FM19 - Kako vam ide?

Opšta diskusija
Корисников грб
Lamin
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 19 Јун 2012, 23:06
Место: Beograd
Klub koji vodite: Randomica jbg :D
Formacija: 4-2-3-1
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Lamin »

Evo i od mene rezime sejva koji sam igrao od početka igranja 19 ice.

Prvo pa muško, Partizan...

Parizan 2018-2021
Počelo je turbulentno dosta klinaca sam forsirao najviše se istakli očekivano Šehović i Sveta Marković, uprava ih podelila Juveu za po 3-4 milke, popizdeo sam :lol: nakon toga finansije se stabilizovale skockala se ekipica i igrao se lep fudbal.
2018/19 Titula i osmina finala LE
2019/20 Titula i šesnaestina finala LE
2020/2021 Titula i grupna faza LŠ završili poslednji

Štutgart 2021-2024

Dolazi poziv od "Švaba" u pravom trenutku, zasitih se njiva lige i uprave, pa da se oprobam u Bundesligi. Po mom dolasku imam šta da vidim ekipa relativno ok al rezultati jezivi zakucani za dno tabele finansije u debelom minusu, sreća ostao je nekim čudom Pavard u ekipi pa sam lepo udario Bayern po novčaniku i vratio finansije na bolje staze. Prva sezona mučenička...igra toplo-hladno srećom pred kraj smo se stabilizovali i uzeli veliko 14-o mesto.

2022/23 Naredne sezone prodao još nepotrebnih igrača i doveo nekoliko vrhunskih klinaca Lucas Robertone, Jose Gonzalez, Lucas Haraslin...takođe videh pravi dijamant u omladinskoj školi, regen po imenu Mario Baumann. Čim je počela sezona bila je to druga priča...gazili smo sve po redu...bili prvi u nekom trenutku...posle je zbog slabe rotacije došlo do zamora i pada u formi ali smo i pored toga uspeli da opstanemo i uzmemo veliko 6-o mesto i obezbedimo LE.

2023/24 Cilj produbljivanje rostera i veće forsiranje klinaca koji su se već sjajno razvijali. Početak sezone besprekoran osam kola osam pobeda, šetnja kroz grupu LE, nastavilo se tako i na proleće, gorepomenuti Baumann eksplodirao Gonzalez najbolji strelac lige sve kao podmazano...Na vrhu tabele samo mi i Bayern pretposlednje kolo duel sa bavarskim gigantom oni sa bodom prednosti u odnosu na nas. Ja već zadovoljan učinjenim opalih izrazito napadački stil, rekoh da se igramo malo kad ono...2-4 u sred Minhena a mogli su da prime još 2-3 sigurno...nevera...poslednje kolo overavanje titule protiv Verdera i ludilo može da počne. Otvoren autobus, konfete, stotine hiljada pijanih nemaca...šalim se samo sam ja skakao po sobi :winner: Nakon toga osvojili smo i kup i užitak je bio potpun. Finansije sjajne ekipa zategnuta ja prezadovoljan.

Mančester Siti 2024-2025

U sred leta stiže poziv od gospodina El Mubaraka...trljam oči, ne verujem...ajmo.

Izvanredna ekipa...strašni igrači na svim pozicijama ali većina ili hoće da ide ili je nezadovoljna nečim. Bacim se ja na posao zakrpim jednu rupu puknu dve nove i tako u krug, forsiram ja svoj stil prodao matore forsiram klince još hoću da se napravim pametan da probijem što više engleskih igrača...epilog u martu mi gorepomenuti gospodin uručuje otkaz...a bili smo treći u tom trenutku, izgleda da iz nekog razloga za u tom trenutku prvaka evrope i trostrukog uzastopnok prvaka Engleske to nije bilo zadovoljavajuće...šta znaju Arapi

Sporting CP 2025-2028

2025/26 Nakon male blamaže ali i velikog iskustva odlučih da presaberem opcije. Nakon mora ponuda...Dortmund, Njukasl, Sevilja, Napoli, Roma...odlučih se za Lisabon, dobra ekipa dosta mladih igrača aktuelni šampioni.
Prva sezona protiče u doteravanju ekipe po mojoj meri...dosta već dobrih klinaca u klubu kao i par veterana. Namestio krenuo...klimav početak savršen kraj...titula 5 poena ispred veoma jake u tom trenutku Benfike, što se tiče evrope poraz u 1/8/ finala poraz u finalu kupa od Brage na penale.

