(FM18) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager 2018
Корисников грб
torresinho
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 28 Нов 2010, 15:43
Место: Nis
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од torresinho »

Слика

Znas kako , kad igra , a ne igra mnogo posto mi je tek treca opcija , igra fino , skupi minutazu u nekim kupovima i nekim laksim prvenstvenim , ali to je uglavnom to.
Последње учитавање од torresinho дана 20 Јан 2018, 16:13, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Keot
Youth Team Coach
Поруке: 106
Придружен: 25 Јан 2012, 09:42
Место: Smed. Palanka
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Keot »

Neverovatna sezona i moja najbolja u menadzeru do sada, osvojena liga bez izgubljene utakmice, osvojen kup i osvojena Liga Evrope, bukvalno sam osvojio sve sto se moze osvojiti sa viljarealom osim lige sampiona, tako da je sledeca stanica vrv Chelsea koji mi nudi posao.
Слика

A evo i ekipe koja je isterala sezonu
Слика
Слика
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Jbt kojom magijom uspete ovakve rezultate da ostvarite, pogotovo kada pogledam igrace koje imate ...
Корисников грб
Keot
Youth Team Coach
Поруке: 106
Придружен: 25 Јан 2012, 09:42
Место: Smed. Palanka
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Keot »

Pazi, igrao sam prosli sejv sa Interom i mogu da kazem da je bio blaga katastrofa sejv. Onda sam uzeo i krenuo Jorneyman izazov, i za ovih 5 sezona mogu da ti kazem da je glavna fora da ti se uigraju igraci i da razumeju jedni druge. Imao sam dosta pripremnih utakmica i treninge sam stavljao uglavnom na Team cohesion i Ball control, vrlo malo sam koristio balance treninge. Gledao sam svaku tekmu sa extended i ispravljao tamo gde sam gresio na utakmicama, recimo ako mi je odbrana bila slaba, onda sam vezbao odbranu, ako je dodavanje bilo uzasno, onda stavljam na ball control. Mnogo se promenio ovaj manager nego prosli. Sa interom sam koristio samo jednu taktiku i 5-6 tekmi uspem da pobedim, ali me posle otkine poslednji tim na tabeli, tako da moras da imas najmanje 2 uigrane taktike. Recimo ja imam jednu za kod kuce koja je agresivna i napdacka, dok su druge dve na counter i control koje koristim u gostima u zavisnosti sa kojim klubom igram. Takodje je mnogo bitno da ti utakmice od velikog znacaja igraju stariji igraci i oni koji imaju bolje mentalne sposobnosti. Gledaj da sastavljas taktiku tako da 2 ili 3 najbolja igraca u timu stavis na njihovim prirodnim pozicijima i da na osnovu njih biras druge pozicije za ostale igrace i taktiku.

Preterao sam sa pisanjem, ali nadam se da ce ti pomoci tako da ako treba jos nesto slobodno pitaj :)
Корисников грб
CrazyBoyCZV
First Team Coach
Поруке: 219
Придружен: 27 Авг 2012, 01:19
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од CrazyBoyCZV »

vignjoslav пише:Jbt kojom magijom uspete ovakve rezultate da ostvarite, pogotovo kada pogledam igrace koje imate ...
I ja sam se cudio nekim uspesima, a onda sam osvojio LS sa Bilbaom. Nisam ni okacio, niko ne bi verovao da nisam namestao. :hoho: Nije da je moja ekipa losa, ali definitivno sam bio slabiji od PSG-a i City-a. Kod mene se ne menja ekipa, super je atmosfera, izgleda da je to stvarno bas bitno.
Jamie Vardy
First Team Coach
Поруке: 200
Придружен: 14 Нов 2014, 12:25
Место: Loznica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 35 times
Status: Није на вези

Порука од Jamie Vardy »

Hemija u timu je na ovom FMu neverovatno bitna, igram sa Zvezdom, trenutno igraju kao u transu, pred početak treće sezone odvalili Feyenoord u PO za LŠ ukupno 9:5, u drugoj sezoni izbacili Milan u PO za LE (1:1, 1:2) i sve to zahvaljujući što pokušavam da zadržim igrače na okupu i da budu svi sa zelenom strelicom nagore. :D
Причаће ти да се она гаси, ти што никад нису тако сјали.
Корисников грб
dzoni91
First Team Coach
Поруке: 265
Придружен: 23 Нов 2010, 20:24
Место: Arbor
Klub koji vodite: Aston Villa
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times
Status: Није на вези

Порука од dzoni91 »

Слика

Код: Изаберите све

https://www.youtube.com/watch?v=k3DoUe6LVfU
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Код: Изаберите све

https://www.youtube.com/watch?v=3bobi2wa8us&feature=youtu.be
Последње учитавање од луди дана 04 Феб 2018, 02:50, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Za drugi sejv na ovom menadzeru uzeo sam da vodim jedan mali klub zvucnog imena iz Portugalije, Real SC, koji se po prvi put u istoriji takmici u drugoj portugalskoj ligi. Odmah prve sezone sam izborio promociju u prvu ligu, dosta dugo smo se smenjivali na prvom mestu sa Benfikom B i Gil Vicente-om, da bi ipak na kraju odbili sve njihove napade.

