Sve o Football Manager 2019

Opšta diskusija
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Набеђен »

Промени му статус у тим. Стави да ће бити кључни играч. Мени је то решавало те проблеме.
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од delboy »

Mauzeer пише: 08 Нов 2018, 15:03
delboy пише: 08 Нов 2018, 09:20 Ljudi kako vama igraju bekovi? Ja sta god da im stavim zalete se i nista ne urade. Nit centarsut nit dodavanje samo neko mrcvaljenje i na kraju izgube lotpu.
Šibni neki tactikal ss. Meni su bekovi konstantno među najboljim igračima, a nisu prenapucani kao u prošlim verzijama. U proseku su mi bekovi dali po gol i imali 3-4 asista (sem TAA koji je imao znatno više golova, ali je bio 2. na listi izvođača penala i pri vrhu izvođača slobodnjaka) u sezoni, što je i više nego realno s obzirom na tendencije u modernom fudbalu, da se sumanuto napada preko bokova...
Promenio sam nesto, pa cak i igrace pa sad sljaka mnogo bolje. Ali se redovno desava da se akcija zavrsi (kada se zavrsava lose) dole na strani tako sto bek mrcvari i izgubi loptu.
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Ronin »

Gde nam se denula opcija Tutoring?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Sloba »

Ja koristim IW (automatic) i pristojno igraju.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Sloba »

Training - Mentoring. Potrebno je da kreiraš grupe od minimalno tri igrača. Ja imam tri grupe od po četiri igrača.
nikolarule
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Дец 2010, 17:14
Место: Prokuplje
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од nikolarule »

2021. kada Srbija ulazi u EU, dolazi do promene pravila o strancima. U postavi moze da bude 4 Non-EU igraca. Medjutim tu se javlja bag. Igraci iz evropskih zemalja se i dalje vode kao stranci. Kada u search players ucitam Eu national ucitavaju mi se samo Srpski igraci. Jel se desava to jos nekom? Znaci samo nasi igraci se vode kao Eu a ostali su stranci bez obzira na nacionalnost.
Sve sto sad hocemo je...
Корисников грб
Hajdukovac
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 01 Окт 2018, 14:17
Место: Zadar
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Hajdukovac »

Skinia san 3D dresove što je napravia SI..no nisan naša Španjolce a oni su dosad imali licencu. Zna li netko?
Ajmo bijeli aleeee
Teodor
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 18 Јун 2015, 03:25
Место: Kragujevac
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Teodor »

Da li vam se desava za vreme utakmice oko 60og minuta da samo odjednom prikaze REPLAY - replay praznog terena bez igraca i dodje do precke i tu stane? Onda mora da se iskljuci replay i igra se normalno nastavi.
milos88nbg
Youth Team Coach
Поруке: 137
Придружен: 15 Нов 2010, 00:53
Место: nbg
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од milos88nbg »

Набеђен пише: 09 Нов 2018, 22:54 Промени му статус у тим. Стави да ће бити кључни играч. Мени је то решавало те проблеме.
sve ja to stavim..bukvalno ponudim sve najbolje ali i dalje ne uspeva
Корисников грб
debeli75
Global Moderator
Поруке: 349
Придружен: 17 Сеп 2011, 21:20
Место: Земун
Has thanked: 148 times
Been thanked: 99 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од debeli75 »

Hajdukovac пише: 11 Нов 2018, 14:22 Skinia san 3D dresove što je napravia SI..no nisan naša Španjolce a oni su dosad imali licencu. Zna li netko?
https://fm-view.net/forum/topic/18359-3 ... 01819-new/
Prijatelju, imaš ih ovde
Dis
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 08 Нов 2012, 14:53
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Dis »

sta smo rekli, kako da ucitam prave dresove I boje brazilskim timovima?
sledio sam uputstva, potom uradio clear cache I reload skin... opet nista!
da li moram novu igru (save) da ucitam?

hvala.
Корисников грб
Hajdukovac
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 01 Окт 2018, 14:17
Место: Zadar
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Hajdukovac »

debeli75 пише: 11 Нов 2018, 19:57
Hajdukovac пише: 11 Нов 2018, 14:22 Skinia san 3D dresove što je napravia SI..no nisan naša Španjolce a oni su dosad imali licencu. Zna li netko?
https://fm-view.net/forum/topic/18359-3 ... 01819-new/
Prijatelju, imaš ih ovde
Amigo mislia san na Segundu..lani je bila u packu i La Liga i segunda..ove godine nista..da nije Chris napravia ne bi bilo niceg
Ocu reci..lani su imali licencu ko Englezi,Nizozemci, Poljaci i drugi..sad nema
Ajmo bijeli aleeee
Корисников грб
palace
Youth Team Coach
Поруке: 191
Придружен: 24 Окт 2010, 17:20
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4231
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од palace »

