Branjenje prekida i centaršuta! Defanzivci statični

Корисников грб
Jesper23
Youth Team Coach
Поруке: 162
Придружен: 11 Нов 2010, 16:23
Место: Banja Luka
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Branjenje prekida i centaršuta! Defanzivci statični

Порука од Jesper23 »

Igram sa Livornom, prva sam sezona i imam ooooogromne probleme sa branjenjem prekida i visokih lopti koje dolaze sa strane. Zaista jebene probleme imam! Što je najgore imam zaista visoku odbranu sa Dainelijem od 40 ljeta, svi su visoku, heding oko 15, dzamping rič oko 15, pozicioniranje sasvim solidno, anticipacija isto. Uprkos svemu na svakoj utakmici isključivo primam golove iz visokih lopti, a defanzivci samo stoje, odbijaju da skoče i udare jebenu loptu. Primjetio sam da sam najveći broj golova primio nakon kornera i centaršuta na drugu stativu. Tamo stavim napadača Kozaka, Bogdana i Dainelija, svi preko 191 sjajan heding i opet svi jebeno stoje dok usamljeni protivnički igrač skače i postiže gol. Vežbao sam i aerial defence i corner defending xy puta i opet ništa ne pomaže. Iskreno, mislim da je jebeni bug u igrici, ovo nije moguće niti je realno.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Re: Branjenje prekida i centaršuta! Defanzivci statični

Порука од mmladja »

A realno, tako se i daju golovi uglavnom. Da nema tog baga sa prekidima i kornerima, 90% utakmica bi bilo od 0 do 2.
Корисников грб
Jesper23
Youth Team Coach
Поруке: 162
Придружен: 11 Нов 2010, 16:23
Место: Banja Luka
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Branjenje prekida i centaršuta! Defanzivci statični

Порука од Jesper23 »

mmladja пише: 10 Нов 2018, 23:41 A realno, tako se i daju golovi uglavnom. Da nema tog baga sa prekidima i kornerima, 90% utakmica bi bilo od 0 do 2.
Na prethodnim menadzerima nije bilo slicno. Popravila se situacija malo, sad dajem specificne instrukcije visokim igračima i ostavim Kozaka od 195 u srce odbrane.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Branjenje prekida i centaršuta! Defanzivci statični

Порука од Sloba »

Koliko imaš podešavanja za branjenje prekida?

Ja sam kreirao maksimalan broj i funkcioniše za sada (primio 2 ili 3 gola za 12 utakmica nakon prekida).

Maksimalan broj znači:
3x4 za slobodne udarce (dakle 24 / 12 sa jedne strane, 12 sa druge strane)
Po 3 obostrano za kornere i aute

Isto tako je i u napadu. Pošto ide na rotacionoj bazi nikad se ne zna kako se branim a kako napadam iz kornera. P.S. Ako ti nešto znači ja imam solidno niže štopere (185 i niži) osim jednog koji je 193. Defanzivna linija mi stoji na normalnoj udaljenosti od mog gola.
Корисников грб
Jesper23
Youth Team Coach
Поруке: 162
Придружен: 11 Нов 2010, 16:23
Место: Banja Luka
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Branjenje prekida i centaršuta! Defanzivci statični

Порука од Jesper23 »

Vidiš, imam samo jednu šemu i branjenja i napadanja prekida, ne bunim se za napadacki deo, dao sam dosta golova. Dijamanti je bog za prekide, a druga stativa obavlja odlican posao.

Mozes li mi, molim te, na pp poslati skrinšot instrukcija, kako napadačkih tako i defanzivnih.

Inače imam strategiju za prodaju štopera koji su mi primarna opcija kod prekida, golovi i asistencije podižu i rejting i cijenu. Evo već za Luku Bogdana(solidan cb) imam ponudu od 2 miliona.

Problem je što moji igrači stoje, nisu bili aktivni kod prekida. Izgleda da ovaj fm zahtjeva najvise posla oko detalja i da je najbolja simulacija.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM19 - Taktike i treninzi”