U senci Fejnorda i Sparte' - Operacija Roterdam!

Vaše priče, izveštaji i bajke iz Football Managera
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

U senci Fejnorda i Sparte' - Operacija Roterdam!

Порука од SoneKragujevac »

S.B.V Excelsior
Osnovan: 23.Jula 1902
Stadion :Van Donge & De Roo Stadion Rotterdam ( dele ga sa Fejnordom U-21)
Kapacitet: 4.500
Vlasnik: Bob de Lange
Слика
TABELA

Kada sam dosao u klub i pregledao tim,odmah sam mislio da ce biti grcevita borba za opstanak.Svaka ekipa,koja bi trebala da se bori za neki vrh,trebala bi da bude ozbiljnija nego moj sastav.Imao sam Luigi Bruinsa,jedinog madjionicara sa loptom.Resio sam da kada vec nemam umetnike,da sastavljam ekipu od momaka,koji ginu na terenu.To sam donekle i uspeo,ali desilo se par izdaja u Januaru.Losa finansijska situacija u klubu(tako sam klub zatekao) nateralo me je da ispustim Bruinsa za 1.000.000E i da mi kao slobodan,ode Lorenzo Burnet.Bilo je tu par momaka,koji su vodili ovu ekipu.Oni su vec godinama u klubu i znaju kako on dise Ryan Koolwijk,Jurgen Matheeij.
Слика
KUP
1.runda Excelsior 1 : Katvijk 0
2.runda Ajax Amateri 0 : Excelsior 6
3.runda AZ 0 : Excelsior 2
Polufinale Ajax 3 : Excelsior 2
Слика[/url]
TRANSFERI
Para za neka silna poslovanja nije bilo.Morao sam da se odreknem dva standardna igraca,pre svega zvezdu ekipe Luigi Bruinsa i mog beka Burneta,koji su nas napustili u Januaru.Prihodom od njih dvoje,doveo sam neka pojacanja.Morao sam da pretrazujem slobodne igrace,molim za pozajmice ali isplatilo se.
Слика[/url]
Standardno krilo ,koji je odlaskom Bruinsa,preuzeo mesto glavnog lika u svim mojim napadima.Probijao je lepo po bokovima i uspeo da ne bas sasvim,ali dovoljno pokrije odlazak zvezde tima.On je nekada bio clan Fiorentine i niko ga nije hteo,a bio je slobodan agent.
Слика
Momak,zbog kojeg sam zrtvovao sve pare iz budzeta i za kojeg se nadam,da ce biti uzdanica moje ekipe u narednih 10.godina.Ocekujem,da ce da se razvija i da ce biti sve bolji i bolji iz godine u godinu.Jedno je sigurno prostor i minute za igru ce imati.Stigao je iz Tromsoa za 100.000e
Последње учитавање од SoneKragujevac дана 13 Апр 2020, 06:55, учитано 1 пут укупно.
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Re: U senci Fejnorda i Sparte' - Operacija Roterdam!

Порука од Sloba »

Dosta dobra prva sezona za tebe. Imao sam i ja određene planove u Holandiji tako da ću ovo itekako pratiti. Srećno dalje. :cheers:
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Re: U senci Fejnorda i Sparte' - Operacija Roterdam!

Порука од SoneKragujevac »

@Sloba ,samo gledaj da ne bude bas ovolika sirotinja od kluba :noway:
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
dzoni91
First Team Coach
Поруке: 265
Придружен: 23 Нов 2010, 20:24
Место: Arbor
Klub koji vodite: Aston Villa
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times
Status: Није на вези

Re: U senci Fejnorda i Sparte' - Operacija Roterdam!

Порука од dzoni91 »

Ovaj Norvezanin navodno kida koliko je dobar, fina prica i izbor kluba.
Корисников грб
Flojd 8
Newgen
Поруке: 29
Придружен: 15 Нов 2017, 18:21
Место: Srbija
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: U senci Fejnorda i Sparte' - Operacija Roterdam!

Порука од Flojd 8 »

Koji skin
Dovedi Gvardiolu osvoji Ligu sampiona!
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: U senci Fejnorda i Sparte' - Operacija Roterdam!

Порука од Lucifer »

Flojd 8 пише: 01 Нов 2018, 21:00Koji skin
Neub skin v1.1
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Jamie Vardy
First Team Coach
Поруке: 200
Придружен: 14 Нов 2014, 12:25
Место: Loznica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 35 times
Status: Није на вези

Re: U senci Fejnorda i Sparte' - Operacija Roterdam!

