Shortlist igraci - obavestenja u inboxu

Sve o Football Manager 2018
Корисников грб
Mr.Bojkovic
Youth Team Coach
Поруке: 99
Придружен: 07 Нов 2011, 13:50
Место: Beograd
Status: Није на вези

Shortlist igraci - obavestenja u inboxu

Порука од Mr.Bojkovic »

Da li neko mozda zna kako da dobijamo u vidu poruke obavestenja za one igrace koji su nam na listi kada im neko drugi ponudi ugovor ili im istekne trenutni? Kao sto je to bio slucaj na prethodnim izdanjima FM-a, pre pojave ovog Social taba :dalekobilo:

Stvarno me nervira kad mi igrac ode ispred nosa a da nisam ni znao da mu je neko drugi ponudio ugovor, mada za neke igrace mi dolazi to obavestenje. KAda idem tamo da sredim sta da dobijem o onima koji su mi na shortlisti, uvek stavim extensive. Ali to opet ima veze sa ovim social i news.

Hvala unapred :hoho:
jesusnavas7
Youth Team Coach
Поруке: 159
Придружен: 14 Дец 2012, 13:16
Место: yes
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Shortlist igraci - obavestenja u inboxu

Порука од jesusnavas7 »

Mr.Bojkovic пише:Da li neko mozda zna kako da dobijamo u vidu poruke obavestenja za one igrace koji su nam na listi kada im neko drugi ponudi ugovor ili im istekne trenutni? Kao sto je to bio slucaj na prethodnim izdanjima FM-a, pre pojave ovog Social taba :dalekobilo:

Stvarno me nervira kad mi igrac ode ispred nosa a da nisam ni znao da mu je neko drugi ponudio ugovor, mada za neke igrace mi dolazi to obavestenje. KAda idem tamo da sredim sta da dobijem o onima koji su mi na shortlisti, uvek stavim extensive. Ali to opet ima veze sa ovim social i news.

Hvala unapred :hoho:
Ne znam da l postoji ta opcija
Probaj declare to transfer u javnosti, ili da ga stavis kao top target, ili da mu posaljes ponudu pa da njegov klub odbije, onda ce ga fm valjda tako ispratiti dok mu ne istekne ugovor, tj dok ga ne ukloni sa shortlist
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2018 Opšte”