FM19 - Kako vam ide?

Opšta diskusija
Marko_Pt
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 23 Окт 2012, 18:17
Место: Petrovac
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Marko_Pt »

Pozdrav,postoji li mozda sajt neki gde se mogu videti ss igraca u buducnosti? (Primer, ss igraca za 5 godina)
DS Pt
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од mmladja »

Ne postoji. Mada postoji ovde na forumu tema gde mozes da trazis ss nekog igraca, pa da ti neko okaci. A kakav ce igrac biti zavisi od toga da li je liga ucitana, da li igra redovno, da li je imao povrede itd.

viewtopic.php?f=440&t=14620
Marko_Pt
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 23 Окт 2012, 18:17
Место: Petrovac
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Marko_Pt »

mmladja пише:Ne postoji. Mada postoji ovde na forumu tema gde mozes da trazis ss nekog igraca, pa da ti neko okaci. A kakav ce igrac biti zavisi od toga da li je liga ucitana, da li igra redovno, da li je imao povrede itd.

viewtopic.php?f=440&t=14620
Vazi,hvala.
DS Pt
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Ander »

Marko_Pt пише: 22 Дец 2018, 23:23 Pozdrav,postoji li mozda sajt neki gde se mogu videti ss igraca u buducnosti? (Primer, ss igraca za 5 godina)
imaš i po jućubu klipovi što likovi kače kakvi su igrači posle nekog perioda, ali to su uglavnom neki vonderkidovi
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Gagi »

Završio 4. sezonu sa Blajtom. Mrzi me da snimam recap kad već strimujem po 4-5h. Ostvarih i četvrtu promociju zaredom. Ošurio sam League One sa League Two timom. Na Comparison skrinu dominiram samo u long throwsu.. toliko. Špicevi se raspadaju, najveći av. rating imaju štoperi, bekovi i BWMovi. Furam 4-3-3 custom fluid counter, 4-2-3-1 custom gegen i 5-4-1 sa Liberom. Počeo sam da pred kraj da se kurčim sa Gegenom, da jašem moral, al' me neko silovao, pa sam prešao na 5-4-1 i vezao pet pobeda, 4 puta po 1-0, Juve style. 2022. je, SP se igra u novembru, pa je sezona počela ranije i transfer rok je kraći. Doveo sam šta sam mogao. Sada mogu da kažem da imam L1 tim u CH i nadam se opstanku. Biće pravo jebeno. Otišao mi Maguire. Prvo je kukao kako hoće novi izazov, a posle se žalio i na minutažu. Šteta, ali jebiga, od stare slave se ne živi. Dobih i trećeg parenta - Arsenal. Mislio sam da će pomoći napaćenom bratu, ali njihovi u23 igrači ni da čuju, samo su pojačali ostale čempionšipaše. Ne mogu da ih krivim, jebe me reputacija, a facilities mi je i dalje basic, nema se love za upgrade. Biće valjda i toga.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од mmladja »

Слика

Koliko nerealne vrednosti igraca. Cak i ovi koji nisu videli terena vrede po 60 milki.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Gagi »

strašno
Marko_Pt
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 23 Окт 2012, 18:17
Место: Petrovac
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Marko_Pt »

Ander пише:
Marko_Pt пише: 22 Дец 2018, 23:23 Pozdrav,postoji li mozda sajt neki gde se mogu videti ss igraca u buducnosti? (Primer, ss igraca za 5 godina)
imaš i po jućubu klipovi što likovi kače kakvi su igrači posle nekog perioda, ali to su uglavnom neki vonderkidovi
U redu,hvala. Sad tek vidim da si pisao,nisam video pre.
DS Pt
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Dule93 »

mmladja пише: 25 Дец 2018, 22:41 Слика

Koliko nerealne vrednosti igraca. Cak i ovi koji nisu videli terena vrede po 60 milki.
Mladjo moze ss Rajkovica i Almade?
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Ander »

mmladja пише: 25 Дец 2018, 22:41 Слика

Koliko nerealne vrednosti igraca. Cak i ovi koji nisu videli terena vrede po 60 milki.
kako uspeš da ukomponuješ da ti igraju Almada, Melegoni, Tonali i Cuisance?
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од mmladja »

Pa uglavnom ne igraju u isto vreme svi. Liga, LS, kup, neko se povredi, pa se rotiraju. A iskreno, Melegoni ili Meier su oni koji uglavnom puse kad imam visak.

