FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Kreiramo bazu Srbije i Crne Gore za FM22. Ocene igrača, transferi, predlozi i kritike.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од dukiss »

Callejon пише: 19 Нов 2020, 17:00 To sa PA je dosta osetljivo, i treba dobro analizirati svakog mladog igrača pre nego što se ustanovi.
To je tačno, zato je i potrebno da se u ranom uzrastu daju minus potenciali kao raspon, jer je neizvesno kako će ta deca na kraju da završe, previše je kockica koje moraju da se slože... Potencijal se fiksira tek sa oko 21, a naši najveći talenti tada već nisu kod nas.

Opasne su i te liste Top 50, Top 60, 100, ima ih u raznim izdanjima, ponekad ih sastavljaju i agenti, tako da je najbolje da se veruje onome ko pomno prati mlađe kategorije...
Nikola F.M 87
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 15 Дец 2010, 01:33
Место: Niš
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од Nikola F.M 87 »

Nikola Sukacev 62160191 je igrac Metalca ,nije na pozajmici,Aleksandar Jovic 143519 je u Kopru asistent Petricu,nije u Vozdovcu.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од dukiss »

Baza za konačnu verziju je zaključana. Ne znam šta je tačno od korekcija ušlo u konačni presek, videćemo kada se pojavi uskoro, ali svakako hvala svima na pomoći.

Ono što nije ušlo je ubeleženo u samu bazu i pojaviće se sa zimskom zakrpom (ne znam hoće li biti data apdejtova ranije od toga).

Ono što bi takođe trebalo da se desi u pripremi za patch jeste unošenje naših slova svim našim igračima i klubovima.

Pozdrav!
merengue
Youth Team Coach
Поруке: 117
Придружен: 15 Мар 2011, 21:28
Место: Lübeck
Has thanked: 42 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од merengue »

Pozdrav svima. Kada se može očekivati ovaj dodatak? Hvala.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од dukiss »

merengue пише: 25 Нов 2020, 11:06 Pozdrav svima. Kada se može očekivati ovaj dodatak? Hvala.
Ove promene iz prepiske iznad su gotovo sve ušle u konačnu verziju igre.

Ostale ispravke, kao i imena sa dijakritikama možemo da očekujemo u zimskoj zakrpi, koja obično biva nakon završetka zimskog prelaznog roka.
Nikollica
Newgen
Поруке: 21
Придружен: 25 Јан 2017, 03:14
Место: Kraljevo
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од Nikollica »

Mala ispravka je Milutin Vidosavljevic iz Cukarickog koji je izrazito levonog i igra AMR primarno, nije spic. Moze oba krila ili iza napadaca ali vise igra na kontra strani sa ulascima unutra.
I jos jedna ispravka se tice trenerskog kadra Vozdovca ako zelite, nije krucijalno. Jovic nije vise u prvom timu, braca Kovacevic su sada u mladjim kategorijama Radnickog sa Novog Beograda, a youth coach je Goran Dragovic(UEFA B) koji je ovde jos uvek igrac u Heroj Poletu, Milos Sorak(UEFA B) je takodje youth coach, na prethodnoj verziji je bio igrac-trener u Zvezdi MML, i moja malenkost, Nikola Pavlovic(UEFA A), nije me dosad bilo na prethodnim verzijama, ali sam youth coach u Vozdovcu, 27 godina. :xD:
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од dukiss »

Nikollica пише: 26 Нов 2020, 15:59 i moja malenkost, Nikola Pavlovic(UEFA A), nije me dosad bilo na prethodnim verzijama, ali sam youth coach u Vozdovcu, 27 godina. :xD:
U tom slučaju, značilo bi da imamo datum i mesto rođenja i prethodne poslove... da profil bude potpuniji. Hvala!
Nikollica
Newgen
Поруке: 21
Придружен: 25 Јан 2017, 03:14
Место: Kraljevo
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од Nikollica »

Ime i prezime: Nikola Pavlović
Datum rođenja: 2.3.1993.
Mesto rođenja: Kraljevo
Prethodni poslovi: Radnik Ušće(prvi klub Dragana Mladenovića, Zona, period od 2014-2017), Škola fudbala Mondial Beograd(mada ne znam kako bi se navelo to, kao i praksa u Crvenoj zvezdi gde nisam bio zvanicno zaposlen), i od juna 2019. do danas sam trener u mlađim kategorijama FK Voždovac.
Hvala unapred!
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од dukiss »

Hvala lepo! Sređeno. Nikola Pavlović ID: 2000067863
Nikola F.M 87
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 15 Дец 2010, 01:33
Место: Niš
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од Nikola F.M 87 »