2026/27 Moja omiljena druga sezona u klubu...tad uglavnom namestim sve i već znam na koga mogu da računam. Liga šetnja do titule osvajanje kupa (Taca Portugal) onaj drugi izgubih u finalu od Porta. LŠ prolaz u četvrtfinale i poraz od sjajnog Liona koji je dogurao do finala i poraza od Sitija...onih mojih godinu dana tamo im daje plodove

2027/28 Produbljivanje rostera jačanje ekipe...ništa mnogo 2 odlazaka 3 dolaska regeni Petrović(cro), Panić (srb) i Bosanac(srb) prave razliku uz sjajnog Augusta Ntyamba deteta Sportinga. Titula uz malo drame na kraju ipak obezbeđena, poraz u finalima oba kupa. Braga je bila dželat u oba. LŠ opet 1/4 finala ali sada protiv Sitija, sjajna prilika da pokažem da su pogrešili kad su me se otarasili. Rapsodija u Lisabonu, talentovana mlađarija razbila aktuelne prvake...neverovatnih 6-2. Ide revanš plašim se da me igra ne namagarči :D, čuvamo rezultat dobro se branimo, penal negde oko 43 eg minuta...1-0...aj neće valjda. Kraj meča 4-0 za "Građane" a meni i ekipi šamarčina i karta kući.

Juventus 2028/2030

Odlučim ja da je vreme da odem, klub finansijski sjajno igrački još bolje, terajte dalje pokazah vam put :winner: Sijaset ponuda ja se odlučio za "staru damu", lepe emocije me vežu još iz prošlog FM-a. A kod "dame" raspad sistema, tri godine bez titule dve bez LŠ, nasledio sam velikog Điđija na klupi.

2028/2029 Ajmo jovo nanovo, meri, seci, čupaj, lepi. Lepo sam odradio te krojačke radove i krenula "dama" da liči na sebe. U ligi poraz od Intera u poslednjem kolu tada direktnog konkurenta nas je lišio titule ali dao nadu da se vraćamo, u kupu presudio Kjevo u četvrtfinalu pa ti trenerčino nastavi da rotiraš klince u kupu. LE poraz u 1/8 finala od "onog" sjajnog Liona...odučiše nas momci, bilo je što bi se reklo 7-4 on aggregate. Lionu opet poraz u finalu ovoga puta od Barse a meni opomena da još ima da se uči.

2029/2030 Minimalne promene u timu, štekanje para za buduće sezone. Liga sjajna sve do pred kraj kad su nas 2 remija i 3 poraza u poslednjih 5 kola koštala titule...izgoreo sam ko licna :rulet: U kupu smo takođe dobili šamarčinu poraz od Napolija na penale nakon 2-0 za nas na poluvremenu opet sam izgoreo ko licna. LŠ dobismo Liverpul u 1/4 finalu posle neviđene drame 6:6 ukupno i na penale odosmo u polufinale. A tamo niko drugi nego Lion...reko e sad ste moji, znam za jadac korigujem malo taktiku i nabrijan čekam stare prijatelje. U Torinu 2:2 poveli su, mi ih okrenuli a onda je usledila raketa sa 30 metara nekog ridžena kome ne znam ni ime...ruku na srce imao je jezivo dobre ocene. Na Žerlanu druga priča, napadamo mi od starta, povedemo i onda kreće pakao, penal za Lion i 1:1 nedugo zatim crveni karton i 2:1 do poluvremena. Kud ću šta ću nema nazad...napred pa šta Bog da. Bog nije dao ništa a Lion je dao još 2 komada i poslao Juve kući a moj sejv kako će se ispostaviti u istoriju. Lion je kasnije postao prvak evrope a ja sam posle svih ovih događaja batalio FM na 4 meseca. Posle nije bilo to to pa sam završio sejv.

To bi bilo to od mene, kad se sve sabere nije loša karijerica, bilo je tu i uspona i padova, ali sve u svemu kvalitetno provedeno vreme uz predivnu igru koju svi volimo.

Živi bili

PS: Spavaš li mirno Olipiče iz Liona :xD:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Orthodox »

Sezona 22/23, konačno sam sastavio tim većinski od igrača poniklih u klubu i klinci su počeli da igraju brutalno dobro. Ne samo da imam veliki posed lopte nego imam i gol mašinu u ekipi, Stojanovića.
Слика
Mali bode skoro gol po utakmici u proseku. Bruka kako se kreće po terenu i koliko je brz.

