Sve o Football Manager 2019

Opšta diskusija
Teodor
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 18 Јун 2015, 03:25
Место: Kragujevac
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од Teodor »

Znaci patch je vezan za VAR? Koji bezobrazluk jbt...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од Sloba »

Za VAR i stvari vezane za stabilnost igre.
We've just released a minor update for Football Manager 2019. This contains some further stability fixes, but also adding in VAR as recently announced for the English top flight starting from the 19/20 season - however this addition requires users to start a new game.

As always if you've got the game open, we'd suggest saving then shutting the game down. Once you've done this FM should update automatically. If it doesn't, we'd recommend restarting Steam.

Changelist 19.1.5
- Further general stability fixes
- VAR added for English top flight from second season onwards (requires new game)
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од mmladja »

E ako je i vezano za stabilnost igre, to je vec nesto drugo :lol:
daniloviccc
First Team Coach
Поруке: 234
Придружен: 22 Јул 2011, 14:56
Место: Nis
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од daniloviccc »

juce ki zabaguje fm dok sam snimao igru, ja zatvorimfm i ugasim komp, sad kad sam ustao, da udjem u sejv, on ne moze da se ucita, zasto je pukao, ovo je skandalozno, i druge sejvove mi mnogo dugo ucitava, ja jeste da ucitavam sve lige, 104 000 igraca bude, al tako sam radio na svim menadzerima do sada, nikad problem, po 20 sezeona igrao, laptop jak i7 procesor POMAZITE...Evo sad sam krenuo novi sejv, odma se zaglupi fm kad snima prvi put, nesto debelo nije u redu sa fmom
daniloviccc
First Team Coach
Поруке: 234
Придружен: 22 Јул 2011, 14:56
Место: Nis
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од daniloviccc »

Pisao sam i na drugoj temi, ali mozda je ovo pravo mesto.Prilikom sejvovanja igre, doslo je do kocenja, nakon gasenja fm,i ponovnog ulaska taj sejv vise ne moze da se loaduje, krene i pise cant load.Laptop mi je prikazivao nesto oko baterije, i realno radio sporije, kada sam izvadio bateriju, laptop radi perfektno, ali sejv i dalje nece da se ocita, kao da je unisten, da li je to moguce?jeste da sam ucitavao 100 000 igraca, ali to uvek radim i to sam prelazio po 20 sezona bez problema, ovo je na kraju prve, POMOC
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од Velja93 »

Mislim da tu nema pomoci.Moraces novi sejv da krenes.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од Filip991 »

Jel jos neko ima problem sa neigrivimo igrom? tacnije da sta god da uradi da se muci na utakmica, igre bez, golovi padaju kao da svi igraju bunker.
Корисников грб
dubaRA7
Youth Team Coach
Поруке: 78
Придружен: 20 Авг 2016, 02:24
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Cska Moscow
Formacija: 5-2-1-2 WB
Has thanked: 32 times
Been thanked: 15 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од dubaRA7 »

Filip991 пише: 21 Нов 2018, 23:04 Jel jos neko ima problem sa neigrivimo igrom? tacnije da sta god da uradi da se muci na utakmica, igre bez, golovi padaju kao da svi igraju bunker.
ME je takav da jednostavno ima manje golova iz igre... probaj 4-2-3-1 formaciju , mislim da radi dosta solidno , ja sam pokusavao da kreiram dobru 4-4-2 i par drugih al nijedna mi ne radi kao 4231
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од dark warrior™ »

Na 18ku napravio sam 3-4-3 i radio perfektno a tu radi samo 4-2-3-1 il 4-3-2-1 a sa 3-4-3 razbili me ko na salu :xD:
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од Velja93 »

Jel zna neko kako se zove program preko koga se uploaduju slike sa desktopa ? Imao sam ga pre al sam zaboravio kako se zove.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од Filip991 »

dubaRA7 пише: 22 Нов 2018, 13:34
Filip991 пише: 21 Нов 2018, 23:04 Jel jos neko ima problem sa neigrivimo igrom? tacnije da sta god da uradi da se muci na utakmica, igre bez, golovi padaju kao da svi igraju bunker.
ME je takav da jednostavno ima manje golova iz igre... probaj 4-2-3-1 formaciju , mislim da radi dosta solidno , ja sam pokusavao da kreiram dobru 4-4-2 i par drugih al nijedna mi ne radi kao 4231
Tu i igram :xD:
Hoves da mi kazes da moram vise da se pozabavim prekidima, da odatle pada vise golova?
Bas, bas, mi je jebeno da ga munem. Problem je i da igraci imaju dobre ocene. U 18tici kad ekipa igra dobro ocene su na 7.0 sad ako mi dva igraca imaju preko toga da slavim.