Ne mogu da nadjem kako da iskljucim da mi trener produzava ugovore. Gledao sam u staff pa u resposability i tu nema te opcijе?! Ocigledno sam nesto zajebao pri pravljenu novog sejva, i sad ne mogu da nadjem da ispravim...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од Sloba »

Staff - Responsibilities - Contract renewals i tu sve staviš da ti radiš. P.S. Može biti i da si ti zeznuo. Nisam siguran ali ima ona opcija da li si iskusan menadžer i ti ako staviš da nisi onda će ti skoro sve raditi valjda personalni asistent bez obzira na postavke u responsibilities delu. Ne može se to ispraviti naknadno čini mi se.
Корисников грб
palace
Youth Team Coach
Поруке: 191
Придружен: 24 Окт 2010, 17:20
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4231
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Sve o Football Manager 2019

Порука од palace »

Sloba пише: 12 Нов 2018, 11:56 Staff - Responsibilities - Contract renewals i tu sve staviš da ti radiš. P.S. Može biti i da si ti zeznuo. Nisam siguran ali ima ona opcija da li si iskusan menadžer i ti ako staviš da nisi onda će ti skoro sve raditi valjda personalni asistent bez obzira na postavke u responsibilities delu. Ne može se to ispraviti naknadno čini mi se.
nemam uopste opciju tu za ugovore, zato sam i pitao... Vervoatno sam zajebao pri pravljenu sejva, nisam obratio paznju... Da li je moguce da ne mogu naknadno da iskljucim tu opciju jbt
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од puka »

nikolarule пише: 11 Нов 2018, 11:02 2021. kada Srbija ulazi u EU, dolazi do promene pravila o strancima. U postavi moze da bude 4 Non-EU igraca. Medjutim tu se javlja bag. Igraci iz evropskih zemalja se i dalje vode kao stranci. Kada u search players ucitam Eu national ucitavaju mi se samo Srpski igraci. Jel se desava to jos nekom? Znaci samo nasi igraci se vode kao Eu a ostali su stranci bez obzira na nacionalnost.

Koliko ja znam tako je pravilo lige,samo srbi su domaci,ostale zemlje su stranci,nebitno jesmo li u EU ili ne..e sad nzm kako je pravilo za igrace iz CG i Bosne,dal su i oni stranci ili ne,al mislim da jesu..
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од dark warrior™ »

puka пише: 12 Нов 2018, 15:06
nikolarule пише: 11 Нов 2018, 11:02 2021. kada Srbija ulazi u EU, dolazi do promene pravila o strancima. U postavi moze da bude 4 Non-EU igraca. Medjutim tu se javlja bag. Igraci iz evropskih zemalja se i dalje vode kao stranci. Kada u search players ucitam Eu national ucitavaju mi se samo Srpski igraci. Jel se desava to jos nekom? Znaci samo nasi igraci se vode kao Eu a ostali su stranci bez obzira na nacionalnost.

Koliko ja znam tako je pravilo lige,samo srbi su domaci,ostale zemlje su stranci,nebitno jesmo li u EU ili ne..e sad nzm kako je pravilo za igrace iz CG i Bosne,dal su i oni stranci ili ne,al mislim da jesu..
Vode se ko stranci al dobiju pasos za jednu godinu za igrace iz BiH i CG
nikolarule
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Дец 2010, 17:14
Место: Prokuplje
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од nikolarule »

Definitivno se radi o bagu jer Srbija sledece godine ponovo ulazi u EU. Znaci i 2022. a igraci iz Eu se i dalje tretiraju kao stranci. Pravilo o strancima se menja pre je pisalo da je moguce 4 foreign players a sada 4 non-eu. Ali sve i dalje ostaje isto sto se toga tice.
Sve sto sad hocemo je...
knelelfc93
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 27 Окт 2016, 21:57
Место: Pancevo
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од knelelfc93 »

Izgleda da je neki opasan bag sa napadacima,ne mogu gol da daju...Dajem golove ja i pobedjujem ali napadaci nista :slap:
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Prvi utisci o FM19?

Порука од Ander »

knelelfc93 пише: 12 Нов 2018, 18:37 Izgleda da je neki opasan bag sa napadacima,ne mogu gol da daju...Dajem golove ja i pobedjujem ali napadaci nista :slap:
ima neki bag. meni se desilo da isti igrač (ista formacija, taktika, sve) u prvoj sezoni dao 25 golova a u drugoj 4. posle druge sezone su se popravili malo, ali i dalje svašta maše i to iz 1na1 ne mogu gol uopšte da pogode... ali zato Brnliji, Kardifi i drugari svi mesija imaju, iz jednog šuta gol...

nadao sam se da je bag u beti, međutim samo malo se popravilo
Пошаљи Одговор

Повратак на “Opšta diskusija FM 2019”