SRBSKI JEZIK U FOOTBALL MANAGER 2019

Opšta diskusija
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

SRBSKI JEZIK U FOOTBALL MANAGER 2019

Порука од Jackint »

Najbolje bi bilo kada bi ovo što je do sad prevedeno neko okačio na sajt kako bi svi imali pristup tom fajlu, pa da ko hoće prevede kad i koliko hoće i nakon toga update-uje fajl sa sajta, i na taj način bi do sledećeg fm-a imali sasvim solidan prevod.
IN ARSENE WE TRUST!!!
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

SRBSKI JEZIK U FOOTBALL MANAGER 2019

Порука од Filip991 »

Jackint пише: 04 Дец 2018, 16:37 Najbolje bi bilo kada bi ovo što je do sad prevedeno neko okačio na sajt kako bi svi imali pristup tom fajlu, pa da ko hoće prevede kad i koliko hoće i nakon toga update-uje fajl sa sajta, i na taj način bi do sledećeg fm-a imali sasvim solidan prevod.
https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... 1559800732

stisnes Subscribe
otvoris FM (mozda moras da udjes dva, tri puta) i u izboru jezika imaces Srpsi.

Prevod je ok, solidan, nije los, meni je neke stvari razjanio malo (pogotovo kod novih pozicija i treninga) ali je malo bukvalan. Verovatno je neko sve ubacio samo u Google translate.

Ne znam u kom programu se to radi. Poslao sam mail ovom momku sto je pricao za FM na Slovenackom ali mi nije jos odgovorio da li zna za taj program.
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

SRBSKI JEZIK U FOOTBALL MANAGER 2019

Порука од Jackint »

Možeš da radiš sa https://notepad-plus-plus.org/download/v7.6.html
Kad ga instaliraš ideš u Documents\Sports Interactive\Football Manager 2019\languages, desni klik na fajl koji si skinuo preko steama i imaćeš opciju edit with Notepad ++.
IN ARSENE WE TRUST!!!
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

SRBSKI JEZIK U FOOTBALL MANAGER 2019

Порука од Filip991 »

Evo linka za download:
http://www.mediafire.com/file/08b72p2cw ... -+beta.rar

Ima tri fajla, nisam siguran da su sva tri potrebna ali kod mene stoje sva tri, nemam pojma zasto, jednio sam srpski jezik bio skinuo. Tako da ne moze da skodi, znaci da koristi :winner:

Raspakovati u folder gde vam se nalazi igrica, obicno je to \Documents\Sports Interactive\Football Manager 2019. Ako nemate folder languages napravite ga i tu raspakujte.

P.S. Moguce je da nece odmah da vam prepozna srpski jezik kadaudjete u Setings i promenu jezika. Potrebno je po nekad uci nekoliko puta da bi igra prepoznala novi jezik. Kada se prvi put pojavi onda vise necete imati problema sa prepozavanjem jezika u igri. Jezik moze da se promeni u bilo kom trenutku u igri. Nije potreban novi save.
Damjan SRB 95
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 28 Мар 2019, 17:23
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: SRBSKI JEZIK U FOOTBALL MANAGER 2019

Порука од Damjan SRB 95 »

Počeo sam sa prevodom pre oko pola meseca preveo sam i prepravio dosta toga za sada ima dosta grešaka ali potrudiću se da završim prevod što pre i okačiću link za skidanje u Fejsbuk grupi "FM Doktori".
Nikola F.M 87
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 15 Дец 2010, 01:33
Место: Niš
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: SRBSKI JEZIK U FOOTBALL MANAGER 2019

Порука од Nikola F.M 87 »

Okači i ovde, ako ti nije problem.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Пошаљи Одговор

Повратак на “Opšta diskusija FM 2019”