Sve o Football Manager 2019

Opšta diskusija
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Neven »

Nadam se da će biti nekog uputstva za treninge...pa da ga sami pravimo.
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Ander »

neće beta da mi učita cutout facepack i grbove (mislim da su metalic logo). iste sam koristio na prethodnim FMovima i samo sam ih prebacio iz starog foldera u novi. da li za ovaj FM postoji neko dodatno podešavanje da bi se videli u igri?

Inače, igra radi odlično, i uopšte mi ne krešuje iako nemam baš mašinu da se podičim. Na prethodnim verzijama FM bilo je sporadičnih kreševa.
Корисников грб
ClaudioCaniggia
Youth Team Coach
Поруке: 79
Придружен: 17 Нов 2010, 15:14
Место: Buenos Aires
Been thanked: 5 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од ClaudioCaniggia »

Evo mene opet sa par zamerki i bagova. Vec je neko napisao, te precke i stative, kao da su od metar, posebno kad mi treba gol. Po utakmici pogodim 3-4 stative i precke. Druga stvar koja mi smeta su ti penali prilikom skoka. Od 10 penala 9 je posle vazdusnog duela.
A sad tri baga koja primetih. Prvi je, da Srdjanu Babicu u Zvezdi nije moguce ponuditi novi ugovor, iako je on u 100 posto vlasnistvu kluba. Drugi, ako se desi da se igrac povredi i vi ga zamenite, ne postoji mogucnost brze izmene formacije ili igrace, jer taj deo posivi i onda se mora uci u tactics da bi se igrac ili formacija zamenila.
U sezoni 2022/23 sam usao u Ligu sampiona i raspored je iz ne znam kog razloga jako cudan. Prva 3 kola igram u razmaku od 21 dana, a sa Borusijom igram 2 vezane.
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Neven »

ClaudioCaniggia пише: 24 Окт 2018, 14:47 Evo mene opet sa par zamerki i bagova. Vec je neko napisao, te precke i stative, kao da su od metar, posebno kad mi treba gol. Po utakmici pogodim 3-4 stative i precke. Druga stvar koja mi smeta su ti penali prilikom skoka. Od 10 penala 9 je posle vazdusnog duela.
A sad tri baga koja primetih. Prvi je, da Srdjanu Babicu u Zvezdi nije moguce ponuditi novi ugovor, iako je on u 100 posto vlasnistvu kluba. Drugi, ako se desi da se igrac povredi i vi ga zamenite, ne postoji mogucnost brze izmene formacije ili igrace, jer taj deo posivi i onda se mora uci u tactics da bi se igrac ili formacija zamenila.
U sezoni 2022/23 sam usao u Ligu sampiona i raspored je iz ne znam kog razloga jako cudan. Prva 3 kola igram u razmaku od 21 dana, a sa Borusijom igram 2 vezane.
Srđan Babić je u FM-u 75% vlasništvu nekog agenta. Za koliko si ga otkupio? Za LŠ jeste čudno...
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Корисников грб
ClaudioCaniggia
Youth Team Coach
Поруке: 79
Придружен: 17 Нов 2010, 15:14
Место: Buenos Aires
Been thanked: 5 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од ClaudioCaniggia »

Nisam ga otkupio, nisam ni video da je u necijem vlasnistvu, koliko znam Zvezda poseduje njegov kompletan ugovor. Al mi mozda info nije dobar.
Sad sam pogledao ceo raspored i ipak je neki bag u pitanju. Od 1 novembra do 31 decembra nemam nijednu utakmicu. Poslednju utakmicu grupne faze LS igracu u januaru. U prvom delu sezone, odigracu samo 14 kola. Bice veselo na prolece.
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Jackint »

Слика

tragikomedija
IN ARSENE WE TRUST!!!
rebbrash
Youth Team Coach
Поруке: 52
Придружен: 07 Јан 2011, 21:34
Место: Бијељина
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од rebbrash »

Jesu vratili 2D prikaz utakmice?
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Jackint »

ne
IN ARSENE WE TRUST!!!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Sloba »

rebbrash пише: 24 Окт 2018, 21:31 Jesu vratili 2D prikaz utakmice?
Šta fali 2D Classic? Ja ga koristim.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Orthodox »

80% igrača igra u 3D modu. Jbga. Prilagođavaju se tržištu.
Корисников грб
ClaudioCaniggia
Youth Team Coach
Поруке: 79
Придружен: 17 Нов 2010, 15:14
Место: Buenos Aires
Been thanked: 5 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од ClaudioCaniggia »

ClaudioCaniggia пише: 24 Окт 2018, 15:26 Nisam ga otkupio, nisam ni video da je u necijem vlasnistvu, koliko znam Zvezda poseduje njegov kompletan ugovor. Al mi mozda info nije dobar.
Sad sam pogledao ceo raspored i ipak je neki bag u pitanju. Od 1 novembra do 31 decembra nemam nijednu utakmicu. Poslednju utakmicu grupne faze LS igracu u januaru. U prvom delu sezone, odigracu samo 14 kola. Bice veselo na prolece.
Da odgovorim samom sebi. Ipak nije bag u pitanju , smetnuo sam sa uma da je SP u Kataru, to je razlog cudnog rasporeda.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од dark warrior™ »

