FK Crvena zvezda (FM19)

Ovde možete pronaći korisne tekstove i tutorijale, savete o igračima, osoblju, klubovima i ligama.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од Sloba »

Слика

Слика

Za sve menadžere koji na FM19 igraju sa Crvenom zvezdom. U ovoj temi možete razmeniti iskustva, mišljenja, pomoći jedno drugom u odabiru igrača, osoblja, taktike i posavetovati kolegu o pojedinim detaljima vezano za samu igru i klub.
crvenobelimajmun
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 09 Мар 2013, 10:34
Место: Nis
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од crvenobelimajmun »

Moze SS Babica, Jovicica, Rodica, Stojkovica, Jovancica i Degeneka?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од Sloba »

crvenobelimajmun пише: 22 Окт 2018, 16:21 Moze SS Babica, Jovicica, Rodica, Stojkovica, Jovancica i Degeneka?
Izvoli druže:

Srđan Babić | Branko Jovičić | Milan Rodić | Filip Stojković | Dušan Jovančić | Miloš Degenek

:cheers:
DanteFromAsgard
Youth Team Coach
Поруке: 131
Придружен: 23 Апр 2015, 21:52
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од DanteFromAsgard »

Ja sam morao dodatno da pojaca klub, doveo sam Darka Lazica kao stopera, Sumaila je rupa. I dove sam Lacinu Traorea, Djuzepe Rosija I Robi Kina za napada, I nekog malog Roberta iz Fluminensea u Sredinu i Andrej Modica isto. Trenutno Sam drugi. A i drugi u Ligi Evrope, a grupa nikad laksa(prvi put u zivotu da zreb bude naklonjen meni) Arsenal, Lucern, Ludogorc i tu sam isto drugi. Jedini problem je sto se svi igraci zale na ne igranje iako su svi u rotaciji i imaju po 9 utakmica odigranih.
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од Jord4nnnn »

DanteFromAsgard пише: 23 Окт 2018, 12:29 Ja sam morao dodatno da pojaca klub, doveo sam Darka Lazica kao stopera, Sumaila je rupa. I dove sam Lacinu Traorea, Djuzepe Rosija I Robi Kina za napada, I nekog malog Roberta iz Fluminensea u Sredinu i Andrej Modica isto. Trenutno Sam drugi. A i drugi u Ligi Evrope, a grupa nikad laksa(prvi put u zivotu da zreb bude naklonjen meni) Arsenal, Lucern, Ludogorc i tu sam isto drugi. Jedini problem je sto se svi igraci zale na ne igranje iako su svi u rotaciji i imaju po 9 utakmica odigranih.
I meni se u Partizanu zale zbog navodnog neigranja, a svi se rotiraju i igraju... Nego, mene druga stvar interesuje, kako uspevas da ispostujes pravilo od 4 stranca u protokolu za domacu ligu sa svim tim igracima koje si doveo i onima koji su vec bili tu? :D
DanteFromAsgard
Youth Team Coach
Поруке: 131
Придружен: 23 Апр 2015, 21:52
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од DanteFromAsgard »

pfcnenad93 пише: 23 Окт 2018, 12:55 I meni se u Partizanu zale zbog navodnog neigranja, a svi se rotiraju i igraju... Nego, mene druga stvar interesuje, kako uspevas da ispostujes pravilo od 4 stranca u protokolu za domacu ligu sa svim tim igracima koje si doveo i onima koji su vec bili tu? :D
A pa to je jednostavno, Sumaila mi skoro ne igra. Robi Kin igra protiv zacelja i u kupu. Cafu nisam zadovoljan njegovim Mentalnim sklopom Pa tu na toj poziciji igraju Ben->Meleg->Srnic pa on. A tandem u Napadu Su Traore i Boaci, A u Izmenam bude Rosi. Ebesilio igra kad igramo kuci i to kad koristim amf. Inace Su mi Krsticic I Causic u Sredini. Obicno imam 3 stranca u prvoj postavi i Rosija u rezervama. I onda protiv slabijih izbacim ove ubacim ove sto mi ne igraju. Mada kontam da sledecu sezonu cu se resiti tako tih viskova :)
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од SoneKragujevac »

