“Šampioni igraju sve dok ne pobede.” (FK Inđija)

Vaše priče, izveštaji i bajke iz Football Managera
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

“Šampioni igraju sve dok ne pobede.” (FK Inđija)

Порука од Ljuxi »

Слика

FK INĐIJA


Fudbalski klub "Inđija" iz Inđije osnovan je 1933. godine kao klub železničkih radnika. U prvo vreme Klub se takmičio pod nazivom ŽAK da bi ubrzo promenio ime u FK ŽELEZNIČAR. Pod ovim imenom Klub je nastupao do 1969. godine kada menja ime u FK PIK "INĐIJA" , od 1975. FK AGROUNIJA po nazivu tadašnjeg generalnog sponzora –inđijskog poljoprivrednog kombinata. Od 1994. do 2001. godine klub nastupa pod sadašnjim imenom Fudbalski klub "Inđija". Od 2001. do 2003. godine generalni sponzor Kluba je Privatno preduzeće "Brazda – coop" iz Inđije pod čijim imenom Klub nastupa u takmičenjima.

NAJVEĆI KLUPSKI USPESI : plasman u Jelen Super ligu Srbije u sezoni 2009/10. Plasman u II saveznu ligu u sezoni 1991/92 godine . Plasman u ¼ finale Kupa Jugoslavije 1992. godine. Prvo mesto u Srpskoj ligi i plasman u Prvu ligu «Telekom Srbija « u sezoni 2006. i 2008.godine.

STADION

Слика

Inđija igra na svom stadionu kapaciteta oko 4000 ljudi.
Последње учитавање од Ljuxi дана 16 Нов 2018, 14:37, учитано 3 пута укупно.
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

Re: “Šampioni igraju sve dok ne pobede.”

Порука од Ljuxi »

Ako neko može da sredi sliku sa grbom zamolio bih ga da je smanji :)
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: “Šampioni igraju sve dok ne pobede.”

Порука од Lucifer »

Pa risajzuj je u paintu ili cemu god i okaci ponovo, a mozes i da izguglas manju sliku i linkujes u postu, nije nuklearna fizika. Sto se samog hostinga slika tice, moj ti je savet Imgur najjednostavniji za koriscenje..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

Re: “Šampioni igraju sve dok ne pobede.”

Порука од Ljuxi »

Posto je Inđija dugo kuburila u nižim ligama, došla je ambiciozna uprava koja je rešila da stavi tačku. Tako su sredili stadion, rešili se nekih ljudi, i počeli sa planom povratka u JSL ligu. I stoga se od mene dosta očekivalo.

Transferi:

Слика

Jedan ali vredan transfer. U klub je stiglo najveće ime (bar što se tiče klubova u kojima je igrao).
A to je iskusni štoper Nemanja Tubić. Ovaj 34-godišnjak došao je kao slobodan igrač i potpisao ugovor na 2 godine!
Igrao je za mnoge klubove u Evropi kao što su BATE, Krasnodar, Genk, Karpaty itd...
Mnogo očekujem od njega, i mislim da će biti odličan primer ovoj mladoj ekipi kojoj je prosek godina 24.

PRIPREMNE UTAKMICE:

Слика

Ekipa je skockana! Pre svega ekipa Inđije igra prelep i napadački fudbal sa bar 20 šuteva po utakmici.
Treba spomenuti i ovaj poraz od jedne fantastične ekipe koja nije štedela Inđiju i izašla je na teren sa startnih 11.
Marinkovićevi momci su bili bolji na tom meču što je šefu struke Marinkoviću važnije od samog rezultata. Liga može da počne.
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

Re: “Šampioni igraju sve dok ne pobede.”

Порука од Ljuxi »

SEZONA POCINJE:

Слика

I kakva ludnica na otvaranju takmicenja. Prerano primljen gol nije uticao na moje momke koji su nakon 2 minuta izjednacili.
Ilic je probio po levoj strani, pronasao Badia u sesnaestercu, ovaj sjajnim prijemom a jos boljom zavrsnicom pogada za 1:1.
U nastavku meca, Becej je odolevao napadima gostiju, cak su imali i jednu stativu u drugom poluvremenu.
Marinkovic je isao na pobedu i zadnjih 10 minuta krenuo u napad, Lukic je presao sa ofanzivnog veznog na spica, poziciju koju je cesto igrao tokom karijere.
I onda... Kada su svi mislili da je kraj, korner iz levog ugla, centarsut Mitica, Stoiljkovic sjajno skace i salje loptu iza leda golmanu domace ekipe. Potpuno zasluzena pobeda, ali priznajem uz dosta srece :)
Igrac utakmice: Stoiljkovic

