Oxford City

Vaše priče, izveštaji i bajke iz Football Managera
markosmarkosmar
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 02 Јул 2011, 18:39
Место: sokolovo
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Oxford City

Порука од markosmarkosmar »

Igram FM od 2006 godine. Igrao sam svakakvse sejvove na FM2019. Od zvezde, radnickog, intera..
Na pamet mi je palo da uzmem nanjizu mogucu ligu engleske, neki klub iz nje i da pokusam neki klub ize te lige da vodim 10ak(fm) godina i pokusam nesto sa njim. Kako ce da ide iskreno nemam pojma. Jedino sto znam je da cu koristiti taktiku sa viskolim presinogom i brzim fudbalom. Iskreno i na pocetku cu verovatno isforsirati igrace do 20 godina kako bi mi se isplatili kroz par godina uz pravilan razvoj postp sumnjam da cu imati finansisku podrusku koji god klub izaberem.

Izabrao sam Oksford City! Zasto?! Nemam pojma. Usao sam u Vanarama National League Sout/Nort. Iskreno izabrao sam klub cije ime mi je najlepse zvucalo(ima puno klubova sa katastrofa nazivima haha). Klub iz poznatog grada, po necem drugom al nema veze haha.
markosmarkosmar
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 02 Јул 2011, 18:39
Место: sokolovo
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: Oxford City

Порука од markosmarkosmar »

Prvi utisak. Hahahhahahhahahaha.

Mislim da je smeh sve pokazao.
7 igraca ukupno, neka krava ili bik na grbu, bez ikakve istorije. Jedino poznato mi je da im je najvezi rival Oxford Utd, logocno i to je to.
markosmarkosmar
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 02 Јул 2011, 18:39
Место: sokolovo
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: Oxford City

Порука од markosmarkosmar »

Prva sezona 107 bodova, bez poraza. Oboren rekord u golovima i u bodivima. Da ne kacim slike. Ikratko veoma lagana sezona. 120 golova postignuto od toga dva napadaca po preko 40. Laka u smislu igranja. Visoki presing i na gol vise i lagano promocija. Dovedeno mbogo igraca. Od toga akoro ni jedan nije bio pogpdak. Tp su igraci bez ugovora i to oni za cij potpis nije potreban ni diran posto sto se tice finansija tim nema budzet.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM19 Menadžerska soba”