Sve o Football Manager 2019

Opšta diskusija
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од Набеђен »

Мени за продају помаже кад укључим најмању базу играча, да их што мање буде у понуди. Онда траже и моје у недостаку других :D
Да реше МЕ и биће то како треба.
Корисников грб
GrobarDoGroba
Youth Team Coach
Поруке: 178
Придружен: 05 Нов 2010, 22:34
Место: Beograd
Klub koji vodite: Gateshead FC
Formacija: 4-2-3-1; 4-2-4
Has thanked: 8 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од GrobarDoGroba »

Sloba пише: 15 Нов 2018, 10:00 Tri najbolja strelca su mi napadač, levo krilo i desno krilo.
Isto i kod mene, osim sto mi je napadac bio i najbolji strelac Championship-a sa 28 golova...Uf...Kad se setim kad sam dovodio ovog Armstronga na pozajmicu iz Newcastle-a...od VNL-a do Premijer Lige bio standardan...
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од dark warrior™ »

Ja preknuo da igram iskreno vec i nisam upalio FM uopste moze nedelju dana i ne planiram da produzim ovo je sta reci opet bag sa Teleoptikom sa bodovima u Srbiji spicevi koji ja imam nemogu da iz 20 da daju gol a neki tretoligas sa 3 suta mi daje 2 gola da ne pricam o pas igri igrac sa 16-18 pass procent pasova mu je 40-50% pa dokle bre
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од sergavra »

Ako vas smara sto vam napadaci pretrcavaju odbranu kupite Hari Kejna i stavite ga da igra odbranu. Zato sto je Hari Kejn Supermen. 4 sezone igram protiv njega, lik na 30% "energije" pretrcava odbrambenog igraca koji ima pace 19 i ostavlja ga na 20 metra
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од Duke »

Ljudi zanima me koji se alat koristi ili kako vec da pristupim fajlovima koji sadrze tekst iz igre, zeleo bih da probam sa prijateljem da prevedem na srpski, to jest da probam, pa ako je neko malo vise upucen mogao bi da mi posalje privatnu poruku ili ovde da pojasni ukratko, hvala :claping:
Calm, concentrate
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од dark warrior™ »

Opet su isti bagovi sa 18ke koje ne ni planiraju da poprave nego krive taktike treninge i ostale stvari jer necu da priznaju da nisu nista radili na ME
Jamie Vardy
First Team Coach
Поруке: 200
Придружен: 14 Нов 2014, 12:25
Место: Loznica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 35 times
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од Jamie Vardy »

Definitivno pauziram sa igranjem dok se ova komedija ne sredi, ako se i sredi uopšte. Zašta mi njima dajemo pare? Da nas je*u godinama sa istim stvarima i istim govnima? Koji su ku*rac dirali stvari sa bete? Pa napadač ne bi gol dao da je širok 20m i visok 10. Da ne pričam o tome da protivnički napdači zato ko od šale daju golove, iz kontre, kako stignu. I to ajde da se desi na jednoj utakmici, pa i na dve, tri. Ali na svakoj.. i svaki gol koji primim bukvalno, od izlaska ove ''full verzije'' je na isti fazon. Dok moji će dati gol iz kontre jednom u 10 šansi. Sasvim realno. Sasvim realno je i to da napadač 1 na 1 da svaku petu šansu, nema šta, dok će protivnik promašiti svaku petu, a ostale 4 će dati lagano.

Znači beta je perfektna bila osim onih prečki posle centaršuteva, ovo sada su unazadili i to žestoko. Eto, jer im se može. Koji bol u ku*rcu imaju za igricu i ljude koji je igraju pokazuju i na banalnim stvarima kao što je bag sa Partizanom. Zamisli da oni ne mogu dva serijala da isprave jedan bag koji se verovatno rešava sa dva klika samo zato, jer im se eto može i jer ih zabole da reše to. A mi samo dajmo pare na sve to. Uvek sam bio protivnik piraterije za FM i biću, ali koliko sam ispizdeo posle svega ovoga, mogu da kažem da mi je drago što su probili k*** koji perfektno radi samo 4 dana posle izlaska igrice.

