B ekipa u Srbiji

Sve o Football Manager 2018
maxcross
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 09 Јан 2017, 00:27
Место: Svilajnac
Status: Није на вези

B ekipa u Srbiji

Порука од maxcross »

Pozdrav svima, sad unapred se izvinjavam ako ponavljam pitanje koje je mozda postavio neko drugi a to je:
Da li je moguce da u toku igre (bez cackanja u editoru) neki od affiliate klubova postane rezervni klub iliti b klub. Nesto kao Teleoptik Partizanu. Znaci ekipa koja se takmici u regularnim ligama Prvoj, Srpskoj, Zoni itd. Posto vodim Vosu razmisljao sam da mi RFK Novi Sad ili Kabel bude rezervna ekipa ali ne znam da li je to izvodljivo u toku zapocete igre. Pomagajte eksperti
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Naravno. Kad razgovaras sa upravom imas opciju da zatrazis feeder club odnosno filijalu. Postoji nekoliko vrsta filijala i na početku igre mislim da ne možeš da biraš klub koji hoćeš nego ti uprava vraca spisak potencijalnih saradnika, a ti izaberes sa kim zelis da napravis ugvor. Tamo mozes da saljes igrace na kaljenje i da imas pravo kupovine u tom klubu. U malo duzim sejvovima, uprva te pita kad zatrazis feeder klub da im das predlog koji bi to klub mogao biti. Ti onda npr imas opciju da izaberes FK Novi Sad ali to i ne znaci da će Novi Sad to prihvatiti. Ja sam tu skoro uvek dozivljavao neuspehe, posebno kad sam pokusava da povezem neke klubove koji su rang ispod da bih kalio igrace. Sustina je znaci da moze i objasnih ti kako. Evo i slike da vidis o cemu se radi.

Слика
Корисников грб
Srpski Murinjo
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 16 Сеп 2013, 15:51
Место: krupanj
Status: Није на вези

Порука од Srpski Murinjo »

Kad ce transfer update
maxcross
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 09 Јан 2017, 00:27
Место: Svilajnac
Status: Није на вези

Порука од maxcross »

Orthodox пише:Naravno. Kad razgovaras sa upravom imas opciju da zatrazis feeder club odnosno filijalu. Postoji nekoliko vrsta filijala i na početku igre mislim da ne možeš da biraš klub koji hoćeš nego ti uprava vraca spisak potencijalnih saradnika, a ti izaberes sa kim zelis da napravis ugvor. Tamo mozes da saljes igrace na kaljenje i da imas pravo kupovine u tom klubu. U malo duzim sejvovima, uprva te pita kad zatrazis feeder klub da im das predlog koji bi to klub mogao biti. Ti onda npr imas opciju da izaberes FK Novi Sad ali to i ne znaci da će Novi Sad to prihvatiti. Ja sam tu skoro uvek dozivljavao neuspehe, posebno kad sam pokusava da povezem neke klubove koji su rang ispod da bih kalio igrace. Sustina je znaci da moze i objasnih ti kako. Evo i slike da vidis o cemu se radi.

Slika
Ok, to znam, affialiates tj filijale postoje 10ak godina u igrici. Zanima me mogucnost stvaranja rezervnog tima od filijale koja ce moci da se takmici u nizim rangovima, nesto kao ajax jong, psv jong u holandiji, ili Bayern II, Hoffenhaim II itd u nemackoj, s tim sto se tamo automatski pojavi ako vec ne postoji.
Znam da preko fmrte ima mogucnost cekiranja kutijice koja omogucava to, deljenje borda direktora, mladjih kategorija i tako to, kao i u editoru. Gde moze da se igraci salju i uzimaju a da nisu pod pozajmicom i ogranicenjem od 4 igraca i tako to. E u tome je stvar, da li je moguce bez varanja to ostvariti u igri. Retko igram sa nasom ligom pa zato i pitam a i to je nesto sto se pitam godinama.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Kad ce transfer update
Čekamo prO-a da sredi ispadanje i promocije. Sve smo uradili ali smo to preskočili. Čim to uradi čovek, spajam sa nasim izmenama u skladu sa FM19 i postavljam.
maxcross пише:E u tome je stvar, da li je moguce bez varanja to ostvariti u igri. Retko igram sa nasom ligom pa zato i pitam a i to je nesto sto se pitam godinama.
Ja ne znam da takva mogućnost postoji. Ti hoćeš vezu kao Partizan i Teleoptik što imaju ali to nisam siguran da se dešava u FMu nikada. Znam i da je ta takva veza između dva kluba bila teško rešiva ljudima koji prave igru pa je rešenje bilo da je Teleoptik ustvari Partizanov B tim, rezervni. Svakako nisam to video u igri da je moguce zatraziti ili bilo sta slicno.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2018 Opšte”