Balkanska (exyu) liga

Nove lige i ostali editor data i transfer dodaci
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Balkanska (exyu) liga

Порука од Duke »

Vidim da je u nekoj temi ispod, jedan kolega ceprkao nesto po editoru ali da liga nije bas igriva...

Meni je prvi put da radim u editoru, uspeo sam da otkljucam Jugoslaviju kao zemlju, ali nema je na izboru drzava za pocetak sejva, takodje ne mogu nigde ni ligu da ucitam ili nadjem.

Liga je napravljena u editoru, dodato 16 timova, ali nemam drugih opcija oko pravila lige, nagrada, kvalifikacija, imam ideju, imam sve, ali nemam znanja, pa ako bi neko umeo to bi bilo super. Znam da je Sloba ovih godina radio, ne znam da li ce i ove, pa ako ima neko voljan da pomogne, super.

Zamislio sam da liga sadrzi 16 timova (3 iz Srbije, Hrvatske, BiH i Slovenije i po 2 tima iz Crne Gore i Makedonije), bez plej ofa na kraju, znaci 30 utakmica i to je to. Dva prvoplasirana idu u kval. za LS, treci i cetvrti u LE i peti u LE(zavisi ko osvoji kup EXYU). Dva tima ispadaju direktno, treci odozdo ide u baraz sa trecim iz EXYU2 lige.

Srpska, hrvatska, crnogorska, makedonska i lige BiH i Slovenije se izbacuju iz igre, a ove EXYU lige da idu npr. do treceg ranga..mada osmislice se to vec. Ali reprezentacija Yugoslavije da ne postoji vec ove zadrzavaju svoje ime i igrace, dok ce se igraci u ligi smartati domacim.

I naravno trebala bi mi pomoc da sve ovo skockam, pitao sam mrek-a on covek ima obaveze i ne moze, tako da ako ima znalaca nek se jave ako su voljni...trebala bi mi i pomoc oko grafickog dizajna (Logo lige), a i izmene i ideje su dobrodosle
:)
Calm, concentrate
josko77
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 05 Нов 2016, 09:01
Место: Naklo
Klub koji vodite: Aberdeen
Formacija: 4-3-3 dm
Mood:
Status: Није на вези

Порука од josko77 »

pozdrav.reci mi kako ti je uspelo otklučat jugoslaviju?Ja sam kupio fm18 u steam ali nemam pojma gde i koji file sadrži države
vulesrdjan
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 11 Јун 2017, 14:13
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од vulesrdjan »

Pozdrav Momci,

ja sam po prvi put pokusao da napravim tu Jugoslovensku Ligu i uspelo mi je (koliko toliko) da napravim Ligu da lici na nesto. Jedino sto nisam mogao da uredim to su Kvalifikacije za Evropu sto znaci da ostaju pravila od Jelen Super Lige (mislim da bi trebalo samo da se promeni u igrici iz godine u godinu) i termini kada se igraju utakmice. Hteo sam da napravim da se igra petkom uvece, subotom 2 termina i par utakmica nedeljom ali jednostavno ne mogu tako da namestim na editoru tako da se vecina utakmica igra subotom u 15:00 i nekad se igra i nedeljom.
Napravio sam SuperLigu 18 timova, PrvuLigu 20 timova, DruguLigu 20 timova kao i kup marsala tita i superkup jugoslavije. Imam i par Screenshotova samo ne znam kako da ih postavim da vidite :D :D
Mogao bi i Editor File staviti pa nek proba ko hoce. Naravno svaku "gresku" koju tokom igranja otkrijete recite pa cemo popraviti :D :claping:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pozdrav druže,

Za početak kada su u pitanju slike njih možeš uploadovati na adresu imgur.com. Slike ti je najbolje da slikaš na alt+f9 jer su najkvalitetnije, a ne mobilnim telefonom na primer. Kada postavljaš sliku na forum ideš desni klik na uploadovanu sliku i kopiraš link slike te ga na forum staviš u kod IMG koji ti stoji sa desne strane brzog odgovora (ponuđenje opcije gde još stoji i B, I, U, Quote...).

Za Evropu je uvek teško ali naravno da je najbolje ukoliko sistem evropskih takmičenja može da se pravi ispočetka što i jeste naravno dosta komplikovano tako da samim tim što izmeniš Super ligu se i ne dobija puno. Ja konkretno kada radim, a uskoro ću raditi, onda menjam originalnu Jugoslaviju u editoru i ove godine ću verovatno praviti novi sistem takmičenja za klubove i reprezentaciju jer drugačije nije ni malo "realno" ako tako može da se kaže.
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Duke »

Sloba пише:Za Evropu je uvek teško ali naravno da je najbolje ukoliko sistem evropskih takmičenja može da se pravi ispočetka što i jeste naravno dosta komplikovano tako da samim tim što izmeniš Super ligu se i ne dobija puno. Ja konkretno kada radim, a uskoro ću raditi, onda menjam originalnu Jugoslaviju u editoru i ove godine ću verovatno praviti novi sistem takmičenja za klubove i reprezentaciju jer drugačije nije ni malo "realno" ako tako može da se kaže.
Ja sam probavao tako, ali nikako da mi jugoslavija bude igriva kao liga u igrici, tj. da je aktiviram kao naciju, pa sam i odustao..
Calm, concentrate
aca delija
Assistant Manager
Поруке: 603
Придружен: 14 Мај 2014, 20:00
Место: radicevic
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од aca delija »

e daga jebes ija imam isti problem u fm 08 video sam da moze dase napravi preko poljske ukrajne ili welsa bih liga ja tako odradim jugu ali nema je nigde
Корисников грб
icko1610
First Team Coach
Поруке: 327
Придружен: 09 Нов 2010, 15:49
Место: Zaječar
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од icko1610 »

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/kako-izmeniti-kontinent-drzavi-editor-tutorijal-vt12160.htm
Promeniš državi kontinent, i kreneš da sređuješ takmičenja...
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Штета па је толико тешко направити нову лигу у едитору. Било би врх играти Јадранску лигу, више озбиљнијих противника, теже за играње.
josko77
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 05 Нов 2016, 09:01
Место: Naklo
Klub koji vodite: Aberdeen
Formacija: 4-3-3 dm
Mood:
Status: Није на вези

Порука од josko77 »

Код: Изаберите све

https://mega.nz/fm/D6IAwaiB
Evo Jugoslaviju za FM18
josko77
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 05 Нов 2016, 09:01
Место: Naklo
Klub koji vodite: Aberdeen
Formacija: 4-3-3 dm
Mood:
Status: Није на вези

Порука од josko77 »

Код: Изаберите све

https://mega.nz/#
!iyJ0DSIb!wCOW3KnsOO3oxNImCu5etrMh3QqZVvsbk8MKxtmogsw
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Balkanska (exyu) liga

Порука од Набеђен »

Среди линк...
danijelcar
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 24 Дец 2010, 13:05
Место: Dimitrovgrad
Status: Није на вези

Re: Balkanska (exyu) liga

Порука од danijelcar »

jel mozete da postavite novi link za download
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor dodaci '18”