dosta novih clanova i igraca, a tutorijala iz godine u godine je sve manje, gotovo da ih i nema. Kad se forum otvorio (pa i onaj stari), kad smo mi bili klinci bilo je bas dosta tutorijala koji su nam pomagali da postanemo doktori igre.

Mislim da trebalo za svaki serijal iamti rubriku Tutorijali pa maakr i kopirali svake godine iste, jer je novih igrača sve više, a tekstova za pročitati sve manje. Sa malim modifikacijama mislim da svi ti tutorijali mogu da služe svrsi.

P.S. ja čuvam u glavnom sve te stare Tutorijale, pa ako neko stručniji želi da to malo modifikuje i pomogne kako novim mladim kolegama tako i svima nama sa ovim novitetima, voljan sam da podelim svoju zbirku tekstova sa ovog foruma :)
Sasa Dobrijevic
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 28 Феб 2020, 15:44
Mood:
Status: Није на вези

Re: Nove role igrača

Порука од Sasa Dobrijevic »

Jel se nasak kakav tutorial za 19? Ja je tek sada poceo igrati a zadnji mi bio fm12. Kako sam u jednoj temi naoisao, bas kao, sa traktora u svemirski brod. :banned:
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM19 - Tutorijali, saveti i predlozi (Igrači, osoblje, lige, klubovi)”