FM19 - Kako vam ide?

Opšta diskusija
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од dark warrior™ »

Ja nemam problema toliko sa golovima nego ono sta primim od 4 suta koji oni imaju recimo 2-3 gola to je meni problem
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Filip991 »

Ako se ne varam, u poslednjih nekoliko serijala na iste probleme u MEu kukamo i oni nikako to da poprave, da naprave jedan dobar ME pa da ga furaj iz serijala u serijal. Realno, zabole nas kako ce igrac da proslavi gol, tako da isti ME iz godine u godinu koje valja (posto sad izgleda kao da je isti samo sto nevalja) je po meni sasvim ok.
Корисников грб
vanja1986
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 09 Мај 2011, 16:08
Место: Rijeka, Hrvatska
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од vanja1986 »

Pozdrav svima. Imam samo jedno pitanje.

Nervira me što na početku igre u većini klubova neki igrači imaju duži odmor od drugih. Evo primjer, uzeo sam Liverpool i svi važni igrači vraćaju mi se iza 01.08., a start mi je oko 27.06.

Ima li pomoći?
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Filip991 »

vanja1986 пише: 11 Јан 2019, 20:51 Pozdrav svima. Imam samo jedno pitanje.

Nervira me što na početku igre u većini klubova neki igrači imaju duži odmor od drugih. Evo primjer, uzeo sam Liverpool i svi važni igrači vraćaju mi se iza 01.08., a start mi je oko 27.06.

Ima li pomoći?
Verovatno su sa reprezentacijom pa kad se vrate treba im odmor (1-3 nedelje)
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од dark warrior™ »

Filip991 пише: 11 Јан 2019, 14:09 Ako se ne varam, u poslednjih nekoliko serijala na iste probleme u MEu kukamo i oni nikako to da poprave, da naprave jedan dobar ME pa da ga furaj iz serijala u serijal. Realno, zabole nas kako ce igrac da proslavi gol, tako da isti ME iz godine u godinu koje valja (posto sad izgleda kao da je isti samo sto nevalja) je po meni sasvim ok.
Dobar ME ja bar ne secam se od neke 14ke ako me drzi pamcenje
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Filip991 »

dark warrior™ пише: 12 Јан 2019, 13:19
Filip991 пише: 11 Јан 2019, 14:09 Ako se ne varam, u poslednjih nekoliko serijala na iste probleme u MEu kukamo i oni nikako to da poprave, da naprave jedan dobar ME pa da ga furaj iz serijala u serijal. Realno, zabole nas kako ce igrac da proslavi gol, tako da isti ME iz godine u godinu koje valja (posto sad izgleda kao da je isti samo sto nevalja) je po meni sasvim ok.
Dobar ME ja bar ne secam se od neke 14ke ako me drzi pamcenje
Istina. Kad su napravili 3D onda su ga par sezona furali istog, odnosno isti ME a onda su sve karte bacili na sredjivanje pokreta igraca i otisli u :gunman:
Корисников грб
jmgandza
Youth Team Coach
Поруке: 56
Придружен: 09 Окт 2011, 16:39
Место: Smederevo
Klub koji vodite: Zvezda, Betis
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 286 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од jmgandza »

Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Neven »

Kako mi ide? Hm...daleko manje vremena imam za igranje ovog serijala (do sada sam uspeo da pređem polusezonu sa Zvezdom). Pa generalno imam zamerke na neuigranost igrača koji su duže u klubu( šta kao nisu uigrana dva igrača koji su igrala zajedno jednu celu sezonu npr Krstičič-Jovičić), na učestale predobre golove iz daljine ( bilo moje ili protivničke), na previše golova iz prekida, na promašaje napadača iz situacije 1na1 ili pak učestale refleksne odbrane golmana (bolesne odbrane)....možda je sve ovo loše zbog ME, ali čemu onda ME?
Ono što mi se sviđa je to što sam u predhodnim menagerima na polusezoni već uveliko imao prednost nad Partizanom od 10-ak bodova, sada to nije slučaj....prate me u stopu, smenjujemo se na čelu tabele....
Sa transferima se nisam još suočavao...nit kupovao nit prodavao.
Ben igra totalno pogrešnu rolu nego što je u stvarnosti. Babić je u vlasništvu 3-će strane za šta nisam siguran da je tačno(samo 25% je Zvezdin).
Javljam se opet...za neki dan...valjda ću da završim prvu sezonu.
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Orthodox »

Filip991 пише: 14 Јан 2019, 12:27 Istina. Kad su napravili 3D onda su ga par sezona furali istog, odnosno isti ME a onda su sve karte bacili na sredjivanje pokreta igraca i otisli u :gunman:
Od 12 do 16 čini mi se. Taj je bio dobar.

@Neven šta nije u redu sa Benovom rolom?
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од dark warrior™ »

Ja sam mislim najvise uzivao u 14ku potom mi sve losiji i losiji ME a koliko vidim nece ubro ni da podobre to a igra gubi na smisao koji je imao tad
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Neven »

Orthodox пише: 16 Јан 2019, 15:05
Filip991 пише: 14 Јан 2019, 12:27 Istina. Kad su napravili 3D onda su ga par sezona furali istog, odnosno isti ME a onda su sve karte bacili na sredjivanje pokreta igraca i otisli u :gunman:
Od 12 do 16 čini mi se. Taj je bio dobar.