Ne znam da li je to do treninga, taktike (fale mi neke instrukcije tipa retain possesion) ili mozda ovo sto ti sad treba vise trenera a uprava ti daje isto kao do sad, mizaran broj da dovedes, pa igraci ne mogu da trening urada na najbolji nacin, vise ne znam, nisam pametan.
Znam da je u jednoj od ranijih verzija bilo (bag ili sta) da kad nadogradjujes trenazni centar da obavezno si u kanalu, ne mogu da se sastave. Kao valjda jer nemaju gded da treniraju :waller:

Ovo mi je vec frustrirajuce da ne mogu da vezem dve dobre utkamice, da imam vise lopte u posedu ili da mi tim stvara sanse i da imaju svi dobre ocene ili da vezem dve tekme sa 2+...
Корисников грб
dubaRA7
Youth Team Coach
Поруке: 78
Придружен: 20 Авг 2016, 02:24
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Cska Moscow
Formacija: 5-2-1-2 WB
Has thanked: 32 times
Been thanked: 15 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од dubaRA7 »

Filip991 пише: 22 Нов 2018, 20:42
dubaRA7 пише: 22 Нов 2018, 13:34
Filip991 пише: 21 Нов 2018, 23:04 Jel jos neko ima problem sa neigrivimo igrom? tacnije da sta god da uradi da se muci na utakmica, igre bez, golovi padaju kao da svi igraju bunker.
ME je takav da jednostavno ima manje golova iz igre... probaj 4-2-3-1 formaciju , mislim da radi dosta solidno , ja sam pokusavao da kreiram dobru 4-4-2 i par drugih al nijedna mi ne radi kao 4231
Tu i igram :xD:
Hoves da mi kazes da moram vise da se pozabavim prekidima, da odatle pada vise golova?
Bas, bas, mi je jebeno da ga munem. Problem je i da igraci imaju dobre ocene. U 18tici kad ekipa igra dobro ocene su na 7.0 sad ako mi dva igraca imaju preko toga da slavim.

Ne znam da li je to do treninga, taktike (fale mi neke instrukcije tipa retain possesion) ili mozda ovo sto ti sad treba vise trenera a uprava ti daje isto kao do sad, mizaran broj da dovedes, pa igraci ne mogu da trening urada na najbolji nacin, vise ne znam, nisam pametan.
Znam da je u jednoj od ranijih verzija bilo (bag ili sta) da kad nadogradjujes trenazni centar da obavezno si u kanalu, ne mogu da se sastave. Kao valjda jer nemaju gded da treniraju :waller:

Ovo mi je vec frustrirajuce da ne mogu da vezem dve dobre utkamice, da imam vise lopte u posedu ili da mi tim stvara sanse i da imaju svi dobre ocene ili da vezem dve tekme sa 2+...
I meni je bas bilo frustrirajuce u prve dve sezone, sad u trecoj ide mnogo bolje, a nisam menjao takticki mnogo, cepam 4231 gegenpres protiv laksih ekipa, protiv malo boljih isto 4231 samo low press i protiv bas jakih tipa Bajern igream 41221. Pada bas dosta golova iz prekida tako da nije lose da namestis dobre rutine i ofanzivne i defanzivne.Ovakva je situacija kod mene ove sezone https://gyazo.com/a478f0419acecf86dbb651f722052f80 kao sto vidis ima dosta golova iz prekida mada je u ovoj sezoni mnogo bolje ide i ima vise golova iz igre. Vodim Frankfurt i srecom board mi je dao dovoljno trenera imam 16 ukupno a i proveo sam puno vremena oko treninga mislim da sam ga skapirao jer mi se igraci bas dobro razvijaju naravno uz odlicne uslove. U prvoj sezoni kad sam doveo ovu azdaju https://gyazo.com/a8b5ff74dc95ca8a1a4da4620bd81584 dao je samo 6 golova u 20 utakmica dok ove je dao 30 golova u 31 tekmi za sada sto me je poprilicno iznenadilo, moguce da sve je procvetalo od ovog novog patcha nemam drugo objasnjenje haha.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од Orthodox »

Velja93 пише: 22 Нов 2018, 14:35 Jel zna neko kako se zove program preko koga se uploaduju slike sa desktopa ? Imao sam ga pre al sam zaboravio kako se zove.
Gyazo. Samo skrinujes alatom kao za secenje i automatski dize slike na sajt.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од Orthodox »

Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од Velja93 »

Hvala puno.To sam i trazio. :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Dis
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 08 Нов 2012, 14:53
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од Dis »

da li je neko probao da ubrza igricu, ko ima sporiji komp?

citao sam negde da moze u STEAMu da se ubaci rendering mod u launc opcijama.

moze?
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од Filip991 »

dubaRA7 пише: 22 Нов 2018, 21:02
Filip991 пише: 22 Нов 2018, 20:42
dubaRA7 пише: 22 Нов 2018, 13:34 ME je takav da jednostavno ima manje golova iz igre... probaj 4-2-3-1 formaciju , mislim da radi dosta solidno , ja sam pokusavao da kreiram dobru 4-4-2 i par drugih al nijedna mi ne radi kao 4231
Tu i igram
Hoves da mi kazes da moram vise da se pozabavim prekidima, da odatle pada vise golova?
Bas, bas, mi je jebeno da ga munem. Problem je i da igraci imaju dobre ocene. U 18tici kad ekipa igra dobro ocene su na 7.0 sad ako mi dva igraca imaju preko toga da slavim.