Nemanja Tubic 5766368 zavrsio karijeru
Jamie Vardy
First Team Coach
Поруке: 200
Придружен: 14 Нов 2014, 12:25
Место: Loznica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 35 times
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од Jamie Vardy »

Zašto srpski klubovi mogu da igraju protiv kluba sa Kosova i Metohije????? U drugoj sezoni u drugom kolu kvalifikacija za Konferencijsku ligu, izvucen je par Partizan - Gnjilane... Original igra, bez ikakvog dodatka.
Причаће ти да се она гаси, ти што никад нису тако сјали.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од dukiss »

Jamie Vardy пише: 09 Дец 2020, 12:18 Zašto srpski klubovi mogu da igraju protiv kluba sa Kosova i Metohije????? U drugoj sezoni u drugom kolu kvalifikacija za Konferencijsku ligu, izvucen je par Partizan - Gnjilane... Original igra, bez ikakvog dodatka.
Verovatno se radi o bagu, prijaviću...
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од Baja »

Nikollica пише: 26 Нов 2020, 15:59 Mala ispravka je Milutin Vidosavljevic iz Cukarickog koji je izrazito levonog i igra AMR primarno, nije spic. Moze oba krila ili iza napadaca ali vise igra na kontra strani sa ulascima unutra.
I jos jedna ispravka se tice trenerskog kadra Vozdovca ako zelite, nije krucijalno. Jovic nije vise u prvom timu, braca Kovacevic su sada u mladjim kategorijama Radnickog sa Novog Beograda, a youth coach je Goran Dragovic(UEFA B) koji je ovde jos uvek igrac u Heroj Poletu, Milos Sorak(UEFA B) je takodje youth coach, na prethodnoj verziji je bio igrac-trener u Zvezdi MML, i moja malenkost, Nikola Pavlovic(UEFA A), nije me dosad bilo na prethodnim verzijama, ali sam youth coach u Vozdovcu, 27 godina. :xD:
Braca Kovacevic su Srdjan i Vladimir,blizanci,sredjeno.A reci mi sta je sa Goranom,bivsi igrac Zemuna,bio u strucnom stabu sa Zmukicem,vodio kadete,je l on i dalje u Vozdovcu,i ako nije da li mozda imas info gde je.Takodje,ako bi mogao da se raspitas za datum rodjenja Slobe Zivojinovica?
Nikollica
Newgen
Поруке: 21
Придружен: 25 Јан 2017, 03:14
Место: Kraljevo
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од Nikollica »

Baja пише: 11 Дец 2020, 12:03
Nikollica пише: 26 Нов 2020, 15:59 Mala ispravka je Milutin Vidosavljevic iz Cukarickog koji je izrazito levonog i igra AMR primarno, nije spic. Moze oba krila ili iza napadaca ali vise igra na kontra strani sa ulascima unutra.
I jos jedna ispravka se tice trenerskog kadra Vozdovca ako zelite, nije krucijalno. Jovic nije vise u prvom timu, braca Kovacevic su sada u mladjim kategorijama Radnickog sa Novog Beograda, a youth coach je Goran Dragovic(UEFA B) koji je ovde jos uvek igrac u Heroj Poletu, Milos Sorak(UEFA B) je takodje youth coach, na prethodnoj verziji je bio igrac-trener u Zvezdi MML, i moja malenkost, Nikola Pavlovic(UEFA A), nije me dosad bilo na prethodnim verzijama, ali sam youth coach u Vozdovcu, 27 godina. :xD:
Braca Kovacevic su Srdjan i Vladimir,blizanci,sredjeno.A reci mi sta je sa Goranom,bivsi igrac Zemuna,bio u strucnom stabu sa Zmukicem,vodio kadete,je l on i dalje u Vozdovcu,i ako nije da li mozda imas info gde je.Takodje,ako bi mogao da se raspitas za datum rodjenja Slobe Zivojinovica?
Taj Goran mi nije poznat, nije vise u klubu, ako bi mi rekao prezime mozda bih znao. Kadete vodi Ivan Tasic. A Sloba je 1991. godiste, cini mi se 28.maj...
MijatSM
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 05 Авг 2011, 13:11
Место: Srbija
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од MijatSM »

Zbog čega u Partizanu nema Alekse Purića? U pitanju je jako talentovan štoper 2003. godište, koji je odigrao nekoliko pripremnih utakmica nedavno. Potpisao je i profesionalni ugovor sa klubom,

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... lac/368387
https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/32 ... c-pripreme
https://www.transfermarkt.com/aleksa-pu ... ler/699233
Корисников грб
Pavle Radojković
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 24 Феб 2021, 07:27
Место: Batajnica
Formacija: 4231/BSK 1925
Steam: PavleR13
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од Pavle Radojković »

