FM18 Opšta Diskusija

Sve o Football Manager 2018
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Greskac пише:Zdravo momci. Instalirao FM 18 preko steama, nisam jos ni igrao, kad pokrenem izbaci mi ovu gresku. Sta moze biti?

Slika

Код: Изаберите све

https://community.sigames.com/faq/football-manager-2018/136_technical-support/142_pc/i%E2%80%99ve-encountered-a-crash-dump-on-launching-the-game-r433/
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

kiba пише:Ja imam sve zvezdice za grafiku i odlican laptop za 3d medjutim naviko sam na 2d i uvek igrao 2d u predhodnim verzijama, sta cu sad ne znam... 3d me smara mnogo
Da,ali kad ubacis desove i loptu kida,i Meni je bilo tesko da se naviknem,ali to je buducnost... :cheers:
Корисников грб
CrazyBoyCZV
First Team Coach
Поруке: 219
Придружен: 27 Авг 2012, 01:19
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од CrazyBoyCZV »

Ako odigraju 3 utakmice za 14 dana postoji veliki rizik da ce doci do povrede?! Pa, da su stavili raspon od 9 dana, da i razumem. Ovako, ovo mi je za sada najlosija stvar koju sam video.
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Порука од Neven »

CrazyBoyCZV пише:Ako odigraju 3 utakmice za 14 dana postoji veliki rizik da ce doci do povrede?! Pa, da su stavili raspon od 9 dana, da i razumem. Ovako, ovo mi je za sada najlosija stvar koju sam video.
Pa pokušaj da im smanjiš napor tako što ćeš da im ublažiš treninge.
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Корисников грб
CrazyBoyCZV
First Team Coach
Поруке: 219
Придружен: 27 Авг 2012, 01:19
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од CrazyBoyCZV »

Neven пише:Pa pokušaj da im smanjiš napor tako što ćeš da im ublažiš treninge.
Timski je na avg, a pojedinacno su na medium. Ne moze ispod toga. Onda ni ne treniraju.
Корисников грб
Pinky007
Youth Team Coach
Поруке: 127
Придружен: 29 Окт 2010, 21:49
Formacija: 4-3-3
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Порука од Pinky007 »

Kad je zestok ritam u sred sezone ja tim treninge stavim na low, to ne traje dugo, mozda sve ukupno u sezoni mjesec/dva dana treniraju na low, ali se osjeti da su odmorniji, takodje nekad kad su preumorni 2 dana rest zavrsava posao
PFC_4ever
Newgen
Поруке: 17
Придружен: 24 Окт 2010, 16:55
Место: U stan zivim
Status: Није на вези

Порука од PFC_4ever »

Cvija пише:
kiba пише:Ja imam sve zvezdice za grafiku i odlican laptop za 3d medjutim naviko sam na 2d i uvek igrao 2d u predhodnim verzijama, sta cu sad ne znam... 3d me smara mnogo
Da,ali kad ubacis desove i loptu kida,i Meni je bilo tesko da se naviknem,ali to je buducnost... :cheers:
Može neki link za download ili bar naziv kako da pretražujem?
Nisam ni znao da postoje 3D dresovi :D
Inače, ko što reče kolega, čoveče pa FM je FM samo ako je 2D, kakav bre 3D, jeste da to izgleda lepše ali to prosto rečeno nije FM.
Корисников грб
CrazyBoyCZV
First Team Coach
Поруке: 219
Придружен: 27 Авг 2012, 01:19
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од CrazyBoyCZV »

PFC_4ever, 3D Kits, samo nisam ni ja video da li ima vec za fm18. Nisam pokusavao da koristim one sa 17-ice.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Da sam znao da je takva situacija sa 2D, 3D ne bi kupovao...Hoce da primoraju korisnike da koriste nesto oko se oni kao trude a koje nije ni za k***c...
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Ne znam meni izgleda kao da je ME bar animacija dosta bolji, nisam igrao ali ovo sa klipova izgleda ok.
сезан пол
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 07 Нов 2013, 18:58
Место: пол неки
Status: Није на вези

Порука од сезан пол »

како нема 2d?
кад почнете утакмицу у десном углу на сетингс намјестите и одмах вам пребацује на куглице и уживате.. :poz:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Nema starog classic 2d.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

da, al ne moze jebeni 3d da se ugasi
Последње учитавање од TheBlues дана 11 Нов 2017, 16:55, учитано 1 пут укупно.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
CrazyBoyCZV
First Team Coach
Поруке: 219
Придружен: 27 Авг 2012, 01:19
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од CrazyBoyCZV »

