Srbija - Level 3 (Srpske lige)

Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Srbija - Level 3 (Srpske lige)

Порука од Orthodox »



Specijalno za Serbian FM, Claassen nam je dozovlio da raspakujemo njegov FM19 League Megapack i zbog toga imate mogućnost da preuzmete dodatak koji vam omogućava da zaigrate sa nekim od klubova Srpske lige.

INSTALACIJA:

1. Otpakovati rarovan fajl

2. Ubaciti dobijeni fajl .fmf na sledeću lokaciju:
Documents / Sports Interactive / Football Manager 2019 / editor data
Napraviti folder "editor data" ako ne postoji.

3. Pokrenuti FM, štiklirati fajl u database i igra može da krene.


CREDITS: Claassen

Velika zahvalnost autoru!
vradic
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 22 Јан 2016, 17:36
Место: Bec
Status: Није на вези

Re: Srbija - Level 3 (Srpske lige)

Порука од vradic »

File nece da se otvori, pokazuje gresku..
VR
milos88nbg
Youth Team Coach
Поруке: 137
Придружен: 15 Нов 2010, 00:53
Место: nbg
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Srbija - Level 3 (Srpske lige)

Порука од milos88nbg »

drustvo moze li mala usluga...ako moze da se okaci tj uradi update ovog dodatka na novu verziju menadzera...i da li bi nego mogao da skine ogranicenje za strance na njemu....pokusavao sam rucno kako je jedan clan objasnio u temi gde je dodatak bez stranaca ali mi ne uspeva da pronadjem

hvala unapred
milos88nbg
Youth Team Coach
Поруке: 137
Придружен: 15 Нов 2010, 00:53
Место: nbg
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Srbija - Level 3 (Srpske lige)

Порука од milos88nbg »

neko? :D
FM Player
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 18 Јун 2013, 12:15
Место: Gajdobra
Status: Није на вези

Порука од FM Player »

Nije dobro uradjen dodatak. U SL Vojvodina u drugoj sezoni su ušle ekipe "Drina" Ljubovija, "Radnički" Valjevo i "Crvena Zvezda" Mali Mokri Lug.
NimbleShadow
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 11 Феб 2019, 23:44
Mood:
Has thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re:

Порука од NimbleShadow »

FM Player пише: 12 Јун 2019, 23:10 Nije dobro uradjen dodatak. U SL Vojvodina u drugoj sezoni su ušle ekipe "Drina" Ljubovija, "Radnički" Valjevo i "Crvena Zvezda" Mali Mokri Lug.
Evo popravljeno, ako ti je i dalje potrebno. Dodao sam regione iz kojih se promovišu zonski klubovi:

https://www.mediafire.com/file/k18n2whq ... D.fmf/file
Корисников грб
comerssila
Newgen
Поруке: 16
Придружен: 03 Јун 2011, 00:46
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Re:

Порука од comerssila »

NimbleShadow пише: 02 Авг 2019, 20:13
FM Player пише: 12 Јун 2019, 23:10 Nije dobro uradjen dodatak. U SL Vojvodina u drugoj sezoni su ušle ekipe "Drina" Ljubovija, "Radnički" Valjevo i "Crvena Zvezda" Mali Mokri Lug.
Evo popravljeno, ako ti je i dalje potrebno. Dodao sam regione iz kojih se promovišu zonski klubovi:

https://www.mediafire.com/file/k18n2whq ... D.fmf/file
Igram sa ovim dodatkom i upravo je Srbija usla u EU i sada nema nikakvih ograničenja za stance...
Bukvalno ja u Prvoj Ligi Srbije mogu da ubacim u startnu koliko god hocu stranaca a i proverio sam isto tako i klubovi u SuperLigi...

Zar ne bi trebalo da kada si clan EU da se igraci drugih clanica racunaju kao domaci a ne bas svih nacija, meni i afrikance i juznoamerikance racuna kao domace sada...

Ne znam da li si i ovo ti promenio ili je tako bilo i pre nego sto si promenio, ali koliko znam ne bi trebalo to da funkcionise tako...
NimbleShadow
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 11 Феб 2019, 23:44
Mood:
Has thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: Re:

Порука од NimbleShadow »

comerssila пише: 05 Јан 2020, 13:28
NimbleShadow пише: 02 Авг 2019, 20:13
FM Player пише: 12 Јун 2019, 23:10 Nije dobro uradjen dodatak. U SL Vojvodina u drugoj sezoni su ušle ekipe "Drina" Ljubovija, "Radnički" Valjevo i "Crvena Zvezda" Mali Mokri Lug.
Evo popravljeno, ako ti je i dalje potrebno. Dodao sam regione iz kojih se promovišu zonski klubovi:

https://www.mediafire.com/file/k18n2whq ... D.fmf/file
Igram sa ovim dodatkom i upravo je Srbija usla u EU i sada nema nikakvih ograničenja za stance...
Bukvalno ja u Prvoj Ligi Srbije mogu da ubacim u startnu koliko god hocu stranaca a i proverio sam isto tako i klubovi u SuperLigi...

Zar ne bi trebalo da kada si clan EU da se igraci drugih clanica racunaju kao domaci a ne bas svih nacija, meni i afrikance i juznoamerikance racuna kao domace sada...

Ne znam da li si i ovo ti promenio ili je tako bilo i pre nego sto si promenio, ali koliko znam ne bi trebalo to da funkcionise tako...


Tu već ništa nisam menjao, jedino što sam promenio je iz kojih regiona se promovišu klubovi i to je to. Moguće je da nekim čudom to utiče na broj stranaca ili da postoji neki bug, ali koliko ja znam nema veze jedno sa drugim. To ili je iz originalnog edit fajla, ili je problem u samoj igrici, što ne bi bilo retkost da nešto zabaguje.
Možeš samo da zamisliš da su Terza i Vučić uveli novi zakon o neograničenom broju stranaca i da se narod buni, ali da ovi neće da vrate ograničenje, i eto realizma. :D
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM19 - Editor dodaci”