Prvi utisci o FM19?

Opšta diskusija i sve o novom serijalu FM19
Odgovori
Korisnikov avatar
maxim_tsigalko
First Team Coach
Pridružio se: 03 Nov 2013, 13:35
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times
Status: OffLine

Prvi utisci o FM19?

Post od maxim_tsigalko » 18 Nov 2018, 10:11

Potpuno se slažem sa momaoo-om najgori ME, podvlačim najgori ME!!!
Nema svrhe igrati FM, jer se nije skoro dogodilo da prvih 20 dana ubiju volju za igrom velikom broju ljudi (da ne kažem većini), ali bravo SI i u tome ste uspeli!
Pitam se da li na zvaničnom sajtu tj forumu odgovaraju ljudima na kritike što se ME tiče ili ih boli prangija!?

daniloviccc
First Team Coach
Pridružio se: 22 Jul 2011, 13:56
Been thanked: 3 times

Prvi utisci o FM19?

Post od daniloviccc » 18 Nov 2018, 19:07

jel moguce napraviti preokret u ovom menadzeru, ne pamtim da sam preokrenuo kad gubim, niti da sam izgubio kad povedem

daniloviccc
First Team Coach

Prvi utisci o FM19?

Post od daniloviccc » 18 Nov 2018, 19:17

kakvi su to mentoli J***m mu mater da uniste igru, i da je duplo gora nego na beti,, svaki prekid pola gola..jebi ga, ovo je terorisanje...

dubaRA7
Newgen
Pridružio se: 20 Avg 2016, 01:24
Has thanked: 18 times
Been thanked: 4 times

Prvi utisci o FM19?

Post od dubaRA7 » 18 Nov 2018, 19:32

pfcnenad93 napisao:
16 Nov 2018, 23:48
Za ljude koji imaju problema sa realizacijom... probajte da malo vise cackate oko treninga i da vezbate 'Chance Creation' i 'Chance Conversion'. Od kada sam poceo da menjam raspored treninga, napadaci su mi procvetali. Do sada mi je asistent vodio treninge, a on je defanzivno orijentisan i nigde nije ubacivao ovo za stvaranje i realizaciju sansi.

Ovo mi je jedan od custom nedeljnih raspored treninga koje koristim:

Slika
iskreno nema to veze sa tim, sa ovim treninzima oni samo vezbaju atribute , nece oni magicno da postizu golove od toga.... imam Fiete Arpa u Frankfurtu lik ima 18.4 za finishing, 16 tehniku, 15 composure i lik je dao jedan gol 1 v 1 od 8 situacija. Pogledao sam malo statistiku po zavrsetku sezone moj tim ima 9% conversion rate, bajern je najbolji sa 13%. U stvarnom zivotu na kraju prosle sezone Bajern je imao 20% a Frankfurt 14%. To uopste nije mala razlika, iskreno ako poprave conversion rate a smanje malo golove iz prekida bice to super.

daniloviccc
First Team Coach

Prvi utisci o FM19?

Post od daniloviccc » 18 Nov 2018, 22:35

Sta bi ste rekli da u FM vodite Belgiju, povedete sa 2 0 i posle toga primite 5 komada od Svajcarske, umalo 6 :D Brisao bi se FM, a evo dogodilo se upravo ahah

Korisnikov avatar
Набеђен
First Team Coach
Pridružio se: 24 Okt 2010, 18:11
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-1-5-1
Mood:
Has thanked: 12 times

Prvi utisci o FM19?

Post od Набеђен » 19 Nov 2018, 00:00

Нема нам друге него чекати отприлике половину децембра, тада отприлике избацују већи апдејт у годинама уназад.

daniloviccc
First Team Coach

Prvi utisci o FM19?

Post od daniloviccc » 21 Nov 2018, 19:41

Pisao sam i na drugoj temi, ali mozda je ovo pravo mesto.Prilikom sejvovanja igre, doslo je do kocenja, nakon gasenja fm,i ponovnog ulaska taj sejv vise ne moze da se loaduje, krene i pise cant load.Laptop mi je prikazivao nesto oko baterije, i realno radio sporije, kada sam izvadio bateriju, laptop radi perfektno, ali sejv i dalje nece da se ocita, kao da je unisten, da li je to moguce?jeste da sam ucitavao 100 000 igraca, ali to uvek radim i to sam prelazio po 20 sezona bez problema, ovo je na kraju prve, POMOC

Spaske94
Newgen
Pridružio se: 16 Nov 2018, 23:04
Klub koji vodite: Man Utd, Napredak
Formacija: 4-4-1-1
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Prvi utisci o FM19?

