Sve o Football Manager 2019

Opšta diskusija
marko...12
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 30 Дец 2011, 13:46
Место: Belgrade
Formacija: 4-1-2-2-1
Mood:
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од marko...12 »

gde se nalazi to ?
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Karna »

pecaradulovic
Newgen
Поруке: 17
Придружен: 17 Сеп 2015, 10:36
Место: Serbia
Has thanked: 8 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од pecaradulovic »

Jel se samo meni čini ili stvarno tamo sve ponuđene taktike ne daju rezultate? Ni sa jednom taktikom ne mogu pristojne rezultate da ostvarim.
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од delboy »

Srbija prvi sejv sa omiljenom taktikom 4-2-3-1, zelja mi je ispunjena :lol:
Sad samo ne znam koji stil da izaberem jer imam dva broja, nas i kineski.. hmm
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Orthodox »

Videću večeras da odradim tutorijale za treninge i taktike pa možda pomogne nekome.

Možda i @momaoo radi nešto po tom pitanju, pa uskoči ko pomoć prijatelja?
Cova
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 23 Нов 2016, 23:03
Место: Kragujevac
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Cova »

Gde mu sad dodje opcija tutoring? Ja ne mogu da je nadjem, a imam par klinaca koje bih stavio da ih poducavaju matoriji.
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Jord4nnnn »

Cova пише: 07 Нов 2018, 19:51 Gde mu sad dodje opcija tutoring? Ja ne mogu da je nadjem, a imam par klinaca koje bih stavio da ih poducavaju matoriji.
Training pa Mentoring, cini mi se. Drugaciji je koncept tutoringa nego sto je bio do sad.
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од delboy »

Ljudi kako vama igraju bekovi? Ja sta god da im stavim zalete se i nista ne urade. Nit centarsut nit dodavanje samo neko mrcvaljenje i na kraju izgube lotpu.
Корисников грб
palace
Youth Team Coach
Поруке: 191
Придружен: 24 Окт 2010, 17:20
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4231
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од palace »

Igram sa bresom, zavrsio sam trecu sezonu. Bukvalno ni 1 igraca nisam prodao, one koje pokusavam nece niko, a moje niko ne trazi maltene. A daleko od toga da sam los pa da ih kao niko nece... cak i one za koje stignu ponude i ja ih prihvatim, sam igrac odbije ugovor...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Sloba »

Pinky007 пише: 05 Нов 2018, 17:34 Rikardo Gomes i Nemanja Nikolic iz Partizana imaju isti pace i acceleration? :smesko: Enake crosing 10, Marko Jankovic teamwork 13?(10 max) :smesko: Djordje Ivanovic dribling 14??? Jel neko gledao tog decka poslednjih godinu dana? Dribling i tehnika nikako preko 12. Djerleku pas 14 isto nerealno, O Zdjelarovom postavljanju i anticipaciji ne bih nista drugo rekao bez da mu je i 11 mnogo. Usao sam samo u Partizan i ostao sam zgrozen koliko samo ima promasaja. Ali najveci apsurd je definitivno da je Ozegovic brzi od Rikarda.
Ja ovde ne vidim neki problem. Đerlek je potencijal ali možda može taj pas za 1-2 manje, Janković timski uopšte nije loš i sve je bolji u poslednjim mesecima što u Cg što u FKP... ne možeš ti oceniti nekog igrača da svima odgovara niti je to moguće ali ima tema na forumu gde možeš davati svoje sugestije (i obrazložiti ih). Najlakše je komentarisati kada sve bude završeno.
Mauzeer
Youth Team Coach
Поруке: 151
Придружен: 04 Нов 2010, 16:09
Место: Stari Grad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Mauzeer »

Cova пише: 07 Нов 2018, 19:51 Gde mu sad dodje opcija tutoring? Ja ne mogu da je nadjem, a imam par klinaca koje bih stavio da ih poducavaju matoriji.
Trening -> mentoring i praviš grupe(mislim do četiri igrača mogu da budu u grupi), ali igrači moraju da budu u istom timu, tj ne može igrač iz prvog tima da bude mentor U23 ili U19 (tj. ekvivalentima) !?! (teška glupost po meni, totalno su obesmislil tutoring time).
Mauzeer
Youth Team Coach
Поруке: 151
Придружен: 04 Нов 2010, 16:09
Место: Stari Grad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Mauzeer »

delboy пише: 08 Нов 2018, 09:20 Ljudi kako vama igraju bekovi? Ja sta god da im stavim zalete se i nista ne urade. Nit centarsut nit dodavanje samo neko mrcvaljenje i na kraju izgube lotpu.
Šibni neki tactikal ss. Meni su bekovi konstantno među najboljim igračima, a nisu prenapucani kao u prošlim verzijama. U proseku su mi bekovi dali po gol i imali 3-4 asista (sem TAA koji je imao znatno više golova, ali je bio 2. na listi izvođača penala i pri vrhu izvođača slobodnjaka) u sezoni, što je i više nego realno s obzirom na tendencije u modernom fudbalu, da se sumanuto napada preko bokova...
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Jord4nnnn »