Слика


U drugom kolu na nasem terenu docekali smo nekadasnjeg prvoligasa a sada favorita za ispadanje.
Bili smo pod velikim hendikepom blagom povredom plejmejkera Nenada Lukica, bio je 50% spreman za mec, ali nismo hteli rizikovati.
U svlacionici sam rekao da ovaj mec mora ozbiljno da se shvati i da se udji maksimalno utakmicu.
Upravo je tako i bilo, Kikovic je neverovatnim pogotkom sa 20 metara zatresao mrezu vec u drugom minutu, 10 minuta kasnije Bosancic sjajnom loptom pronalazi jedinog stranca u ekipi, centarfora Badaru Badjija koji sjajno resava susret 1 na 1 i to je 2:0
2 minuta kasnije, glavni sudija pokazuje na belu tacku sa koje je bio precizan Badji i to je bilo to za prvo poluvreme.
U drugom poluvremenu nasi momci su drzali loptu, uzivali u igri i onda bobma Janjica u 65 minutu za konacnih 4:0.
Prelepo izdanje pred domacom publikom!
Igrac utakmice: Bosancic

Слика


U trecem kolu najveci ispit do sada, idemo na Zlatibor.
Kikovic nije spreman za mec, a Lukic moze samo 45min.
Bjelicic je krenuo kao vezni, a Vrastanovic kao plejmejker.
Prvih 20 minuta igre proslo je mirno, ekipe su cekale prave trenutke za napad.
A onda.. BOOOOM sa 25 metara precka Bjelicicaa, culi su se uzdasi sa tribina...
Igraci su u svlacinioce otisli rezultatom 0:0, svi su jedva cekali drugo poluvreme.
Lukic je usao i odmah se videla promena. Badji solo prodorom odlaze loptu na stranu Ilicu, a ovaj sjajnim centarsutom levom nogom pronalazi Lukica koji pogadja za 1:0.
Ali Marinkovic je trazio od svojih igraca jos bolju igru i jos jedan gol, i njegovu zelju ispunio je ovog puta strelac a ne asistent levi bek Ilic.
Bjelicic je izveo korner, Mirosavljevic skocio i glavom poslao loptu na volej sjajnom Ilicu!
Zeleo bih da istaknem 2 igraca kojih nema u statistici gol/asistencija a to su golman Prekovic koji je sjajno obavio ono sto je trebao, a drugi igrac je mladi stoper Mirosavljevic kom je glavna pozicija zadnji vezni.
Sto se tice Zlatiborovih igraca, golman Cupic kao pozajmljeni igrac Zvezde, nervirao je igrace Indjije svojim paradama...
Igrac utakmice: Ilic
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

Re: “Šampioni igraju sve dok ne pobede.”

Порука од Ljuxi »

Слика

Dosao je na red i Kup Srbije, nisam bio fokusiran na to takmicenje, i odlucio sam da na tom mecu odmorim igrace.
Izasao sam sa drugom postavom, cak i nekim igracima od 16,17 godina.
Igrali smo protiv Radnickog iz Pirota i na kraju bez trunke srece izgubili 3:2
Ne bih puno o tom mecu, zeleo bih da kazem da smo ostali sa igracem manje vec u 60minutu.

Слика

Vracamo se nasem glavnom prioritetu a to je Prva liga Srbije.
Cekao nas je previse vazan i tezak mec. Isli smo u goste TSC-u, drugom najvecem favoritu za osvajanje.
Poveli smo nakon sjajno Badjija koji se lepo snasao kod centarsuta Stoiljkovica.
A onda dva glupa gola iz prekida koje ne bih komentarisao, i mladi Mirosavljevic im nije ostao duzan.
Bosancic je izveo korner a Mirosavljevic zatresao mrezu za 2:2.
Kada su navijaci polako krenuli ka kapijama stadiona, Nenad Lukic je u poslednjem napadu na utakmici poslao loptu do Bosancica a ovaj se nasao u sitaciji 1 na 1 sa golmanom Filipovicem i uz pomoc stative zatresao mrezu za neverovatnih 3:2
Kakva utakmicaaaaaaaaaa!
Igrac utakmice: Bosancic