Veci su mi problem spicevi gde moze samo jedan da igra, a ja imam dvojicu ubica, Arp i Haland. Ali smorio sam se jer mi ode najbolji stoper regen, bio je bas ubica, igrao za 30 hiljada nedeljno, al imao klauzulu i uze ga PSG. Smor je sto su plate inace otisle u k***c, svaka budala igra za 200 hiljada
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Gagi »

Ma useri se u Championship, peta promocija zaredom. Mislim da ovo nikad nisam uspeo - moooožda sa Bostonom na FM15, ali ne verujem. Jesam u Škotskoj sa Gretnom i Šajerom, ali tamo je sve lakše. Pozajmice me izvukle, BWM, B2B i špic iz Evertona. Blajt će PL. Nerealne stvari. Imao sam sreću što se niko nije istakao posebno osim West Broma, svi smo se gazili međusobno. Ništa, cilj je uzeti 12pts, da ne završimo kao na FM18. Buzzing.

Слика

Слика

Evo i ekipe.
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Jackint »

Doktore... Samo me zanima kakav stil forsiraš, duge lopte ili kratki pasovi, koliko instrukcija imaš, koliko često mijenjaš taktiku, itd. jer ja kad uzmem neki slabi tim, nikakvu konstantnost nemam.

Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

IN ARSENE WE TRUST!!!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Gagi »

Imam 3 taktike, dve cautious i jednu positive. Menjam često. U positive tražim kratke passove, work ball into box i standardna sranja, dam im malo više slobode, gledam da pravim neki overload sa bekovima i još jednim veznim. Radi okej. U 4-3-3 counter držim short passing, work ball into box, slightly higher tempo, run at defence, pass into space. Ništa spektakularno. I ne volim direct passing. Pokušao sam da igram control sa 5-4-1. Ne valja. Nemam igrače za tu zajebanciju. Skinuo sam skoro short passing, uključio pass into space, stavio inverted wingerima sit narrower - radi posao. Sledeće sezone ću furati 5-4-1, klasičnu 4-2-3-1 i 4-2-3-1 varijantu sa 2 DM, IW i EG na AM. Boga pitaj da li će da radi. Prelazni rok ne ide dobro, raspašću se, iskaraće me svi redom, ali ću zaraditi lovu. Inače se gradi novi stadion - Robbie Dale Arena! Kapacitet 15k. Do tada ću igrati na Loftus Roadu, stadionu QPR-a. Nadao sam se St. James' Parku, ali valjda nismo dovoljno veliki klub. Igrači se vratili sa odmora, a meni treba GK, bekap DL, barem 2 štopera, 2 desna beka, 2 krila, 2 AMC i makar 2 špica. Haos.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од mmladja »

Dule93 пише: 27 Дец 2018, 19:43
Mladjo moze ss Rajkovica i Almade?
Слика
Слика
MI9
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 31 Окт 2017, 23:28
Место: Beograd
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од MI9 »

Ljudi, moze pomoc ??

Kako i po cemu birate role za spiceve i stopere?
Dakle, sa cim se najbolje slaze AF, sa cim P, sa cim CF itd itd..
Kao na primer sto TM najbolje ide ako imate krila koja dobro centriraju, ali kako birate ostale role, na osnvu cega ???
I ako igrate sa vise napadaca, koje role se najbolje uklapaju?

Isto pitanje i za stopere?

Hvala ako neko moze da mi pomogne, u problemu sam oko toga bas
serbian
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 24 Нов 2013, 13:43
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од serbian »

LAKO! 5 uzastopnih prvenstvenih naslova sa Vojvodinom, 4 put igram LS.

