FM18 Opšta Diskusija

Sve o Football Manager 2018
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

mmladja пише:Јел пробао неко бету? Да ли је игрива довољно да може да се стартује нормална позиција?
Ja sam odigrao neke 2 sezone ukupno i nije toliko lose, bilo je malo problema u pocetku. Moj ti je ipak savet da na beti odigras neki sejv bezveze, da bi se lakse navikao na nov raspored komandi u toku meca, nema vise split view, dugmici za izmene, taktiku, vikanje saveta su drasticno manji i slicno, tako da je mozda bolje da ozbiljniji sejv pocnes tek na full verziji, zadnjih par dana skoro svaki dan izbace po patch.
Корисников грб
ClaudioCaniggia
Youth Team Coach
Поруке: 79
Придружен: 17 Нов 2010, 15:14
Место: Buenos Aires
Been thanked: 5 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од ClaudioCaniggia »

sergavra пише:Nisi previse u pravu sa 65 od 100. Koliko sam video na par listi ove godine od 500 talenata na engleze odlazi oko 10%. Moras i drugu stranu svega toga da uzmes a to je ralan rad sa klincima u svim kategorijama u Engleskoj. Gledao sam im tekme i te talente do imaju po 17, 18 godina i tu je kraj vecini. Od njih 50 5 krenu da igraju u Premier ligi jer gazde nemaju bas puno stpeljenja da se neko razvija par godina u prvom timu. Mada, eto braca Ilic trenirala po rupama niskog Durlana pa imaju prilicno visoke klizne ocene i odlicne ugovore.
Lose sam napisao 65% talenata ide na Britance(a i preterao bas), mislio sam na mlade igrace u njihovim timovima do 18-19 godina. Ali eto i sam si potvrdio teroiju, bas tu koja me nervira. Dok je Luka Ilic bio talenat Zvezde on je imao PA do 140, a cim ga je uzeo Siti njegov potencijal skace preko 150. Pa cekaj majku mu sta je on to uradio u ovoj slabasnoj ligi za godinu dana? Cak nije ni omladinsku ligu osvojio.
@MI9
Ja uopste ne ocekujem od nasih klinaca da budu ekstra talenti, samo talenti kakvi zasluzuju da budu. Ja sam pricao da talenat najvise ubije srpskog igraca, jer sto je veci talenat to teze postane dobar igrac.
Dal imamo igraca klasu sampiona sveta koji igra u 11 ozbiljne lige...ako Milinkovic Savic to nije, ja onda ne znam ko je.
Ovo pominjanje Sterlinga i Alija, ne znam kakve veze ima sa pricom? Ko su njih dvojica, sta su osvojili, kakav trag su ostavili u svetskom fudbalu?Posebno Golubovic, ne znam gde ga iskopa tog menadzerskog igraca.
Aj da ja tebe pitam ovako. Sta je sa Li Bojerom, Kironom Ricardsonom, Dajerom, Dauningom, Volkotom, Morisonom, Sambom...ovako na prvu sto mi pada na pamet. A znas kakvi su oni talenti bili, samo zato sto su Englezi... e taj deo mi se ne svidja. Eto mene taj Sterling strasno podseca na Volkota u tim godinama....
Последње учитавање од ClaudioCaniggia дана 02 Нов 2017, 10:12, учитано 1 пут укупно.
jesusnavas7
Youth Team Coach
Поруке: 159
Придружен: 14 Дец 2012, 13:16
Место: yes
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од jesusnavas7 »

Mene zanima da li je i ko je dodat od mladjih igraca u u19 tim Zvezde? Ima li Bosica, Stanojeva, Erakovica, Ajdinovica i ostalih? Hvala
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

jesusnavas7,

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Последње учитавање од Dr. Moo дана 02 Нов 2017, 14:34, учитано 1 пут укупно.
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Mauzeer
Youth Team Coach
Поруке: 151
Придружен: 04 Нов 2010, 16:09
Место: Stari Grad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Mauzeer »

@ClaudioCaniggia

Ima puno istine u tome što pišeš, ali pogledaj poslednjih 5 velikih under takmičenja, ni na jednom Englezi nisu došli manje od polufinala, uključujući poslednju U17 svetsku titulu (po tom osnovnom kriterijumu rezultata u mlađim kategorijama, ko više zalužuje dobre mlade igrače sa potencijalom?). Sa druge strane uzevši u obzir popularnost lige i još više lovu koja se u njoj vrti, ne postoji liga na svetu gde je teže da potencijal domaćih mladih igrača dođe do izražaja.
Корисников грб
jancic91
Youth Team Coach
Поруке: 123
Придружен: 20 Авг 2011, 15:45
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од jancic91 »

Dr. Moo пише:jesusnavas7,

Image
Image
Image
Image
Image
Jel nije problem da mi kazes koliki JA i JP ima skaut koji je dao report za ove Zvezdine omladince? Jer ako je neki dobar, mi u najavi imamo wonderkidove :claping:
It doesn't matter who we are, what matters is our plan.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Istina je da i dalje ENG naduvaju svoje klince i to nikada neće prestati jer je proizvod "njihov" a oni su kupujmo domaće. Mi predlažemo ocene već godinama i imali smo pre dve godine odličbe igrače. Danas realno, nemaju ni oni ali nemamo ni mi.

