Sve o Football Manager 2019

Opšta diskusija
Корисников грб
MakiScz
Youth Team Coach
Поруке: 81
Придружен: 07 Сеп 2013, 14:28
Место: Surdulica
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од MakiScz »

https://ibb.co/sy3SKV5
https://ibb.co/Ss1WhKH

Znaci neverujem kakva jebena glupost!!!!! :censored: :censored: :censored: :censored: :censored:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Orthodox »

MakiScz пише: 25 Мар 2019, 12:55 https://ibb.co/sy3SKV5
https://ibb.co/Ss1WhKH

Znaci neverujem kakva jebena glupost!!!!! :censored: :censored: :censored: :censored: :censored:
Stvarno strašno. Bagčina. Jesi prijavio ovo na SI forumu?
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Tomas »

Da li je neko igrao neki dodatak sa srpskim ligama, jedino na koji sam naisao je sto je uradio klaasen, ne bi da pocinjem sejv ako dodatak ne valja?
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Ronin »

Htedoh da pocnem sa Tromsom u NOR ligi, jedna od neostvarenih "zelja" je da igram sa nekim u Skandinaviji.
Malo sam ronjao po SI forumu vidim da je research dosta traljavo odradjen, al' skinuo sam patch sa nizim ligama pa se nadam da su tu ispravili neke greske.

Svaki savet je dobrodosao.
Корисников грб
Miljenovic
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 26 Мар 2011, 14:04
Место: Bc
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Miljenovic »

Kakvo je stanje posle zadnjeg update? Jesu li sta sredili... Isplati li se pocinjati igrati? Nisam imao vremena zimus, tako da nisam dosad ni igrao FM19.
Корисников грб
dubaRA7
Youth Team Coach
Поруке: 78
Придружен: 20 Авг 2016, 02:24
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Cska Moscow
Formacija: 5-2-1-2 WB
Has thanked: 32 times
Been thanked: 15 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од dubaRA7 »

Miljenovic пише: 05 Апр 2019, 11:41 Kakvo je stanje posle zadnjeg update? Jesu li sta sredili... Isplati li se pocinjati igrati? Nisam imao vremena zimus, tako da nisam dosad ni igrao FM19.
moglo je i bolje ali je OK, ja igram dosta u poslednje vreme
Корисников грб
goooool
Youth Team Coach
Поруке: 141
Придружен: 29 Авг 2017, 12:53
Место: Buenos Aires
Has thanked: 18 times
Been thanked: 46 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од goooool »

Jel zna neko zasto uopste postoji ova opcija "atributes" u treningu ako ne moze da se koristi ?

Слика
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од TheBlues »

dal da se umijem ili ubijem

Слика
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Ronin »

Moze li mi neko napraviti grb za NOR ligu (ni na jednom update ne mogu da ga iskopam, mrzim ovaj stari TIPPELIGAEN grb)
Od ovoga.

Слика
Milos2ek
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 16 Окт 2011, 13:54
Место: Beograd
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Milos2ek »

Pozdrav,

razmišljam da kupim 19-icu, ali prethodno bih hteo da proverim da li je došlo do promene u skautingu u odnosu na 18-icu.


Ono što mi je mnogo smetalo je što bi skaut sa odličnim poznavanjem Engleske npr, posle dva meseca skautinga u Engleskoj, vratio samo 2, 3 izveštaja. Iako je klub finansijski jak, a nema previsoke standarde za igrače. Pritom nisu postavljeni filteri u vidu atributa ili godina, pozicije.

Da li je vraćeno to na način 17-ice, koji je bio mnogo bolji, a i realniji?
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Juvenino86 »

Nema nijedna jebena tema sa ovim novim treninzima i eksploatisanjem istih? Zasto?
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Orthodox »

Juvenino86 пише: 04 Мај 2019, 00:03 Nema nijedna jebena tema sa ovim novim treninzima i eksploatisanjem istih? Zasto?
Verovatno zato što se niko nije bavio tom tematikom. Ja sam se ranije zabavljao sa tim stvarima i nerealno je da nikog sa foruma ne zanima da se bavi sadržajem FM-a i da podeli sa zajednicom, nego se čeka sve na gotovo jbga. Nemamo adekvatne ljude koji se bave sadržajem i zato manjak istog.

Videću da li ima negde nešto o tome pa eventualno da prevedem.
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Juvenino86 »

Ma prekopao sam ceo net, mani u pic. Ima onaj mali sto je napisao u taktikama. Nije lose. XD

JOS jedna stvar, onaj lik sto je radio research za Vojceha Scesnjeg, zelim da lik umre najgorom i najbolnijom smrcu. Gledam ove ocene jebenog Vojceha Scesnjeg i ne verujem da je njemu neko dao 18 za one on one i 16 za rusing out!!!
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
млекаџија
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 23 Окт 2011, 02:43
Место: beograd
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од млекаџија »

Jel neko ovde stigao do sezone 2027/28 u nasoj ligi? Igram sa Dortmundom, pocetak sezone 2028/29, ukljuceno mi je nekoliko liga. Slucajno udjem da bacim pogled na rezultate Zvezde, kad imam sta da vidim:
Слика

Uopste nema rasporeda ligaskih utakmica, iako je vec 24.07.

Слика

Playout u poslednjoj sezoni uopste nije ni odigran.

Слика

U Prvoj ligi odigrano 31 od 37 meceva i to je to.