@Neven šta nije u redu sa Benovom rolom?
@Orthodox NIje u redu što mu je primarna rola left winger a trebalo bi da bude right insaide forward.
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Корисников грб
vanja1986
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 09 Мај 2011, 16:08
Место: Rijeka, Hrvatska
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од vanja1986 »

Слика

Prihvatiti ili ne?
Корисников грб
dzoni91
First Team Coach
Поруке: 265
Придружен: 23 Нов 2010, 20:24
Место: Arbor
Klub koji vodite: Aston Villa
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од dzoni91 »

vanja1986 пише: 19 Јан 2019, 08:05 Слика

Prihvatiti ili ne?
Da naravno a za te pare dovedes Andre Horta, ja sam Grealish-a prodao Celsiju a lik se tamo raspao dok Horta kida kako igra.

EDIT: + Pelayo Morilla i resio si AMC za par sezona, ako igras formaciju gde postoji i AMC.
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Neven »

DA, DEFINITIVNO PRODAJ
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од poslednji.romanticar »

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Novi sam ovdje pa da podijelim par SS-ova sa Bilbaom :D
Слика
Корисников грб
dzoni91
First Team Coach
Поруке: 265
Придружен: 23 Нов 2010, 20:24
Место: Arbor
Klub koji vodite: Aston Villa
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од dzoni91 »

Morilla ubica :winner:

Ove slike kada stavljas slikaj i koje je takmicenje ovako se ne vidi sta je sta.
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од poslednji.romanticar »

Okej.

Jeste ubica, momak se brutalno razvija. Otkako sam prodao Williamsa za 105M€ u Barcu postao je glavni igrač u timu. Dosta regena sam ubacio, doveo Odriozolu za 7M, prodao ga za 65M sa bonusima u Barcu, Yeray otišao za 55M, itd. :D
Слика
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Filip991 »

Orthodox пише: 16 Јан 2019, 15:05
Filip991 пише: 14 Јан 2019, 12:27 Istina. Kad su napravili 3D onda su ga par sezona furali istog, odnosno isti ME a onda su sve karte bacili na sredjivanje pokreta igraca i otisli u :gunman:
Od 12 do 16 čini mi se. Taj je bio dobar.

@Neven šta nije u redu sa Benovom rolom?
U prevodu, od kad je SI ili ti SEGA pocela da jede govna i da nas drnda sa DVD verzijama igre od tad su se i raspali :xD:
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од poslednji.romanticar »

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
U ljeto 2023. godine se moja avantura u Bilbau završila sa osvojenom ligom i kupom i finalom LŠ. Prodao sam Merina u Real za 70m€, Rubieru u Barsu za 58m, Kepu za 48m. Fini novci su legli, a stigli su novi regeni koji su prošli sve generacije. Osvojio sam gotovo sve i krenuo u novu avanturu. Kina, zemlja razvitka, gdje su regeni world class igrači. Kao iz vedra neba se igra Guangzhoua pogoršala i cijenu je platio Cannavaro koji je dobio otkaz. Poslao sam prijavu i ubrzo je potpisan dvogodišnji ugovor. Prije toga sam odbio ponude Valencie i reprezentacije Španije po drugi put. Odmah sam krenuo u remont tima, prodane su zvijezde u starijim godinama koje su bile isuviše mnogo plaćene, a i zbog pravila nisu mogli igrati. Zaradio sam fino na njima, ali je bilo mnogo borbe. Takođe, kad sam došao, klub je bio u malo lošijoj financijskoj situaciji. Moju prvu utakmicu sam dočekao u rasturenom timu i bukvalno smo razvaljeni bili. Stigli su Ivan Propadalo i Zvonimir Filipović, kao i par Kineza i tim se dosta osnažio. Gazili smo sve pred sobom i od veoma loše sezone smo stigli do top 3, igranja azijske LŠ i podmlađivanja tima. Sledeće sezone očekujem malo detaljniji remont, a to zavisi od financija. :D
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од poslednji.romanticar »

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Završena je i mojapuna sezona u Kini. Jedva sam ubijedio čelnike kluba da mi dadnu nekakav budžet da pojačam tim i nekako sam ih nagovorio na to. Nisam ni sekunde žalio za parama. Najveće pojačanje Yelong se pokazao kao pun pogodak, ali je imao dosta problema sa noćnim životom i jedva sam ga uspio nagovoriti da se malo smiri. Evo već mjesec dana bez incidenta je. :D

Sezona je bila furiozna, gazili smo sve pred sobom. Ukupno smo dali gotovo 150 kolova u svim takmičenjima, što i nije mala cifra. Nova pojačanja su se pokazala kao pun pogodak, ali nedovoljno dobri uslovi za trening su me tjerali da rotiram mnogo, jer su se igrači veoma često umarali, iako nije bio toliko natrpan raspored. Tripleta (Liga, kup i LŠ) su dovoljni da se moje ime uzvikuje čitavim Tianhe stadionom. Nažalost, nismo uspjeli osvojiti i Svjetsko klupsko prvenstvo, City je bio prejak, ali sam prezadovoljan. Stigla je i nova 2026-a, pa ćemo vidjeti gdje ćemo je dočekati. :poz:
Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Opšta diskusija FM 2019”