FM18 Opšta Diskusija

Sve o Football Manager 2018
Корисников грб
Pinky007
Youth Team Coach
Поруке: 127
Придружен: 29 Окт 2010, 21:49
Formacija: 4-3-3
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Порука од Pinky007 »

Izasao huge database na fm scout
Корисников грб
smajcevicius
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 20 Нов 2014, 02:20
Место: Moskva
Has thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од smajcevicius »

Protestujem protiv transfera, uprava uvazi, ali ponuda i dalje tu. Sta da radim ?

Код: Изаберите све

https://imgur.com/a/W8H2S
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Порука од Filip991 »

Kako ubaciti shortlistu iz 17 u 18?
ili ti kako formatirati FMF u SLF file?
-Kire-
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 03 Окт 2011, 18:21
Место: Beograd
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од -Kire- »

imam 5 zvezdica za grafiku,al ipak malo secka na 3d...vidim da ni rezolucija nemoze da se menja
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Порука од Neven »

Kako smanjiti rizik od povreda sem da igrači ne igraju utakmice?
Trening je na low a utakmice imam jednu u toku vikenda jednu u sredini nedelje... :slap:
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Filip991 пише:Kako ubaciti shortlistu iz 17 u 18?
ili ti kako formatirati FMF u SLF file?
Probaj preko fmrte-a, na proslom menadzeru je dok to nisu sredili tako moglo. Prvo udji u igru i sacuvaj praznu listu, pa skini fmrte, instaliraj ga i pokreni. U gornjem desnom uglu klikni na load game i sacekaj da ti fmrte ucita sejv, pa idi na shortlists, load i izaberi tu listu iz fm17. Nakon toga selektuj sve igrace i idi na add to shortlist file i izaberi praznu listu koji si na pocetku sacuvao, posle u igri idi na import shortlist i to bi trebalo da bude to. Menadzer mora da ti radi, da bi mogao da koristis fmrte.
MI9
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 31 Окт 2017, 23:28
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од MI9 »

Da li se ja tripujem ili jebeno ne mogu da skautujem igraca kog zelim?!?!!
Odem na igraca, kliknem get scout report i dani prolaze i prolaze a u inboxu mi nista ne stize, stizu mi samo analize od igraca kojeg mi sportski direktor predlozi, a ne onog za kojeg ja licno kliknuo??? heo sam da polomim lap top do sad 50x zbog toga..

Koigra 18icu, jel zna sta treba da radim povodom toga??
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

The way scout reports are delivered to the user in FM18 has changed compared to previous versions. Scout reports will no longer go into the users inbox. Instead reports will go into the Scouting Centre where a specific Scouting Inbox can be found. This can be navigated to via the Scouting option on the sidebar.

This Scouting Inbox will have all reports the user has specifically requested, along with reports found by scouts on assignments, analyst reports etc. These reports can be filtered within the Scouting Inbox. So the user can look at a filter for players that the user has specifically requested reports for. This can be seen on the screenshot below.
Слика
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Порука од Neven »

Hehe, koliko vidim ovde svi samo pitaju a niko ništa ne odgovara. :hoho:
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
MI9
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 31 Окт 2017, 23:28
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од MI9 »

Jel moze neko da mi objasni novu stvar u TI
Look for UNDERLAP?
Pele96
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 09 Окт 2011, 16:26
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Pele96 »

Koliko liga, odnosno koliko igrača sta najviše uključili u igrici a da je išla kako treba ? Jel previše 100.000 za i3 procesor, 2.4 ghz i 8gb rama ?
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ne bih rekao da je igrica najbolje optimizovana u ovom trenutku, zbog toga mislim da je to previše. Imam sličnu mašinu, obično ne idem preko 65-70k. Posle 15-ak sezona ide dosta sporije pa moram da isključim neke lige.

MI9, dodavanje igračima koji utrčavaju u sredinu.

