Lige Bosne i Hercegovine '19

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Lige Bosne i Hercegovine '19

Порука од Sloba »

Слика

Lige Bosne i Hercegovine '19

V1
  • Premijer liga BiH
  • Prva liga FBiH, Prva liga RS
  • Kup BiH
  • Kup RS
  • Juniorska PL BiH, Juniorska niža liga i Juniorski kup
Bonus:
  • Svi klubovi, gradovi, stadioni... imaju u imenima č, ć, š, đ
  • Imena takmičenja, regiona i nagrada koje će biti apdejtovane jesu na domaćem (bosanskom) jeziku
  • Seniorska takmičenja se odigravaju po realnim pravilima 100% tj. onim koja su aktuelna sa sezonom 2018/2019
Napomena:

Bosna i Hercegovina ulazi u EU 01/07/2022 i od sezone 22/23 svi igrači koji su iz EU država se neće računati kao stranci!

Poznati nedostaci:

Editor trenutno ima mnogo bagova i u ovom trenutku nije moguće odraditi prelaz sistema u Prvoj ligi RS (od sezone 19/20 liga se smanjuje na 10 klubova) ali to je nešto što mi jeste prioritet čim usledi zvaničan apdejt od strane SI-a za editor. Drugi poznati bag jeste niža juniorska liga i to je nešto na čemu ću poraditi u budućim verzijama dodatka (bag je jer ima previše klubova u njoj tj. svi klubovi iz FBIH i RS igraju tu ligu). Na žalost, pokušao sam da omogućim i ljudima da na FMT igraju ovaj dodatak, ali to za sada nije moguće.

Ukoliko imate bilo koje pitanje, sugestiju ili predlog, budite slobodni da to i podelite sa mnom. Cilj mi je da ove godine dodatak bude što više odrađen u saradnji sa FM igračima iz BiH. Sve nedostatke u vidu podataka u zvaničnoj bazi molim vas da takođe prijavite jer će to biti unešeno u upravo zvaničnu bazu za zimski 19.3 peč!

SS iz igre | Preuzmi dodatak
gile16
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 15 Јан 2018, 23:58
Место: Beograd
Status: Није на вези

Lige Bosne i Hercegovine '19

Порука од gile16 »

Moze predlog , transfer prelazni rok da ne traje kako traje u stvarnosti . Da se produzi za par nedelja. Prosto ubija me u pojama da se 20 jula sve zavrsi. I onda tebi stizu ponudu citavo leto a ti ne mozes da dovdis.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Lige Bosne i Hercegovine '19

Порука од Sloba »

Na žalost to nije moguće jer se ovaj dodatak bazira isključivo na realnosti. :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM19 - Editor dodaci”