(FM18) Problemi i pitanja

Sve o Football Manager 2018
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

vladimir95 пише:Jel moze objasnjenje kako tad dxdiag da ubacim, imam taj fajl, ali kako se ubacuje na forum
Kucaj u run (ili search na win10) dxdiag, otvori ga, dole desno ima "save all information", sačuvaj i okači to kao attachment tamo.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ramir3z пише:Kada pokrenem igru , otvori mi se onaj prvi intro to jest ona slika FM 18 i muzika i tako stoji .Nece da krene na one druge reklame tu se frizuje i stop . Cemu je kvaka ? :bezibre:

Код: Изаберите све

https://community.sigames.com/faq/football-manager-2018/136_technical-support/142_pc/the-game-is-stuck-on-the-loading-screen-r435/
Корисников грб
Ramir3z
Youth Team Coach
Поруке: 50
Придружен: 15 Окт 2011, 18:17
Место: Tesanj
Status: Није на вези

Порука од Ramir3z »

Uspjelo mi to Gagi sto si mi dao sa foruma , bio je problem Net Framework . Sda ude u igru izabrem lige i kad radi set up database onaj loading napuni se i frizuje tu opet nesto pravi problem .
Последње учитавање од Ramir3z дана 14 Нов 2017, 20:18, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Aj probaj ovo, mada ne bi bilo loše da opet obrišeš keš

Код: Изаберите све

https://community.sigames.com/faq/football-manager-2018/136_technical-support/142_pc/game-freezes-or-goes-into-black-screen-on-launch-r463/
Корисников грб
bperic83
Youth Team Coach
Поруке: 57
Придружен: 04 Нов 2010, 07:15
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од bperic83 »

Kada udjem u 'Match Preview' i treba da me odvede na samu utakmicu - igra blokira, izadje alert i to je to, bukvalno svaki put. Probao sam da obrisem sve iz 'graphics' foldera, jer sam na nekom forumu video da neko spominje da bi to mogao biti problem, ali opet isto.

Razumem da smo se svi tokom svih ovih godina (a igram FM bukvalno od prve verzije kada je jos bio CM) da ona 'prava' verzija sa vecinom fixovanih bagova izadje negde posle Nove Godine, ali pustiti igru koja je bukvalno neigriva je stvarno previse, cak i od SI-a. Pritom vidim da se gomila ljudi na njihovom forumu zali na istu stvar, a oni pokusavaju da prebace loptu u dvoriste korisnika u fazonu 'moguce da konfiguracija vaseg racunara nije dobra', pa traze gomilu podesavanja umesto da prosto priznaju da su izbacili najbagovitiju verziju do sad - verziju na kojoj ne radi jedna od najosnovnijih stvari - utakmica!
YOU CAN'T BUY CLASS!
jesusnavas7
Youth Team Coach
Поруке: 159
Придружен: 14 Дец 2012, 13:16
Место: yes
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од jesusnavas7 »

Vec sam pisao o mom problemu, ali hajde i ovde.

Prosli fm 17, sam mogao da ucitam 50 000 igraca, large baza. I nije kocilo uopste.
Sada je problem i 23 000 igraca, i to samo nasa liga, plus sam dodavao na custom samo pojedine zemlje.
Igra normlano radi , i u toku meca, i dok namestam taktiku, treninge, trazim igrace, konferencije sve dok ne pritisnem continue. Kada pritisnem continue ukoliko treba preskociti dan ili dva to traje dobrih 5 minuta sigurno.

Imam 2 gb rama, 2,6 ghz, ge force 8400 gt 1 gb.

Hvala Gagiju, probao sam i sa virtuelnom memorijom, i power options-om, igra je brza dosta, ali ne resava problem sa continue koji i dalje traje.
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

Usrali su sa ovom grafikom i insistiranjem na 3D, te menadzer, te stadion, publika, kisa....daj brate da sam hteo to uzeo bi FIFU pa igrao.

Zasto jednostavno ovo nije ostalo ono sto u sustini treba da bude - simulacija!!

Da li postoji mogucnost da se izbrise 3D, tj da mi se ne pojavljuje na pocetku ekrana onaj regen menadzer?