Слика

U 5 kolu PLS Indjija je kod kuce docekala Partizanovu filijalu Teleoptik.
Nasi momci su bili motivisani kako bi nastavili sjajan niz u prvenstvu, ali na pocetku nije delovalo tako.
U petom minutu duga lopta Karisica, Dapcevic pretrcava stopera Tubica i pogadja za 0:1, veliko razocarenje...
Mojim momcima sam prouzao samo reci podrske i oni su sjajno reagovali na to!
24 minut Ilic centrira ka Badjiju a ovaj rutinski zavrsava.
I to je nije bilo sve u prvom poluvremenu, 32. minut Bosancic nakon centarsuta sjajnog Ilica najbolje se snalazi u sesnaestercu za ispace na kraju konacnih 2:1!!!
I kada su svi mislili da je kraj, Teleoptik je pokazao da se nikad ne zna i da se igra dok sudija ne svira kraj. Mladi Sehapi je sutira ali golman Prekovic je bio na svom nivou i sjajnom paradom sacuvao 3 boda u 93. minutu.
Igrac utakmice: Ilic
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

Re: “Šampioni igraju sve dok ne pobede.”

Порука од Ljuxi »

Evo i mene posle duzeg vremena...

Mrzelo me da svaki mec izvestavam pa sam odlucio da odigram regularni deo i plejof pa da vam dam izvestaj!
U zadnjem kolu plejofa odigrali smo nereseno a pobeda nam je trebala za direktan plasman u visi rang, ne bih zeleo da pricam i da se podsecam sta smo sve promasili u tom mecu... :waller:

Onda u doigravanju za trece mesto izbacili smo najpre Borac Cacak laganim rezultatom 2-1 ( primili gol u 91 iz penala)
I u finalu isli smo na Zlatibor koji smo vec 3 puta dobijali u ligi, i nadali smo se i cetvrtom pozitivnom rezultatu. I tako je i bilo, Ilic i Lukic tresli su mreze Zlatibora za konacnih 2:0 i skor protiv Zlatibora je 4/4 :ole:

Protivnik u poslednjoj fazi za plasman u visi rang nije jos uvek poznat, cekamo da se kompletiraju rezultati iz JSL


Слика
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

Re: “Šampioni igraju sve dok ne pobede.”

Порука од Ljuxi »

ŠAMPIONI IGRAJU SVE DOK NE POBEDE!
SLAVLJE NA ULICAMA INĐIJE DO KASNO U PONOĆ, FK INĐIJA JE U NAJELITNIJEM TAKMIČENJU U SRBIJI! :winner:
Da da, dobro ste pročitali! Inđija je uspela prkeo plejofa da prođe u najviši rang takmičenja!
U Jelen Super ligu!
"Zelena armija" se nije mnogo uzdrmal ni posle ispuštenog drugog mesta

Слика
NAJBOLJI IGRAČ LIGE
Слика
Nemanja Bosančić
NAJBOLJI STRELAC LIGE
Слика
Badara Badji

NAJBOLJI TRENER LIGE

Слика
Slađan Nikolić
Za dlaku da ja uzmem nagradu...
NAJBOLJI TIM SEZONE
Слика
Očekivao sam da moj golman Preković bude u idealnom timu sezone, kao i bar jedan od mojih veznih ali povrede su ih sprečile...
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

Re: “Šampioni igraju sve dok ne pobede.”

Порука од Ljuxi »

Ima li vas koji bi želeli da nastavim da pišem ovaj sejv?
Molim vas odgovorite da znam, jer dosta vremena mi oduzme ovo pisanje, ali ako bi želeli da nastavim ja nastavljam! :poz:
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Корисников грб
jmgandza
Youth Team Coach
Поруке: 56
Придружен: 09 Окт 2011, 16:39
Место: Smederevo
Klub koji vodite: Zvezda, Betis
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 286 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: “Šampioni igraju sve dok ne pobede.”

Порука од jmgandza »

Nastavi, prati se. Aj sad u JSL-u da vidimo kako ces cepati.
Poz :claping:
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

Re: “Šampioni igraju sve dok ne pobede.”

Порука од Ljuxi »

PRIPREMNI DEO ZA POČETAK JSL


Слика

Novinari smatraju da nemamo šta da tražimo u ovom takmičenju i predviđaju nam povratak u Prvu Ligu Srbije...
TRANSFERI:
Слика

Mladost je Kikovića zadržala jer smatraju da je imao dobru sezonu u Inđiji i da može da izbori mesto u prvih 18 Mladosti.
Morali smo da se bacimo na posao u dovođenju veznog i rotacije za levo krilo. Marčić je bio jedan od retkih dostupnih igrača za Inđiju, Jovanović je potpisao bez problema za naš klub, a onda sam naleteo i na mladog Glišića kao neki Hot Prospect da jednog dana možda izraste u odličnog napadača! Što se transfer out-a tiče, nikoga nismo prodali sem napominjem Kikovića kog Lučani nisu želeli ponovo da puste kod nas na pozajmicu...

