Life after Miloje...

Vaše priče, izveštaji i bajke iz Football Managera
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Life after Miloje...

Порука од Duke »

Udarna vest odjeknula je srpskim medijima, Vladan Milojević je napustio klupu Crvene zvezde i preuzeo kineski Guangzhou R&F F.C. u kom će zarađivati 2 miliona eura po sezoni!

Слика

Zvezdin Klark Kent brzo je postao omiljen kod navijača i upisan je u istoriju Crvene zvezde. Sa crveno-belima popularni Miloje osvojio je dve titule šampiona i Kup Srbije, uveo je Zvezdu u Ligu Evrope posle 10 godina i uspeo da prođe grupnu fazu, uveo je Zvezdu i u Ligu Šampiona, posle 25 godina i u tom takmičenju ostvario verovatno najveću pobedu u svojoj karijeri i u novijoj istoriji Crvene zvezde, savladao je Liverpool 2:0. Ostaje zanimljiv podatak za njim, u ligi je imao samo dva poraza, u kupu jedan i ni jedan derbi nije izgubio!

Слика

Za domaće i strane medije izjavio je: "Ovaj klub, ovi igrači i navijači su mi pružili sve u životu i ovo su mi sigurno najbolje dve godine života i trenerske karijere. Nikada nisam voleo da pričam o svom odlasku i da se o mojim uspesima priča dok sam tu, već kad odem. Nadam se da ću ovde biti upamćen kao dobar trener,a pre svega i čovek. Napuštam ovaj klub podignute glave i bez svađe sa upravom, o mom odlasku sam se dogovorio sa njima i siguran sam da ko god sedne na klubu velikana kao što je Crvena zvezda ovaj klub može da vodi samo ka boljem, jer ova javnost, ovi igrači i najbolji navijači na svetu to sigurno zaslužuju. Zvezdo hvala ti, vidimo se!" - Emotivan je bio Miloje!

BOMBA

Tektonski poremećaj u Ljutice Bogdana! Ne dugo nakon odlaska doskorašnjeg šefa struke Vladana Milojevića, uprava Crvene zvezde objavila je ime novog trenera u pitanju je peta Zvezdina zvezda - Dragan Stojković Piksi!

Bilo je poznato da je piksi dobio otkaz u Guangzhou R&F F.C. ali da li su navijači Zvezde mogli da zamisle ovakav splet događaja? Dužina ugovora kao i plata nisu objavljeni u javnosti još uvek. Pominjao se Siniša Mihajlović kao budući trener, ali Zvezdan Terzić nas je sve iznenadio

Dragan Stojković Piksi rođen je trećeg marta 1965. godine u Nišu odakle je iz Radničkog 1986. godine prešao u Crvenu zvezdu i ostavio neizbrisiv trag u najtrofejnijem srpskom klubu.

Ubrzo po dolasku na Marakanu zadužio je kapitensku traku i postao jedan od najboljih igrača u istoriji crveno-belih. Trećeg maja 1990. promovisan je u "red besmrtnih", odnosno petu Zvezdinu zvezdu. Iste godine, iz Beograda je otišao u Marsej, i ne sluteći da će se sa bivšim saigračima sresti narednog proleća u finalu Kupa evropskih šampiona u Bariju. Na toj utakmici odigrao je samo nekoliko minuta, a navijači Crvene zvezde ponosno ističu da njihov idol nije želeo da šutira jedanaesterac kako ne bi eventualno uticao na konačni rezultat meča. Fudbalski put ga dalje odvodi u Veronu, gde nakon jedne sezone odlazi na iznenađenje mnogih u Japan, tačnije Nagoju gde dobija status božanstva. Za reprezentaciju Srbije nastupao je 84 puta. Učestvovao je na dva svetska prvenstva 1990. u Italiji i 1998. u Francuskoj, kao i na kontinentalnom nadmetanju 2000. godine u Belgiji i Holandiji. Njegov pogodak u osmini finala svetskog kupa protiv Španije stručnjaci su proglasili jednim od pedeset najlepših golova koji su ikada postignuti na svetskim prvenstvima.

