Surdulica na vrh puca

Vaše priče, izveštaji i bajke iz Football Managera
Tvin Piks
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 23 Јул 2019, 15:25
Место: Srbija / Francuska
Klub koji vodite: Radnik Surdulica
Formacija: 4-2-3-1
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Surdulica na vrh puca

Порука од Tvin Piks »

Слика

U zatisje menadzerske sobe, ja odlucih da zapocnem jednu pricu, nadam se lepu.
Sejv sa Radnikom iz Surdulice mi je delovao jako primamljivo, iako nemam veze sa Surdulicom ova ekipa mi je veoma simpaticna jos od kad su usli u Superligu. I igraju zaista solidno, imaju fin stadion, i sportskog direktora koji je fan FM-a.
Dakle sve predispozicije za pokusaj pravljenja evropskog Radnika.

Predsezona je prosla u dobrim uslovima. Uprava je bila korektna, SPS je spremio zadovoljavajuc budzet za novu sezonu, a igraci me ne gotive zbog nedostatka iskustva. Sve u svemu nije lose.,Doveden je kamion igraca sto bi se reklo, uglavnom dobrih za Ling Long ligu ako ne i vrhunskih. Od veterana Mrdje i Brkica do bivsih igraca Partizana dva Petrovica, Golubovica i Marka Jovanovica. Iskreno sam prezadovoljan trenutnom ekipom.

U klub je dovedeno cak 9 pojacanja, a najvise je pojacana odbrana: Zeljko Brkic (golman), Milan Milanovic (stoper), Marko Jovanovic (stoper), Mario Maslac (stoper), Nemanja Petrovic (levi bek), Ivan Petrovic (centralni vezni), Aleksandar Pejovic (centralni vezni), Marko Golubovic (krilo) i Dragan Mrdja (napadac).
Слика

Koristim standardnu srpsku taktiku 4-2-3-1. Startnih 11 su stvarno za postovanje, play off je minimum sto mogu da ocekujem od ovakvog tima
Слика

Pripreme u Grckoj su pokazale zavidan nivo igre, iako smo igrali protiv slj ekipa i pukli u prvoj tekmi, bar smo se uigrali i mislim da smo spremni za pocetak
Слика

Pozdrav do sledeceg puta! Nadam se da pratite :ass:
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM19 Menadžerska soba”