Povratak giganta

Vaše priče, izveštaji i bajke iz Football Managera
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

Povratak giganta

Порука од Ljuxi »

Слика

Kao što sam naslov ove karijere kaže, pronašao sam izazov u vidu igranja sa AC Milanom (za kojeg ne navijam,ali zbog bogate istorije mi je drag klub).

Zašto Milan?
- Jer je to klub bogate istorije, kontroverznog predsednika, velikih legendi tokom istorije od Baresia, Maldinia, van Bastena, Rijkarda, Gullita, Bobana i dr. do ovih zadnjih koji su osvojili LŠ; Kaka, Schevchenko, Cafu, Seedorf, Nesta itd.

Koji mi je cilj?
- Cilj, odnosno moja neka vizija ovog save-a je da stvorim tim koji će konkurisati prvo u italijanskoj ligi, a onda i u Evropskom i svetskom fudbalu. Pokušaću ulagati u dovođenje mladih igrača i razvijati ih sam da kroz par sezona postanu glavne opcije te tako stvoriti vlastiti igrački kadar bez previše ulaganja u tim.

Istorija

Слика

U uvodnom odlomku sam naveo legende i zašto je ovaj klub značajan, a na prethodnoj slici možemo vidjeti trofeje koje su do sad osvojili.
Klub je osnovan 1899.g te igraju na stadionu San Siro kapaciteta 80.000 koji je izgrađen 1926. godine. Klupske boje dresova su: domaći crveno-crni te gostujući beli. Svi ih znaju pod nadimkom Rossoneri.

Vidimo se uskoro...
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

Re: Povratak giganta

Порука од Ljuxi »

Слика

Слика

Слика

Što se tiče igračkog kadra, tu nisam puno toga menjao. Abate me napušta sledećeg leta tako da sam na njegovo mesto doveo Milana Gajića, mladog igrača koji će biti backup ili igrač za pozajmicu. Što se tiče ostalih transfera u moj klub došao je još i Mijat Gaćinović, razlog dolaska je što nisam imao igrača koji bi rotirao Calhanoglua. I kao što ste primetili obožavam mlade igrače, a imaće i neku prednost što smo zemljaci. :zelenko:

Слика

Слика

Nakon 11.kola smo prvi ispred gradskog rivala Intera i za sad nam ide odlično, mnogo mi se sviđa igra moje ekipe, i zadovoljan sam što je lopta dosta u posedu moje ekipe.

Toliko od mene za sad...

~~Nadam se da će netko pratiti ovaj save,i uvažavam sve predloge i kritike zbog kojih bi želeo nastaviti pisati ovu karijeru.~~
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM19 Menadžerska soba”