Dobar dan, interesuje me da li dodajete mladje igrače (U19) u niže lige Srbije (Srpska liga Beograd me konkretno interesuje)? Igram FM od 2016. i ideja da budem u igrici mi je uvek bila mind blowing. Ja sam 2004. godište, igram poziciju štopera za BSK iz Batajnice (BSK 1925). U BSK-u sam od 2018.
Ime i prezime: Pavle Radojković
Datum rodjenja: 13.02.2004.
Klub: BSK 1925
Mesto rodjenja: Beograd
Pozicija: DC No-Nonsense Centre Back :)
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од Dimitrije08 »

Pavle Radojković пише: 24 Феб 2021, 07:47 Dobar dan, interesuje me da li dodajete mladje igrače (U19) u niže lige Srbije (Srpska liga Beograd me konkretno interesuje)? Igram FM od 2016. i ideja da budem u igrici mi je uvek bila mind blowing. Ja sam 2004. godište, igram poziciju štopera za BSK iz Batajnice (BSK 1925). U BSK-u sam od 2018.
Ime i prezime: Pavle Radojković
Datum rodjenja: 13.02.2004.
Klub: BSK 1925
Mesto rodjenja: Beograd
Pozicija: DC No-Nonsense Centre Back :)
To mozes i ti sam da uradis preko fm editora.Mozes ti to da uradis ali ne postoji ni jedan patch u kome ima 3 liga srbije a da je ispravn.
Корисников грб
Pavle Radojković
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 24 Феб 2021, 07:27
Место: Batajnica
Formacija: 4231/BSK 1925
Steam: PavleR13
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од Pavle Radojković »

Da da, naravno da znam za fm editor, nego me je zanimalo da li/kad se ubacuju mladji igrači (U19) u niže lige (<Srpske lige), i uopšteno, ne samo za U19 igrače nego i za ostale. Nisam radio neki preveliki "research" na ovu temu, i uglavnom kad izađe novi FM samo pogledam moj klub (BSK 1925) od nižih liga, tako da je moguće da su Batajnički plavo-beli izuzetak. Hvala na odgovoru.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од Baja »

Nikollica пише: 22 Дец 2020, 14:07
Baja пише: 11 Дец 2020, 12:03
Nikollica пише: 26 Нов 2020, 15:59 Mala ispravka je Milutin Vidosavljevic iz Cukarickog koji je izrazito levonog i igra AMR primarno, nije spic. Moze oba krila ili iza napadaca ali vise igra na kontra strani sa ulascima unutra.
I jos jedna ispravka se tice trenerskog kadra Vozdovca ako zelite, nije krucijalno. Jovic nije vise u prvom timu, braca Kovacevic su sada u mladjim kategorijama Radnickog sa Novog Beograda, a youth coach je Goran Dragovic(UEFA B) koji je ovde jos uvek igrac u Heroj Poletu, Milos Sorak(UEFA B) je takodje youth coach, na prethodnoj verziji je bio igrac-trener u Zvezdi MML, i moja malenkost, Nikola Pavlovic(UEFA A), nije me dosad bilo na prethodnim verzijama, ali sam youth coach u Vozdovcu, 27 godina. :xD:
Braca Kovacevic su Srdjan i Vladimir,blizanci,sredjeno.A reci mi sta je sa Goranom,bivsi igrac Zemuna,bio u strucnom stabu sa Zmukicem,vodio kadete,je l on i dalje u Vozdovcu,i ako nije da li mozda imas info gde je.Takodje,ako bi mogao da se raspitas za datum rodjenja Slobe Zivojinovica?
Taj Goran mi nije poznat, nije vise u klubu, ako bi mi rekao prezime mozda bih znao. Kadete vodi Ivan Tasic. A Sloba je 1991. godiste, cini mi se 28.maj...
Pa Goran Kovačević,al evo nađoh informaciju na vašem sajtu,otišao je u Kinu.
https://fkvozdovac.rs/vesti/struka-za-ponos/
Hvala legendo!
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Re: FM21 - Ispravke i predlozi ocena

Порука од Baja »

Pavle Radojković пише: 24 Феб 2021, 07:47 Dobar dan, interesuje me da li dodajete mladje igrače (U19) u niže lige Srbije (Srpska liga Beograd me konkretno interesuje)? Igram FM od 2016. i ideja da budem u igrici mi je uvek bila mind blowing. Ja sam 2004. godište, igram poziciju štopera za BSK iz Batajnice (BSK 1925). U BSK-u sam od 2018.
Ime i prezime: Pavle Radojković
Datum rodjenja: 13.02.2004.
Klub: BSK 1925
Mesto rodjenja: Beograd
Pozicija: DC No-Nonsense Centre Back :)
Eto te na leto u FM22 :D
Закључано

Повратак на “FM24 Research”