Слика

Svi timovi u Prvoj ligi odigrali samo jednu utakmicu nakon podele bodova, ostalih 7 nije odigrano, niti ih ima u kalendaru i rasporedu.

Слика

Metalac ne moze da odigra utakmicu playoff-a i samim tim sada sve stoji kao da prvenstvo nije zavrseno. Nikada mi se ovako nesto nije desilo, sreca pa ne igram sa nekim nasim timom, inace bih poludeo. Pisacu SI-u za ovo, ali me zanima da li se jos nekome desilo?

Kao da je ratno stanje u Srbiji u igrici. :zelenko:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Orthodox »

Juvenino86 пише: 05 Мај 2019, 15:07 Ma prekopao sam ceo net, mani u pic. Ima onaj mali sto je napisao u taktikama. Nije lose. XD

JOS jedna stvar, onaj lik sto je radio research za Vojceha Scesnjeg, zelim da lik umre najgorom i najbolnijom smrcu. Gledam ove ocene jebenog Vojceha Scesnjeg i ne verujem da je njemu neko dao 18 za one on one i 16 za rusing out!!!
Ovo liči da nije loše. Ako vredi, moglo bi da se prevede.
https://www.addictedtofm.com/fm19-training-guide/

@млекаџија još jedne godine se dešavalo da odjednom u nekoj godini nestane raspored i da igra tako zabaguje. Ali to je bilo na piratu, mozda 2009. ili tako nesto. Medjutim, nisam siguran da li postoji rasored utakmica za lige koje nisu aktivne tj nisu ukljucene kao aktivne. Znam da postoji samo pregled odigranih evr mečeva kao ovde, pa je moguce i to da je po sredi.
Корисников грб
млекаџија
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 23 Окт 2011, 02:43
Место: beograd
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од млекаџија »

Orthodox пише: 05 Мај 2019, 19:17
@млекаџија još jedne godine se dešavalo da odjednom u nekoj godini nestane raspored i da igra tako zabaguje. Ali to je bilo na piratu, mozda 2009. ili tako nesto. Medjutim, nisam siguran da li postoji rasored utakmica za lige koje nisu aktivne tj nisu ukljucene kao aktivne. Znam da postoji samo pregled odigranih evr mečeva kao ovde, pa je moguce i to da je po sredi.
Aktivne su mi lige jos od pocetka kada sam krenuo ovaj sejv. Nije pirat u pitanju. Malopre sam primetio da je isti slucaj i sa poljskim ligama, u isto vreme su zabagovale. Isto se tabela deli na dva dela, pa ide treci krug koji ni ovde nije odigran. U ostalim aktivnim ligama sve radi normalno.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Orthodox »

млекаџија пише: 05 Мај 2019, 20:13 Aktivne su mi lige jos od pocetka kada sam krenuo ovaj sejv. Nije pirat u pitanju. Malopre sam primetio da je isti slucaj i sa poljskim ligama, u isto vreme su zabagovale. Isto se tabela deli na dva dela, pa ide treci krug koji ni ovde nije odigran. U ostalim aktivnim ligama sve radi normalno.
Opasan bag onda. Prijavi obavezno.
Корисников грб
dubaRA7
Youth Team Coach
Поруке: 78
Придружен: 20 Авг 2016, 02:24
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Cska Moscow
Formacija: 5-2-1-2 WB
Has thanked: 32 times
Been thanked: 15 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од dubaRA7 »

Orthodox пише: 05 Мај 2019, 02:01
Juvenino86 пише: 04 Мај 2019, 00:03 Nema nijedna jebena tema sa ovim novim treninzima i eksploatisanjem istih? Zasto?
Verovatno zato što se niko nije bavio tom tematikom. Ja sam se ranije zabavljao sa tim stvarima i nerealno je da nikog sa foruma ne zanima da se bavi sadržajem FM-a i da podeli sa zajednicom, nego se čeka sve na gotovo jbga. Nemamo adekvatne ljude koji se bave sadržajem i zato manjak istog.

Videću da li ima negde nešto o tome pa eventualno da prevedem.
Postavio sam ja trening guide u odeljku taktike i treninzi. Danas i sam i odradio mali update posle višemesečnog testiranja.Posvetio sam puno vremena testirajući, čitajući druga mišljenja i generalno zezajući se oko treninga i razvitka igrača jer taj deo igre me je uvek fascinirao i to je glavni razlog zašto sam i kupio fm19.Post jeste dugačak ali smatram da nekome kome je potreban guide ima sve bitne informacije i biće sposoban da kreira svoj raspored.
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Juvenino86 »

Krf ti J***m sad sam pogledao milinkovic savica prvi put u na fm 2019, LELE!!!! :wtf: :wtf: :wtf:
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Juvenino86 »

Mnogo mi fali ono sranje u transferima da mogu da kenjam kako mi je igrac key player, important first team member itd kad odbijam transfere posto je poprilicno teze da zadrzim igrace na ovom menageru, koj k***c ima igrac da se buni sta ja i koliko j a trazim za njega kad ga prodajem koj k***c.... ne da me nervira .....

Druga stvar, ovaj fm kurcu ne valja za rudarenje regena, player search je lose uradjen, skauting mehanizam je los i prespor, generalno veliko smecce koje oduzima PREVISE vremena na pretrazi. Mislim volim ja se bakcem rucno, ali neke stvari su preterane.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Opšta diskusija FM 2019”