Nakon okončanja karijere, ostao je u fudbalu, prvo kao predsednik Fudbalskog saveza Jugoslavije, a od jula 2005. do oktobra 2007. obavljao je funkciju predsednika Crvene zvezde i u tom periodu klub je ostvario zapažene rezultate.

Слика


Piksi je održao i sastanak sa novinarima gde je odgovarao na njihova pitanja:

Gospodine Stojkoviću svi smo iznenađeni što ste se vratili, šta imate da kažete o vašem povratku?
- "Pozdrav svima, drago mi je što sam ponovo ovde, u mojoj drugoj kući, Zvezda je jedan stabilan klub željan uspeha i daću sve od sebe da ona ponovo zasija kao nekada!"

Da li će biti promena u sručnom štabu i igračkom kadru?
- "Za sada neće biti velikih prodaja i kupovina, ali nije isključeno da nas jedan ili dva igrača napuste, gospodin Milojević i gospodin Mrkela su napravili kamen temeljac što se tiče igračkog kadra i sa ovim timom ćemo početi sezonu i pohod na Ligu Šampiona i duplu krunu."

Koliko dugo su trajali pregovori između vas i kluba?
- "Brzo smo se dogovorili"

Zvezdu sigurno očekuje promena sistema, formaije i načina igre, Piksi je veliki majstor i navijači Crvene zvezde mogu da budu zadovoljni izborom novog trenera.


Слика

----------------------------------------

Poruka kreatora - U medijima se pojavila priča kako bi Miloje mogao da ode, samim tim se priča i ko bi mogao da dođe, ovo je neka moja želja, zamisao, fantazija, nazovite je kako hoćete. Miloja sam prebacio u Kinu, Piksija izbrisao iz databaze i napravio ga kao novog Menažera, znači u ovoj priči zovite me Piksi :smeker: . Nadam se da će biti ljudi koji će pratiti ovo i uživati u daljoj priči.
Calm, concentrate
Корисников грб
Rale 22
Newgen
Поруке: 43
Придружен: 13 Нов 2018, 17:49
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times
Status: Није на вези

Re: Life after Miloje...

Порука од Rale 22 »

Bravoo. Falilo je ovo
"Srbijo probudi se,Zvezda ti je SVE!"
Dragan Nikolic Gaga :fss: :ave:
Корисников грб
Casanegra
Newgen
Поруке: 16
Придружен: 13 Мар 2011, 21:49
Место: Будва
Status: Није на вези

Re: Life after Miloje...

Порука од Casanegra »

Prati se! :ole: :fanman: :zvezda:
"... Ја нећу никада, за свог живота
Престати гледати, ту ЗВЕЗДУ волети,
С Р Б И Ј У бранити..."
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Life after Miloje...

Порука од Duke »

Par meseci kasnije...

Drugi mandat popularnog Piksija u Zvezdi počeo je turbulentno, ali može se reći i uspešno.

Velika se prašina digla kada je Piksi preuzeo tim Crvene zvezde, ali nije se desio veliki broj promena, u stručnom štabu gotovo bez jedne promene, dok smo u igračkom kadru videli par promena. Ekipu Zvezde su napustili: Ebecilio (free), Jevtovic (free), Hajdin se vratio u Spartak iz Subotice, Supić (free) i Boaći je prešao u Fenerbahče za 2,5M eura. Ekipi se priključio Dejan Meleg koji je bio na pozajmici, a novajlije su: Nemanja Pejčinović, Ilija Nestorovski, Slobodan Tedić, Aleksandar Đorđević i povratnik Srđan Mijailović, popularni Srki.

Слика

JUL

Početak evropskih kvalifikacija i SuperLige Srbije, u Evropi je Piksi počeo pobedom, dok je nesrećno u prvom kolu prvenstva izgubio u derbiju od večitog rivala, nakon toga početak serije dobrih rezultata Crvene zvezde na oba fronta.

