Sve o Football Manager 2019

Opšta diskusija
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Jord4nnnn »

Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од dark warrior™ »

Svaka cast za momku nije prvi sto je bio preko FM-a angazovan al u balkanu mislim da je prvi
Igorica85
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 03 Дец 2015, 12:49
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Igorica85 »

Momci moze li mala pomoc ako je uopste ima, ja i drugar guramo 4 sezonu, krenuli smo iz Chempionshipa on WBrom ja Stouk, imam problem oko radnih dozvola, prvenstveno me zanima za Almadu Tiaga, vec 3 sezonu je kod mene razvio se kroz pozajmice u strasnog igraca,igra za argentinu u mladjim selekcijama redovno u opisu je wonderkid, ali radne dozvole nema pa nema ima li spasa, zimus sam mu i platu povecao na nekih 60 P/w ima li neko resenje, hvalaa unapre!!???
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Filip991 »

Igorica85 пише: 14 Феб 2020, 09:54 Momci moze li mala pomoc ako je uopste ima, ja i drugar guramo 4 sezonu, krenuli smo iz Chempionshipa on WBrom ja Stouk, imam problem oko radnih dozvola, prvenstveno me zanima za Almadu Tiaga, vec 3 sezonu je kod mene razvio se kroz pozajmice u strasnog igraca,igra za argentinu u mladjim selekcijama redovno u opisu je wonderkid, ali radne dozvole nema pa nema ima li spasa, zimus sam mu i platu povecao na nekih 60 P/w ima li neko resenje, hvalaa unapre!!???
Jelsi uopšte pokušavao da dobije dozvolu?
Kad ga odbiju daju ti sledeći rok, ako i tad padne onda ti posle nekoliko meseci možeš sam da zatražiš da ga ponovo razmatre. To se valjda pojavi u padajucem meniju igrača kod ugovora.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Opšta diskusija FM 2019”