Football Manager Touch 2018 pomoc oko taktike

Deo foruma za taktike, treninge, savete , sisteme i dr.
dama84pk
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 31 Окт 2012, 16:06
Место: novi sad
Status: Није на вези

Football Manager Touch 2018 pomoc oko taktike

Порука од dama84pk »

ljudi pomozite znaci nista ne ide na ovom menadzeru kkoju god taktiku stavio podesio dobijem po 4 gola upoznat sam sa menadzerom dugo ga igram ali ovo je strasno ja neznam jel to neki bag inace igram sa vojvodinom
Корисников грб
Keot
Youth Team Coach
Поруке: 106
Придружен: 25 Јан 2012, 09:42
Место: Smed. Palanka
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Keot »

Daj sliku taktike koju kosristis. I da li koristis samo jednu taktiku ili vise ?
dama84pk
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 31 Окт 2012, 16:06
Место: novi sad
Status: Није на вези

Порука од dama84pk »

Evo matorii 4-2-3-1 ali control i fluid ne kako je na slici i sve golove priimam protivnik ispuca sa pola terena ili od svog gola i sve mi igrace kao prebaci i gol toliko sam prso da sam cak i skidao razne taktike sa neta uvek istooo

Слика
Последње учитавање од dama84pk дана 25 Јан 2018, 19:22, учитано 2 пута укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Igraj sa niskom ili normalnom linijom defanzive, ne idi presing na protivnika već stavi na sredinu, normalan pritisak i forsiraj kratke ili eventualno balanced pasove. Širina tima neka ti bude isto izbalansirana. Ja nešto slično igram ali ne uvek. Ovo se pokazuje kao najbolje uglavnom...

Koji si tim inače? Fluid retko koristim ali to je zato što smatram da sa slabijim timovima koje ja uzimam ne mogu tako da igram. Moraš i to da razmotriš. Pogotovo ne u početku kada tek preuzmeš tim.
Последње учитавање од Sloba дана 03 Феб 2018, 12:21, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i treninzi '18”