Drugo, ja ne vidim da u ovom FM ima onaj classic mode iz FM15 - zasto?
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

jesusnavas7, znam kako ti je... i meni je prošle god. processing radio sporo dok nisu izbacili patch... Vidim da ima par tema na SI forumu, valjda će srediti to.

petarda, 3d ne može da isključi, classic=touch
rajs5
First Team Coach
Поруке: 313
Придружен: 03 Апр 2012, 09:38
Место: Crvenka
Klub koji vodite: AC Milan
Formacija: 4:3:3
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од rajs5 »

Nadam se da ćemo sa narednih par Patcheva moći nomalno da igramo FM!!!??? Ovako se ne vredi nervirati, te obiriši ovo, te idi na Verify, te ovo te ono... ja odmaram i pratim forum dok ne izađe Patch koji će nadam se rešiti ovu zajebanciju!!!
jesusnavas7
Youth Team Coach
Поруке: 159
Придружен: 14 Дец 2012, 13:16
Место: yes
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од jesusnavas7 »

Gagi пише:jesusnavas7, znam kako ti je... i meni je prošle god. processing radio sporo dok nisu izbacili patch... Vidim da ima par tema na SI forumu, valjda će srediti to.

petarda, 3d ne može da isključi, classic=touch
Otprilike kada bi bio taj pec, ne znam da li da kidam zivce ovako ili da sacekam patch?
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

To niko ne zna... Ima dosta tema u bug podforumu, možda će i ME čačkati...
Корисников грб
bperic83
Youth Team Coach
Поруке: 57
Придружен: 04 Нов 2010, 07:15
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од bperic83 »

Najveca sreca koju SI ima je sto se ni jedna ozbiljnija grupa ljudi iliti firma ne okuplja oko ideje pravljenja ozbiljne FM simulacije. Prosto ljudi nemaju konkurenciju i ne moraju toliko da paze sta izbacuju, vazno im je samo da izbace igru negde izmedju 10-15.11. a onda krecu sa peglanjem koje traje bar po 2-3 meseca. taman je ispeglaju da moze normalno da se igra - dodje vreme da se izbaci novi FM.
Kada bi EA Sports krenuo sa ozbiljnijim radom na FIFA Manager-u tu bi svasta moglo da ispadne, ali i oni mi izgledaju nezainteresovano za neki dalji razvoj, mada nisam skoro gledao u kakvom je stanju.
Ovako mozemo biti srecni sto bar neko pravi FM simulaciju. Za kosarku je recimo situacija krajnje jadna :D
Последње учитавање од bperic83 дана 15 Нов 2017, 16:07, учитано 1 пут укупно.
YOU CAN'T BUY CLASS!
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Kad bi EA uzela da pravi manager kostao bi 50 evra samo jedna liga i po 20 evra svaka sledeca koju ocete da ubacite. Cisto da ne mislite da je SI jadan sto se tice svega...fifa18 je puna bagova...Ako je igrate onda ste mozda ispresionirani skilovima nekih igraca ali ako se malo bolje zagledate videcete da je sam ME zivo sranje, da igraci proklizavaju, da ME ne prati formaciju, da su startovi uzasni. A ulozeno je 50 miliona evra u igricu.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Порука од Neven »

A i nama niko nije kriv što nismo u mogućnosti da kupimo novi komp. Gde smo mi a gde oni što se tiče finansija...
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Pele96
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 09 Окт 2011, 16:26
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Pele96 »

Braćo, pomagajte..Ne mogu da se ulogujem na steam, promenio sam i sifru, i ukucam odmah sve kako treba, i ne daju, kaze nisam ispravno uneo, a jesam!

USPEO SAM.
Последње учитавање од Pele96 дана 17 Нов 2017, 16:42, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Resetuj ili kako to već beše na steamu preko mail-a.
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Jel ima neki lekic za nazive BRA klubova?

edit: Nadjoh neki Daniel's, jel sljaka?

(uvek se bojim da probam da ne sjebem nesto :( :D )
Последње учитавање од Ronin дана 18 Нов 2017, 17:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
dzoni91
First Team Coach
Поруке: 265
Придружен: 23 Нов 2010, 20:24
Место: Arbor
Klub koji vodite: Aston Villa
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times
Status: Није на вези

Порука од dzoni91 »

Ronin пише:Jel ima neki lekic za nazive BRA klubova?

edit: Nadjoh neki Daniel's, jel sljaka?

(uvek se bojim da probam da ne sjebem nesto :( :D )
Ja sam probao ovaj sa sortitoutsi fm-a i on radi ali mislim da mora da se kreira nova igra? Nisam siguran, ali brazilci su svi tu.
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Код: Изаберите све

https://sortitoutsi.net/downloads/view/35729/fm2018-real-names-and-german-national-team-fix
Ovaj?

U ovom sto sam nasao pise da imena sljakaju i u trenutnom sejvu. Samo treba izaci iz igre i pokrenuti ponovo (nije dovoljno da ides na reload skin)
Корисников грб
dzoni91
First Team Coach
Поруке: 265
Придружен: 23 Нов 2010, 20:24
Место: Arbor
Klub koji vodite: Aston Villa
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times
Status: Није на вези

Порука од dzoni91 »

Da, da to je taj fix.

Ne znam ja sam igrao demo pa tek onda krenuo full verziju verovatno da radi i tako ako se sve ispostuje.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2018 Opšte”