Порука од Jamie Vardy »

Uh, po meni bolje da si Spartu uzeo iz druge lige. Excelsior retko antipatičan klub, pogotovo u samom Roterdamu, ali srećno, prati se :cheers:
Причаће ти да се она гаси, ти што никад нису тако сјали.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Re: U senci Fejnorda i Sparte' - Operacija Roterdam!

Порука од SoneKragujevac »

SEZONA II

U 2.sezoni moze se reci,da sam imao vece problem,nego u 1.sezoni cak.Odlazili su mi igraci na free u druge klubove,koje sam planirao za 2.sezonu.Napustila su me tri vrlo bitna igraca : Hadoui,Burnet i El Hamdaoui,koji su drzali neku okosnicu i bili stariji deo ovog tima.Do Januara smo i gurali,a tada je i uprava,prvi put stala malo na noge usli smo u + i krenula je malo otvorenija na kupovine.Sve je bilo u vidu rata,ali stiglo je par igraca,sto je bilo jako bitno.Nismo uspeli,da se plasiramo u Ligu Evrope,time sto smo ispali od Rome,ali ne bih da duzim o tome.
Слика
Na kraju smo zavrsili 5.,cak ispred AZ,koji ulaze velike kolicine novca u svoj tim.Dok novac,koji trose PSV,Vittese,Ajax i Fejnord,mogu da sanjam.Mada,zar to nije draz,da se borim sa njima i sa manjim budzetom? Drago mi je,sto sam za 96.000 dobio igraca perspektive,kakve je Aleksa Terzic.
KUP

Imao sam toliko mali fond igraca,da su mnogi igraci iz U-21,dobijali silne prilike i ako po ocenama ne bi trebali.Tako da sam bukvalno otpisao jos na startu i ispao jako brzo od Zwolla ,koji nije imao tako losu sezonu i zauzeo 7.mesto u ligi.Probao sam neke mladje igrace u Kupu.. To nije islo i na tome se zavrsilo.
Слика
TRANSFERI
Слика
Na pocetku sezone puno odlazaka ,istekli su mnogima ugovori,a para za produzetak nije bilo.Stigli su samo Aleksa Terzic (96.000) i Vietto i Evina,ali kao pozajmljeni igraci(kojima placam 0 posto plate).Nakon godinu i nesto dana stednje i gledanje svakog evra oko Januara,dobijam od uprave,prva veca sredstva za nova pojacanja.Veliki deo tog novca ulozio sam u pretalentovanog Alex Blesu(650k,nesto na rate,a nesto odmah),a uz njega su stigli i Obeng Regan(150k odmah i 150k u ratama) i Eugen Selin(nekada kapiten Dinamo Kieva za 120k).
Слика
Kada sam doveo Selina,hitno mi je trebalo pojacanje u odbrani i osvezenje prakticno reci.Moja odbrana je tesko podnela odlazak Lorenza Burneta,koji je otisao u ADO.On je upotpunio odbranu u Januaru ,svojim dolaskom i pokrivao mesto stopera, a i mesto levog beka.Obzirom,da mi je skripalo par puta i na toj poziciji.
Слика
Nekada velika uzdanica Cukarickog i posle toga Istre,a sada Excelsiora.Na terenu je bila potrebna dobra radilica ,da bi pokrila Gronlia(mladog Norvezanina),ali da ne bude glup za fudbal(ako moram tako da se izrazim).On mi se uklapao u neke finansijske mogucnosti i doveden je.
Слика
Moje najskuplje pojacanje do sada u Excelsioru je upravo ovaj momak.Aktivirao sam njegovu klauzulu od 650.000E i doveo ga pravo ovamo.Nije se dugo premisljao,obzirom da je on tamo bio jos uvek u U-21 Levantea.Decko je za sada pokidao svojim igrama,ali necu da ga ureknem.Sada uz njega i Gronlia i jos par pojacanja,kada bih imao i uz dobar zreb,mogli bi da se nadamo sl.sezone ulasku u Evropu,ali daleko smo za sada od Evrope
Слика
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: U senci Fejnorda i Sparte' - Operacija Roterdam!

Порука од Duke »

Kako se pokazao Terza?
Calm, concentrate
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM19 Menadžerska soba”