Youth Recruitment

Opšta diskusija
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Youth Recruitment

Порука од vignjoslav »

Liga koju igram trenutno je 8 rang Engleskog prvenstva. Pitanje je sledece. Doveo sam dosta scouta koji "poznaju" i neke druge drzave sem Engleske. Da li u ovom rangu takmicenja mogu ocekivati regene iz tih drzava koje su mi kao "poznate", ili to sve zavisi od reputacije? Odnosno da li visina youth recruitmenta u opste ima neku ulogu ovde? YR mi je na above average.
Слика

Слика
Корисников грб
dubaRA7
Youth Team Coach
Поруке: 78
Придружен: 20 Авг 2016, 02:24
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Cska Moscow
Formacija: 5-2-1-2 WB
Has thanked: 32 times
Been thanked: 15 times
Status: Није на вези

Re: Youth Recruitment

Порука од dubaRA7 »

Veća reputacija i nivo youth recruitmenta utiče prvenstveno na povećavanje šanse za dobijanjem vrhunskog klinca. Može da se desi da dobiješ nekog klinca iz tih zemalja ali i vrlo lako može da se desi da ne dobiješ nijednog. Kada budeš imao affiliate club iz tih zemalja ( affiliation with a club which can provide us a chance to recruit foreign youngsters ) , onda možeš redovno da očekuješ makar jednog ili više klinaca iz te zemlje odnosno iz tog kluba.
Корисников грб
goooool
Youth Team Coach
Поруке: 141
Придружен: 29 Авг 2017, 12:53
Место: Buenos Aires
Has thanked: 18 times
Been thanked: 46 times
Status: Није на вези

Re: Youth Recruitment

Порука од goooool »

A sta utice na potencijal regena ? Samo HOYD ili jos neki faktori ?
Корисников грб
dubaRA7
Youth Team Coach
Поруке: 78
Придружен: 20 Авг 2016, 02:24
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Cska Moscow
Formacija: 5-2-1-2 WB
Has thanked: 32 times
Been thanked: 15 times
Status: Није на вези

Re: Youth Recruitment

Порука од dubaRA7 »

goooool пише: 15 Мар 2019, 12:12 A sta utice na potencijal regena ? Samo HOYD ili jos neki faktori ?
Hoyd utiče na personality i na tip igrača ne na potencijal. Veća je šansa da će HOYD regrutovati igrača koji ima sličan personality koji ima sam HOYD. HOYD coaching style utiče na sam tip igrača, odnosno ako imaš HOYD koji ima tactical coaching style onda možeš da očekuješ regene čiji su mentalni atributi veći u odnosu na ostale. Ako hoyd ima technical ili mental coaching style onda regeni imaju obično više attribute za first touch, technique itd.Takođe ono što utiče i sama HOYD preferirana formacija, ako recimo HOYD preferira 4-4-2 očekuj svake godine poveći broj mladih napadača, što ne znači da neće biti recimo po neki DM tu i tamo ali uglavnom će birati igrače koji igraju na pozicijama njegove preferirane formacije.
Što se tiče samog potencijala regena, tu najviše utiče sam youth ranking države iz kojeg je klub, u prevodu veća je šansa da će klub iz Brazila dobiti nekog vrhunskog regena nego tim iz Kine. Osim youth rankinga države iz kojeg klub potiče, šansu za dobijanjem regena sa velikim PA poveća nivo youth recruitment kluba kao i klupska reputacija.Tako da kad god možeš zamoli board da više investira u youth recruitment kako bi dobio Extensive (najveći mogući rank) kao i junior coaching i youth facilities koji utiču na CA ne na PA ali svkaako će ti biti lakše da razviješ takvog regena jer će pre dostići svoj potencijal.
Корисников грб
goooool
Youth Team Coach
Поруке: 141
Придружен: 29 Авг 2017, 12:53
Место: Buenos Aires
Has thanked: 18 times
Been thanked: 46 times
Status: Није на вези

Re: Youth Recruitment

Порука од goooool »

A moze li taj nacionalni youth rating da se poveca tokom same igre ako liga napreduje dovoljno u smislu povecanja reputacije itd ?
Ja vodim Partizan osmu sezonu, imam world class reputaciju i facilities na maksimumu ali i dalje dobijam regenem sa bas niskim PA cak se cesce desava da regen sa velikim PA bude npr u Sindjelicu ili Borcu iz Cacka nego iz najjacih klubova poput Partizana, Zvezde, Vojvodine.....
Пошаљи Одговор

Повратак на “Opšta diskusija FM 2019”