Najveca je najveca...

Vaše priče, izveštaji i bajke iz Football Managera
Закључано
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Najveca je najveca...

Порука од Duke »

FK CRVENA ZVEZDA
Ovo je moj prvi sejv u novom FM-u, ujedno i prvi dodir sa treninzima, taktikom, rolama i ostalim novitetima koje igra donosi.

Koliko znam ova tema nije bila otvorena kad je BETA izasla, tako da cu dosadasnja desavanja u sezoni ispisati ovde pa ce ovo prvo moje "izlaganje" biti malo duze.

U igri sam na kraju februara meseca, vodim borbu na tri fronta i od pocetka pa skoro na svim utakmicama igram sa malo izmenjenom "Gegenpress" taktikom, jako mi se svidja, igraci su agresivni i odmah idu na izgubljenu loptu.
SUPER LIGA
U domacem prvenstvu mi ide jako dobro, dva poraza, pet neresenih rezultata i petnaest pobeda, najbolji strelac(u mojoj ekipi) sto se prvenstva tice je Stojiljkovic sa sedam pogodaka, igram sa dosta rotacije zbog evro takmicenja i veliki broj utakmica su igrali rez. igraci.
Слика
Слика
LIGA SAMPIONA/LIGA EVROPE
Kroz kvalifikacije za LS sam prosao relativno lako, sve pobede i jedna neresena utakmica, redom su padali Sutjeska, Karabag, Legia i APOEL. Najvise muke zadala mi je Legia u trecem kolu, ali zreb za grpnu fazu uopste nije bio blag prema meni, izvucen sam u grupi sa PSG-om, Napolijem i PSV-om, cilj mi je bio samo da se nadjem tu...U prve dve utakmice u grupi sam menjao taktiku, probao nesto defanzivno, ali uopste nije islo, videcete na slici :slap:
Слика
Za divno cudo u grupi sam zavrsio treci zahvaljujuci boljem medjusobnom rezultatu iz susreta sa PSV-om. Najvazniji bod u grupnoj fazi je bio onaj protiv PSG-a u gostima jer je u poslednjem kolu PSV pobedio PSG-a cini mi se 2:0, dok sam ja od Napolija izgubio istim rezultatom, na bodove smo bili izjednaceni, imali su bolju gol razliku ali bio sam bolji u medjusobnim susretima :rugalica: .
Takmicenje sam nastavio u Ligi evrope gde se zreb ponovo nije smilovao i na megdan mi poslao francuski Lion...Ali Lion sa svim onim igracima i milionima uopste nije bauk, tj. ne ide im bas najbolje, na Rajku Miticu su bili demolirani(3:0) i slomljeni u komade, dok su u revansu bili bolji od mene(2:1), ali to nije bilo dovoljno...
Слика
Napokon i mene zreb da pogleda, izvukao sam danski Kopenhagen, prvu utakmicu igram u gostima.
KUP SRBIJE
Pobedjeni su Radnicki iz Obrenovca i Borac iz Cacka, u cetvrtfinalu igram protiv Vojvodine, voleo bih da osvojim i kup i titulu i tako donesem Zvezdi duplu krunu posle nekoliko godina.
TRANSFERI
Vecina ovih transfera dogodila se u januarskom prelaznom roku, radim na dovodjenju mladih i kvalitetnih igraca iz Srbije i komsijskih zemalja, na slici nema upisanih prodaja Hajdina u Birmingem i Ebecilia u Carpi, zato sto im se transferi dogadjaju u junu.
Слика
To je to za sad...Javljam se na kraju sezone da rezimiramo sve i da ispricam planove za sledecu sezonu :knight: :zvezda:
Последње учитавање од Duke дана 23 Окт 2018, 00:14, учитано 1 пут укупно.
Calm, concentrate
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Re: Najveca je najveca...

Порука од Sloba »

Ispravi samo slike druže. :cheers:
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Najveca je najveca...

Порука од Duke »

Sloba пише: 22 Окт 2018, 23:36 Ispravi samo slike druže. :cheers:
Sredjeno...Mislio sam da je ista fora kao na starom forumu, doduse u sustini je ista ali sam se ja malo zbunio, pomogao je admin sa fejsbuk stranice :cheers:
Calm, concentrate
Корисников грб
palace
Youth Team Coach
Поруке: 191
Придружен: 24 Окт 2010, 17:20
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4231
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Najveca je najveca...