Elem, konačno se borim za Evropu, para nema, plate nema ali jbga, kruševačke bebe plešu po terenu iz čiste ljubavi prema igri i klubu.
Слика

Baš sam zadovoljan. Plan je u godinu dve imam kompletan tim sastavljen samo od igrača iz kluba, pa da vidimo gde smo šta smo. Kad završim sezonu, predstaviću decu koju imam detaljnije.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Orthodox »

Ne sećam se da sam u životu dobio boljeg klinca u youth intake od ovog malog sa problematičnim prezimenom.
Слика
Grégory Coupet
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 03 Окт 2019, 03:47
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-3-3
Mood:
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Grégory Coupet »

Odvratno mi ide zadnjih par utakmica. Izgleda da kompjuter provalio kako igram pa me kontrira :lol:
Vulicevic mi ima poremecaj licnosti i iako mu je na shoot less, on tripuje Roberta Carlosa pa sutira sa 50 metara. :nervous:
I napadaci mi zatajili, mislim da mi je centarfor samo jednom za celu sezonu dao gol, i to u prvom kolu kvalifikacija za LE :waller:
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Filip991 »

Jel si budžio nešto fotke regena?
deluju realnije nekako
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Orthodox »

Filip991 пише: 04 Окт 2019, 14:20 Jel si budžio nešto fotke regena?
deluju realnije nekako
Da. Ima na forumu tema odavno za regene koju sam postavio ali je ostala nezapažena. Možda ću za FM 20 izbaciti neki regen facepack. Volim da imam te dobre klince sredjene potpuno. Ove default face regena su odvratne.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од dramit »

Orthodox пише: 04 Окт 2019, 02:42 Ne sećam se da sam u životu dobio boljeg klinca u youth intake od ovog malog sa problematičnim prezimenom.
Hahaha.. e Mandiću, kako se FM posprdao sa tobom! Ovo je surovo smešno!
Čoveče, kao da te neko iz research team-a skautuje i zna ko ti je slaba tačka.
Pa ti izbaci najboljeg regena ikada sa takvim prezimenom.. haha
Sigurno je neki bata Gašin bratanac/sestrić.. ko zna, možda sin.. progurao ga preko veze uz pomoć vrhovnog vođe!
čoveče, evo smejem se već 5 minuta. sry
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Orthodox »

dramit пише: 10 Окт 2019, 21:04
Orthodox пише: 04 Окт 2019, 02:42 Ne sećam se da sam u životu dobio boljeg klinca u youth intake od ovog malog sa problematičnim prezimenom.
Hahaha.. e Mandiću, kako se FM posprdao sa tobom! Ovo je surovo smešno!
Čoveče, kao da te neko iz research team-a skautuje i zna ko ti je slaba tačka.
Pa ti izbaci najboljeg regena ikada sa takvim prezimenom.. haha
Sigurno je neki bata Gašin bratanac/sestrić.. ko zna, možda sin.. progurao ga preko veze uz pomoć vrhovnog vođe!
čoveče, evo smejem se već 5 minuta. sry
Pa realno je tako. U neverici sam bio kad sam video. Sex :raper:
Grégory Coupet
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 03 Окт 2019, 03:47
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-3-3
Mood:
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Grégory Coupet »

Kako vam se cini?

Слика
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од dramit »

Grégory Coupet пише: 11 Окт 2019, 13:14 Kako vam se cini?
Obećavajuće. Može da izraste u dobrog centarfora, već sad je ok za našu ligu.
Gledaj da ima tutora.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Orthodox »

Слика
Polusezona, sve tremu imam.

Prodao sam dva klinca za dobru lovu, ja u Napretku godinama nisam imao transfere od preko 5 miliona,sad sam boga mi odlican posao uradio medjutim, zao mi sto sam prodao ovu gol masinu, ocu da crknem. Tesi me jedino sto mislim da bi ga uprava svakako prodala sa mnom ili bez mene, svejedno. A kakav je to car i kakve golove daje raznovrsne...ju ju ju. Sram ga bilo.
Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FM19 - Kako vam ide?

Порука од Orthodox »

ni ove sezone nisam osvojio titulu sa Napretkom. Bravo Mandiću. Neam pojma.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Opšta diskusija FM 2019”