Ne znam da li je to do treninga, taktike (fale mi neke instrukcije tipa retain possesion) ili mozda ovo sto ti sad treba vise trenera a uprava ti daje isto kao do sad, mizaran broj da dovedes, pa igraci ne mogu da trening urada na najbolji nacin, vise ne znam, nisam pametan.
Znam da je u jednoj od ranijih verzija bilo (bag ili sta) da kad nadogradjujes trenazni centar da obavezno si u kanalu, ne mogu da se sastave. Kao valjda jer nemaju gded da treniraju :waller:

Ovo mi je vec frustrirajuce da ne mogu da vezem dve dobre utkamice, da imam vise lopte u posedu ili da mi tim stvara sanse i da imaju svi dobre ocene ili da vezem dve tekme sa 2+...
I meni je bas bilo frustrirajuce u prve dve sezone, sad u trecoj ide mnogo bolje, a nisam menjao takticki mnogo, cepam 4231 gegenpres protiv laksih ekipa, protiv malo boljih isto 4231 samo low press i protiv bas jakih tipa Bajern igream 41221. Pada bas dosta golova iz prekida tako da nije lose da namestis dobre rutine i ofanzivne i defanzivne.Ovakva je situacija kod mene ove sezone https://gyazo.com/a478f0419acecf86dbb651f722052f80 kao sto vidis ima dosta golova iz prekida mada je u ovoj sezoni mnogo bolje ide i ima vise golova iz igre. Vodim Frankfurt i srecom board mi je dao dovoljno trenera imam 16 ukupno a i proveo sam puno vremena oko treninga mislim da sam ga skapirao jer mi se igraci bas dobro razvijaju naravno uz odlicne uslove. U prvoj sezoni kad sam doveo ovu azdaju https://gyazo.com/a8b5ff74dc95ca8a1a4da4620bd81584 dao je samo 6 golova u 20 utakmica dok ove je dao 30 golova u 31 tekmi za sada sto me je poprilicno iznenadilo, moguce da sve je procvetalo od ovog novog patcha nemam drugo objasnjenje haha.
Finishing 18 :wtf:
21 godinu :droper:
auuu brate... dovodim ga odmah, jos je svabo :D

Ja kako udjem u iguru prva tekma mi je dobra i onda sve losije i losije :xD:
Kad se ponovo vratim kuci i upalim igru ponovo mi prva tekma bude odlicna pa se polako pada hahaaaha
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од Sloba »

Sve zavisi kako ti igraš.

1 sezona CH: 68 datih, 61 primljen
2 sezona CH: 82 data. 55 primljenih

3 sezona još nije kompletirana ali imam ne mali broj i datih i primljenih.

Sve zavisi kako pojedinac igra. Ja sam retko imao utakmice koje su dosadne ili one bez golova mada često nisam imao neki ogroman broj prilika (za razliku od mojih protivnika) ali meni taktika nestvarno dobro funkcioniše u nekim segmentima dok u nekim drugim pokazuje sve svoje mane.

Npr. čini mi se u drugoj sezoni Čempionšipa sam imao 50% od ukupnih šuteva da je išlo u okvir gola i iz toga sam dao 82 gola što je opet dobar procenat datih golova. Jednostavno sam igrao tako da sam možda dve utakmice za cele dve sezone baš imao ono da dominiram i neće lopta u gol. Sa druge strane mene je protivnik mnogo puta nadigrao i ja sam dobijao te utakmice...
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од mmladja »

Kako vam ide prodaja? Meni nudili za par igraca, ali uglavnom ispod vrednosti. Znaci nikog da prodam za neke pristojne pare, cak i najbolje igrace.
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од sergavra »

mmladja пише: 23 Нов 2018, 22:45 Kako vam ide prodaja? Meni nudili za par igraca, ali uglavnom ispod vrednosti. Znaci nikog da prodam za neke pristojne pare, cak i najbolje igrace.
I nije nesto. Fulham, jedini save. Mitrovica sam jedva posle 2 loana uvalio za 15 miliona uz procente. Sarija 2021. za 40 kinezima, par slabih transfera al kupujem pametno jer mi gazda pun para :D. Jebiga, ako vidim da ih niko nece sibnem ih na loan uz punu platu il eventualnu klauzulu za otkup pa ako me se sete za dan bezbednosti sete.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Пошаљи Одговор

Повратак на “Opšta diskusija FM 2019”