Порука од palace »

kako su ti se pokazali ovi nasi igraci iz lige?
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Najveca je najveca...

Порука од Duke »

palace пише: 23 Окт 2018, 15:28 kako su ti se pokazali ovi nasi igraci iz lige?
Odlicno mogu ti reci...Zlatanovica jos nisam probao, Vulic je ekstra igrac za rotaciju, Sehovic vrlo brzo moze da postane standardan prvotimac, Rockov je ubica, Meleg, Jovancic, Simic..takodje odlicni, ima tu jos solidnih igraca po ligi samo ih nisam kupovao, ali za rotaciju i "slabije" utakmice su odlicni.
Calm, concentrate
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Re: Najveca je najveca...

Порука од Sloba »

Kako ti se čini Kadušić? :D

Ja sam ga lično ocenjivao. :xD:
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Najveca je najveca...

Порука од Duke »

Sloba пише: 23 Окт 2018, 17:15 Kako ti se čini Kadušić? :D

Ja sam ga lično ocenjivao. :xD:
Za sada odlican, svidja mi se sto moze da pokrije sve pozicije u odbrani, bas proslu utakmicu mi je igrao levog beka...Mlad je, reprezentativac, imace minute kod mene :ole:
Calm, concentrate
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Najveca je najveca...

Порука од Duke »

KRAJ SEZONE 18/19 & POCETAK NOVE 19/20
-------------------------------------------------------
SUPER LIGA
:zvezda: :fss: :winner:
Uz malu dozu pozitivnog cudjenja relativno lako sam odradio ovaj kraj sezone, Partizan je popravio igru, grabio je ka prvom mestu, bodovi su se podelili i bili smo na pet bodova razlike, usledio derbi i Daca Pantic je uspeo da postigne gol na obe strane, na derbiju podela bodova nakon cega sam ja redjao dobre rezultate, Partizan se klizao i titula je osigurana par kola pred kraj, nakon toga par poslednjih kola je jedno 6,7 omladinaca upisalo debije za Crvenu zvezdu.
-------------------------------------------------------
Слика
-------------------------------------------------------
Слика
-------------------------------------------------------
KUP SRBIJE
-------------------------------------------------------
Kao sto rekoh cekao me duel sa Vojvodinom - pobeda, a onda jos dva derbija u sezoni (ukupno ih je bilo pet), dve jako slabe utakmice sa obe strane ali na kraju prolaz Partizana na penale 5-4, kod mene je promasio Jovicic, Partizan je na kraju i osvojio kup. Nista od duple krune, nadamo se boljem u novoj sezoni! :claping:
-------------------------------------------------------
Слика
-------------------------------------------------------
AVANTURA U EVROPI 18/19
-------------------------------------------------------
U prosloj objavi ste videli ludnicu iz grupne faze LS i ludilo protiv Liona, a ovo sto je usledilo nisam ni ja ocekivao...Utakmica protiv Celzija cudna da cudnija ne moze da bude, pogadjali samo stoperi na obe strane i to Celzijev oba puta sa bele tacke...
-------------------------------------------------------
Слика
-------------------------------------------------------
A na Ostrvu - jos ludje, rolerkoster, gledajuci statistiku sa obe utakmice bio je egal, ali je celzi bar 50% bio gori nego sto statistika kaze, toliko neubedljivo da je to strasno, uopste se nisam nadao prolazu a onda je Jevta posle kornera skocio u 93.min.
-------------------------------------------------------
Слика
-------------------------------------------------------
Nakon toga ponovo francuzi, ovog puta Marsej i moj debakl, pre utakmice sam imao dosta povreda, pa Gobeljin crveni sredinom utakmice i treci poraz u sezoni rezultatom 5:1, ubedljiv a nije morao da bude...Ispadoh u polufinalu LE u prvoj sezoni, svakako sam zadovoljan.
-------------------------------------------------------
Слика
-------------------------------------------------------
To bi bilo to sto se Evropske avanture tice, na kraju je Marsej osvojio LE a Juventus je pobedio Liverpul u finalu LS
-------------------------------------------------------
POCETAK SEZONE 19/20
-------------------------------------------------------
Pre svega naisao sam na problem da kad su sve utakmice zavrsene i igraci bi trebali da su na odmoru, oni su trenirali nekih mesec dana ni za sta :headhurt: , pa su tad imali odmor nekih 10ak dana i vec smo ulazili u pripreme za novu sezonu.
-------------------------------------------------------
PLANOVI I TRANSFERI
-------------------------------------------------------
Pod obaveznim stvarima koje treba uraditi je naravno odbrana titule i jos jedna sezona u LS. Zaboravio sam da napomenem da mi je uprava krajem prosle sezone obezbedila oko 19M za transfere i 9M za plate, to je jos jedna nerealna stvar koju sam primetio, tek druga sezona i toliki novac, ali se nisam bunio. Prodato je par bitnih i nebitnih igraca, omladinci koji nisu za prvi tim su na pozajmicama a dosta igraca je dobilo raskid ugovora, ali dovedeni su kvalitetni igraci za novu sezonu, imacete skrinsot svakog igraca u imenu istog.
-------------------------------------------------------
Слика
-------------------------------------------------------
DOLASCI






