Taktika i ostalo

Sve o Football Manager 2018
Doktor12345
Newgen
Поруке: 18
Придружен: 21 Апр 2017, 00:34
Место: Mol
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Taktika i ostalo

Порука од Doktor12345 »

Pozdrav svima, pre svega da kažem igram fm17 pa nadam se da neće biti problem što postavljam ovde pitanje ali imam mogu reći problem što se tiče fm...

Igrao sam sejv sa Rosenborgom, 5. sezona odigrao, 5. sezona bio šampion u LŠ i LE u zavisnosti gde smo se plasirali prolazio grupe redovno igrao dosta dobro i tako to. Posle toga uzeo Marsej odigrao 1 sezonu bio 2. u ligi, prošao grupu u LE, osvojio Francuski kup sve solidno smorilo me malo i krenuo novi sejv.

E od tada nastaju moji problemi ne mogu da se povežem sa taktikom, inače pravim taktiku po team reportu tj. gledao sam ovde što je pravio onaj lik Momo kako već i uvek sam tako radio ali eto sad ne mogu. Jednostavano ne znam, da li nisam dobro role upario šta ja znam. Ali bukvalno pravim taktiku tj. te instrukcije po tome i ne znam više šta da radim ono odigram pripreme veoma dobro kao sad sa Malagom, baš baš dobro i onda u ligi očajne partije.

Da li neko može da mi svede "ukratko" o instrukcijama, rolama, i tako to kako upariti da to sve bude okej jer stvarno ne znam, tj. dajte neko misljenje o ovome voleo bih svaku sugestiju...
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Druze, taktiku je ovde skontalo desetak ljudi, svi mi ostali kao nesto pokusavamo, pa skidamo sa neta, pa pravimo kopije skinutih, pa se patimo, pa molimo po forumima, te primam puno golova, te ovo, te ono, ali jednostavno nema leka jbg. Pokusavati i pokusavati dok te ne usere neka ubagovana taktika, ili dok ne namestis jedan ili dva slajdera ili dok ne kupis nekog igraca koji sam resava stvari na terenu. Taktika je mnogo zakukuljena, i evo ja igram ovo g...o sigurno 15 god i nikada je nism skontao.
Jbg stavim kratke pasove, moji napucavaju loptu prema napadacima, a ziv covek pored njega, i tako neke stvari.
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Jackint »

samo stavi 4-3-3 flat i ne možeš da pogriješiš
IN ARSENE WE TRUST!!!
rajs5
First Team Coach
Поруке: 313
Придружен: 03 Апр 2012, 09:38
Место: Crvenka
Klub koji vodite: AC Milan
Formacija: 4:3:3
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од rajs5 »

Jackint пише:samo stavi 4-3-3 flat i ne možeš da pogriješiš
Misliš na ovo?
gk
dr dc dc dl
mc mc mc
sc sc sc
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Jackint »

da
IN ARSENE WE TRUST!!!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2018 Opšte”