LL frustracije

Sve o Football Manager 2018
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ili smanji detalje. :hoho:
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Порука од maxim_tsigalko »

Perihel Afel пише:Ljudi, svi ovi trikovi stoje ali kakav kompjuter treba da igra radi ono, najbolje? Pukao sam dva soma evra na kompjuter samo da bih igrao menadzer, da bih zaboravio na detalje, kompjuter performance mi je na 5 zvezdica ali i dalje koci? Ne kapiram. Imam 32 gb rama, i7 procesor, nVidia grafiku sa 6Gb brzog rama, Flash HD koji je brz kao metak ali nisam zadovoljan. Sta je najbolje sto moze da se ocekuje od igre, koja brzina?
Igrica nije optimizovana. Bruka šta su prodali ove godine. Moja konfiguracija je sličnija tvojoj i DB sa 60-70k igrača igrica koči kao luda. Utakmica 3d secka, trokira. Uradio sam update drivera i uprate igre 18.3.3 i ništa se ne dešava.
Definitivno je loša optimizacija igre. Pustim 2k nba, fifa18, f1 itd sve radi na ful detalje i grafika je odlična, a ovo što liči na konzolu plejstejšena1 pravi problem.
Perihel Afel
First Team Coach
Поруке: 411
Придружен: 11 Апр 2011, 10:59
Место: Beijing
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Perihel Afel »

maxim_tsigalko пише: Igrica nije optimizovana. Bruka šta su prodali ove godine. Moja konfiguracija je sličnija tvojoj i DB sa 60-70k igrača igrica koči kao luda. Utakmica 3d secka, trokira. Uradio sam update drivera i uprate igre 18.3.3 i ništa se ne dešava.
Definitivno je loša optimizacija igre. Pustim 2k nba, fifa18, f1 itd sve radi na ful detalje i grafika je odlična, a ovo što liči na konzolu plejstejšena1 pravi problem.
Verujem da je to, ovo je sramota. Igracu CM01/02, majke mi.
Gagi пише:Ili smanji detalje. :hoho:
Ma necu bre, za ove pare hocu da letiiiii :gunman: :hoho:

Da se vratim temi, na nekim menadzerima pre mi je bilo standardno da uzmem beton ligu i sezonu za sezonom idem u sledeci rang i iz prve uzmem Premier ligu i odmah zatim Ligu Sampiona. To mi sad deluje kao naucna fantastika. Uspem da izborim promociju iz Vanarama South ali me pokidaju u Vanarama National, ako zakacim play off, da slavim, iako znam da necu proci tad. Uocio sam da igica laze i krade jer igram protiv tima koji je objektivno slabiji od mog, igram da im iskoristim slabosti, moji su u formi, zelen moral a protivnik igra kao Real Madrid, lete lopte po 60 metara, prijem kao Messi, zavrsnica kao Ronaldo. Toliko vicem da ce zena da me ostavi.... Imate li slicna iskustva i da li je neko uspeo sezonu za sezonu da izlazi na gore?

Samo da dodam, ne igram sa hidden attributes, ko ce jos i to....
Последње учитавање од Perihel Afel дана 01 Јун 2018, 06:31, учитано 2 пута укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2018 Opšte”