Слика

Pripremni deo je završen, JSL spremni smo! :poz:
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

Re: “Šampioni igraju sve dok ne pobede.”

Порука од Ljuxi »

Слика

Jelen Super Liga je počela, odigrali smo 5 utakmica i nalazimo se na neočekivanom 6. mestu :baloon:

Слика

Želeo bih da napomenem da sam sva tri meča kod kuće pobedio, stadion FK Inđije za sada neosvojiva tvrđava. idemo dalje!
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

“Šampioni igraju sve dok ne pobede.”

Порука од Ljuxi »

Слика

Kakve partije pružamo u JSL, posle 10 utakmica nalazimo se na četvrtom mestu!!! :wtf:
Naravno pre svega je cilj opstanak, a za dalje ćemo videti, za sada ide odlično.

Слика

Badara Badji rešeta mreže, najbolji strelac trenutno!
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Jamie Vardy
First Team Coach
Поруке: 200
Придружен: 14 Нов 2014, 12:25
Место: Loznica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 35 times
Status: Није на вези

“Šampioni igraju sve dok ne pobede.”

Порука од Jamie Vardy »

Lol viđe Dinama :lol:
Причаће ти да се она гаси, ти што никад нису тако сјали.
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

“Šampioni igraju sve dok ne pobede.”

Порука од Ljuxi »

Jamie Vardy пише: 12 Нов 2018, 23:00 Lol viđe Dinama :lol:
Dinamo uz mene najprijatnije iznenadjenje hahah
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

“Šampioni igraju sve dok ne pobede.”

Порука од Ljuxi »

Слика

I završen je regularan deo Jsl, Inđija, Zemun i Dinamo se veoma prijatna iznenađena, dok su Grobari itekako nervozni na svoj klub i traže drastične promene za sledeću sezonu. Idemo u playoff! BADARA BADJI RESETA!!! :fanman:
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

“Šampioni igraju sve dok ne pobede.” (FK Inđija)

Порука од Ljuxi »

Kraj sezone Jelen Super lige 2019/20

Najveći uspeh Inđije :fanman:
Slavi se do zore, more alkohola je popijeno, u Inđiji je prava ludnica, svi su na ulicama! :cheers:
Fudbalski klub Inđija je zauzeo 3. mesto u najjačoj ligi u Srbiji i ostavarili su najveći uspeh od postojanja kluba.
Слика
Crvena Zvezda, Dinamo, Inđija i Vojvodina predstavljaće srpske klubove u Evropi.

Слика
Badara Bađi najbolji strelac lige sa 26 golova!

Слика
Idealan tim JSL.
Bađi u prvih 11 i čak 4 igrača na klupi :claping:

Слика
Milan Marčić zauzeo je treće mesto u izboru za najboljeg igrača lige od strane trenera.

Слика

Kolega Antić zauzeo je prvo mesto u izboru za najbolje trenera, ja drugo, a Milojević treće.
Čestitam mojim kolegama i mislim da smo sva trojica ove godine obavili odličan posao za svoj klub, još jednom im čestitam na ovogodišnjim uspesima.

EVROPO SPREMI SE!
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

“Šampioni igraju sve dok ne pobede.” (FK Inđija)

Порука од Lucifer »

A lista strelaca, kao da igras kinesku ligu. Bitno da spic ima 1.90 i to je to :slap:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

“Šampioni igraju sve dok ne pobede.” (FK Inđija)

Порука од Ljuxi »

Lucifer пише: 16 Нов 2018, 16:46 A lista strelaca, kao da igras kinesku ligu. Bitno da spic ima 1.90 i to je to :slap:
Ovog Badjija ne možeš da promašiš kad centriraš, lik leti bukvalno, a što se tiče nogu, pa šta ja znam, ne mogu da kažem da je loš, ali nije ni odličan, može da prođe :) A mogao si i neku pohvalu uputiti ne samo kritike hehehe :ole:
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

“Šampioni igraju sve dok ne pobede.” (FK Inđija)

Порука од Lucifer »

Ma super guras, sve ok. Nego mi zapade za oko lista strelaca, 3 igraca svi 190+ :fanman:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM19 Menadžerska soba”