Brate,ti umesto da dajes minute Dejanu Joveljicu(wonderkidu).. Ti dajes prostor nekom Giussepe Rossi-u i Roy Kinu,koji imaju po 33-35 dina'. Ne znam bas koliko ti je to pametno,a i nisi morao Darka Lazica,da dovodis.Imao si Urosa Vitasa na pocetku free,a bolje je ocenjen :D
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
debeli75
Global Moderator
Поруке: 346
Придружен: 17 Сеп 2011, 21:20
Место: Земун
Has thanked: 147 times
Been thanked: 99 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од debeli75 »

За почетак не иде лоше. Једино ме зезају тренинг и повреде бекова. Надам се да ће се то са повредама средити до финалног издања, мада верујем да је то више до тренинга, а са њим нисам ни на ви. Од трансфера сам дао Милића на позајмицу и довео на позајмицу малог Гајића из Бордоа, али сам га после само пар недеља откупио (долази на крају сезоне)
Слика
Такође ми на крају сезоне долазе Рајковић и Антонио Марин из Динама и то за багатела
Слика Слика
Жао ми је само што ове што су ми већ на позајмици код мене не могу да вратим назад. Стојиљковић ми је пети избор за шпица, прва два Боаћи и Бен (играм углавном 4-4-2), а за домаћу лигу Павков и Јовељић. Иначе мали убија како игра. Кафу ми и не игра уопште, бацио сам га у резерве, а Сумаила игра као део другог пара одбране због повреде Дегенека и то у тандему са малим Ераковићем (није лош за сада)
А за Бабића сам се изненадио кад сам видео да је мој само 25%, а осталих 75% у власништву неког агента :noway: . Покушао сам да откупим цео уговор и лик тражи 1,4 милиона за тих 75%
Слика
Корисников грб
debeli75
Global Moderator
Поруке: 346
Придружен: 17 Сеп 2011, 21:20
Место: Земун
Has thanked: 147 times
Been thanked: 99 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од debeli75 »

Ево још неких који би дошли да се има пара
Слика Слика Слика Слика Слика Слика

Florinel Coman 1,3m+(1,8m na tri rate)
Nikola Moro 625K+(1m na 3 rate)
Christian Frydek 800K+(1,5m na 3 rate)
Gregor Bajde 275K
Ова четворица такође долазе, једини проблем је што се морате одлучити само за неке од њих јер се нема ни за трансфере ни за плате довољно

Армин Ђерлек 475К
Златан Шеховић 325К
Светозар Марковић 750К+(950К на 3 рате)
Партизан прихватио ове цифре за њих, али они на почетку неће да преговарају (август и септембар)
Док је Лука Цуцин прешао за 400К
Лука Илић је такође врло заинтересован да се врати (и то за не тако велику плату, 11К-16К недељно), али га не пушта клуб, тј траже преко 60 милиона за њега
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од Dr. Moo »

Bez uvrede bilo kome, ali koja je poenta jedinom konkurentu u ligi uzeti sve najbolje mlade igrace? Sta je tu zanimljivo? Ako ne vec prve sezone, onda od druge-trece nemate konkurenciju...
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
debeli75
Global Moderator
Поруке: 346
Придружен: 17 Сеп 2011, 21:20
Место: Земун
Has thanked: 147 times
Been thanked: 99 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од debeli75 »

Нема увреде пријатељу. Ово и није озбиљан сејв већ само тестирање кога и за колико може неко да доведе у Звезду, а можда и у неки други наш клуб. У праву си што се тиче трансфера младих играча, ни ја не волим да ослабим конкуренцију, губи игра драж онда, али док је БЕТА треба испробавати многе ствари
Корисников грб
Jesper23
Youth Team Coach
Поруке: 162
Придружен: 11 Нов 2010, 16:23
Место: Banja Luka
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од Jesper23 »

Može li ss Jirke?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од Sloba »

Слика
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од Dr. Moo »

Слика
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
dusandodic
First Team Coach
Поруке: 241
Придружен: 29 Окт 2010, 23:00
Место: Trstenik
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од dusandodic »

Na pocetku sezone vam je dovoljan samo Gajic na pozajmicu i to je to.
Prodao sam Srnica,Hajdina i Milica,Supic free transfer.