Слика

AVGUST

Kao što smo napomenuli Avgust je bio mnogo bolji za ekipu Crvene zvezde, pre svega zato što su se crveno-beli uspešno kvalifikovali za Ligu Šampiona savladavši ekipe HJK-a i Young Boys-a. Vredi napomenuti da je Zvezda u duelu sa YB bila mnogo bolji rival i da je kući gol primila direktno zbog crvenog kartona Milana Gajića u finišu meča. U ovom mesecu je sa nekoliko golova proradio i Milan Pavkov, a pored njega Ben i Marin. Crvena zvezda je izvučena u grupi H LŠ zajedno sa Manchester City, Lyon-om i Rom-om.

Слика

SEPTEMBAR

Nastavak sjajnih rezultata i početak takmičenja u Kupu Srbije! Čudo je viđeno pred 52000 ljudi na stadionu Rajko Mitić u prvoj utakmici grupne faze LŠ gde je Milan Pavkov u 95. minutu osigurao Zvezdi prvi ovogodišnji bod u Evropi!



Слика

Pogledajmo i ostale rezultate u septembru i osvrnimo se na tabelu.

Слика

TABELE
Super Liga Srbije

Слика

Liga Šampiona

Слика

Trener Crvene zvezde je odgovarao na pitanja novinara.


Gospodine Stojkoviću koji su vaši ciljevi ove sezone?
- "Svakako je naš primarni cilj osvajanje titule šampiona Srbije i Kupa Srbije, znači dupla kruna. Što se evropskih takmičenja tiče što bolji rezultati, bolje je po nas, probaćemo da budemo drugi ili treći u grupi i nastavimo da se takmičimo u Evropi i posle nove godine"

Da li ste zadovoljni igrom vašeg tima do sad?
- "Ne"

Nešto o pojačanjima.
-"Doveli smo igrače koje smo hteli, želje su nam takođe bili Bane Ivanović i Darko Lazović, ali bilo je nemoguće dovesti ih u ovom trenutku. Od dovedenih mladih igrača očekujemo da ostvare dobre rezultate sa omladinskim timom u LŠ i da ih već od januara uvodimo u prvi tim, a sledeće sezone ćemo u prvom timu imati sigurno bar 5 omladinaca."

Da li možemo da očekujemo pojačanja u januaru?
-"Pratimo par igrača ali njihovo dovođenje zavisi od finansijskih mogućnosti i našeg plasmana u prvenstvu i evropi, isto se može reći i za eventualne odlaske"
Calm, concentrate
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Life after Miloje...

Порука од Juvenino86 »

DUSA ME ZABOLELA KAD SAM VIDO GOL U DEVEDES CETVRTI MINUT!
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Life after Miloje...

Порука од Duke »

Juvenino86 пише: 03 Мај 2019, 00:16 DUSA ME ZABOLELA KAD SAM VIDO GOL U DEVEDES CETVRTI MINUT!
Ali kakve scene druze...Ubacujem Simica, Marin izlazi, Ben dobio crveni zbog faula, oni lose izvode taj isti faul, Simic istrcava kontru i dalje si video...Jos par tekmi pa polusezona i objavljujem nastavak!
Calm, concentrate
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Life after Miloje...

Порука од Duke »

DUPLA KRUNA, OLE
:winner: :winner:
Zadovoljstvo vlada među navijačima Crvene zvezde, osvojena je dupla kruna!

Zvezdan Terzić, Mitar Mrkela i Dragan Stojković su obradovali navijače Crvene zvezde duplom krunom, Mitar Mrkela je najavio zvučna pojačanja za letnji prelazni rok i napad na grupnu fazu LŠ a nakon toga i plasman jedan korak dalje u LŠ ili u LE.

Naša redakcija se poslednji put javila krajem septembra kada je Crvena zvezda stajala na gas i tempirala formu za napad na šampionsku krunu, kroz par slika možete videti kako je protekla sezona Crvene zvezde.


SuperLiga Srbije


Слика
Слика


Malo lošiji početak crveno-belih, ali na kraju opravdano na prvoj poziciji, najviše problema crveno-belima zadavala je ekipa Čukaričkog. Gospodin Stojković je izjavio da je zadovoljan izdanjem svoga tima na kraju prvenstva kao i da se nada većim posetama na stadionu naredne sezone. Treba napomenuti da su i omladinci Zvezde osvojili titlulu u svojoj konkurenciji.