Bitno je da oni našminkaju igricu, da stave fensi ljubičastu boju awwww. Govna, da izvinete.
Причаће ти да се она гаси, ти што никад нису тако сјали.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од dark warrior™ »

Neznam mislim da treba da malo vise prasine da se digne oko SuperLige jer nas ignorisu jos od FM18 a posle ovo ja 1 000 000 % necu da kupim sledeci FM.
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од sergavra »

Sto ne prijavite sve to sto ste napisali ovde? Ako ne znate engleski napisite ovde, ostavite save pa ce vec neko da posalje na SIjev forum. Ove godine prilicno izlaze u susret sa bagovima tj. odgovaraju vise nego proslih.

Dobro, desava se i meni da mi napadaci ovako daju golove ali jebiga mora da se namesta taktika. Kad su me smorili ukapirao sam da sam sjebao attacking kornere i da su mi poslednji igraci odbrane tada napadac i krilo koji nisu najbistriji pa se popravilo i sve je redje i redje.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од sergavra »

Duke пише: 15 Нов 2018, 15:31 Ljudi zanima me koji se alat koristi ili kako vec da pristupim fajlovima koji sadrze tekst iz igre, zeleo bih da probam sa prijateljem da prevedem na srpski, to jest da probam, pa ako je neko malo vise upucen mogao bi da mi posalje privatnu poruku ili ovde da pojasni ukratko, hvala :claping:
https://steamcommunity.com/workshop/dis ... pid=482730

Ovde ti je guidlines za Community Translation za fm17 a isti princip je iz 19icu
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Jamie Vardy
First Team Coach
Поруке: 200
Придружен: 14 Нов 2014, 12:25
Место: Loznica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 35 times
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од Jamie Vardy »

I očekivao sam odgovor ''pogledaj taktiku''. Nije do taktike i znam o čemu pričam. Ne mogu stvari da se okrenu odjednom za 180 stepeni između dve utakmice u igrici, a jedina stvar koja se u međuvremenu dogodila je izlazak update-ova. Misliš da nisam već pisao njima.

I samo mi objasni šta treba u taktici da se podesi da bi igračima učinak 1 na 1 i 2 na 1 bio preko 50% uspešnosti, lol. Mislim da ta stvar ipak ne postoji.
Причаће ти да се она гаси, ти што никад нису тако сјали.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од dark warrior™ »

sergavra пише: 15 Нов 2018, 18:19 Sto ne prijavite sve to sto ste napisali ovde? Ako ne znate engleski napisite ovde, ostavite save pa ce vec neko da posalje na SIjev forum. Ove godine prilicno izlaze u susret sa bagovima tj. odgovaraju vise nego proslih.

Dobro, desava se i meni da mi napadaci ovako daju golove ali jebiga mora da se namesta taktika. Kad su me smorili ukapirao sam da sam sjebao attacking kornere i da su mi poslednji igraci odbrane tada napadac i krilo koji nisu najbistriji pa se popravilo i sve je redje i redje.
Pisao sam ja prvi druze za 18ku i prvi primetio bug uradio Sloba isto za 19ku oni mu vrte neki stos neki mod koji blage veze nema sa SI i opet nista nije uradjeno ;)
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од sergavra »

Nisam mislio na Partizan nego na ME i sve sto primceujete. Bag sa Partizanom je prijavljen jos u alfa fazi, popravljen za prvu sezonu ali ne i za drugu i na dalje.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од maxim_tsigalko »

