Šta bi ste voleli da vidite u FM18?

Sve o Football Manager 2018
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Srpski Murinjo пише:Da se skupi tim za prevodjenje tipa da svako pomogne 100-200 dinara na racun da ljudi prevedu fm msm sa ovog foruma?pokrenite inicijativu glavni dajem plan
Nije problem novac - problem je skupiti tim. Da se skupi tim od 20 ljudi - svakom bi se dalo 10.000 redova da se prevede.

Najveci je fazon sto ne vidim neku dobit od toga. Kontam da 95% ljudi zna engleski. Ipak je 2017. godina.
Mozda gresim...
УлтраСрбија
Youth Team Coach
Поруке: 179
Придружен: 06 Мај 2011, 15:00
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од УлтраСрбија »

a ako i 95% ljudi ne zna engleski, naviklo je da igra fm na engleskom tako da makar jos neko vreme nema razloga da se prevodi :)
+ neke fraze je verovatno nemoguce prevesti na srpski
Корисников грб
FM Serbia
Youth Team Coach
Поруке: 168
Придружен: 20 Авг 2011, 09:45
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од FM Serbia »

Nije problem engleski jezik, već je problem što jedino mi nemamo svoj jezik u igri. Bilo bi lijepo da se i mi možemo pohvaliti našim radom. Inače, kako se zove program koji je SI napravio za prevođenje FM-a, da ga malo prostudiram?
Последње учитавање од FM Serbia дана 07 Сеп 2017, 15:12, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Nije program, samo uputstvo.

Код: Изаберите све

https://steamcommunity.com/workshop/discussions/-1/1471967615888048526/?appid=482730
FM Serbia пише:Nije problem engleski jezik, već je problem što jedino mi nemamo svoj jezik u igri. Bilo bi lijepo da se i mi možemo pohvaliti našim radom. Inače, kako se zove program koji je SI napravio za prevođenje FM-a, da ga malo prostudiram?
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
FM Serbia
Youth Team Coach
Поруке: 168
Придружен: 20 Авг 2011, 09:45
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од FM Serbia »

Ovo jedan čovjek sam ne može uraditi. Ima mnogo teksta. Izgleda jednostavnije igrati samo na engleskom. Ali nije neizvodljivo da se prevede. Međutim, po meni treba 15-20ak ljudi da se dosta brže završi.
Последње учитавање од FM Serbia дана 08 Сеп 2017, 15:34, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

FM Serbia пише:Ovo jedan čovjek sam ne može uraditi. Ima mnogo teksta. Izgleda jednostavnije igrati samo na engleskom. Ali nije neizvodljivo da se prevede. Međutim, po meni treba 15-20ak ljudi da se dosta brže završi.
Ako su isti redovi i za sledeci FM onda se moze odraditi pa kad izadje novi FM samo se proveri sta je jos ubaceno i doradi se fajl.
Sto se prevodjenja tice-moze se dosta odraditi preko gugl prevodioca. Znam da on gresi ali 75% stvari ce prevesti kako treba. Lakse je pregledati redove i ispravljati greske nego prevoditi svaku banalnu rec.
Slazem se da treba dosta ljudi za ovo i siguran sam da moze da se odradi ali ja i dalje ne vidim koji je plus ovde. Raditi nesto za vecinu ljudi je ok ali raditi ovako ogroman posao za 10% igraca je po meni nerealno.
Корисников грб
FM Serbia
Youth Team Coach
Поруке: 168
Придружен: 20 Авг 2011, 09:45
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од FM Serbia »

averel80 пише:
U najboljem slučaju, ne bi li SI uzeo naš fajl i iskoristio ga, i dodao novi jezik u igru. A u vezi redova, pretpostavljam da se isti samo nadograđuju iz serijala u serijal.

Ovo je lak posao, samo uz dosta ljudi. Hajde, javite se i drugi. Tu je i veliki vođa Orthodox, bilo bi lijepo vidjeti njegov stav. Ako ima ljudi da se organizujemo.
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Duke »

FM Serbia пише:
averel80 пише:
U najboljem slučaju, ne bi li SI uzeo naš fajl i iskoristio ga, i dodao novi jezik u igru. A u vezi redova, pretpostavljam da se isti samo nadograđuju iz serijala u serijal.

Ovo je lak posao, samo uz dosta ljudi. Hajde, javite se i drugi. Tu je i veliki vođa Orthodox, bilo bi lijepo vidjeti njegov stav. Ako ima ljudi da se organizujemo.
Zainteresovan sam i ja da pripomognem, 15-20 ljudi da ovo odradi, nije nemoguce.
Calm, concentrate
srbpfc111
Newgen
Поруке: 42
Придружен: 04 Јул 2011, 11:57
Место: Pozarevac
Status: Није на вези

Порука од srbpfc111 »

Sto se tice novina u FM 18 voleo bih da vidim U9,U10,U11,U12,U13,U14 i U15,da se dodaju jos mladje selekcije,a ne samo do 16 godina.Isto tako bih voleo da vidim i realne sastave za sve drzave koji su u FIFA,a ne da sam ogranicen sa 2-3 coveka i ostalo regeni.Isto tako bih voleo da gledam treninge na terenu u 3d verziji,da radim individualno sa nekim hot prospect igracem i da mogu da dovodim veterane bez da gledaju reputaciju kluba.Sto se tice srpskog jezika sto da ne mada sam nekako vise navikao na engleski :D,ali bi mi bilo drago da vidim maternji jezik.Pozdrav svimaa :poz:
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Kada kreiraš igru imaš opciju Current internationals za svaki kontinent, zemlju, region.. To štikliraš i nećeš imati 2-3 igrača u reprezentaciji.
Naravno, za neke zemlje verovatno nema dovoljan fond igrača, ali mislim da ima bar za prve timove reprezentacija.
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Da posttoji opcija da se iskljuce agenti i da klubovi ne pregovarju,za igraca koji kida oni prihvataju 395.000... :cheers:
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Порука од dark warrior™ »

Jel se zna sta su novije uradili sta ce biti toliko velika igrica ove godine il jos se cuva u tajnost :poz:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

saznaćemo uskoro
Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Порука од C0a1209 »

Gledam raspravu nakon utakmice sa Austrijom i razmisljam kako smo u menadzeru sila i kako imamo dobru ekipu.
Koliko je realno da se u nekom menadzeru u narednim godinama ubaci, ili samo da se razmisli o tome da igraci ne pruzaju 100% svojih mogucnosti kad im je moral nizak ili kad su nezadovoljni. Mozda je cak i implementirano nesto ovako, nisam aktivno igrao zadnjih nekoliko menadzera pa nisam ispratio detaljno sta su ubacivali.
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

ovaj predlog su prihvatili i implementirali 1996.
Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Порука од C0a1209 »

Toliko onda o mom poznavanju menadzera :dalekobilo: :haa:
Закључано

Повратак на “Football Manager 2018 Opšte”