TV prava i broj trenera

Ovde cemo pisati odgovore na neka cesta pitanja.
Windedge
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 28 Мар 2015, 13:50
Место: Srbija
Status: Није на вези

TV prava i broj trenera

Порука од Windedge »

Imam sledeci problem. Svake sezone se dobija novac od TV prava koji je u svakim prethodnim delovima FM legao na balance, medjutim sada to nije slucaj. Problem je sto pise da sam dobio 80-100 miliona, balance ostane isti, a novac za transfere dobijem. I kada potrosim novac za transfere up[adnem u veliki minus. Kao sto rekoh , u ranijim delovima FM je taj novac uvek bio u balancu i nije bilo sanse da odem u minus.
Drugi problem jeste broj trenera. Igram sa Interom i imam svega 13 trenera i ne mogu da zaposlim vise. Ranije sam uvek mogao da interact sa boardom i zatrazim vise trenera, ali ovaj save mi jednostavno vec 2. sezonu ne dozvoljava da pricam sa boardom o povecanju broja trenera. Ima li neko slicne probleme, mozda i resenje ???
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Windedge пише:roblem je sto pise da sam dobio 80-100 miliona, balance ostane isti, a novac za transfere dobijem. I kada potrosim novac za transfere up[adnem u veliki minus. Kao sto rekoh , u ranijim delovima FM je taj novac uvek bio u balancu i nije bilo sanse da odem u minus.
Taj novac ti se uplaćuje svakog meseca po malo.
Windedge пише:Drugi problem jeste broj trenera. Igram sa Interom i imam svega 13 trenera i ne mogu da zaposlim vise. Ranije sam uvek mogao da interact sa boardom i zatrazim vise trenera, ali ovaj save mi jednostavno vec 2. sezonu ne dozvoljava da pricam sa boardom o povecanju broja trenera. Ima li neko slicne probleme, mozda i resenje ???
Moraćeš da unaprediš training facilities. Onda bi trebalo da povećaju broj trenera.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Pare od tv prava legnu postepeno tokom sezone.

Broj trenrra moze zavisiti od facilities, jesi probao da poboljsas koliko para imas?
Windedge
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 28 Мар 2015, 13:50
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од Windedge »

Ma unapredio sam facilities na state of art. Para imam balance oko 150 miliona, a transfere oko 200, bas sam zaradio mnogo. Facilities i trening i youth unapredio do kraja , zato em i vudi sto mi ne dozvoljava trenere.. Kazem, to mi se desilo samo u ovom sejvu, ranije sam uvek imao jako puno trenera sad samo 13 i ne mzoe vise.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Koji tim vodiš? Budi uporan, traži kad god možeš.
Windedge
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 28 Мар 2015, 13:50
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од Windedge »

Vodim Inter. Treca sezona, proveravam svakih nedelju dana, i nude mi samo razgovor da staffu povecam salary nista da mi dozvole vise trenera. Jednostavno nemam dovoljno da pokrijem sav trening, 2-3 staffa mi rade po 2 stavri i skoro nigde nemam 5 zvezdica za trening :-S
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Daj ss gde se vidi koliko ti gde stafofa radi. To je negde u boardroom-u, pa sa leve strane.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Windedge
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 28 Мар 2015, 13:50
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од Windedge »

Pise da imam 13/13 trenera u prvom timu i da ne mogu vise. Na sastanku mi asistent kaze da bi trebalo da zapolsim jos trenera i kad probam, kaze da Inter ne moze da zaposli jos trenera, jednostavno dok mi se ne pojavi u razgovoru sa boardom da mi dozvole jos trenera, ne mogu nikoga vise da zaposlim.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Okej, ali daj sliku da vidim raspored ostalog stafa. Negde ti fali neko, čim te asistent smara da uzmeš još. I kako sa 13 trenera ne možeš da pokriješ sve oblasti?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Windedge
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 28 Мар 2015, 13:50
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од Windedge »

Ok, SS cega tacno i kako se bese radi SS ?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Mislim da kad odeš u boardroom može da se vidi koliko gde trenera imaš po kategorijama. To je levom donjem uglu, taj ss mi daj. I opet te pitam, kako imaš 13 trenera, a ne možeš da pokriješ sve pozicije?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Mozda previse fiziotarapeuta ima..
Windedge
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 28 Мар 2015, 13:50
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од Windedge »

Код: Изаберите све

http://postimg.org/image/ngv71h3qh/
evo. Pise ti 13/13, ali u prvom timu sad gleda imam samo 6 trenera i ja sam 7.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Doved osoblje za u20 i u18 pa probaj opet.
Windedge
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 28 Мар 2015, 13:50
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од Windedge »

Probacu vec nesto. Inace upravo mi je sports interactive priredio ingame aprilsku salu. Dao mi 650 miliona za transfere i novi stadion , a potom je pisalo da je aprilska sala :-)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Popuni to što ti fali, pa onda probaj da tražiš i pod staff pogledaj koliko imaš fizija, pa skreši to na neki normalan broj, npr. 3, jedan chief i dva obična ili samo dva fizija.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Windedge
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 28 Мар 2015, 13:50
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од Windedge »

A imam 2 asistenta, Sylvinha i Nuciaria. Medjutim Nuciari kao da nije tu, pise da je u Interu , da je kod mene, a ne mogu da ga stavim da radi nista, a ima odlcine ocene kao trener.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ili ga otpusti ili mu daj novi ugovor, ali da ti bude trener, a možeš i Silvinaj da šutneš, pa da ti ovaj drugi bude asistent.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Windedge
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 28 Мар 2015, 13:50
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од Windedge »

Probao sam to, nece ugovor kao trener, a otpustio sam Silvinja, i dao Nuciariu novi ugovor kao asistent i opet ga ne vidim. Kaem ti nesto nije u redu sa sejvom, ali u svkaom slucaju hvala na pomoci svima.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FAQ-Cesto postavljana pitanja”