Liga Šampiona

U petom kolu takmičenja sve je bilo otvoreno, tri ekipe su bile u igri za prolaz dalje...

Слика

Zvezdu je očekivao duel sa ekipom Rome, i navijači su se nadali pobedi, i prisećali su se 2005. godine kada je Zvezda trijumfovala 3:1.


Ali crveno-belima se nije dalo...

Слика

Na kraju je tabela izgledala ovako...


Слика

Piksi je obećao bolje izdanje u Evropi i izvinio se navijačima zbog loše igre Crvene zvezde iako možemo videti da se Zvezda nije obrukala ni na jednoj utakmici.

Слика

Kup Srbije

Слика

Nakon što je ispao Partizan, crveno-beli nisu imali pravog konkurenta i slobodno možemo reći sa lakoćom osvojili kup.

Слика
---------------------------------
Слика

IGRAČKI KADAR

Treba napomenuti da su u januaru u Zvezdu pristigli Mihajlo Ristić i Darko Lazović a otišli su Veljko Simić, Goran Čaušić, Dejan Meleg, Milan Rodić i pozajmljen je Erik Jirka.


Najistaknutiji po golovima, asistencijama a i dobrim igrama ove sezone su Mirko Ivanić, Marko Marin, Mohamed Ben (proglašen za najboljeg igača ekipe i lige), Milan Pavkov i Ilija Nestorovski.


Слика
učinak igrača, detaljno

Mitar Mrkela je razgovarao sa novinarima i predstavljen je novi grb Crvene zvezde.

Слика


"Piksi ostaje naš trener bar do 2021. ako nastavi da beleži dobre rezultate naravno da ćemo produžiti saradnju. Planiramo da u prvi tim uvedemo Veljka Nikolića, Strahinju Erakovića i Nikolu Krstovića, dok su tu već Tedić, Đorđević i Joveljić, nije isključeno da se dovede još mladih igrača u klub, kao i neka zvučna pojačanja zbog Evropskih takmičenja."


"Sa zadovoljstvom vam predstavljam nov grb našeg fudbalskog kluba, povodom 30. titule dodata je treća Zvezdica na naš grb."


Слика
---------------------------------
Sezona je bila duga, pola sam verovatno zaboravio da napomenem, ako imate nešto da pitajte, pitajte rado ću odgovoriti, i ako pratite ovo, ostavite lajk ili komentar, da znam da ne pišem ovo samom sebi :ole:
Calm, concentrate
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Life after Miloje...

Порука од Juvenino86 »

Lebe mekani, plate na godinu dana, al ajde to i mogu da prezalim, ali za ovo Srkija sto si stavio na transfer listu, za to bi te banovao na nedelju dana na keca!!! Pu grom te spalio, Srdjana Mijailovica, :nasty: na transfer listu, pu!!! :slap:

:xD:
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Rale 22
Newgen
Поруке: 43
Придружен: 13 Нов 2018, 17:49
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times
Status: Није на вези

Re: Life after Miloje...

Порука од Rale 22 »

Cestitke na tituli i uspesnoj sezoni. Gazi
"Srbijo probudi se,Zvezda ti je SVE!"
Dragan Nikolic Gaga :fss: :ave:
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Life after Miloje...

Порука од Duke »

ZAVRŠEN JE PRELAZNI ROK

*MEDIA CENTAR STADION RAJKO MITIĆ*

Gospodin Mitar Mrkela razgovara sa medijima i novim pojačanjima Crvene zvezde.

Слика


-Dobar dan svima, molio bih da me ne prekidate, ja ću vam sada reći nešto o svakom pojačanju našeg tima, nakon toga ćemo pričati o odlascima i možete mi postavljati pitanja.

------------------------------

-Prvi je realizovan transfer Lazara Ranđelovića, on će nam se pridružiti u julu naredne godine kada mu se završi pozajmica u Radničkom iz Niša. Reč je o krilnom napadaču koji može da pokriva obe strane, iskusan je igrač za našu ligu iako ima 22 godine i uvereni smo u njegov kvalitet, pratili smo ga dve godine i otkupljen je od Olimpijakosa za 1,5 miliona eura.