A vec na polusezoni mozete da dovedete AMR ako ne zelite da uzimate Kafua i to ni manje ni vise nego Aleksandar Katai za iste pare. 1m odmah i 3 na otplatu. Trazice oko 20k nedeljnu platu ali mozete da mu date 13-15k uz year wage rise od 15-20%.
Корисников грб
Flekica
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 25 Јун 2011, 08:49
Место: Brčko
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од Flekica »

A možete i Aleksandra Čavrića, ja sam dogovorio za kraj sezone za nekakvih 700k i sasvim normalnu platu (~300k godišnje) a nije ništa lošiji od Kafua. Nisam htio da ga dogovaram ranije jer i ovako ne znam šta ću sa silnim igračima koje su natrpali po krilima, plus na polusezoni dolazi Jirka, pa dok to malo očistim.
Milosavljevic
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 30 Нов 2012, 17:25
Место: Beograd
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од Milosavljevic »

Jel može pomoć oko igre Marka Marina? Igra mi AML, inside forward support, taktika je ona default ponuđena vertical tiki taka, ide odlično, jedino Marin average 6.68 ocena, na polusezoni sam... A kako mi je on jedan od omiljenih igrača u Zvezdi trenutno, voleo bih da pruža dobre partije.
Корисников грб
dusandodic
First Team Coach
Поруке: 241
Придружен: 29 Окт 2010, 23:00
Место: Trstenik
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од dusandodic »

Milosavljevic пише: 11 Нов 2018, 18:52 Jel može pomoć oko igre Marka Marina? Igra mi AML, inside forward support, taktika je ona default ponuđena vertical tiki taka, ide odlično, jedino Marin average 6.68 ocena, na polusezoni sam... A kako mi je on jedan od omiljenih igrača u Zvezdi trenutno, voleo bih da pruža dobre partije.
Savetujem ti da napravis svoju taktiku. Nekako su mi glupave te preset taktike. Kod mene se dosta povredjuje.
http://prntscr.com/lh3j9t

Iz 6(1) tekmi 4 asistencije, 5 povreda je imao od kako sam poceo sejv a tek je pocetak Novembra.
Ako igrate attacking obavezno povucite defensive line ka gore i ako ne vodite 2-3 razlike do 70 vratite liniju za svaki slucaj,kad god nisam vratio primio sam neki gol :D
Sasa Dobrijevic
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 28 Феб 2020, 15:44
Mood:
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda (FM19)

Порука од Sasa Dobrijevic »

Nakon sto je poslednji serijal koji sam igrao bio FM12 sada počeo na 19, dodje osprilike kao kad sa traktora udjes u svemirski brod :noway:
Zvezda naravno. Da ne duzim previse trenutno prvi u Srbiji na +7 od Partizana i Radnickog poslije 9 kola, a u Ligi Sampiona nakon dve utakmice drugi. Juventus, Lyon i Dinamo Kyiv. Juventus na Marakani 1:1 i to mi Pjanic utrpao slobodnjak u 88' :headhurt:
A u Kyiv 1:3 za naše.
Sto se pojacanja tiče samo sam doveo Joseph Buff, nakon nekog mog skautinga nabasam na njega a kasnije na Ytube nadjem nekog lika isto ga u Zvezdu doveo i pokazao mu se dobar. Razlog dovodjenja je sto su Savic i Babic jako spori defanzivci i ne mogu da iznesu LŠ. U Srbiji i nekako, mada i tamo ima igrača koji kraj njih prodju kao pokraj čunja.
Cafu i Sumaila otpisani odma vec na pripremama, a forsiram Joveljica koji u 11 utakmica 9 ili 10 golova (pisem napamet sa kafe)
Ne preporučujem pojačanja nikakva zaista, jer nit para nit potrebe.
Igram kombinovano od raspolozenja i mogućnosti 4-2-3-1 i 4-3-3
Jovelja ln the Fire ne dam ga bez 50€M a ako daju njrga bez mene ja odma otkaz dajem i brisem sejv. :gunman:
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM19 - Tutorijali, saveti i predlozi (Igrači, osoblje, lige, klubovi)”