Neven, smanjio si dovoljno.
Последње учитавање од Gagi дана 13 Нов 2017, 16:11, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

MI9 пише:Jel moze neko da mi objasni novu stvar u TI
Look for UNDERLAP?
U suštini na overlapu igrač treba da povuče ka sredini, a bek da protrči uz liniju i dobije loptu, na underlapu je suprotno, igrač izvlači loptu ka liniji, a ovaj drugi protrčava bliže ka sredini terena.
MajstorDjuki
Youth Team Coach
Поруке: 60
Придружен: 25 Мај 2011, 15:26
Место: Bijeljina
Status: Није на вези

Порука од MajstorDjuki »

Moze li neko da mi pojasni kako da onaj match cohesion dovedem u red? Govorim o onom dynamics prozoru. Atmosfera u timu mi je dobra. To je onaj srednji mjerac, ali ovaj lijevi Match cohesion ili Team cohesion kako vec mi je zakucan u crveno, i ni da mrdne. A igra naravno ne istice do cega je to.
krle1987
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 05 Сеп 2011, 03:08
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од krle1987 »

MI9 пише:Da li se ja tripujem ili jebeno ne mogu da skautujem igraca kog zelim?!?!!
Odem na igraca, kliknem get scout report i dani prolaze i prolaze a u inboxu mi nista ne stize, stizu mi samo analize od igraca kojeg mi sportski direktor predlozi, a ne onog za kojeg ja licno kliknuo??? heo sam da polomim lap top do sad 50x zbog toga..

Koigra 18icu, jel zna sta treba da radim povodom toga??
Moras u staff responsibilities pod delom scouting staviti sebe da odredjujes sta ce skauti da rade.

U sustini niko ti ne skautira igraca jer su svi zauzeti zadacima koje im je chef scout postavio.

Kad to odradis onda sam odredis ko ce sta da radi,i stizu ti izvestaju,ali ne kao do sada u inbox vec moras sam da udjes na scouting i tamo listas reporte.

Nadam se da nisam previse iskomplikovao :)
Последње учитавање од krle1987 дана 14 Нов 2017, 10:44, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Порука од Filip991 »

Tomas пише:
Filip991 пише:Kako ubaciti shortlistu iz 17 u 18?
ili ti kako formatirati FMF u SLF file?
Probaj preko fmrte-a, na proslom menadzeru je dok to nisu sredili tako moglo. Prvo udji u igru i sacuvaj praznu listu, pa skini fmrte, instaliraj ga i pokreni. U gornjem desnom uglu klikni na load game i sacekaj da ti fmrte ucita sejv, pa idi na shortlists, load i izaberi tu listu iz fm17. Nakon toga selektuj sve igrace i idi na add to shortlist file i izaberi praznu listu koji si na pocetku sacuvao, posle u igri idi na import shortlist i to bi trebalo da bude to. Menadzer mora da ti radi, da bi mogao da koristis fmrte.
Da jedino tako. Na srecu izasao je i moze za dz da se to uradi, ne moa da se placa.

Ljudi a kako da mi izvestaji scouta izlazi u inbox a ne da moram da ulazim u scout segment? da mi bude kao sve ove godine do sad da kad skautiram jednog ili 5 igraca izadje mi odmah a ne da cekam ono 10 ili kako vec sta ono znaci novo
-Kire-
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 03 Окт 2011, 18:21
Место: Beograd
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од -Kire- »

Usao u 3d mec igraci svi crnci,crn ljaljic crn beloti...grafika mi sa 5 zvezdica a igrica secka,ne mnogo al opet...
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Brate ima li jos neko da po ceo dan pevusi pesmu " This is the moment " :D ? :claping:

Ja malo malo pa uhvatim sebe kako je pevusim xD
Последње учитавање од kiba дана 14 Нов 2017, 13:02, учитано 1 пут укупно.
Azzman
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 22 Авг 2011, 12:34
Место: Gracanica, BIH
Status: Није на вези

Порука од Azzman »

U biti to je i jedina vidljiva promjena u odnosu na proslo izdanje, i pun je pogodak :)

Da li se vama desava na napadaci cesto pokusavaju lobovati golmana. Kod mene Icardi u 50% slucajeva 1na1 ide na lob i naravno nije prosao niti jednom. Cak je u jednoj utakmici 5 puta izasao 1na1 i 4 puta pokusao lob.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

-Kire- пише:Usao u 3d mec igraci svi crnci,crn ljaljic crn beloti...grafika mi sa 5 zvezdica a igrica secka,ne mnogo al opet...
Jebeni rasisti! Kako sad da dovodim original crnce iz Afrike?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2018 Opšte”