Sergej Milinkovic Savic - gde i kako?

Deo foruma za taktike, treninge, savete , sisteme i dr.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Sergej Milinkovic Savic - gde i kako?

Порука од Filip991 »

Svi sad imaju svoje misljenje o ovom igraču posle SPa. Meni je sad još jasnije koliko je on zapravo kompleksan ali i komplikovan igrač za vođenje i da je u stvari Simone Inzagi vrhunski strateg jer mu je pronašao i poziciju i rolu i način igre, kako njega tako i saigrača, da on postane potencijalni jedan od najskupljih igrača sveta svih vremena.

Igrajući ovaj serijal FMa imao sam prilike da ga dovedem u svoj klub ali nikako nisam uspevao da mu pronadjem poyiciju na kojoj ce da dominira i da konstantno ima dobre utakmice i ocene. Čak sam pomislio da FM ima bag i da jedan MC/DM jednostavno mora da ima losije ocene (bio je jedan serijal kada su desni DC-ovi bili katastrofalni bez obzira da li je Maldini, Nesta ili Dudic).


Zanima me na kojoju poziciju ste vi stavljali SMSa i koju rolu i individualne instrukcije mu dali.


Pokusavao sam i sa Box to Box i DeepPlaymayker, pokusavao sam i sa ovom novom rolom Carrilero ali nista. Mozda mi se najblje pokzao kad sam ga spustio na zadnjeg veznog ali mu dao ulogu Segundo Volante.

P.S. pokusao sam da igram i sa reprezentacijom i isti problem. Po jednom kreiranju igre u reprezentaciji je igrao, spica valjda, i bio najbolji strelac kvalifikacija :haa: :headhurt:
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Jord4nnnn »

Dovodio sam Sergeja u Wolfsburg, igrao mi je Box to Box i bas se lepo pokazao.. Mozda je fora u tome sto sam ga upario sa Grujicem (AP) na MC poziciji :hoho:
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Filip991 пише:Po jednom kreiranju igre u reprezentaciji je igrao, spica valjda, i bio najbolji strelac kvalifikacija
To ne treba da cudi, decko ima sve ocene za TM-a, jace nego Mitrovic.

Milinkovic-Savic ti moze igrati bukvalno sta god pozelis, ima odlicne ocene za barem 10 rola po raznim centralnim pozicijama. Tako da u sustini sve zavisi od tebe kako ces da ga koristis. Ja ovakve "all around" igrace stalno rotiram, kako gde mi treba rotacija ili neko fali tako ja njih pomeram.
Pravda za 2D!
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Порука од Filip991 »

To je problm sto ima toliko dobre ocene za brdo pozicija i nikako ne uspevam da ga uklopim da mi konstantno igra dobro. Prosto mi je greota takvog ofanzivca stavljati na DLP, a ne mogu ni na APM jer igram sa njim iza spica. Jednosavan a zahtevan igrac :hoho:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i treninzi '18”