Taktika Diego Simeone - Atletiko Madrid

pecaradulovic
Newgen
Поруке: 17
Придружен: 17 Сеп 2015, 10:36
Место: Serbia
Has thanked: 8 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Taktika Diego Simeone - Atletiko Madrid

Порука од pecaradulovic »

Jel može neko da mi pomogne da napravim taktiku kakvu igra Simeone? Da to bude čvrst fudbal sa malo primljenih golova, da prvi cilj bude da se ne primi gol. Nemam previše iskustva u pravljenju taktike tako da bi svaka sugestija dobrodošla. Pozdrav. :cheers:
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Taktika Diego Simeone - Atletiko Madrid

Порука од petarda »

Cao,
Iskreno dugo vremena nisam uspeo da napravim 4-4-2 koja radi posao u FM-u. Igrao sam FM15, pa nesto kratko 18-ku i sada evo 19 uzeo da vidim sta ima. Ne pamtim kada sam uspeo da napravim 4-4-2 koja ce da sljaka bas. Jesam 4-4-1 mislim u FM15 i to je radilo posao prilicno. Vidim da AI u 18 i sada u 19 dosta koristi 4-4-2 , pogotovo Atleticko koji uglavnom ostvaruje odlicne rezultete ( osvaja Primeru , Ligu Sampiona itd itd ) ali koliko god sam se trudio da napravim 4-4-2 koja ce da radi tako dobro i da bude pouzdana nisam uspeo. Par utakmica odlicno pa onda ocaj i sve tako.
Meni omiljena i najbolja i najfleksibilnija taktika ubedljivo je 4-4-2 ali ocigledno da je vrlo tesko pogoditi i napraviti neku dobro u ovom novom " modernom " fudbalu :)
Memfis
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 19 Феб 2019, 16:18
Mood:
Status: Није на вези

Re: Taktika Diego Simeone - Atletiko Madrid

Порука од Memfis »

Ja uspeo to sa Stoke City
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM19 - Taktike i treninzi”