Rosenborg 2-0 Vojvodina (Djordje Denic kao napadac me ubija sa 2 gola)
Vojvodina 3-0 Rosenborg (Milos Vulic sa 3 gola me vodi u grupnu fazu LS)
alex92
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 08 Сеп 2013, 11:44
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од alex92 »

Za sada ide odlicno, najbolje sezone su mi od kad igram sa partizanom u ovaj fm.
http://prntscr.com/m19zkn
http://prntscr.com/m19zv6
Od sledece sezone, imamo predstavnike u grupi ls.
http://prntscr.com/m19zz2
Zlatko Sehovic: http://prntscr.com/m1a0ad
Moj regen, mislim da ce biti fenomenalan golman za par godina, samo ako uspem da ga zadrzim:
http://prntscr.com/m1a0i7
Strahinja Bosnjak, iznenadjen sam kako decko igra i napreduje:http://prntscr.com/m1a0nq
Moj tim, skoro bukvalno svako je trazen, a najveci problem ne mogu ih prodati koliko stvarno vrede,jer su cene jos uvek niske.Nadam se sad ulaskom u top 8 nacija da ce reputacija lige i kluba napredovati jos i da se povecaju cene.
http://prntscr.com/m1a0r4
http://prntscr.com/m1a14o
http://prntscr.com/m1a18e
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Filip991 »

Ja definitivno dizem ruke od ovog FMa!

Gol ne moze da se da. Menjaj taktike, menjaj igrace, menjaj treninge i nista. Bio neki bag pa sam dve, ttri tekme zaista odigrao dobro i dominatno kakava mi je i ekipa ali posle opet vola nemogu da ubodu.

Evo molim sve za pomoc!

Ja vise stvarno ne znam sta da radim.
Igram sa Leverkuzenom. Brant krsina teska, pas ne moze da da ispravan. Fren de Jonga vec dve sezone ne mogu da iskoristim i da igra valjano. Najbolji igrac mi je Delufeu (inace moj miljenik i igrac koga stalno kupje jos od fm17 :D ). Harvets odigra svaku 6 utakmicu pristojno. Odbrana igra i dobro ali ofanziva i ako je veci broj atributa najbolji ili u prva tri u ligi.
Dodju utakmice, serija utakmica, kao da je programirano tako, da sansu ne mogu da stvorim protiv bilo koga da igram. Bukvalno jedva sutenm na gol, kao dastavim only comentar. A onda dodje serijal tekmi kada imam po 20ak suteva ali vola ne mogu da ubodu.
Jedino ko mi dobro igra pored Delufeua (koga sam doveo da mi bude dzoker sa klupe a postao key player i morao da odbijem 80m Reala) je Miguel Almiron koji kad igra Mezzelo igra ko Bog ali cim mu dam nesto drugo ili ne daj boze drugu poziciju, kao da fudbal nikad igrao nije.
Doveo ssam Depaya... preko 6,5 nece da se makne.

Jeste da mi je team work u Q ali gotovo sve druge ocene su mi vrh. A i pored toga igraju dobro ali gol... koje god role da stavim spicevima i poluspicevima i plejmejkeru dzaba sve.

U \ivotu nisam bio ovoliko revoltiran na FM. BIlo je teskoca, ali nekako nadjes resenje da preokrenes u svoju korist, ili prosto izadje novi update :D ali ovo mi j u 80, 90 % totalno ne igrivo.

Molim vas za neka vasa iskustva, jer sam ja zaista ocajan.
Корисников грб
jmgandza
Youth Team Coach
Поруке: 56
Придружен: 09 Окт 2011, 16:39
Место: Smederevo
Klub koji vodite: Zvezda, Betis
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 286 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од jmgandza »

Uzeo Bilbao da vodim, imam nedelju dana fore da igram pa tek za tri meseca nastavljam sa fm-om. Planiram da vodim sheffield fc, najstariji klub na svetu, no otom potom. Pisem kako ide sa Bilbaom za vikend
Пошаљи Одговор

Повратак на “Opšta diskusija FM 2019”