Nisam primetio da se ovo pre desavalo, ako jeste, ispravite me. Normalno sam krenuo sejv, samo je ukljuceno da nema transfera u prvom prelaznom roku i pojavljuju mi se regeni odmah na pocetku. Ne dolaze u klubove nego su slobodni, pa ko ih pokupi. Ima i nekih bas dobrih. Je l se to svima desava i koja je fora sa tim?
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Порука од Neven »

Ne znam za vas ali ovo čekanje sledeće šanse u toku igre tako smara da to nije normalno....i naravno jako smeta zastajkivanje interfejsa same igre....malo malo pa lag...ko da treba da svari NFS ili GTA.
Последње учитавање од Neven дана 11 Нов 2017, 18:46, учитано 1 пут укупно.
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
PFC_4ever
Newgen
Поруке: 17
Придружен: 24 Окт 2010, 16:55
Место: U stan zivim
Status: Није на вези

Порука од PFC_4ever »

Čekao sam ovaj FM, i iako mi se igrao nisam hteo da igram FM 17.
I sad ovo urade sa tim glupim 3D...
FM ima posebnu draž, naročito kada nostalgija udari... gledaš svoje stare screenshotove, uspehe, podsetiš se raznih taktika i igrača... ali uvek je to 2D!
"BULJIŠ U NEKE TAČKE, KLIKĆEŠ I NIKO OKO TEBE TE NE RAZUME." - to je FM.
Nemojte da me shvatite pogrešno, ali taj 3D oduzima tu draž FM-a... ali uvek smo isključivali to u opcijama, ali od ove verzije ne možeš! Oduzimanjem klasičnog 2D prikaza uzeli su FM.
Ne ljudi, nije isto kada ti igra učita stadion, svu teksturu, digne proces napuni se RAM memorija a ti onda staviš 2D classic (koji nije pravi 2D već ima neke senke, neke mreže ovo i ono) i onda dok ide utakmica ti menjaš taktiku, opposition instruction... ne možeš sve to, jer igra radi sporo. Jeste, pojačaš računar komponentama ali... ipak je lakše u ovom trenutku instalirati FM 2012... što i radim.
Последње учитавање од PFC_4ever дана 11 Нов 2017, 19:30, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Ako ćemo tako posmatrati, svaki taj vizuelni prikaz je uzeo draz FM/CM-u pošto smo ipak pola decenije samo čitali tekst, pa je zatim došao 2D i onda tek 3D.

Edit: Bilo mi otvoreno, pa nisam video tvoj edit. :D
Taj dodati stav mi je daleko ispravniji. Zašto bi iko nabavljao noviju verziju igre, ako ne želi novine u istoj? Živimo u takvom dobu da prosto moramo reći kako FM grafički kaska za drugim igrama i interesovanjima ljudi.
Iskreno, da me je neko pitao pre 10 godina šta bih u ovo vreme očekivao od FM-a, verovatno bih rekao da imam pogled iz prvog lica sa klupe. Sa današnjim mogućnostima VR-a to mi deluje još realnije, ali se i dalje nije dogodilo. Srećom ili nesrećom, to je već za dublju diskusiju.

SWOS je i dalje jedna od najpopularnijih fudbalskih igrica, baš zato što postoje ljudi kojima novine nisu bitne. Meni jesu, u suprotnom nikad ne bih otišao dalje od CM 01/02..
Последње учитавање од mrek дана 11 Нов 2017, 20:38, учитано 1 пут укупно.
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Engleske pušikurčine. Ljudi hejtuju, ne samo ovde, već i na SI. I treba da hejtuju jer su govna. 2d je morao da ostane opcija, kao što je 3d i only commentary. Neko fura 2d jer ima slabiju mašinu, neko fura zato što je preglednije, neko zato što mu ne sviđa 3d i OC, neko zato je prokleto navikao i ne želi da menja. I to je sve ok. Na svim prethodnim FM-ovima je mogao da se isključi 3d, onda lepo peglaš 2d classic i uživaš. Nikakav problem. Sada ne možeš da isključiš i ako staviš 3d na very low dobiješ ovo Слика
Neka se teraju u tri lepe pizde materine.
сезан пол
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 07 Нов 2013, 18:58
Место: пол неки
Status: Није на вези

Порука од сезан пол »

Све се слажем..мени је комп старији и багује на овој 18-ци и играм само на куглице сваки фм јер ме 3d не интересује и срање је што се то више форсира и треба их напушавати..
vladoju
Newgen
Поруке: 16
Придружен: 02 Окт 2016, 08:16
Место: Belgrade
Has thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од vladoju »

Da li se još nekome desilo da mu se igrač povredi tokom utakmice i komp sam napravi izmenu, ubaci drugog bez da te pita? A isključene su sve opcije u vezi asistenta.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2018 Opšte”