-------------------------------------------------------
Слика
-------------------------------------------------------
U sustini svi su mladi igraci, ali pre svega dobri...Ristic moze da pokrije dosta pozicija, Nedelcu takodje, Kalas je doveden zbog iskustva i brzine, Nkoudou jako dobar za to levo krilo i rotaciju sa Marinom i Zlatanovicem, Mailat mnogo bolji od Jirke i bice glavni na desnom krilu, Kokir mlad i perspektivan (preko medija me molio da ga kupim) i na kraju Stojiljkovic nije bio moj prvi izbor za tog treceg spica, ali dobro je odigrao prosle godine, bice zamena Jovelji i Linkolnu.
-------------------------------------------------------
ODLASCI
-------------------------------------------------------
Igraci su prodati..neki zbog nezadovoljstva, neki zbog pridoslih igraca, neki jer jednostavno nisu ispunili ocekivanja a neki zbog dobrih finansija i mogucnosti kvalitetne zamene.
-------------------------------------------------------
Слика
*Prodat je jos Jirka u Slovan Bratislavu za nekih 800k i Tedic je otisao na pozajmicu u Radnicki iz Nisa.
-------------------------------------------------------
REZULTATI ZA SAD
-------------------------------------------------------
Trenutno nema nista specijalno da se kaze, odigrane tri evropske utakmice i jedna u ligi, maksimalan ucinak. Novajlije su se pokazale odlicno, ciljamo ponovo LS i nadamo se duploj kruni, evo vam slike tima i rezultata.
-------------------------------------------------------
Слика
-------------------------------------------------------
Слика
-------------------------------------------------------
Znam, jeste ovo dosta igraca, mozda prenatrpano na nekim pozicijama, ali imacemo puno utakmica, moguce su i povrede, rotacija ce biti neophodna.
-------------------------------------------------------
I evo cisto da dodam sto se bete tice, pred kraj prosle sezone povrede su me dosta sasekle, sa druge strane malo izmenjena taktika Gegenpress mi se cini OP, u sustini pregazio sam Celzi, ne kazem da je bag, mozda je sreca, ali ima PSG nereseno, pobeda protiv Liona i gazenje Celzija...u prvoj sezoni...Naravno bilo je dva poraza sa ovom taktikom u ligi i u LS protiv Napolija, pa i protiv Marseja.
Calm, concentrate
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Najveca je najveca...

Порука од Duke »

THE CHAAAAMPIONS
-----------------------------------------------
Uspeli smo, ponovo, Crvena zvezda je drugu godinu za redom ucesnik Lige sampiona, treca uzastopna sezona u Evropskim takmicenjima.
-----------------------------------------------
Слика
-----------------------------------------------
Evropsku avanturu poceli smo u komsijskoj nam zemlji, Crnoj Gori, sa lakocom smo prebrodili podgoricku Buducnost, posle njih opet smo u komsijskoj BiH, i ponovo sa lakocom prolazimo ekipu Zrinjskog, posle toga idemo u daleku Dansu i prolazimo Midtjiland i onda dve jako teske utakmice protiv Bazela, mnogo smo bili bolji u gostima nego kod kuce, ali prosli smo.
-----------------------------------------------
Слика
-----------------------------------------------
Слика
-----------------------------------------------
Слика
-----------------------------------------------
Gledajuci grupu prosle godine, ovo je odlicno i imamo velike sanse da prodjemo grupu, NAPRED ZVEZDO!
Слика
Calm, concentrate
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Najveca je najveca...

Порука од Orthodox »

Tema zaključana na zahtev autora zbog uništenog sejva.
Закључано

Повратак на “FM19 Menadžerska soba”