To što su oni neobjektivni ne znači da treba i mi isto da budemo to, baš naprotiv.
Корисников грб
DraganR
Youth Team Coach
Поруке: 142
Придружен: 28 Окт 2010, 23:28
Место: Brcko
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од DraganR »

poceo danas betu za sada mi se svidja igra jest da je jos rano jedini bug sto sam za sada primjetio je na poluvremenu napravio par zamjena i svi mi igraci postali crnci a igram sa partizanom haahahah :D
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

To su neke minorne stvari. Biće ispravljene. Fino izgleda igra.
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Jasta da fino izgleda kad je nasminkana prethodna verzija, nema tu neke mudrosti i izmisljanja tople vode :)
daniloviccc
First Team Coach
Поруке: 234
Придружен: 22 Јул 2011, 14:56
Место: Nis
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од daniloviccc »

Veliko sranje FM18. 2D je UNAKAZEN.Golovi(stative se ne vide) su odvratni, ulazak lopte u gol odvratan.To je sitnica koja mnogo znaci, vizuelno.Milion stvari je promenjeno i to potpuno nepotrebno (onaj panel za brzinu hajlata i tome slicno) Takticki takodje nepotrebno zbunjuju korisnike.Odvratno izgleda i potpuno nepregledno su oni slajdovi gde birano takiku, timske instrukcije, kornere i sve to.Sve u svemu RAZOCARAN DO BOLA, NE UZIMAJTE OVO SRANJE
NEMAJU KRUPNE INOVATIVNE IDEJE I ONDA SAMO REMETE KORISNIKE TAKO STO PROMENE MESTA VEC POSTOJECOJ SMINCI, I NAPRAVE RAPSODIJU MAMU IM LOPOVSKU DEGENERISANU ENGLESKU
Последње учитавање од daniloviccc дана 02 Нов 2017, 20:46, учитано 3 пута укупно.
vladimir95
Youth Team Coach
Поруке: 65
Придружен: 02 Мар 2017, 20:55
Место: beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vladimir95 »

Imam problem, na ovom mestu samo zakuca i nece dalje, zna li neko zasto? :)

Код: Изаберите све

http://www.dodaj.rs/image/TmGjA
Ima li neko resenje?
Последње учитавање од vladimir95 дана 03 Нов 2017, 16:35, учитано 1 пут укупно.
jesusnavas7
Youth Team Coach
Поруке: 159
Придружен: 14 Дец 2012, 13:16
Место: yes
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од jesusnavas7 »

Dr. Moo пише:jesusnavas7,

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Izuzev Stanojeva, kao da su random ocene.

Gavric je levo krilo, tj levi vezni.

Bosic deckic nema 187 sigurno, a i on je levo i desno krilo a ne spic.

Hvala na slikama!
HLR
Youth Team Coach
Поруке: 67
Придружен: 07 Јул 2012, 00:15
Место: Gajba
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од HLR »

Ko je Boris Tesic? Mislim da lik ne postoji, il je regen il igra negde drugde, jer u omladincima Zvezde sigurno ne igra.
Grobar
Youth Team Coach
Поруке: 60
Придружен: 12 Нов 2010, 21:42
Место: Kursumlija
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Grobar »

Djerlek? :)
Џони
Assistant Manager
Поруке: 632
Придружен: 30 Дец 2011, 16:52
Место: Jagodina
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Џони »

Slike iz igre tražite u odgovarajućoj temi, da se ne trpa ovde bespotrebno.

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/fm18-screenshots-request-vt14233.htm
Cvija пише:Pratim igrace,ako kidaju u 29-30godina,zapamtim ih i dovedem dok su mladi,sry ako je nerazumljivo... :cheers:
vladimir95
Youth Team Coach
Поруке: 65
Придружен: 02 Мар 2017, 20:55
Место: beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vladimir95 »

Ima li neko resenje za moj problem?
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

PA ništa ne možemo na osnovu slike da ti kažemo. Jesi čekao malo duže da vidiš da li će da pokrene?

Ako jesi, pokusaj da reinstaliras steam i igru pa ponovo probaj. Uradi Clear cathce and verfy na steamu.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

vladimir95 пише:Ima li neko resenje za moj problem?

Код: Изаберите све

https://community.sigames.com/faq/football-manager-2018/136_technical-support/142_pc/the-game-is-stuck-on-the-loading-screen-r435/
mare_rasta
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 16 Нов 2010, 16:44
Место: North Carolina, USA
Status: Није на вези

Порука од mare_rasta »

Primjetio sam da su bekovi (ako imaju attack duty) skoro uvijek u ofsajdu... isto tako, nisu rijesili staru boljku da izvodjac kornera izadje iz ofsajda nakon sto izvede korner, u 90% slucajeva ako lopta ide nazad prema izvodjacu sudija dize zastavicu...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2018 Opšte”