Post od Spaske94 » 29 Nov 2018, 18:40

Jel se samo meni desava da se ovi svetski klubovi raspadaju na ovom Fm-u ? Barsa stalno ispada u Ligi sampiona u grupi a dovode jaka pojacanja, Bajern takodje, Siti se bori za opstanak, Juventus djonja na sredini tabele evo vec 25 kola. Mislim smesno ako cemo realno.

Korisnikov avatar
dzoni91
First Team Coach
Pridružio se: 23 Nov 2010, 20:24
Klub koji vodite: Panathinaikos AO
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 17 times
Been thanked: 18 times

Prvi utisci o FM19?

Post od dzoni91 » 30 Nov 2018, 01:19

Spaske94 napisao:
29 Nov 2018, 18:40
Jel se samo meni desava da se ovi svetski klubovi raspadaju na ovom Fm-u ? Barsa stalno ispada u Ligi sampiona u grupi a dovode jaka pojacanja, Bajern takodje, Siti se bori za opstanak, Juventus djonja na sredini tabele evo vec 25 kola. Mislim smesno ako cemo realno.
Da i kod mene je isto, Bajern ove sezone nije uspeo da prodje ffp za ligu evrope a vec par sezona nisu videli ls, barsa vec tri puta ispala u grupnoj fazi ls, siti menja trenere kao lud, a juventus nisam pratio.

Korisnikov avatar
delboy
Assistant Manager
Pridružio se: 14 Jan 2011, 16:18
Been thanked: 1 time

Prvi utisci o FM19?

Post od delboy » 06 Dec 2018, 08:01

Vracanje na FM 18 jbg. Iovako ga nisam dugo igrao. Definitivno se ne isplati igrati ovu igru pre februara. Takodje ne vredi ni 5 evra igra. Sva sreca pa ne bacam pare na ovo djubre vec dve godine. Ne bih da omalovazavam ovaj sajt i ljude koji daju sve od sebe, ali Majls i ekipa vec godinama seru po nama. Ako treba, svake godine cu igrati fm sa godinom zakasnjenja (u slucaju da piraterija zakaze na toliko). Samo da napomenem, ne pisem ovo iz besa jer imam lose rezultate, bas naprotiv, imam fine rezultate.
Hteo bih da dodam, problem koji se desava u svakom FM-u - ako imate solidnu ekipu i igrate protiv malo jace ekipe, odjednom vas igrac koji ima passing 18 nije sposoban da doda loptu u noge. I mnogo stvari pored toga. Pogotovo na ovom FM-u.

Korisnikov avatar
maxim_tsigalko
First Team Coach

Prvi utisci o FM19?

Post od maxim_tsigalko » 07 Dec 2018, 22:31

Ovaj ME izluđuje, ne sećam se ovakvog sr.nja u skorije vreme!!!
Pa ovo nije bilo zadnjih 5 godina, da li je moguće da četvorica igrača jure protivnika i ostavljaju prostor protivniku!?
Ovo nema ni u međuopštinskim ligama!

Odjebi FM19 i svi vi iz SI!
Kad bih dobio loto sedmicu da odem u SI i da im se za ceo dobitak najeb.m majke!

Slika
Poslednja izmena od maxim_tsigalko u 07 Dec 2018, 23:00, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Pridružio se: 23 Okt 2010, 23:36
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 51 time
Been thanked: 100 times
Kontakt:

Prvi utisci o FM19?

Post od Orthodox » 07 Dec 2018, 22:35

Baš bruka. Jebo ih pas kad mogu da izbace igru goru nego prethodne godine. Ovo ni kod mene u FK Parunovcu ne može da se desi. S razlogom se pizdi.

goooool
Newgen
Pridružio se: 29 Avg 2017, 11:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Prvi utisci o FM19?

Post od goooool » 07 Dec 2018, 23:03

dzoni91 napisao:
30 Nov 2018, 01:19
Spaske94 napisao:
Da i kod mene je isto, Bajern ove sezone nije uspeo da prodje ffp za ligu evrope a vec par sezona nisu videli ls, barsa vec tri puta ispala u grupnoj fazi ls, siti menja trenere kao lud, a juventus nisam pratio.

Ja nisam primetio nista slicno...kod mene stanje redovno:
Slika
Slika
Slika
Slika

Korisnikov avatar
dzoni91
First Team Coach
Pridružio se: 23 Nov 2010, 20:24
Klub koji vodite: Panathinaikos AO
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 17 times
Been thanked: 18 times

Prvi utisci o FM19?