Слика


-Sledeći na listi je Agustín Palavecino. U pitanju je vezni igrač i dolazi nam iz ekipe Deportivo Cali, plaćen je milion eura i ima 22 godine, on je jedan jako školovan i kulturan fudbaler visokog kvaliteta, može da pokriva sve pozicije u veznom redu, zadužio je dres sa brojem 6.


Слика




-Nakon njega imamo još jednog novajliju iz Južne Amerike, takođe mlad igrač i naš najskuplje plaćen igrač do sad, Lucas Martínez Quarta, pokriva pozicije štopera i zadnjeg veznog, snalažljiv je sa loptom u nogama, dobar tehničar. On nam stiže iz ekipe River Plate i plaćen je tri miliona eura. Mi ga vidimo kao štopera i činiće par sa Babićem. Zadužio je dres sa brojem 5.



Слика



-Sledeći igrač je zvučno pojačanje i jedno poznato ime fudbalskoj javnosti, nekadašnji fudbaler Barselone, Bojan Krkić, Bojan ima naš pasoš i ne računa se kao stranac, strašan tehničar i nadamo se da će nam pomoći u našim ciljevima ove godine, ekipi Stoke-a uplaćeno je 2,5 miliona eura a Bojan je zadužio dres sa brojem 22.



Слика



-Pojačao nas je još jedan domaći igrač, iz ekipe Čukaričkog stiže nam Dimitrije Kamenović u pitanju je mlad fudbaler koji pokriva pozicije levog beka i štopera.



Слика



-Poslednji dan prelaznog roka imamo još jednog povratnika u naše redove, iz Marseja nam na pozajmicu dolazi Nemanja Radonjić, o potencijalnom otkupu ćemo pričati na kraju pozajmice.


Слика



-Još jedno pojačanje pristiglo je poslednjeg dana prelaznog roka, u pitanju je golman Mladosti iz Lučana, Dragan Rosić.



Слика

------------------------------

-Sledeći igrači su nas napustili samo zato što smo mi tako želeli i ni jedan igrač nije otišao dok nisu ispunjeni naši finansijki zahtevi, odlazili su pretežno stariji igrači u cilju podmlađivanja ekipe.


Слика


-Ove sezone smo od transfera prihodovali 16 miliona eura, a potrošeno je 7 miliona eura, ekipa je podmlađena i u prvi tim su promovisani Dimitrije Kamenović, Slobodan Tedić, Veljko Nikolić, Bogdan Jočić, Jug Stanojev, Aleksandar Đorđević i Strahinja Eraković, dodajmo da već u prvom timu imamo mlade igrače Dejana Joveljića, Milana Gajića, Srđana Babića, Mihaila Ristića, Martínez Quartu i Agustín Palavecina, ovo je jedna jako mlada i perspektivna ekipa i ovo je dokaz da klub radi dobro i ide u pozitivnom smeru.

------------------------------

Nadam se da vam se sviđa ova priča, ako vas nešto interesuje, slobodno pitajte, naravno i ako želite SS nekog igrača javite, nisam hteo da gomilam slike ovde, izveštaj o rezultatima biće uskoro.
Calm, concentrate
Kuechly
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 04 Мај 2019, 22:47
Status: Није на вези

Re: Life after Miloje...

Порука од Kuechly »

Nice job.

What tactic did you used ?
Корисников грб
Casanegra
Newgen
Поруке: 16
Придружен: 13 Мар 2011, 21:49
Место: Будва
Status: Није на вези

Re: Life after Miloje...

Порука од Casanegra »

Ceka se nastavak! Bravo! :ole: :ole: :ole:
"... Ја нећу никада, за свог живота
Престати гледати, ту ЗВЕЗДУ волети,
С Р Б И Ј У бранити..."
-Kire-
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 03 Окт 2011, 18:21
Место: Beograd
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Life after Miloje...

Порука од -Kire- »

odlicna prica,samo tako nastavi
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM19 Menadžerska soba”