Mauzeer пише: 08 Нов 2018, 14:49
Cova пише: 07 Нов 2018, 19:51 Gde mu sad dodje opcija tutoring? Ja ne mogu da je nadjem, a imam par klinaca koje bih stavio da ih poducavaju matoriji.
Trening -> mentoring i praviš grupe(mislim do četiri igrača mogu da budu u grupi), ali igrači moraju da budu u istom timu, tj ne može igrač iz prvog tima da bude mentor U23 ili U19 (tj. ekvivalentima) !?! (teška glupost po meni, totalno su obesmislil tutoring time).
Može više od 4 igrača u grupu, a ne može manje od 3. I da, bilo bi bolje da mogu da se priključe i igrači iz u19 ekipe.
vladoju
Newgen
Поруке: 16
Придружен: 02 Окт 2016, 08:16
Место: Belgrade
Has thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од vladoju »

Ovo u svakom slučaju izgleda neuporedivo bolje nego FM 2018, za koji sada apsolutno mogu da kažem da je bio potpuni promašaj. Mnogo stvari je popravljeno i sada je to ponovo sasvim pristojna igrica. Ima i dalje mnogo stvari koje treba doterati, ali za sada ništa strašno.
Корисников грб
Hajdukovac
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 01 Окт 2018, 14:17
Место: Zadar
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Hajdukovac »

vladoju пише: 08 Нов 2018, 15:15 Ovo u svakom slučaju izgleda neuporedivo bolje nego FM 2018, za koji sada apsolutno mogu da kažem da je bio potpuni promašaj. Mnogo stvari je popravljeno i sada je to ponovo sasvim pristojna igrica. Ima i dalje mnogo stvari koje treba doterati, ali za sada ništa strašno.
također se slažen s tobom
nego zna li netko kako se ode postavljaju tekstovi a da ne moran odgovarati nekome

te zašto svi Brazilski klubovi imaju krive boje? Npr Flamengo je plavo-bili kad klikneš na njega..a u izborniku di su dresovi stoje normalne boje :nasty:
Ajmo bijeli aleeee
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Dr. Moo »

Zato sto nemaju licencu i moras da namestis 'fake file'



LINK:
viewtopic.php?f=437&t=14617
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Orthodox »

Слика[/center]

U Muzeju Raskida u Zagrebu, na jednoj polici našao se FM.

Devojka je objasnila do detalja da je prihvatila FM kao svakodnevni deo veze sa svojim dečkom. Veza je trajala 2 godine, isto koliko i raskid.

Evo njenog izložbenog materijala i poruke:

"Zašto prihvatamo situacije u životu za koje znamo da nam ne pristaju, situacije koje ne želimo? Zašto strast ima ukus kao ljubav? Ova igra simbolizuje sve što sam prihvatila kod dečka, iako mi je bilo nepodnošljivo. Naročito sve one noći koje je proveo klikćući mišem u našoj spavaćoj sobi, a zbog ćega ne bih mogla spavati, samo da bi on igrao tu igru...Naša veza potrajala je dve godine, a manje više, toliko nam je trebalo da prekinemo..."

Da li si ti sledeći? Da li ste vi sledeći?
Корисников грб
Hajdukovac
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 01 Окт 2018, 14:17
Место: Zadar
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Hajdukovac »

Instalirao sam sve ali jedino brazilski klubovi nemaju prave boje :gunman:
Ajmo bijeli aleeee
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од Ronin »

Jel postoji mogucnost da se poveca broj izmena u Premier Ligi sa 7 na 10 ili na bilo koji broj i kako? (preko editora ili nekog add-ona)
milos88nbg
Youth Team Coach
Поруке: 137
Придружен: 15 Нов 2010, 00:53
Место: nbg
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2019

Порука од milos88nbg »

ljudi moze pomoc...sta da radim kada pre nudjenja ugovora imam onaj deo sa obecanjima...npr desava se sledece
idem na suggest i on mi kaze sta zeli npr par stavki ali i dalje nemam opciju da predjem na ugovor nego stalno na suggest i posle drugog puta odustane od pregovaranja...citam sta trazi i npr vecu platu i ja to stavim u obecanje i stavim svaku stavku koja postoji ali dzabe ...ne otvara mi se uvek polje da idem dalje...nekada da se desava da imam odmah tu opciju
doduse provalio sam da je to prica sa igracima koji sumnjaju da bi dosli u moj klub...ali opet ako kaze da trazi platu,bolje trenere,odbranu i sve to stavim neda mi da idem dalje
Пошаљи Одговор

Повратак на “Opšta diskusija FM 2019”