Post od dzoni91 » 08 Dec 2018, 00:26

goooool napisao:
07 Dec 2018, 23:03
dzoni91 napisao:
30 Nov 2018, 01:19
Spaske94 napisao:

Ja nisam primetio nista slicno...kod mene stanje redovno:
Slika
Slika
Slika
Slika
Jbg razliciti sejvovi svasta se desava sto je i dobro naravno.

Evo sada sam vodio Inter, Juventus je bio 6. i to jedva :zelenko:

Korisnikov avatar
dark warrior™
Global Moderator
Pridružio se: 30 Sep 2011, 06:36
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Been thanked: 33 times

Prvi utisci o FM19?

Post od dark warrior™ » 08 Dec 2018, 09:33

Kod mene je prvu sezonu Internazionale de Milano osvoijo Lige Sampiona sta ces dalje :xD:

dubaRA7
Newgen

Prvi utisci o FM19?

Post od dubaRA7 » 09 Dec 2018, 14:35

maxim_tsigalko napisao:
07 Dec 2018, 22:31
Pa ovo nije bilo zadnjih 5 godina, da li je moguće da četvorica igrača jure protivnika i ostavljaju prostor protivniku!?

Kad bih dobio loto sedmicu da odem u SI i da im se za ceo dobitak najeb.m majke!

Slika
Je l' ti upaljena instrukcija Counter-Press? Ovaj primer sto si poslao se meni stalno desava kada koristim ovu instrukciju ona definitivno ne radi kako treba ali bez nje je mnogo bolje.
dark warrior™ napisao:
08 Dec 2018, 09:33
Kod mene je prvu sezonu Internazionale de Milano osvoijo Lige Sampiona sta ces dalje :xD:
Iskreno po meni to nije čudno uopšte, na FM Inter ima stvarno moćnu ekipu, vrhunske štopere, sredina i napadače.

Korisnikov avatar
dark warrior™
Global Moderator
Pridružio se: 30 Sep 2011, 06:36
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Been thanked: 33 times

Prvi utisci o FM19?

Post od dark warrior™ » 09 Dec 2018, 14:51

Ma sta znam evo sad na 19.1.5 ja imam velike probleme u realizaciju golova nemam problema sa odpranom primim recimo 1 il 0 golova al nemozes mi reci da je normalno da imas recimo 20-30 suteva 10 u ramke gola a da nemozes da dajes nijedan :noway:

Korisnikov avatar
maxim_tsigalko
First Team Coach

Prvi utisci o FM19?

Post od maxim_tsigalko » 09 Dec 2018, 18:36

dubaRA7 napisao:
09 Dec 2018, 14:35
maxim_tsigalko napisao:

Slika
Je l' ti upaljena instrukcija Counter-Press? Ovaj primer sto si poslao se meni stalno desava kada koristim ovu instrukciju ona definitivno ne radi kako treba ali bez nje je mnogo bolje.
dark warrior™ napisao:
Iskreno po meni to nije čudno uopšte, na FM Inter ima stvarno moćnu ekipu, vrhunske štopere, sredina i napadače.
Jeste, uključen je counter-press. Kod mene lepo radi kada se pritiska zadnja linija tima protivnika, ali ako ovako utiče na moju zadnju liniju onda je ovo očajno. Konkretno kod ovog gola nisam loptu izgubio pa da su uradili presing već je bila kontra, ali suludo su reagovali.

dubaRA7
Newgen

Prvi utisci o FM19?

Post od dubaRA7 » 09 Dec 2018, 21:39

maxim_tsigalko napisao:
09 Dec 2018, 18:36
dubaRA7 napisao:
09 Dec 2018, 14:35
maxim_tsigalko napisao:

Slika
dark warrior™ napisao:
Jeste, uključen je counter-press. Kod mene lepo radi kada se pritiska zadnja linija tima protivnika, ali ako ovako utiče na moju zadnju liniju onda je ovo očajno. Konkretno kod ovog gola nisam loptu izgubio pa da su uradili presing već je bila kontra, ali suludo su reagovali.
da jesu, zato sam i rekao da bas zbog ovih situacija koje su prečeste counter-press instrukcija ne radi kako treba, jer cesto stoperi i bekovi jure napadaca/krilo i onda ostave ogroman prostor, nadam se da ce popraviti ovo SI u nekom od narednih patch-ova.

Odgovori

Povratak na “Football Manager 2019”