Слика

Слика

Слика
Слика

Izuzetno sam ponosan i na moje klince, koji su u svojoj u19 ligi na kraju zauzeli 3. mesto ispred Sportinga.

Слика

Слика

Uprava je zbog propisa odlucila da prosiri stadion, tako da sam kao budzet dobio 50k za transfere i 35k/w slobodno za plate. Trebaju mi pojacanja na svim pozicijama i to ce verovatno biti mladi igraci koji su postali viskovi boljim timovima.

Слика

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
AVB
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 18 Окт 2011, 17:47
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од AVB »

Sulud sejv sa Venecijom, u prvoj sezoni osvojio seriju b, a naredne tri samo na potezu mid safe - opstanak. Cilj mi je da se zatrese musema.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one." - Brian Clough
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Код: Изаберите све

https://youtu.be/UwjtBAjq6fY
Recap 29/30
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Код: Изаберите све

https://www.youtube.com/watch?v=mizzIDXlK_g

Recap 30/31
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Ne ide ovo lose, samo nikako da dobijem regena da valja nesto, da moze da ponese ekipu i da se proda za koju iljadu.
Igramo klasika, toplp-hladno, cak smo u prvom delu sezone bili i ispod crte, iz prostg razloga sto su mi stoperi bulje teske, i nikako da dobijem krstenog stopera da me pokrpi.
Слика
Слика
Слика
Слика
Igramo 433 i tu se jos uvek trazimo, jer primamo brdo golova, ali pretpostavljam da je zbog krseva u odbrani.
Napad je toplo hladno, brdo cc sansi masimo, 1 na 1, klasika.
Decko igra jako lepo, ali ga je glupi manager limitirao na PA mozda nekih 80 i nema dalje napretka, sto mi je totalno debilno u celom serijalu managera. Treba napraviti neku foru konstantnog napretka, u zavisnosti od lige ,kvaliteta utakmica, broja golova, treninga, a ne da je po rodjenju limitiran sa PA 80 i cao zdravo. Ako igrac igra lepo, mlad je, daje neke golove vazne i jos slicne stvari, moglo bi se napraviti da mu PA raste u nekoj meri, do mozda 120, a povrede, los trening i slabe utakmice neka mu smanjuju taj sugavi PA.
Слика
Слика
Слика

Слика
Isto sto sam rekao za onog napadaca, vazi i za ovog vezistu.
Слика

Najperspektivniji klinci:
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Steta sto ove zvezdice na PA ne znace apsolutno nista, jer su to potencijali do nekih makcimu 60-70 i to je to.

Odlicna stvar je sledece:
Слика
I da, klub gradi novi stadion, ja mislim da ce primati 1000 navijaca vise nego ovaj sadasnji :yes:
jocar96
Youth Team Coach
Поруке: 121
Придружен: 10 Авг 2011, 15:22
Место: Nis
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од jocar96 »

Moja prva ekipa u fm18. Morao sam jednom uzeti i lokal patriotski klub :)

Слика

Brutalno dobar pocetak sezone na fm18.

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Au bre, 17:1! :D

Nikada, ništa slično nisam imao ni u ligi na FM ni u Evropi protiv baš slabih. Kako si krenuo ubrzo će Radnički dobiti ozbiljnog rivala. :winner:
jocar96
Youth Team Coach
Поруке: 121
Придружен: 10 Авг 2011, 15:22
Место: Nis
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од jocar96 »

Protutnjao sam kroz ligu ko brzi voz.
Слика

E sad svi igraci koji ista vrede mi odlaze u druge klubove jer i dalje imam status klub Amater :mrs: . Tako da mislim da nece biti ovako lako u novoj sezoni. :poz:
vladimir95
Youth Team Coach
Поруке: 65
Придружен: 02 Мар 2017, 20:55
Место: beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vladimir95 »

Koju taktiku koristis?
jocar96
Youth Team Coach
Поруке: 121
Придружен: 10 Авг 2011, 15:22
Место: Nis
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од jocar96 »

Zavrsio sam i drugu sezonu i relativno lako osvojio prvo mesto.

Слика

E sada vec pocinje gusto, i dalje imam status amatera i igraci su bez ugovora...uzima ih ko kako hoce :slap: :slap: Dobro je sto na kraju sezone bi trebao da dobijem status profesionalca :D

Слика

Drugar mi poslao njegovu taktiku, ja je malo preuredio na moj nacin i za sada je odlicna.
jocar96
Youth Team Coach
Поруке: 121
Придружен: 10 Авг 2011, 15:22
Место: Nis
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од jocar96 »

Sezona u prvoj ligi je vrlo uspesno zavrsena i obezbedjen je ulazak u najjacu ligu.
Слика

Najzad dobio status profesionalca. :love: :love:
Слика

Trenutni sastav ekipe
Слика

Rezultati
Слика

Stanje na tabeli
Слика

Ovako dobar pocetak sa nekom llm ekipom u prethodnih 12/13 godina igranja verzija managera nisam imao.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

vladimir95 пише:Koju taktiku koristis?
save/load
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2018 Opšte”