ClaudioCaniggia пише: 25 Окт 2018, 09:03
ClaudioCaniggia пише: 24 Окт 2018, 15:26 Nisam ga otkupio, nisam ni video da je u necijem vlasnistvu, koliko znam Zvezda poseduje njegov kompletan ugovor. Al mi mozda info nije dobar.
Sad sam pogledao ceo raspored i ipak je neki bag u pitanju. Od 1 novembra do 31 decembra nemam nijednu utakmicu. Poslednju utakmicu grupne faze LS igracu u januaru. U prvom delu sezone, odigracu samo 14 kola. Bice veselo na prolece.
Da odgovorim samom sebi. Ipak nije bag u pitanju , smetnuo sam sa uma da je SP u Kataru, to je razlog cudnog rasporeda.
Koliko sezona odigra covece pa da ti se raspored izmeni zbog SP-a ?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Sloba »

Bag je i nekako će morati tu sezonu LŠ da prilagode SP u Kataru.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од dark warrior™ »

Bice to cudna sezona za igranje
Корисников грб
ClaudioCaniggia
Youth Team Coach
Поруке: 79
Придружен: 17 Нов 2010, 15:14
Место: Buenos Aires
Been thanked: 5 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од ClaudioCaniggia »

dark warrior™ пише: 25 Окт 2018, 09:54
ClaudioCaniggia пише: 25 Окт 2018, 09:03
ClaudioCaniggia пише: 24 Окт 2018, 15:26 Nisam ga otkupio, nisam ni video da je u necijem vlasnistvu, koliko znam Zvezda poseduje njegov kompletan ugovor. Al mi mozda info nije dobar.
Sad sam pogledao ceo raspored i ipak je neki bag u pitanju. Od 1 novembra do 31 decembra nemam nijednu utakmicu. Poslednju utakmicu grupne faze LS igracu u januaru. U prvom delu sezone, odigracu samo 14 kola. Bice veselo na prolece.
Da odgovorim samom sebi. Ipak nije bag u pitanju , smetnuo sam sa uma da je SP u Kataru, to je razlog cudnog rasporeda.
Koliko sezona odigra covece pa da ti se raspored izmeni zbog SP-a ?
Cetvrta sezona. Izmedju utakmica idem na go on holiday. U sustini iz nekog razloga je jedino moja grupa kaskala, ostale su manje vise vec bile zavrsene. Nasa liga se ne igra dva meseca, al se igra ceo januar, na svaka 3 dana, pa se propusteno nadoknadilo. Nastavak LS je normalno poceo 8 februara.
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Neven »

ClaudioCaniggia пише: 24 Окт 2018, 15:26 Nisam ga otkupio, nisam ni video da je u necijem vlasnistvu, koliko znam Zvezda poseduje njegov kompletan ugovor. Al mi mozda info nije dobar.
Sad sam pogledao ceo raspored i ipak je neki bag u pitanju. Od 1 novembra do 31 decembra nemam nijednu utakmicu. Poslednju utakmicu grupne faze LS igracu u januaru. U prvom delu sezone, odigracu samo 14 kola. Bice veselo na prolece.
Ne znam kako je u stvarnosti ali u fm-u je vlasnik agent. Nudio sam oko 1M za njega al nije pristao agent pa reko da vidim sa ostalima kava je situacija. :raper:
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од Sloba »

Neven пише: 24 Окт 2018, 13:47 Nadam se da će biti nekog uputstva za treninge...pa da ga sami pravimo.
Biće nekih vodiča za FM19. :cheers:
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од dark warrior™ »

Sloba пише: 25 Окт 2018, 12:26
Neven пише: 24 Окт 2018, 13:47 Nadam se da će biti nekog uputstva za treninge...pa da ga sami pravimo.
Biće nekih vodiča za FM19. :cheers:
Ja smenio da ja pravim treninge pa opet mi asistent praje trennige neznam gde je problem :cheers:
Корисников грб
ClaudioCaniggia
Youth Team Coach
Поруке: 79
Придружен: 17 Нов 2010, 15:14
Место: Buenos Aires
Been thanked: 5 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од ClaudioCaniggia »

Jel zna neko, gde mogu da pogledam kompletne mesecne troskove. Vidim samo zbirno , al ne vidim na sta je tacno otislo. IZ nekog razloga sam ostao bez 60 miliona funti, pa da vidim da mi nije mozda Terza napravio stadion za te pare.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Re: Prvi utisci o FM19?

Порука од dark warrior™ »

Ja jos iskreno nisam video gde se nalazi visina igraca a za finansijama pa jos manje malo me zbunjuje ovaj novi sistem ali snacicemo se ;)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Opšta diskusija FM 2019”