Što se tiče priče sa SI forumom, možemo da tipkamo do jutra, to neće ništa pomoći. Nismo mi jedini koji po svetskim forumimima se žalimo i iznosimo njihove greške, i sigurno je neko kod njih pisao o ovom problemu, ali ljudi rešavaju preče stvari nadogradnjama i rešavaju igrivost lige Mađarske, Grčke itd :ole:
Greška u programiranju je očigledna za "1 na 1". Igram od cm98, a 3d koristim od 2010. ovo je ubedljivo najlošije jer se sve svodi na prekid što je užasno!
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од dark warrior™ »

sergavra пише: 15 Нов 2018, 19:04 Nisam mislio na Partizan nego na ME i sve sto primceujete. Bag sa Partizanom je prijavljen jos u alfa fazi, popravljen za prvu sezonu ali ne i za drugu i na dalje.
A jel to toliki golem problem sto ne mogu da sredu, a neki bag u neku trecu ligu finske nije ?
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од sergavra »

Iskreno, ako pogledas timove po fm-u Partizan je jedini u celoj igri koji ima, mislim 6 ekipa u meniju: prvi tim, rezerve, u19, teloptik, teleoptik rezerve, teleoptik u19. Prijavljeno je da se sve izbaci, osim rezervi i u19, i cao. Napravili ste od Partizana Barselonu, ima vise feedera nego Bayern.

Zajebali su se jer engleski developeri ne mogu da provale ko je kome sta i ko ide gde na relaciji Partizan - Teleoptik i sto su ubaceni u meni gde su ubaceni a tu su ne zato sto je HR za Srbiju tako hteo nego zato sto su useri sa ovog foruma zapeli da se ubaci. Sto se nisu zajebali sa bilo kojim drugim timom na svetu nego bas sa Partizanom. Prva recenica.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од sergavra »

maxim_tsigalko пише: 15 Нов 2018, 20:13 Što se tiče priče sa SI forumom, možemo da tipkamo do jutra, to neće ništa pomoći. Nismo mi jedini koji po svetskim forumimima se žalimo i iznosimo njihove greške, i sigurno je neko kod njih pisao o ovom problemu, ali ljudi rešavaju preče stvari nadogradnjama i rešavaju igrivost lige Mađarske, Grčke itd :ole:
Greška u programiranju je očigledna za "1 na 1". Igram od cm98, a 3d koristim od 2010. ovo je ubedljivo najlošije jer se sve svodi na prekid što je užasno!
Ako tako gledas "kako ja jedan da nesto promenim" nikad nista nece da se promeni
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
marko...12
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 30 Дец 2011, 13:46
Место: Belgrade
Formacija: 4-1-2-2-1
Mood:
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од marko...12 »

Da li zna neko zbog cega mi ne rastu ocene kod igraca i ako imaju dobre ocene na treninzima, bukvalno 9.5 i 10 su svi ocenjeni na treningu ali ne rastu...i kad ih kritikujem oni se bune sto je logicno jer imaju dobre ocene na treninzima...nekima se cak i zvezdice smanjuju..ako neko zna neka pomaze :waller: :waller: :waller:
Корисников грб
palace
Youth Team Coach
Поруке: 191
Придружен: 24 Окт 2010, 17:20
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4231
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од palace »

Jedno pitanje, gde se u taktici nalazi sad onaj deo oko rotacija krila, da se u toku utakmice rotiraju npr desno i levo krilo sa pozicijama. Ne mogu nigde da iskopam.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од dark warrior™ »

marko...12 пише: 16 Нов 2018, 00:43 Da li zna neko zbog cega mi ne rastu ocene kod igraca i ako imaju dobre ocene na treninzima, bukvalno 9.5 i 10 su svi ocenjeni na treningu ali ne rastu...i kad ih kritikujem oni se bune sto je logicno jer imaju dobre ocene na treninzima...nekima se cak i zvezdice smanjuju..ako neko zna neka pomaze :waller: :waller: :waller:
Zvezdice moze da se namale i ako je reputacija kluba uvecana
Пошаљи Одговор

Повратак на “Opšta diskusija FM 2019”